Jump to content

[Επίσημο] Samsung Gear (Gear 2 - Gear 2 Neo & Fit - Gear S)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω βρεί απο αγγελία ενα gear fit 2 στα 120 ευρώ σφραγισμένο με απόδειξη απο Ελληνικό μαγαζί και το gear s2 sport απο το Πλαισιο με 150 ευρώ.Ποιό προτείνετε να πάρω?Έχουν διαφορά στους αισθητήρες?
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • Απαντήσεις 830
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καποιος με fit 2 να μπορει να πει 2 λογια για τις ειδοποιησεις και την ακριβεια καρδιακων παλμων;

 

Στάλθηκε από το SM-A520F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Samsung Gear Fit 2 Pro

 

Επειδή συνδέεται άμεσα με την εφαρμογή MyFitnessPal νομίζω πως είναι από τις καλύτερες συσκευές για όποιον θέλει να γνωρίζει τις εισερχόμενες και εξερχόμενος θερμίδες με λεπτομέρειες.

 

Δεν έχω καταλάβει βέβαια γιατί δε το δουλεύουν με Android Wear αλλά έχουν φτιάξει ξεχωριστό λειτουργικό σύστημα το tizen. Κάθε φορά που χρησιμοποιώ το cleaner του κινητού αποσυνδέεται το fit 2 Pro και πρέπει να ανοίγω την εφαρμογή να το ξανά συνδέσω.

 

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Παιδιά ενδιαφέρομαι για δύο Gear S2 που έχω βρει στο ebay. Θέλω ένα για εμένα και ένα για τη γυναίκα μου. Το μόνο που με απασχολεί είναι αν διαβάζει Sms και αν έχει τη δυνατότητα γρήγορης απάντησης από το ρολόι.

 

Στάλθηκε από το S7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ένα συγκριτικό μεταξύ του Samsung Gear Fit 2 Pro και του Sony Smartwatch 3.

Το Sony είναι smartwatch και παλιότερων ετών το άλλο είναι μόλις κάποιων μηνών και είναι κυρίως activity tracker απλά στη μέτρηση βημάτων όπως έχω προσέξει εδώ και μήνες που τα φοράω είναι αρκετά πιο σωστό το Samsung. To Sony την παραμικρή κίνηση τη μετρά ως βήμα.

20723 βήματα έδειξε το Sony, σε αντίθεση με τα 17005 βήματα του Samsung

 

2678b7dedba00e2b4e176b7a801fc2fb.jpg

 

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
Για το fit 2 pro που ενδιαφέρομαι να το αγοράσω, υπάρχει κάποιος που το έχει για να μου πει εντυπώσεις; Πιο πολύ με ενδιαφέρουν οι ειδοποιήσεις (έχω το gear s3 frontier οπότε ξέρω πώς λειτουργεί το tyzen), να βλέπω τις κλήσεις και ας τις απαντάω από το τηλέφωνο, δε με ενδιαφέρει. Να έχει watch faces και λουράκια ανταλλάξιμα. Υπάρχει κάποιος να μου πει δυο λόγια γιατί βρίσκω πολύ λίγα στοιχεία για το fit 2 pro. Καλοδεχούμενη και κάποια άλλη πρόταση...
ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...