Jump to content

WP 8.1 Developers Preview


x8052
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για πιο λογο μου εχουν σπασει τα ******* οι ******* και δε με αφηνουν να κατεβασω απο το market, μου ερχετε συνεχεια ενα μηνημα που λεει ''πειτε μας προστατευτικους αλλα πρεπει να βεβαιοθουμε οτι μπορειτε να λαβετε κωδικο ασφαλειας αν τυχει να χασετε τη προσβαση σε αυτο το λογαριασμο'' τι ******** ειναι αυτες, εγω καταλαθος εβαλα αλλο email και τωρα δε με φηνει να το αλλαξω και υποχρεωτικα πρεπει να πατησω δε μπορω να επαληθευσω το λογαριασμο μου, το πατησα και μου ηρθε ''Τώρα μπορείτε να συνεχίσετε την πρόσβαση στο λογαριασμό Microsoft όπως συνήθως. Θα σας στείλουμε έναν μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στις 19/7/2014, για να μπορέσετε να αντικαταστήσετε τις πληροφορίες ασφάλειας'' τι σημαινει αυτο? Εγω με πιο λογαριασμο θα μπαινω τωρα? , αν κανω hard reset δε θα εχω αυτοματα τηλεφωνα κλπκλπ? μια βοηθεια παιδια γιατι εχω χασει το μπουσουλα με το **** λειτουργικο αυτο

 

Καλα ειναι τελιως αχρηστα τα windows, σημερα κιολας παω να αγορασω android συσκευη δε παλευετε δηλαδη ακου εκει μου διεγραψαν το λογαριασμο χωρις λογο.

 

Φίλε μάλλον δεν το έχεις πολύ το θέμα. Σε τρία τέσσερα διαφορετικά νήματα κραζεις και αναθεματιζεις τα Windows Phone για προβλήματα που εσύ δημιουργείς ή οφείλονται στη dev preview και δεν googlαρεις τη λύση τους

Edited by niotheros
τροποποίηση παράθεσης
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ρε παιδια δηλαδη ο αλλος μπορει να εχει της παναγιας τα ματια απο σημαντικα πραματα μεσα στο κινητο, για πιο λογο να ξυπνησει ενα πρωι και να δει ολα αυτα ξαφνικα στο λογαριασμο του και να εχει χασει τοσες αγορες που ειχε κανει, τοσα χρονια android τοσα κουλα οσα εδω δε συναντησα, τουλαχιστον επαθα και εμαθα και δε θα τη ξαναπατηξσω στο μελον με windows αυτο και μονο ειναι ευχαριστο.
Link to comment
Share on other sites

Δε το ειπα γι αυτο, αλλα για να διαβασουν και μερικοι τα μηνηματα αγανακτησης που στελνω και να αλαξοδρομισουν για να μη τραβηξουν τα ιδια που τραβηξα κι εγω, νιωθω σαν να κανω μια καλη πραξη, ειναι κριμα να ταλαιπωρηθουν και αλλοι, γι αυτο το λογο το φωναζω.

 

Δεν βγαζω αχρηστα τα windows επειδη ενα μοντελο εκανε επανεκινησεις, ειναι 1.000.000 οι λογοι οποτε δε φτανει ενα μηνημα αλλα 100.000 μηνηματα και θα χαλασει και το topic, απλα κατι τελευταιο, ολοι μου οι γνωστοι και ολοι οσοι εχουν windows εχουν επανεκινησεις, επανεκινησεις+windows=1 θελετε δε θελετε, απο εκει και περα αυτο ειναι το λιγοτερο, εχουν πολλααα θεματα να λυσουν τα windows και δε νομιζω να φτανει μια ζωη γι αυτο, οποτε οσοι εχετε android μακρυα, ειναι η αποψη μου και δεν αλλαζει, τωρα οποιος πιστευει το αντιθετο δικαιωμα του, δημοκρατια εχουμε, εγω περασα οτι περασα, εμαθα και εβγαλα τα συμπερασματα μου οχι μονο απο τη συσκευη φυσικα.

Edited by giorgosmc
Link to comment
Share on other sites

Όταν λες "Έβαλα λάθος email" τι εννοείς? Που ακριβώς το έβαλες το λάθος email...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Δε το ειπα γι αυτο, αλλα για να διαβασουν και μερικοι τα μηνηματα αγανακτησης που στελνω και να αλαξοδρομισουν για να μη τραβηξουν τα ιδια που τραβηξα κι εγω, νιωθω σαν να κανω μια καλη πραξη, ειναι κριμα να ταλαιπωρηθουν και αλλοι, γι αυτο το λογο το φωναζω.

 

Μάλλον είσαι ο μόνος που ταλαιπωρειται.

Εκτός αν νομίζεις ότι όλοι έχουμε τα ίδια θέματα με τη δική σου συσκευή και τα κάνουμε γαργάρα.

Link to comment
Share on other sites

Δε το ειπα γι αυτο, αλλα για να διαβασουν και μερικοι τα μηνηματα αγανακτησης που στελνω και να αλαξοδρομισουν για να μη τραβηξουν τα ιδια που τραβηξα κι εγω, νιωθω σαν να κανω μια καλη πραξη, ειναι κριμα να ταλαιπωρηθουν και αλλοι, γι αυτο το λογο το φωναζω.

 

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Τεσπα σεβαστες οι αποψεις σας, δεν εχω κατι αλλο να πω, θα προσπαθησω να ανακτησω τα αρχεια μου αν τα καταφερω και μετα το βλεπω για κανα 50ευρω πουλημα μοναστηρακι :P
Link to comment
Share on other sites

Και είσαι βέβαιος ότι όλοι θα έχουν την ίδια εμπειρία με σένας Για ποιο λόγο, θέλω να καταλάβω δηλαδή πώς ανάγεις το ειδικό στο γενικό.

Και πάλι είσαι σίγουρος ότι έχεις εντοπίσει την αιτία των όσων τραβάς; Εγώ πχ θα υποστηρίξω ότι όλα τα Samsung είναι άχρηστα βάσει της εμπειρίας σου. Όσο έχεις περίπτωση εσύ με αστέρι Samsung android συσκευή, άλλο τόσο έχω περίπτωση με αστέρι WP συσκευή... Γιατί λοιπόν εντοπίζεις την αιτία συγκεκριμένα αλλά ατεκμηρίωτα; Ίσως σου φταίει το WP, ίσως η Samsung, ίσως η πάρτη σου στην τελική με κάποια λάθη που λες ότι κάνεις.

Bloomberg: "BlackBerry Ltd. (BBRY)’s share of the smartphone market is quickly vanishing"..."to 0.8 percent in 2014 and may slip to 0.3 percent by 2018" - “The question of whether BlackBerry can survive continues to surface,” IDC said...

http://www.bloomberg.com/news/2014-05-28/blackberry-market-share-to-fall-to-0-3-in-2018-idc-says.html

Link to comment
Share on other sites

@giorgosmc

 

Καλά, παραβλέπω όλα αυτά που έχεις πει, αλλά από περιέργεια και μόνο, μπορείς να μου απαντήσιες στην ερώτηση που σου έκανα πιο πάνω??

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

:!: Το παρόν θέμα δεν προτείνεται για το αν τα WP είναι καλύτερα από το Android ή το αντίστροφο!Παρακαλώ πολύ να μην συνεχιστεί άλλο το VS των λειτουργικών!

Διαγράφηκαν off topic μηνύματα! :!:

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι,πιο πολύ για troll μου φαίνεται...μονο και μόνο η διατύπωση του "πείτε μας προστατευτικούς"δεν παίζει να είναι Microsoft..τώρα όσο για το υπόλοιπο μάλλον ξέχασες τι password σου και το μπλοκαρες κάτι που έπαθα κι εγώ και απλά περίμενα το διάστημα που μου έλεγε για να αλλάξω κωδικό...οσο για vs ασφαλειας μεταξύ WP κ android απλά γελάμε...
KTLK
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειχα σκοπο να ξανασχολιασω και σορυ για το offtopic, δεν ξαναστελνω κατι ασχετο με το θεμα του topic αλλα οχι φιλε μου ktlk δεν ειναι καθολου troll και λυπαμε πολυ που δεν εβγαλα screenshot το μηνημα για να το δεις με τα ματια σου, δεν εχω λογο να πω ψεματα, δε περνω ποσοστα απο το android ή απο αλλες εταιρειες, και οσο για το password το θυμαμε τοσο καλα που υπαρχουν περισοτερες πιθανοτητες να ξεχασω το ονομα μου παρα αυτο διοτι το χρησιμοποιω απο τη πρωτη δημοτικου και το εβαλα επισης ολοσωστο στο λογαριασμο μου, ελπιζω να σε καλυψα.

Επισης να εχετε το νου σας για αυτο το γιατι ισως το βγαζει και σε οσους εχουν τη developer preview αν και δεν ειμαι σιγουρος.

Edited by giorgosmc
Link to comment
Share on other sites

Μετά από συζήτηση με τον φίλο Γιώργο, απλά έκανε λάθος το μέιλ του και η MS απλά θα στείλει ένα μέιλ σε ένα μήνα για να επιβεβαιώσει το λογαριασμό του... Τίποτα τρομερό δηλαδή... Μια χαρά κατεβάζει από το store κτλ...

 

Αυτές είναι άλλωστε οι προβλεπόμενες διαδικασίες σε περίπτωση λάθους για την αποφυγή κλοπών κτλ....

 

Δεν χρειαζόταν όλος αυτός ο χαμός νομίζω για το τίποτα...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις τί είναι να σου φταίνε τα πάντα επειδή έσφαλες και μπλόκαρε ο λογαριασμός ως όφειλε;

 

Ο Γιώργος είναι καλός αλλά βγάζει αυθαίρετα συμπεράσματα. Το χειρότερο πως νιώθει την ανάγκη να διαδώσει την πλάνη του.

Bloomberg: "BlackBerry Ltd. (BBRY)’s share of the smartphone market is quickly vanishing"..."to 0.8 percent in 2014 and may slip to 0.3 percent by 2018" - “The question of whether BlackBerry can survive continues to surface,” IDC said...

http://www.bloomberg.com/news/2014-05-28/blackberry-market-share-to-fall-to-0-3-in-2018-idc-says.html

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σορυ για την αναστατωση προ ολιγου, απλως αντεδρεσα ''λιγακι'' ακραια για το λογο πως ανυσηχησα μη χασω τις τοσες εφαρμογες τις οποιες ειχα πληρωσει και το λογαριασμο μου τελως παντων, καταλαβαινω ηταν ακραια η αντιδραση μου και ζητω συγνωμη για το offtopic, anyway το προβλημα λυθηκε, για το συγκεκριμενο θεματακι θα ποσταρω καποια στιγμη σε αλλο topic σε περιπτωση που το βγαλει και σε καποιον αλλον. Edited by giorgosmc
Link to comment
Share on other sites

παιδια ολα καλα την περασα την 8.1 να ρωτησω στο notification επανω που λεει το ποσοστο της μπαταριας διπλα γραφει 19/6 τη ειναι αυτο ξερει κανεις?
Link to comment
Share on other sites

παιδια ολα καλα την περασα την 8.1 να ρωτησω στο notification επανω που λεει το ποσοστο της μπαταριας διπλα γραφει 19/6 τη ειναι αυτο ξερει κανεις?

 

 

 

Ημερομηνία

Link to comment
Share on other sites

παιδια ολα καλα την περασα την 8.1 να ρωτησω στο notification επανω που λεει το ποσοστο της μπαταριας διπλα γραφει 19/6 τη ειναι αυτο ξερει κανεις?

 

19 Ιουνίου

Bloomberg: "BlackBerry Ltd. (BBRY)’s share of the smartphone market is quickly vanishing"..."to 0.8 percent in 2014 and may slip to 0.3 percent by 2018" - “The question of whether BlackBerry can survive continues to surface,” IDC said...

http://www.bloomberg.com/news/2014-05-28/blackberry-market-share-to-fall-to-0-3-in-2018-idc-says.html

Link to comment
Share on other sites

παιδια ολα καλα την περασα την 8.1 να ρωτησω στο notification επανω που λεει το ποσοστο της μπαταριας διπλα γραφει 19/6 τη ειναι αυτο ξερει κανεις?

 

Κοίτα να δεις που αύριο θα σου γράφει 20/6! :p :p :p

Είναι η ημερομηνία!

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

WP 8.1 developer preview is out !!

 

Πως να κάνετε εγκατάσταση!

- Πηγαίνετε εδώ και κάνετε σύνδεση (sign in) με τον λογαριασμό σας

- Κατεβάζετε από το store του κινητού την εφαρμογή Preview for Developers και συνδέεστε με το λογαριασμό σας

- Πηγαίνετε στις ρυθμίσεις -> ενημέρωση τηλεφώνου και κάνετε την εγκατάσταση

 

Η διαδικασία αυτή γίνεται με δικό σας ρίσκο.

 

Πως να επαναφέρετε την συσκευή σας σε περίπτωση προβλήματος

 

πριν 4 μερες εβαλα την preview και εγω (ειχα σκοπο να περιμένω αλλα δεν αντεξα), σημερα για καποιους λογους ήθελα να την αφαιρέσω και ακολούθησα την οδηγιες του πρωτου ποστ απο το λινκ. Αφου εκανε οτι ηταν να κάνει και οταν ανοιξε, είχε ακομα την 8,1 περασμενη, ξανα εκανα την διαδικασια και ξανα παρατηρω τα 8.1 ειναι ακομα εδω. οποτε θεωρω μαλλον οτι δεν υπαρχει τροπος να τα αφαιρεσουμε και να εχουμε ενα "καθαρο κινητο, οπως το αγοράσαμε" οποτε καλο είναι να αφαιρεθει. αυτη την στιγμή θα το ξανα δοκιμασω για τρίτη φορα...

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 μερες εβαλα την preview και εγω (ειχα σκοπο να περιμένω αλλα δεν αντεξα), σημερα για καποιους λογους ήθελα να την αφαιρέσω και ακολούθησα την οδηγιες του πρωτου ποστ απο το λινκ. Αφου εκανε οτι ηταν να κάνει και οταν ανοιξε, είχε ακομα την 8,1 περασμενη, ξανα εκανα την διαδικασια και ξανα παρατηρω τα 8.1 ειναι ακομα εδω. οποτε θεωρω μαλλον οτι δεν υπαρχει τροπος να τα αφαιρεσουμε και να εχουμε ενα "καθαρο κινητο, οπως το αγοράσαμε" οποτε καλο είναι να αφαιρεθει. αυτη την στιγμή θα το ξανα δοκιμασω για τρίτη φορα...

 

Γιατί δεν ακολουθείς τον οδηγό που έχουμε;

Διαδικασία Επαναφοράς Lumia από την Developer Preview

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν ακολουθείς τον οδηγό που έχουμε;

Διαδικασία Επαναφοράς Lumia από την Developer Preview

 

Ακολουθησα τις οδηγιες κατεβασα το nsrt, ειδε το κινητο και αφου κανει την ληψη λογισμικου 14 λεπτα, στο τελος βγαζει error. Τωρα το κανω για 3η φορα, για να δουμε.... σας εχει τυχει κ εσας? Τι μπορει να φταιει?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...