Jump to content

Samsung Galaxy S5 (G900F)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια πηρα το τηλεφωνο με εργοστασιακα εγκατεστημενη την λολιποπ 5.0

Χωρα προελευσης Αυστρια, Βιετναμ παραγωγη 31/1/15 απο Καιζερστορ αγορα

 

Θελω να ρωτησω, υπαρχει τροπος να κανω ροοτ στην 5.0 χωρις να γραψει knox;

Γνώμη μου άσε να περάσει κάνας μήνας και αν δεν βγάλει πρόβλημα γράψε τον Knox, δεν θα βγάλει λογικά τίποτα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

κάτοχος και εγω από χτες μετά την προσφορά η λάθος σε χαμηλή τιμή από σκρουτζομάγαζο

Τι εννοείς λάθος στην τιμή; το πήρες τις προάλλες που το είχαν στα 260;

Link to comment
Share on other sites

παντως παιδια οσοι πιστευετε οτι το κινητο κολλαει μετα την αναβαθμιση και οτι τι χαλια που ειναι η Lollipop κτλ...η σιγουρη λυση ειναι μια...επαναφορα-περασμα με odin (3,07 εγω)-επαναφορα...ΣΑΝ ΝΑ ΕΧΩ ΑΛΛΟ ΚΙΝΗΤΟ!!!

εγω ειμαι τερμα αρχαριος και το εκανα σε 5-10 λεπτα, θυσιασα λιγο χρονο για να ξαναστησω το κινητο και τωρα απολαμβανω μια καινουρια τουμπανιασμενη συσκευη που δεν κολλαει πουθενα και η μπαταρια ειναι σουπερ..το προτεινω ανεπιφυλακτα...

Μπορεί να γυρίσει σε kitkat χωρίς προβλήματα; Ας γράψει και knox. .

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς λάθος στην τιμή; το πήρες τις προάλλες που το είχαν στα 260;

 

ναι στα 260 ε υποθέτω ότι ήταν λάθος αφού πάνω στην απόδειξή γράφει αξία προϊόντος 360

Link to comment
Share on other sites

ναι στα 260 ε υποθέτω ότι ήταν λάθος αφού πάνω στην απόδειξή γράφει αξία προϊόντος 360

Τελικά 260 το πήρες ή 360;

Link to comment
Share on other sites

αν το πηρε 260 μαλλον το mini θα πηρε εκτος αν ητανε μεταχειρισμενο

 

Διάβασα και αλλού ότι σε καποιο eshop έκαναν λάθος στην τιμή στην σελίδα τους,όμως ήταν αρκετά σωστοί ώστε να το πουλήσουν στην φτηνή λάθος τιμή σε όσους το παράγγειλαν .Την απόδειξη φαντάζομαι την έβγαλαν στην σωστη,αρχική, τιμή για να μην έχουν πρόβλημα με την εφορία.

Link to comment
Share on other sites

Νέο update για Αγγλία. Για να δούμε

 

Ειμαι δουλεια και δε μπορω να δω...νεο?? 5.1 περιμενουμε το δωσε? η δεν ειχες κανει το BOB7 ?

Jason the Greek
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι δουλεια και δε μπορω να δω...νεο?? 5.1 περιμενουμε το δωσε? η δεν ειχες κανει το BOB7 ?

 

BOC7. Τον Bob τον έχω καιρό. Παραμένει 5.0 βέβαια Το μόνο που λέει είναι improved performance

Link to comment
Share on other sites

το κατεβάζω και εγώ τώρα ΟΤΑ. μόλις κατέβει θα πω εντυπώσεις

 

edit

νομίζω είναι ελάχιστα πιο smooth αλλά δεν έχει διαφορές. φαίνεται να ανοίγει πολύ πιο γρήγορα την συλλογή. από μπαταρία δεν μπορώ να ξέρω ακόμα

Edited by eimai
Link to comment
Share on other sites

το κατεβάζω και εγώ τώρα ΟΤΑ. μόλις κατέβει θα πω εντυπώσεις

 

edit

νομίζω είναι ελάχιστα πιο smooth αλλά δεν έχει διαφορές. φαίνεται να ανοίγει πολύ πιο γρήγορα την συλλογή. από μπαταρία δεν μπορώ να ξέρω ακόμα

 

εκανες wipe data μετα το OTA? μας μενει να δουμε αν εχει ακομα τα bugs ths ΒΟΒ7. καπου διαβασα σε ξενο forum οτι η αγγλικη G900FXXU1POBK ειναι ποιο σταθερη απο BTU. την εχει βαλει κανεις?

Link to comment
Share on other sites

Κανω και γω το update...ειδατε το ειχα πει η εγγλεζικη παιρνει πιο γρηγορα αναβαθμισεις...;)
Jason the Greek
Link to comment
Share on other sites

Aυτη ειναι...για να δουμε...

 

Βαλτό στον φορτιστή έχεις 23% μπαταρία...

Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S5 (G900F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...