Jump to content

Samsung Galaxy S5 (G900F)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το έχω βάλει 3-4 φορές .... Το ξέπλυνα με νερό μετά και όλα οκ ...... Φωτογραφίες μου βγήκαν λίγο θολες ( δεν ξέρω αν ήταν η θάλασσα ) αλλά βίντεο καμπάνα .....

Υ.γ. Μόνο για λίγο θα σου γράφει " συνδεθεί και τα ακουστικά ..... ) αλλά ειναι λογικό !

Θελω να σηκωθώ ένα πρωί και να δω τον κόσμο με τα μάτια που είχα οταν ήμουν παιδί !!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Απλά μου φαίνεται κάπως που στην υποδοχή για τα ακουστικά θα μπει νερο..

Καλώς θα το δοκιμάσω και ελπίζω να μην το κλαίω μετα.. :p:lol::lol:

Για άμεση και έγκυρη ενημέρωση mantatanews.gr :happy:
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ θα το κοιτάξω.

Σχετικά με το usb 3.0 όπως αναφέρθηκε δλδ τι, εαν το φορτίζω με usb 3.0 στον ίδιο χρόνο θα είναι πάλι?

Πάντως τα μόνιμα κεφαλαία στα sms σε Ελληνικά δεν μπορώ να το βγάλω.

Κάτι ακόμα τελικά έχει δοκιμάσει κανείς να το βάλει στην θάλασσα?

Το φοβάμαι πάντως..:lol::lol:

 

 

Και usb14 να βγει και να μπορεί να συνδεθεί στο s5, αν θα το βάζεις στον ίδιο φορτιστή, στον ιδιο χρόνο θα φορτίζει!

Στα SMS, μονό κεφάλαια Ελληνικά =130 χαρακτ/SMS. Μικρά Ελληνικά =70χαρακτ/SMS. Είναι περιορισμός του GSM από γεννησιμιού του.

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Και usb14 να βγει και να μπορεί να συνδεθεί στο s5, αν θα το βάζεις στον ίδιο φορτιστή, στον ιδιο χρόνο θα φορτίζει!

Στα SMS, μονό κεφάλαια Ελληνικά =130 χαρακτ/SMS. Μικρά Ελληνικά =70χαρακτ/SMS. Είναι περιορισμός του GSM από γεννησιμιού του.

Φορτίζει πιο γρήγορα αν το βάλεις στον υπολογιστή αλλά σε πρίζα φορτίζει το ίδιο με usb2

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

 

Σήμερα μου κατέβασε την αναβάθμηση 210mb G900HXXU1ANG3 δεν ανακάληψα τίποτα σε διαφορές, εκτός της RAM που έπεσε στο 1.75gb απο 1.80bg. Το μόνο που είδα είναι οτι οταν το κινητό δεν έχει ήχο δεν ακούγετε η φωτογραφική που διάβαζα σε κάποια προιγούμενα ποστ. Επίσης κατέβασα το phone info και μου έγραψε αυτο καταπληκτικό "your phone is a refurbished one" Warning: Manufacturing date does not match with serial number. Πρέπει να ανησυχώ για κάτι?

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να τρέχει κάτι ,έλεγξε το IMEI και S/N που εμφανιζονται στην εφαρμογή αν είναι τα ίδια με αυτά της συσκευής .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ηρθε και το δικο μου S5 σημερα.Στο country code μου βγαζει Ο2 μαλλον ρουμανικο ειναι θα εχω κανενα προβλημα με τις αναβαθμισεις?Η μπορω να αλλαξω coyntry code?Το κινητο αγοραστηκε απο KAIZER SHOP. Edited by athanasiosthess
Link to comment
Share on other sites

Φορτίζει πιο γρήγορα αν το βάλεις στον υπολογιστή αλλά σε πρίζα φορτίζει το ίδιο με usb2

 

Φορτίζει πιο γρήγορα σε σχεση με την USB2, αν η θύρα που θα το συνδέσεις είναι USB3 (μπλε χρώμα). Αν είναι μαύρη (usb2), δεν θα έχει καμία διάφορα.

Εν ολιγης θέλω να πω ότι το usb3 καλώδιο δεν προσφέρει στην φόρτιση κάτι παραπάνω. Μόνον κάτω από κάποιες προϋποθεσεις.

Στην επικοινωνία ναι. Εφόσον βεβαία συνδεθεί σε usb3 πόρτα.

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Φορτίζει πιο γρήγορα σε σχεση με την USB2, αν η θύρα που θα το συνδέσεις είναι USB3 (μπλε χρώμα). Αν είναι μαύρη (usb2), δεν θα έχει καμία διάφορα.

Εν ολιγης θέλω να πω ότι το usb3 καλώδιο δεν προσφέρει στην φόρτιση κάτι παραπάνω. Μόνον κάτω από κάποιες προϋποθεσεις.

Στην επικοινωνία ναι. Εφόσον βεβαία συνδεθεί σε usb3 πόρτα.

Ακριβώς όπως τα λες

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ηρθε και το δικο μου S5 σημερα.Στο country code μου βγαζει Ο2 μαλλον ρουμανικο ειναι θα εχω κανενα προβλημα με τις αναβαθμισεις?Η μπορω να αλλαξω coyntry code?Το κινητο αγοραστηκε απο KAIZER STORE.

 

Το Ο2 δεν είναι Εγγλέζικο δίκτυο ή κάνω λάθος?

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Το Ο2 δεν είναι Εγγλέζικο δίκτυο ή κάνω λάθος?

 

Μπα κατι ρουμανικες η τσεχικες εφαρμογες εχει μεσα.

Link to comment
Share on other sites

Το Ο2 δεν είναι Εγγλέζικο δίκτυο ή κάνω λάθος?

Σαν την Vodafone είναι αγγλικό αλλά έχει σε πολλές χώρες της Ευρώπης

Link to comment
Share on other sites

Α μάλιστα. Νόμιζα ότι ήταν μονό στο Ήν.Βασίλειο! Καλώς τότε.

Εγώ το πήραν από Κινητομανια και παρόλο που είχε μια Ιταλική σημαία επάνω στο κουτί, το csc είναι eur και το phone info μου λέει ότι είναι Ελληνικό!!!

Τελικά μου φαίνεται ότι μονό με τηλέφωνο βγάζεις άκρη.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Εμενα βγαζει και ενα logo του 02 οταν ανοιγεις το κινητο και οταν το κλεινεις.Μπορω να τα βγαλω αυτα και να αλλαξω csc η την πατησα?Υπαρχει περιπτωση να εχω προβλημα με τις αναβαθμισεις? Edited by athanasiosthess
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το πήραν από Κινητομανια και παρόλο που είχε μια Ιταλική σημαία επάνω στο κουτί, το csc είναι eur και το phone info μου λέει ότι είναι Ελληνικό!!!

 

Σαν να το έγραψα εγώ αυτό :)

Έτσι ήταν και το δικό μου.

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Τι κάνουμε στην περίπτωσή αυτή?

[ATTACH]48320[/ATTACH]

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνουμε στην περίπτωσή αυτή?

 

Θα βάλεις το Samsung account σου για να ξεκλειδώσει.

 

ps

ειναι σαν το find my iPhone της Apple

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

 

Σήμερα μου κατέβασε την αναβάθμηση 210mb G900HXXU1ANG3 δεν ανακάληψα τίποτα σε διαφορές, εκτός της RAM που έπεσε στο 1.75gb απο 1.80bg. Το μόνο που είδα είναι οτι οταν το κινητό δεν έχει ήχο δεν ακούγετε η φωτογραφική που διάβαζα σε κάποια προιγούμενα ποστ. Επίσης κατέβασα το phone info και μου έγραψε αυτο καταπληκτικό "your phone is a refurbished one" Warning: Manufacturing date does not match with serial number. Πρέπει να ανησυχώ για κάτι?

Καλησπέρα τι χώρα προέλευσης ειναι ;

Έμενα για Ολλανδία ... Μου ήρθε σήμερα το update αλλά ο ήχος στην κάμερα .... Τον χαβά του !

Θελω να σηκωθώ ένα πρωί και να δω τον κόσμο με τα μάτια που είχα οταν ήμουν παιδί !!!!
Link to comment
Share on other sites

Τι κάνουμε στην περίπτωσή αυτή?

[ATTACH]48320[/ATTACH]

 

Έκανες επαναφορά εργοστασιακων ή το κλεψες;;; :p

 

Πολυ χρησιμο feature που ξεκινησε απ το Note 3 κι ουτε ξερω γιατι δεν το εχουν διαφημίσει οπως του αξίζει.

Link to comment
Share on other sites

Για να το έκλεψα προσωπικά λίγο δύσκολο:-P

Βασικά φίλου είναι πού πολύ απλά δεν θυμάται τίποτα...

Τι κάνει τώρα στην περίπτωσή αυτή?

Υπάρχει τρόπος να περάσει λογισμικό με κάρτα μνήμης?για αραβικό το κόβω

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά φίλου είναι πού πολύ απλά δεν θυμάται τίποτα...

Τι κάνει τώρα στην περίπτωσή αυτή?

Να μιλήσει με την Samsung έχοντας την απόδειξη αγοράς, το IMEI και το S/Ν από το κουτί.

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Άλλο ρώτησα εγώ.αν μπαίνει με sd λογισμικό πού να μπορεί να κάνει αναβάθμιση και να δουλέψει άμεσα. Edited by ταξιδιωτης22

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Άλλο ρώτησα εγώ.αν μπαίνει με sd λογισμικό πού να μπορεί να κάνει αναβάθμιση και να δουλέψει άμεσα.

 

Απ οσο ξερω δεν υπαρχει λύση. Αφου δεν θυμαται τον λογαριασμό και τον κωδικό, αναγκαστικά θα πρέπει να παει με αποδειξη αγορας να το ξεκλειδωσουν.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S5 (G900F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...