Jump to content

Samsung Galaxy S5 (G900F)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Ναι σωστά είναι και αυτό. Κάποιο tempered glass για την οθόνη έχετε να προτείνετε;

 

έχω το nillkin 9H από την πρώτη μέρα και δεν έχει το παραμικρό σημάδι. ούτε από την άμμο στην παραλία δεν έπαθε τίποτα. μέσα έχει και 2 προστασίες για την κάμερα. είναι και 5euro :p

Link to comment
Share on other sites

έχω το nillkin 9H από την πρώτη μέρα και δεν έχει το παραμικρό σημάδι. ούτε από την άμμο στην παραλία δεν έπαθε τίποτα. μέσα έχει και 2 προστασίες για την κάμερα. είναι και 5euro :p

Στειλε ρε φιλε αν μπορεις κανα λινκ, γιατι εχω βρει απειρα γυαλια της nillkin και δεν ξερω αν πηρα το σωστο :p

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον όχι, γιατί σε εμένα δεν φαίνεται στης τρέχουσες διεργασίες. Όταν ανοίγω τα Bluetooth φαίνεται και στης διεργασίες...

 

Περίεργο πράγμα.Δοκίμασα να δω μηπως είναι από την γρήγορη σύνδεση αλλά δεν είναι αυτό. Και το θεμα είναι οτι δεν κλείνει με force close αλλα ξανά ανοίγει. Τεσπα θα δείξει στις επομενες μέρες πόσο επηρεαζει το κινητο και την μπαταρία με την Αγγλική ρομ.Τελευταία φόρτιση μου έβγαλε 5 ώρες και 20 λεπτα...στο 10% με ανοιχτο ολη ημερα wifi και κλειστό συγχρονισμό και τοποθεσία. Ουτε καλά ουτε κακά νομίζω. .Ίδωμεν. .

Link to comment
Share on other sites

Είμαι καινούργιος σχετικά χρήστης και βλέπω ότι το πορτάκι κάτω που είναι η πόρτα usb άρχισε να μην κλείνει ερμηνεία και κάποιες φορές ανοίγει. Αλλάζει εύκολα;
smartphone madness:)
Link to comment
Share on other sites

Είμαι καινούργιος σχετικά χρήστης και βλέπω ότι το πορτάκι κάτω που είναι η πόρτα usb άρχισε να μην κλείνει ερμηνεία και κάποιες φορές ανοίγει. Αλλάζει εύκολα;

 

Πανεύκολα μπορώ να πώ!

Μια βιδούλα είναι μόνο!

Αν ανοίξεις το καπάκι τις μπαταρίας θα την δείς!

s1.bit3fight.gr/c.php?uid=23557

 

starfinal

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στην παρεα.απο περιεργεια τη νουμερο βγαζετε στο antutu?εμενα 45499.περασα εδω και κανα μηνα την lolipop μεσω OTA και κουμπωσε τελεια δεν ξερω μπορει να ημουν και τυχερος.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στην παρεα.απο περιεργεια τη νουμερο βγαζετε στο antutu?εμενα 45499.περασα εδω και κανα μηνα την lolipop μεσω OTA και κουμπωσε τελεια δεν ξερω μπορει να ημουν και τυχερος.

45978 έχω εγώ, αλλά νταξει νομίζω δεν πολύ μετράει και αυτό, η εμπειρία χρήσης μετράει πιο πολύ, και το κινητό είναι πολύ καλό!!!

Link to comment
Share on other sites

45978 έχω εγώ, αλλά νταξει νομίζω δεν πολύ μετράει και αυτό, η εμπειρία χρήσης μετράει πιο πολύ, και το κινητό είναι πολύ καλό!!!

οντως φιλε ειναι πολυ καλο και στο λεει ενας που εχει αλαξει πολλα κινητα ειχα και g3.απορω γιατι ειναι τοσο παρεξηγημενο κινητο.

Link to comment
Share on other sites

οντως φιλε ειναι πολυ καλο και στο λεει ενας που εχει αλαξει πολλα κινητα ειχα και g3.απορω γιατι ειναι τοσο παρεξηγημενο κινητο.

 

Εσυ νομιζω ειχες G 3 ;

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

ναι.εσυ πρεπει να εισαι με το s4 που δεν καναμε δουλεια

 

ναι ! Τελικα σου αρεσε το S 5 Ετσι ; Καμια σχεση με το G 3 και το S 4 ,εδω μιλαμε για σοβαρο κινητο που τα κανει ολα !

Ειδικα η μπαταρια ειναι απιαστη ! :)

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Εχω ένα θέμα τελευταία με το Galaxy S5.Εχω τo Lollipop εδώ και κανα 1,5 μηνα.

Τελευταίες μέρες το wi fi όταν το απενεργοποιώ ή βάζω κατάσταση πτήσης ενεργοποιείται από μόνο του αυτόματα.

Δεν θυμάμαι να έβαλα κάποια εφαρμογή αυτές τις μέρες που ίσως να το προκαλεί αυτό.

Ουτε από τις ρυθμισεις του wi fi εκανα καποια αλλαγη

Link to comment
Share on other sites

Στειλε ρε φιλε αν μπορεις κανα λινκ, γιατι εχω βρει απειρα γυαλια της nillkin και δεν ξερω αν πηρα το σωστο :p

 

ένα τέτοιο είχα πάρει http://www.ebay.com/itm/Nillkin-9H-Tempered-Glass-Screen-Protector-Film-For-Samsung-Galaxy-S5-i9600-G900-/191312709915?pt=LH_DefaultDomain_2&hash=item2c8b20491b

Link to comment
Share on other sites

Επειδή και εγώ αυτό πήρα, να σε ρωτήσω περιλαμβάνει το κουτί μεμβράνη για την κάμερα;

Link to comment
Share on other sites

Επειδή και εγώ αυτό πήρα, να σε ρωτήσω περιλαμβάνει το κουτί μεμβράνη για την κάμερα;

 

ναι είχε 2 αυτοκόλλητα. αρκετά καθαρά ήταν. δεν είδα καμια διαφορά στις φωτογραφίες μου

Link to comment
Share on other sites

ναι είχε 2 αυτοκόλλητα. αρκετά καθαρά ήταν. δεν είδα καμια διαφορά στις φωτογραφίες μου

Τι εννοείς δεν είχε διαφορά στις φώτο;

Link to comment
Share on other sites

Εχω ένα θέμα τελευταία με το Galaxy S5.Εχω τo Lollipop εδώ και κανα 1,5 μηνα.

Τελευταίες μέρες το wi fi όταν το απενεργοποιώ ή βάζω κατάσταση πτήσης ενεργοποιείται από μόνο του αυτόματα.

Δεν θυμάμαι να έβαλα κάποια εφαρμογή αυτές τις μέρες που ίσως να το προκαλεί αυτό.

Ουτε από τις ρυθμισεις του wi fi εκανα καποια αλλαγη

 

Δεν νομιζω μα εχεις ανοιχτγ την εξυπνη εναλλαγη δικτυου;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, ποια εφαρμογή προτείνετε για κάμερα ως αντικατάσταση της στοκ της σαμσουνγκ;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

 

Προτείνετε το S5 έναντι του I9506 S4? Ρωτώ επειδή και το I9506 έχει έναν πολύ δυνατό επεξεργαστή που τρέχει το Lollipop απροβλημάτιστα και κοστίζει 50 ευρώ φθηνότερα. Η οθόνη κυρτώνει στις άκρες σαν του S3;

 

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S5 (G900F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...