Jump to content

Samsung Galaxy S5 (G900F)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ειναι σιγουρο 100% οτι εχει κατι η συσκευη σου.

 

0 lag ειπαμε ..... με Nova, γιατι αυτον βαζω στις συσκευες μου κατευθειαν.

Edited by Jig
ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

στην προκειμενη περιπτωση ισως τα πραματακια να ειναι να κανεις λιγο πιο γρηγορα τα animation , να βγαλεις το svoice απο το home button, effect απο lock screen ακομα και να το γυρισεις σε αρτ και να παγωσεις την σαβουρα .

εδωσα την συσκευη να την δουλεψουν 2 φιλοι μου εδω στο μαγαζι και οντως ειπαν οτι ειναι απιστευτη και πολυ γρηγορη. το θεμα ειναι οτι κανενας δεν εχει δουλεψει nexus , m8 η ακομα και find 7 ( με την διπλασια αναλυση και το ασηκωτο color ) .

η συσκευη εχει λαγκ , ακομα και το νεξους 4 με επεξεργαστη 3 γενιες πισω ειναι πιο λαγκ free out of the box.

σε λιγο θα μου πειτε οτι δεν λαγκαρει και το magazine στην αρχικη .

 

Πρέπει κάποια στιγμή να μάθετε να συγκρινετε ομοιες συσκευές. Αναφερεσαι στο magazine που ειναι το μοναδικό σημειο που λαγκαρει αλλα φαντάζομαι αντιλαμβανεσαι τι περιεχόμενο φορτωνει μονομιάς το magazine ή μηπως οχι;;

 

Μου το συγκρινεις με το nexus και το m8 που ειναι κυριολεκτικά άδειες συσκευές (ειδικα το nexus 5).

 

Οσοι επιλεγουν ακριβες Samsung συσκευές το κανουν συνειδητά επειδη ειναι οι πληρεστερες και κάνουν τα πάντα καλά. Άψογες οθονες, αυτονομία, καμερα, υπηρεσιες, service, υποστήριξη.

 

Αν η παραπανω σπιρτάδα του nexus 5(πραγμα που στην καθημερινή χρήση δεν γίνεται αντιληπτό ουτε υπάρχει διαφορά) σε κάνει να θελεις αυτό παρότι ειναι μια πολυ μετρια συσκευή τοτε δεν καταλαβαίνω γιατι επέλεξες Samsung.

 

Προφανως θελεις μια συσκευή για να λες οτι η "ταδε" εφαρμογή ανοιξε πιο γρήγορα στην συσκευη σου και μαλλον το S5 δεν ειναι αυτο που θέλεις.

Link to comment
Share on other sites

να συγκρινω ομοιες συσκευες? τεσπα

δηλαδη για να καταλαβω λαγκαρει επειδη φορτωνει πολυ πραμα? ισως ναι , φορτωνει απιστευτα πραματα το magazine , εφαρμογη βιτρινα που γονατιζει την συσκευη και ειναι το πρωτο πραμα που απενεργοποιητε .

επισεις δεν στο συγκρινω μονο με αυτες , στο συγκρινω και με το υπερφορτομενο find 7 ( που δεν λαγκαρει , αλλα το προσπερνας αυτο )

 

επισεις κατα την γνωμη μου δεν υπαρχει ο8ονη αυτη την στιγμη σε ναυαρχιδα που να μην ειναι αψογη ( ας εξαιρεσουμε μια εταιρεια) , δεν υπαρχει αντροιντ ναυαρχιδα που να μην εχει πολυ καλη αυτονομια και καμερα . τα υπολοιπα δεν τα κοιταω ποτε οταν επιλεγω συσκευη.

 

ευτυχως η σπιρταδα του νεξους 5 γινετε σε καθημερινη χρηση αντιλυπτη . ( μονο απο βιντακια στο youtube δεν γινετε δουλεια)

 

και εν τελη επελεξα αυτη την συσκευη διοτι διαβασα οτι ειναι απο τις πιο ολοκληρωμενες προτασεις χωρις τα παλια θεματα του tw , μονο που καταλαβα οτι ειναι μια ολοκληρωμενη επιλογη με τα παλια θεματα του tw σε μικροτερο βαθμο , αλλα και απο περιεργεια να δω τα αλματα που εκανε η εταιρεια με τα ιδια μου τα ματια , διοτι δεν μπορω να δουλεψω μια συσκευη σε ενα μαγαζι 5 λεπτα και μετα να εκφερω αποψη λες και την εχω σαν κανονικη .

ισως ομως να να επεσα σε προβληματικο κομματι ... θα παρω αυριο ενα τηλεφωνο στο service της samsung να τους πω οτι η συσκευη μου εχει λαγκ και τρωει και σκαλωματακια.

δεν πιστευα ποτε οτι σε θεμα σαμσουνγκ 8α διαβαζα στα σοβαρα '' η συσκευη ειναι zero lag ''

Link to comment
Share on other sites

να συγκρινω ομοιες συσκευες? τεσπα

δηλαδη για να καταλαβω λαγκαρει επειδη φορτωνει πολυ πραμα? ισως ναι , φορτωνει απιστευτα πραματα το magazine , εφαρμογη βιτρινα που γονατιζει την συσκευη και ειναι το πρωτο πραμα που απενεργοποιητε .

επισεις δεν στο συγκρινω μονο με αυτες , στο συγκρινω και με το υπερφορτομενο find 7 ( που δεν λαγκαρει , αλλα το προσπερνας αυτο )

 

επισεις κατα την γνωμη μου δεν υπαρχει ο8ονη αυτη την στιγμη σε ναυαρχιδα που να μην ειναι αψογη ( ας εξαιρεσουμε μια εταιρεια) , δεν υπαρχει αντροιντ ναυαρχιδα που να μην εχει πολυ καλη αυτονομια και καμερα . τα υπολοιπα δεν τα κοιταω ποτε οταν επιλεγω συσκευη.

 

ευτυχως η σπιρταδα του νεξους 5 γινετε σε καθημερινη χρηση αντιλυπτη . ( μονο απο βιντακια στο youtube δεν γινετε δουλεια)

 

και εν τελη επελεξα αυτη την συσκευη διοτι διαβασα οτι ειναι απο τις πιο ολοκληρωμενες προτασεις χωρις τα παλια θεματα του tw , μονο που καταλαβα οτι ειναι μια ολοκληρωμενη επιλογη με τα παλια θεματα του tw σε μικροτερο βαθμο , αλλα και απο περιεργεια να δω τα αλματα που εκανε η εταιρεια με τα ιδια μου τα ματια , διοτι δεν μπορω να δουλεψω μια συσκευη σε ενα μαγαζι 5 λεπτα και μετα να εκφερω αποψη λες και την εχω σαν κανονικη .

ισως ομως να να επεσα σε προβληματικο κομματι ... θα παρω αυριο ενα τηλεφωνο στο service της samsung να τους πω οτι η συσκευη μου εχει λαγκ και τρωει και σκαλωματακια.

δεν πιστευα ποτε οτι σε θεμα σαμσουνγκ 8α διαβαζα στα σοβαρα '' η συσκευη ειναι zero lag ''

 

Για το find 7 δεν έγραψα κατι γιατί δεν το εχω δουλέψει και δεν εχω αποψη για την συσκευη.

 

Τοσα ατομα σου λενε οτι δεν εχει lag, ολοι ψέματα σου λένε; ;;

 

Τεσπα, εσυ ξερεις καλύτερα αλλα και πολλοι εδω μεσα εχουμε παρει μπολικες συσκευές και ξερουμε τι ειναι λαγκ.

 

Ειδα οτι το εβαλες προς πωληση, θα σου πρότεινα να πας σε m8 αφου δε σε ικανοποιησε το s5

Link to comment
Share on other sites

εγω με το ενα χερι εχω ενα ποσοστο 75% επιτυχιας (τρωει και κατι φρικες ομως και κανει πως δεν με ξερει ωρες ωρες )

επισεις η συσκευη ειναι οτι πιο α8λιο εχω δουλεψει το τελευταιο 6μηνο.

απορω καποιους εδω που λενε πως δουλευει υποδειγματικα , μαλλον πριν 8α πρεπει να ειχαν συσκευη των 100 ευρω.

δυο μερες τωρα εχω ζησει παρα πολλα λαγκαρισματα , 1 φορα ρεσταρτ και 4-5 παγωματα για 5-6 δευτερολεπτα .

εχω να πω πως μου 8υμισε το s1 η συσκευη , επειδη μαλλον 8α την κρατησω ομως , πιστευω με καποια custom ρομ η συσκευη 8α δουλεψει οπως πρεπει.

α , εχει πολυ καλη καμερα και πολυ ωραια οθονη.

 

Τη γνώμη μου για τη συσκευή των έχω πει αρκετές φορές.

Αλλά με αυτό που διάβασα θα τη ξαναπώ.

Λοιπόν το S5 ειναι 1 απλά απροβλημάτιστη συσκευή και απ τα πλέον σταθερά τηλέφωνα που είχα ποτέ!

Οπότε το ότι λες ότι "είναι οτι πιο α8λιο εχω δουλεψει το τελευταιο 6μηνο" απλά με αφήνει έκπληκτο!

Μιλάς σα να πρόκειται για κάτι τελείως παρακατιανό και όχι για τη ναυαρχίδα της Samsung αυτή τη στιγμή.

Πράγμα που δεν ισχύει.

Επίσης το άλλο που λες πως "απορω καποιους εδω που λενε πως δουλευει υποδειγματικα , μαλλον πριν 8α πρεπει να ειχαν συσκευη των 100 ευρω" μάλλον δε παρακολουθείς τη πορεία του καθενός εδώ μέσα και βγάζεις αυθαίρετα συμπεράσματα.

Και αν εννοείς όπως το διόρθωσες μετά ότι κολάει έχει lag και κάνει restart όπως οι συσκευές των 100 ευρώ μάθε ότι το S5 φέρω έχει τέτοια θέματα.

Εκτός αν έχεις πέσει σε προβληματική συσκευή που δε το νομίζω ή του έχεις βάλει τίποτα περίεργα πάνω.

Και επειδή έχω αλλάξει άπειρες συσκευές να σε ενημερώσω ότι σίγουρα δεν είναι επιπέδου Nexus 5 στη πλοήγηση στα μενού αλλά μη ξεχνάμε και πόσο άδεια είναι η rom του Nexus,το οποίο παρεπιπτωντος λατρέυω σαν ιδέα, σα πείραγμα αλλά όχι όταν είναι να περάσω μήνες μακριά απ το σπίτι και το pc μου όπως τώρα που δουλεύω σε νησί.

Το S5 λοιπόν χάνει λίγο σε Smoothness απ το απόλυτο εργαλείο αλλά πίστεψε με ανοίγει της εφαρμογές το ίδιο ακαριαία, ίσως και πιο γρήγορα ελαφρώς.

Και έχει τόσα πράγματα παραπάνω που οποίος τα είχε και τα 2 και ασχολείται τα ξέρει αυτά τα πράγματα.

Έχω το S5 πάνω από 3 μήνες,δε μου έχει κάνει ΟΎΤΕ 1 restart απ ότι θυμάμαι, lag δεν έχει, αλλά αν είσαι πολύ απαιτητικός θα δεις πολύ ελαφριά κομπιασματάκια υπό συνθήκες. Καμιά σχέση με αυτά που λες.

Το δουλεύω καθημερινά και ούτε με το note 3 δεν έχω μείνει τόσο καιρό σερί και ικανοποιημένος.

Πάντα με nova prime αν και ο μαμά launcher είναι καλός και πιο ελαφρύς και smooth απ το παρελθόν.

Magazine το έχω off όπως και τα υπόλοιπα που έγραψες και εσύ παραπάνω.

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Μετά από χρήση δύο μηνών επιβεβαιώνω και εγώ την άψογη συμπεριφορά του κινητού.... Με αποκορύφωμα την μπαταρία του που φτάνει στα επίπεδα του g2 (είχα πριν το g2 για 10 μήνες).... ;)
Link to comment
Share on other sites

Τι αλλο θα διαβασουμε αραγε.

Το S5 δεν εχει lag, δουλευει υποδειγματικα, ειναι μια εξαιρετικη συσκευη, με το καλυτερο touch της αγορας μαζι με το μηλο και το Μ8 (κατι που κανεις δεν αναφερει, αλλα ειναι η πραγματικοτητα)...

Link to comment
Share on other sites

Το παν ειναι να ξερεις να δουλεψεις μια συσκευη και φυσικα παιζει ρολο ποιες συσκευες ειχες στην κατοχη σου.

 

Οσο για το απο ποια συσκευη προερχομαι/εχω μπορεις να πατησεις στην υπογραφη μου.

 

 

Αν και δεν αναφέρθηκα στα δικά σου λεγόμενα και δε θελω να συνεχιστεί σε vs, το να βάζω νοβα, ex dialer, quickpic να κάνω freeze δυο εφαρμογές δε σημαίνει ξέρω να δουλεύω μια συσκευή, εξάλλου τα παραπάνω έχουν γίνει τυφλοσουρτη σε όλα τα samsung. Κοντεύουν να γραφτούν και στο επίσημο manual :lol:

Αυτό ήθελα να πω ειναι πως όταν είχε βγει και το g2, όλοι σμουθ 0 lag λέγανε αλλα όταν το πήρα, δίπλα στο m7 μου αλλα είδα και όχι δεν είχε πρόβλημα η συσκευή μου.

Αυτά εννοούσα στο αρχικό μου μήνυμα, που ηταν γενικού περιεχομένου και όχι τόσο για το s5 το οποίο ρολαρει καλύτερα απο g3 ίσως κι απο g2 αλλα butter δεν ειναι για κανένα λόγο

Edited by gsir

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

παιδια ας μας πειτε εμπειριες χρησης του σ5 καποιοι λενε οτι μονο 500mb ελευθερης ραμ υπαρχουν στο τηλ και καποιοι αλλοι οτι υπαρχει lag.

 

για πειτε αντικειμενικες γνωμες!!

Link to comment
Share on other sites

Για το find 7 δεν έγραψα κατι γιατί δεν το εχω δουλέψει και δεν εχω αποψη για την συσκευη.

 

Τοσα ατομα σου λενε οτι δεν εχει lag, ολοι ψέματα σου λένε; ;;

 

Τεσπα, εσυ ξερεις καλύτερα αλλα και πολλοι εδω μεσα εχουμε παρει μπολικες συσκευές και ξερουμε τι ειναι λαγκ.

 

Ειδα οτι το εβαλες προς πωληση, θα σου πρότεινα να πας σε m8 αφου δε σε ικανοποιησε το s5

Που το έχει βάλει για πώληση αδερφέ γιατί ενδιαφέρομαι ;;;

Θελω να σηκωθώ ένα πρωί και να δω τον κόσμο με τα μάτια που είχα οταν ήμουν παιδί !!!!
Link to comment
Share on other sites

παιδια ας μας πειτε εμπειριες χρησης του σ5 καποιοι λενε οτι μονο 500mb ελευθερης ραμ υπαρχουν στο τηλ και καποιοι αλλοι οτι υπαρχει lag.

 

για πειτε αντικειμενικες γνωμες!!

 

Τα περισσότερα απ τα παιδιά που γράψαμε μόλις πιο πάνω και απαντήσαμε αν υπάρχει lag,δε σε καλύπτουν? Σχεδόν όλοι είμαστε χρόνια χρήστες κορυφαίων κινητών και πιστεύω αρκετά αντικειμενικοί σε αυτά που λέμε.

Τώρα όσο για τη Ram το έχουμε πει πολλές φορές πάλι εδώ, Απλά μη σε απασχολεί πόσο free μένει.

Και αυτό γιατί δε θα σε κρεμάσει ποτέ. κάνει άψογη διαχείριση και ακόμα και να στην έχει πετάξει έξω 1 εφαρμογή(μετά από πολλές άλλες που θα έχεις ανοίξει στο μεταξύ)την ανοίγει τόσο ακαριαία που δε θα το καταλάβεις σχεδόν ότι ήταν εκτός! Και υπόψιν στα λέει ένας υπέρμαχος του να έχει πολύ Ram το κινητό του που όταν έφυγα απ το note 3 με είχε απασχολήσει το θέμα αλλά τελικά η πράξη μετράει :)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Τα περισσότερα απ τα παιδιά που γράψαμε μόλις πιο πάνω και απαντήσαμε αν υπάρχει lag,δε σε καλύπτουν? Σχεδόν όλοι είμαστε χρόνια χρήστες κορυφαίων κινητών και πιστεύω αρκετά αντικειμενικοί σε αυτά που λέμε.

Τώρα όσο για τη Ram το έχουμε πει πολλές φορές πάλι εδώ, Απλά μη σε απασχολεί πόσο free μένει.

Και αυτό γιατί δε θα σε κρεμάσει ποτέ. κάνει άψογη διαχείριση και ακόμα και να στην έχει πετάξει έξω 1 εφαρμογή(μετά από πολλές άλλες που θα έχεις ανοίξει στο μεταξύ)την ανοίγει τόσο ακαριαία που δε θα το καταλάβεις σχεδόν ότι ήταν εκτός! Και υπόψιν στα λέει ένας υπέρμαχος του να έχει πολύ Ram το κινητό του που όταν έφυγα απ το note 3 με είχε απασχολήσει το θέμα αλλά τελικά η πράξη μετράει :)

Δεν ειπα οτι δεν ειναι αντικειμενικα απλα το οτι οι αποψεις δεν ηταν ιδιες!!

Τελικα ομως υπαρχει η οχι? Σε μενα οταν το δουλεψα στο public ειχε και ενα καρο εφαρμογες ανοιχτες δεν ειδα lag και πηγαινε σφαιρα!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειπα οτι δεν ειναι αντικειμενικα απλα το οτι οι αποψεις δεν ηταν ιδιες!!

Τελικα ομως υπαρχει η οχι? Σε μενα οταν το δουλεψα στο public ειχε και ενα καρο εφαρμογες ανοιχτες δεν ειδα lag και πηγαινε σφαιρα!!

 

Κάπως έτσι είναι τα πράγματα όπως τα είδες! :)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Guest bossgs3
Άς πω και γω την γνώμη μου.....το κινητό το χω 3 μήνες. ..Απλά το βγάλανε σκάρτο δεν ξέρω γτ....Μέχρι στιγμής δεν έχει κολλήσει πουθενά από θέμα lag κανένα μπαταρία φοβερή όλα ανοιχτά 24ωρο fb viper instagram instamessage Skype tango WhatsApp και άλλες εφαρμογές και δεν έχει κολλήσει πουθενά. .οθόνη από τις καλύτερες καταγραφή βίντεο σούπερ γτ είμαι φαν. ..εικόνες μέχρι στιγμής μαρεσει περισσότερο από όλα όσα είχα. ..σε γενικές γραμμές άδικα έφαγε τόσο κράξιμο το κινητό. ..είναι από τα κλτρ. ...Αυτά κ από μένα. ..
Link to comment
Share on other sites

Άς πω και γω την γνώμη μου.....το κινητό το χω 3 μήνες. ..Απλά το βγάλανε σκάρτο δεν ξέρω γτ....Μέχρι στιγμής δεν έχει κολλήσει πουθενά από θέμα lag κανένα μπαταρία φοβερή όλα ανοιχτά 24ωρο fb viper instagram instamessage Skype tango WhatsApp και άλλες εφαρμογές και δεν έχει κολλήσει πουθενά. .οθόνη από τις καλύτερες καταγραφή βίντεο σούπερ γτ είμαι φαν. ..εικόνες μέχρι στιγμής μαρεσει περισσότερο από όλα όσα είχα. ..σε γενικές γραμμές άδικα έφαγε τόσο κράξιμο το κινητό. ..είναι από τα κλτρ. ...Αυτά κ από μένα. ..

 

 

Ωραια χαιρομαι, θενκς!!

Link to comment
Share on other sites

Καλά αυτό με το κράξιμο είναι τραγικό. Το G3 κάθε μέρα έχει και νέο πρόβλημα (βλέπε ράγισμα στο σασι) αλλά γαργάρα εκεί είναι lg δικαιολογούνται τα λάθη. Το s5 που είναι τέλειο το θάβουν.

 

Τέλος πάντων στο θέμα μας. Παρατήρησα πολύ σπάνια στις φωτογραφίες δεν κάνει καλό focus. Μετά από λίγη ώρα επανέρχεται όμως. Μου μυρίζει θέμα software. Είμαι στην ΑΝΕ2 προς στιγμήν. Έχει παρατηρήσει κανείς άλλος αυτό το θέμα?

Link to comment
Share on other sites

Καλά αυτό με το κράξιμο είναι τραγικό. Το G3 κάθε μέρα έχει και νέο πρόβλημα (βλέπε ράγισμα στο σασι) αλλά γαργάρα εκεί είναι lg δικαιολογούνται τα λάθη. Το s5 που είναι τέλειο το θάβουν.

 

Οταν δεν μπορουν να σε φτασουν προσπαθουν να σε μειωσουν....

Link to comment
Share on other sites

Guest bossgs3
Καλά αυτό με το κράξιμο είναι τραγικό. Το G3 κάθε μέρα έχει και νέο πρόβλημα (βλέπε ράγισμα στο σασι) αλλά γαργάρα εκεί είναι lg δικαιολογούνται τα λάθη. Το s5 που είναι τέλειο το θάβουν.

 

Τέλος πάντων στο θέμα μας. Παρατήρησα πολύ σπάνια στις φωτογραφίες δεν κάνει καλό focus. Μετά από λίγη ώρα επανέρχεται όμως. Μου μυρίζει θέμα software. Είμαι στην ΑΝΕ2 προς στιγμήν. Έχει παρατηρήσει κανείς άλλος αυτό το θέμα?

Και γω σε αυτήν είμαι το κάνει πολύ σπάνια. ... περιμένω το update .....cosmote είναι το κινητό. ...

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει τα χαζολαγκακια του τα είχε. Σε μικρο βαθμό, δεν ενοχλούσαν αλλά τα είχε. Π.Χ στο μενού των ρυθμίσεων είχε τον χαρακτηριστικό λόξιγκας.

Με την αναβάθμιση άλλαξαν πολύ τα πράγματα. Βούτυρο δεν το λέω αλλά είναι πολυ-πολυ βελτιωμένο, σε σημείο που επειδή προσωπικά ουδέποτε με ενοχλούσαν τα λαγκακια του, τώρα το βρίσκω άψογο.

Κόλλημα, όχι παιδιά! Ποτέ! Ούτε για πλάκα. Ούτε καν διστάζει στα ανοίγματα. Και μένω έκπληκτος πραγματικά που διαβάζω για κολλήματα!

Πραγματικά παρεξηγημενο τηλέφωνο που έφαγε κραξημο αρχικά που δεν του άξιζε.

Εντάξει, για μπαταρια και οθόνη, ότι και να πω είναι λίγο. Απλά ότι ερχόμενος από s4, το σοκ για την μπαταρία του ήταν μεγάλο!

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλά αυτό με το κράξιμο είναι τραγικό. Το G3 κάθε μέρα έχει και νέο πρόβλημα (βλέπε ράγισμα στο σασι) αλλά γαργάρα εκεί είναι lg δικαιολογούνται τα λάθη. Το s5 που είναι τέλειο το θάβουν.

 

Τέλος πάντων στο θέμα μας. Παρατήρησα πολύ σπάνια στις φωτογραφίες δεν κάνει καλό focus. Μετά από λίγη ώρα επανέρχεται όμως. Μου μυρίζει θέμα software. Είμαι στην ΑΝΕ2 προς στιγμήν. Έχει παρατηρήσει κανείς άλλος αυτό το θέμα?

Και σε εμένα αρκετές φορές αλλά νομίζω ( αν κάνω λάθος ας με διορθώσουν ) ότι ειναι θέμα κάρτας μνήμης ( εκεί είχα επιλέξει να αποθηκεύονται )όταν πήγα σε κλας 10 σχεδόν εξελήφθηκε! Κάντε αποθήκη στη συσκευή και κοιτάξετε πάλι αν το κάνει

Θελω να σηκωθώ ένα πρωί και να δω τον κόσμο με τα μάτια που είχα οταν ήμουν παιδί !!!!
Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα αρκετές φορές αλλά νομίζω ( αν κάνω λάθος ας με διορθώσουν ) ότι ειναι θέμα κάρτας μνήμης ( εκεί είχα επιλέξει να αποθηκεύονται )όταν πήγα σε κλας 10 σχεδόν εξελήφθηκε! Κάντε αποθήκη στη συσκευή και κοιτάξετε πάλι αν το κάνει

Δύσκολα μου φαίνεται να σχετίζεται αυτό. Αφού το focus γίνεται πριν γίνει λήψη. Ίσως δεν στο ξαναεμφανισε από τότε η πήρες κάποια αναβάθμιση?

Link to comment
Share on other sites

λοιπον επειδη ολοι λετε τα καλυτερα δεν γινετε εμενα να ειναι ετσι , του εκανα ενα hard reset και παλι στησιμο απο την αρχη να δω μηπως αυτα που πα8αινα εξαληφθουν. δεν νομιζω εγω να ειμαι τρελλος και να τα φανταζομουν αυτα , αλλα δεν νομιζω και για εσας το ιδιο και να μου λετε ολοι πως δεν εχετε τα θεματα που συναντω εγω.

απλα για να ξερετε δεν εχω κανενα θεμα με την σαμσουνγκ ( ισα ισα που τιμω την σειρα απο το σ1) και σοβαρα εμενα η συσκευη μου ετρωγε πολλα λαγκαρισματα . τωρα θα φανει στην πραξη ...

Link to comment
Share on other sites

Kαλα πλάκα μας κάνεις. Τόσες ημέρες που είχες το πρόβλημα δεν είχες κάνει επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων;;

Όλα καλά θα πάνε τώρα, θα στρώσει, don't worry.

 

και για να μην μπερδεύεσαι, όλοι εδώ αγαπάμε την τεχνολογία γενικά και όχι τις εταιρείες......... εντάξει εντάξει, υπάρχουν και εξαιρέσεις:p

Edited by Jig
ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια σε οσους το πηραν ηρθε με καλωδιο usb 3 η οχι?

 

Επισης μολις αναψει γραφει powered by android?

 

Δεν το ειδα ξανα και μου κανε εντυπωση!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σε οσους το πηραν ηρθε με καλωδιο usb 3 η οχι?

 

Επισης μολις αναψει γραφει powered by android?

 

Δεν το ειδα ξανα και μου κανε εντυπωση!

 

Με usb 2 έρχεται.

 

Ναι ετσι γράφει μπας και δεν καταλάβει καποιος οτι τρεχει android.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S5 (G900F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...