Jump to content

Samsung Galaxy S5 (G900F)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

και έπρεπε να κάνεις παράθεση όλες τι φωτό ;:rolleyes:

 

To ποστ του φιλου απο την Κυπρο,θυμιζει αγγελία πωλησης!:p

Aντώνης
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Εγώ τώρα να ρωτήσω η επισημη ταινία ασφαλείας ακριβώς που είναι?Και τι δέσιμο είναι αυτό με τη λευκή κορδέλα λες και αγοράζεις πλακάκια?Πρώτη φορά το βλέπω σε συσκευασία κινητου
Link to comment
Share on other sites

To ποστ του φιλου απο την Κυπρο,θυμιζει αγγελία πωλησης!:p

Καλησπερα φιλε μου οχι και αγγελια πωλησης απλος εβγαζα καποιες φωτο την νεα μου συσκευη σε παρακαλω δηλ :)

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Βαλε το στα ελληνικα+για ραδιο εχω κατεβασει το greek radios(για κυπρο δν ξερω αμα υπαρχει καποιο).Μπορεις να δεις το e-radio

Στα ελληνικα το εχω φιλε μου και για το ραδιο μαλλον ιντερναδικο θα κατεβασω αλλα το θεμα μου ειναι πως θα το θελω οταν περπατω να ακουω τραγουδια. Τωρα οσο αφορα το Google Earth σε σχεση με το Play Store δεν ξερω γιατι δεν με αφηνει να το κατεβασω ρε παιδια και μ τα εμφανιζει μισο τουρκικα και μισο ελληνικα στην αρχικη σελιδα πως το φτιαχνω αυτο ; Εσεις εχετε τετοιο προβλημα εε ;

Αν με το ράδιο εννοείς FM Radio, δεν έχει το τηλέφωνο, μόνο ιντερνετικά μπορείς να κατεβάσεις

Να σαι καλα.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα φιλε μου οχι και αγγελια πωλησης απλος εβγαζα καποιες φωτο την νεα μου συσκευη σε παρακαλω δηλ :)

Καλομιλητο το κινητο σου αλλα το παρακανες με το μεγεθος των φωτό.Μπορουσες να βαλεις thumbnails ή απλά τα λινκ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Έχω ένα θέμα με το Samsung galaxy s5 αυτές τις ημέρες έχει προκύψει(πιστεύω οφείλεται στο πρόγραμμα greenfy,το απεγκατεστησα αλλά το πρόβλημα συνεχίζει να υπάρχει)το wifi κάνει πολύ ώρα να συνδεθεί (ήθελε 3-4seconds)να κάνει σύνδεση μέχρι να γράψω Google.com είχε συνδεθεί! Αργεί πολύ λοιπόν στην σύνδεση και μπαινοβγαινει μόνο του. Disconnect reconnect.ξερουμε κάτι παιδιά? Που οφείλεται για ποιο λόγο και ποια η είναι η επίλυση του.?Τέλος κολλάει και το κινητό σιγά σιγά σαν να χρειάζεται να βγάλω εξοικονόμηση μπαταρίας! (Πότε δεν είχα τέτοιο πρόβλημα με το κινητό )Το έχω από τον Αύγουστο και ειναι GG.ευχαριστω φιλικά Θοδωρής :)
Link to comment
Share on other sites

και έπρεπε να κάνεις παράθεση όλες τι φωτό ;:rolleyes:

Εχεις, δίκιο! Κάτι το tapa, κάτι η κούραση, την έκανα την μαμακια! Διορθώθηκε!

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Σχετικα με το ραδιο fm βρηκαμε κανενα εναλακτικο προγραμμα ρε παιδια ;

Το καλύτερο πρόγραμμα για εμένα είναι το tunein radio. Δυστυχώς η συσκευή δεν έχει ενσωματωμένο ραδιόφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα φιλε μου οχι και αγγελια πωλησης απλος εβγαζα καποιες φωτο την νεα μου συσκευη σε παρακαλω δηλ :)

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Στα ελληνικα το εχω φιλε μου και για το ραδιο μαλλον ιντερναδικο θα κατεβασω αλλα το θεμα μου ειναι πως θα το θελω οταν περπατω να ακουω τραγουδια. Τωρα οσο αφορα το Google Earth σε σχεση με το Play Store δεν ξερω γιατι δεν με αφηνει να το κατεβασω ρε παιδια και μ τα εμφανιζει μισο τουρκικα και μισο ελληνικα στην αρχικη σελιδα πως το φτιαχνω αυτο ; Εσεις εχετε τετοιο προβλημα εε ;

 

Να σαι καλα.

 

Φιλε υποψιαζομαι οτι το κινητο δεν είχε προρισμο ευρώπη και ειναι παραεισαγωγης. Δεν ανοίγουν οι χάρτες επειδή δεν είσαι σε χωρα της Ευρωπαϊκής Ενωσης

Aντώνης
Link to comment
Share on other sites

Φιλε υποψιαζομαι οτι το κινητο δεν είχε προρισμο ευρώπη και ειναι παραεισαγωγης. Δεν ανοίγουν οι χάρτες επειδή δεν είσαι σε χωρα της Ευρωπαϊκής Ενωσης

Αν βαλω τους χαρτες απλα την εφαρμογη ανοιγει εγω μιλαω για google earth οτι δεν με αφηνει να κατεβασω το προγραμμα και λεει οτι δεν ειναι διαθεσιμο στην χωρα μου. Στο Motorola Moto G 2nd που ειχα το κατεβασε μια χαρα και επισης το ετρεξα μια χαρα χωρις προβλημα. Παραξενω μια φορα.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Αν βαλω τους χαρτες απλα την εφαρμογη ανοιγει εγω μιλαω για google earth οτι δεν με αφηνει να κατεβασω το προγραμμα και λεει οτι δεν ειναι διαθεσιμο στην χωρα μου. Στο Motorola Moto G 2nd που ειχα το κατεβασε μια χαρα και επισης το ετρεξα μια χαρα χωρις προβλημα. Παραξενω μια φορα.

 

 

Στην Κυπρο εχω ακουσει οτι φερνουν και κινητά απο Τουρκια και απο Αφρικη.Κατεβασε το Phone info απο το playstore και πες μας τα στοιχεια csc κλπ!

Aντώνης
Link to comment
Share on other sites

Στην Κυπρο εχω ακουσει οτι φερνουν και κινητά απο Τουρκια και απο Αφρικη.Κατεβασε το Phone info απο το playstore και πες μας τα στοιχεια csc κλπ!

http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=60924&stc=1&d=1431863561

Οριστε φιλε μου με το Info Phone (Samsung)

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Tην διπλα καρτελα ηθελα!

 

http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=60929&stc=1&d=1431872776

 

Τωρα τι μενει να κανω ;

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα να δεις τώρα. Το κινητό σου είναι οντως ευρωπαικο. Δε ξερω, αν το κομματι της Κύπρου που μένεις ανήκει στην ευρωπαϊκή ενωση. Αρα μενει να κάνεις επαναφορα ρυθμισεων. Αλιως περασμα με odin το επίσημο ελληνικό firmware
Aντώνης
Link to comment
Share on other sites

Επισης σκέφτηκα οτι πρεπει μαλλον να περασεις το κυπριακο firmware

Πως τα βρησκω ;

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Ψάξε στο sammobile αν υπάρχει κυπριακη ρομ.

http://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-G900F/CYV/ Υπαρχει αυτο αλλα και το cytamoblie voda ποιο απο τα δυο και πως το περναω ;

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

http://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-G900F/CYV/ Υπαρχει αυτο αλλα και το cytamoblie voda ποιο απο τα δυο και πως το περναω ;

Αυτό περνάς λογικά, το άλλο πρέπει να είναι το branded της Vodafone. Ακολούθησε τις οδηγίες όταν πας να το κατεβάσεις, τα λέει ακριβώς όπως γίνεται

Link to comment
Share on other sites

Αυτό περνάς λογικά, το άλλο πρέπει να είναι το branded της Vodafone. Ακολούθησε τις οδηγίες όταν πας να το κατεβάσεις, τα λέει ακριβώς όπως γίνεται

Το κατεβαζω αλλα πως το περναω ; Δωσε οδηγιες βρε Πανο νεος ειμαι στο κλιμα αυτο :)

Ερωτηση: Θα χασω την εγκκυηση ;

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Το κατεβαζω αλλα πως το περναω ; Δωσε οδηγιες βρε Πανο νεος ειμαι στο κλιμα αυτο :)

Ερωτηση: Θα χασω την εγκκυηση ;

Εγγυηση δεν χανεις αφου προκειται για επισημο λογισμικο. Ακριβως κατω απο το λινκ για κατεβασμα εχει αναλυτικες οδηγιες για το πως το περνας ;)

Link to comment
Share on other sites

Το kiss μου βγάζει τα ακόλουθα:

 

Τρέχουσα έκδοση: PDA:NL9 / CSC:NL1 / PHONE:NL9 (ETL)

Τελευταία έκδοση: PDA: OD3 / CSC: OD1 / PHONE: OD3 (ETL)

 

Δε μπορώ να βρώ για ποιά χώρα προορίζεται το κινητό με βάση τον πίνακα που παρατέθηκε πιο πάνω.

Link to comment
Share on other sites

Το kiss μου βγάζει τα ακόλουθα:

 

Τρέχουσα έκδοση: PDA:NL9 / CSC:NL1 / PHONE:NL9 (ETL)

Τελευταία έκδοση: PDA:OD3 / CSC:OD1 / PHONE:OD3 (ETL)

 

Δε μπορώ να βρώ για ποιά χώρα προορίζεται το κινητό με βάση τον πίνακα που παρατέθηκε πιο πάνω.

Το etl σε ποια χωριά αντιστοιχεί; για εκεί λογικά προορίζεται

Edit. Για Τσεχία προορίζεται μιας και εκεί αντιστοιχεί το etl

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα τελικα το περασα χειροκινητα το google earth φιλε μου απο εδω: http://www.apk4fun.com/files/26567/ και δουλευει μια χαρα.

Λυθηκε αυτο το θεμα. Με το ραδιο FM δεν βρεθηκε καποια λυση ; Αυτο εδω: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2764475 το δοκιμασε κανεις αν ναι τοτε πως μπαινουμε στο system ; δεν το βλεπω.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S5 (G900F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...