Jump to content

Samsung Galaxy S5 (G900F)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Guest bossgs3
Πάντως δεν ξέρω αν τυχαίνει και σε άλλους αλλά το πιο σπαστικό bug είναι που ΠΑΝΤΑ όταν ανοίγω τις πρόσφατες εφαρμογές, στην αρχή δεν δείχνει καμία και θέλει να ξαναπατήσω 1-2 φορές το κουμπί για να τις δείξει. Πάντα όμως!

 

Αυτό όντως το κάνει. Με δύο τρεις φορές τις βλέπεις. .....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Αυτό όντως το κάνει. Με δύο τρεις φορές τις βλέπεις. .....

Στο nexus s που ειχα θυμάμαι είχε αυτό το πρόβλημα. Στο s3 σπάνια το έκανε και εδώ το κάνει πάλι. Android bug και όχι samsung λογικά

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα πρωην κατοχος του galaxy s4 τωρα στο s5 εχω παρατηρησει οτι εχει ποιο αργο ρολαρισμα στην κυλιση στο ιντερνετ το εχει καταλαβει καποιος αλλος??
Link to comment
Share on other sites

Στο nexus s που ειχα θυμάμαι είχε αυτό το πρόβλημα. Στο s3 σπάνια το έκανε και εδώ το κάνει πάλι. Android bug και όχι samsung λογικά

Σε κάποιους γίνεται Και στο Optimus G στην 4.4 ;)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχεις κανένα πρόβλημα με τη συσκευή σου. Χαρείτε τις συσκευές σας και μην ψειριζετε τα πάντα τοσο πολύ.

Φιλε hic καταλαβαινω τι εννοεις αλλα οταν δινεις τοσα λεφτα περιμενεις και ενα αψεγαδιαστο προιον...

Link to comment
Share on other sites

καλημερα στην παρεα,παρελαβα κ γω εχθες,ολα καλα με την συσκευη και να επιβεβαιωσω οτι κ σε εμενα οταν βαλω τερμα την ενταση νιωθω το ηχειο στην πλατη της συσκευη,αλλα οχι οπως κανει οταν ειναι με δονηση,απλα δονειτε λιγο,οποτε δεν ειναι κατι,σωστα? Edited by geo35
Link to comment
Share on other sites

γεια σας.εχω αγορασει απο το εξωτερικο, ενα ς5. ειναι ομως κλειδωμενο και δεν διαβαζει την καρτα. τι μπορω να κανω;;

Εάν είναι αγορασμένο εκτός Ευρώπης πρόκειται για Region lock και θα χρειαστεί να το πας σε κάποιο service (μη εξουσιοδοτημένο) για να στο ξεκλειδώσουν στα εδώ δίκτυα.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα στην παρεα,παρελαβα κ γω εχθες,ολα καλα με την συσκευη και να επιβεβαιωσω οτι κ σε εμενα οταν βαλω τερμα την ενταση νιωθω το ηχειο στην πλατη της συσκευη,αλλα οχι οπως κανει οταν ειναι με δονηση,απλα δονειτε λιγο,οποτε δεν ειναι κατι,σωστα?

 

Φυσιολογικό είναι.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια και εγω κατοχος sgs5 πλεον. Μπορειτε να μου πειτε γιατι στην μεγιστη ενταση ειτε του ακουστικου ειτε του πισω speaker παρουσιαζεται δονηση σε ολο το κινητο?ειναι λογικο η να παω για doa οσο προλαβαινω?

 

ακριβως τι ιδιο κανει κ σε εμενα,σε αναλυτικο Review το λεει ξεκαθαρα οτι το ηχειο λογου Αδιαβροχοποίησης προκαλει δονηση στο πισω καπακι.http://www.androidbeat.com/2014/04/review-samsung-galaxy-s5/

Link to comment
Share on other sites

ακριβως τι ιδιο κανει κ σε εμενα,σε αναλυτικο Review το λεει ξεκαθαρα οτι το ηχειο λογου Αδιαβροχοποίησης προκαλει δονηση στο πισω καπακι.http://www.androidbeat.com/2014/04/review-samsung-galaxy-s5/

 

κ εμενα μια απο τα ιδια,οταν ανεβασω την ενταση,το πισω καλλυμα σαν να τριζει.συμβαινει κ σε εσας?

Edited by maklovin1979
Link to comment
Share on other sites

κ εμενα μια απο τα ιδια,οταν ανεβασω την ενταση,το πισω καλλυμα σαν να τριζει.συμβαινει κ σε εσας?

Μαλλον συμβαινει σε όλους.Απλα άλλοι το παρατηρουν και το αναφερουν και αλλοι οχι.Εφοσον ειναι λογω αδιαβροχοποιησης,ολα καλα!

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον συμβαινει σε όλους.Απλα άλλοι το παρατηρουν και το αναφερουν και αλλοι οχι.Εφοσον ειναι λογω αδιαβροχοποιησης,ολα καλα!

 

ας μας πουν κ αλλοι χρηστες,λογικα δεν ειναι κατι.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον τσεκαρα ολες τις συσκευες μου και κατεληξα οτι μαλλον για την δονηση οφείλεται η θεση του ηχειου και το γεγονος οτι το ηχειο σκεπαζεται με το back cover. Εβαλα το ιδιο κομμάτι σε note 8/s4/note 3 και σε ολα υπηρχε μια ελαφρια δόνηση. Στο note 3 καο στο note 8 ηταν πολυεελαφριά δονηση, ανεπαισθητη σχεδον ενω στο S4 που το ηχειο καλυπτεται απ το καπακι ηταν λιγο πιο έντονο.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον τσεκαρα ολες τις συσκευες μου και κατεληξα οτι μαλλον για την δονηση οφείλεται η θεση του ηχειου και το γεγονος οτι το ηχειο σκεπαζεται με το back cover. Εβαλα το ιδιο κομμάτι σε note 8/s4/note 3 και σε ολα υπηρχε μια ελαφρια δόνηση. Στο note 3 καο στο note 8 ηταν πολυεελαφριά δονηση, ανεπαισθητη σχεδον ενω στο S4 που το ηχειο καλυπτεται απ το καπακι ηταν λιγο πιο έντονο.

 

δοκιμασες κ s5?ειχα s4 αλλα δεν ηταν τοσο εντονο οπως το s5,παντως σε πολλα review Που διαβασα το αναφερουν,ας μας πουν κ αλλοι χρηστες.

Edited by maklovin1979
Link to comment
Share on other sites

Μιας και εγινε λογος το δοκιμασα και γω..τερμα ηχος με ξενα μπιτακια (μπασα πριμα κτλ.) δεν εχω καποιο θεμα...τσεκαρετε το καπακι να ειναι "ερμητικα" κλειστο...επαιξα και με τις ρυθμισεις ηχου (ποπ equalizer κτλ.) νορμαλ απ οτι βλεπω ολα...
Jason the Greek
Link to comment
Share on other sites

Μιας και εγινε λογος το δοκιμασα και γω..τερμα ηχος με ξενα μπιτακια (μπασα πριμα κτλ.) δεν εχω καποιο θεμα...τσεκαρετε το καπακι να ειναι "ερμητικα" κλειστο...επαιξα και με τις ρυθμισεις ηχου (ποπ equalizer κτλ.) νορμαλ απ οτι βλεπω ολα...

 

εαν δεις κ το βιντεακι το λεει μετα το 6'20 οτι δονειται το πισω μερος,https://www.youtube.com/watch?v=q2Uq-2ga8jg

Link to comment
Share on other sites

εαν δεις κ το βιντεακι το λεει μετα το 6'20 οτι δονειται το πισω μερος,https://www.youtube.com/watch?v=q2Uq-2ga8jg

 

Δεν εχεις προβλημα μην αγχωνεσαι...λογικο ειναι πλαστικο και ειδικα εκει στη μεση ειναι "κουφιο"...

Jason the Greek
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχεις προβλημα μην αγχωνεσαι...λογικο ειναι πλαστικο και ειδικα εκει στη μεση ειναι "κουφιο"...

 

κ αλλοι 3 στις πιο πισω σελιδες το εχουν αναφερει.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είναι φυσιολογικό δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας. Μέχρι και στο manual το λέει.

 

The water-resistant design of the device causes it to vibrate slightly in certain conditions.

Vibrations in these conditions, such as when the volume level is high are normal and do

not affect the device’s performance

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είναι φυσιολογικό δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας. Μέχρι και στο manual το λέει.

 

The water-resistant design of the device causes it to vibrate slightly in certain conditions.

Vibrations in these conditions, such as when the volume level is high are normal and do

not affect the device’s performance

 

δλδ σημβαινει κ στο δικο σου?

Link to comment
Share on other sites

δλδ σημβαινει κ στο δικο σου?

 

Σε όλα συμβαίνει. Άλλοι το καταλαβαίνουν πιο πολύ, άλλοι πιο λίγο, άλλοι καθόλου. Άλλοι έχουν θήκη, άλλοι όχι. Γενικά είναι στον χρήστη. Αλλά δεν είναι τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Σε όλα συμβαίνει. Άλλοι το καταλαβαίνουν πιο πολύ, άλλοι πιο λίγο, άλλοι καθόλου. Άλλοι έχουν θήκη, άλλοι όχι. Γενικά είναι στον χρήστη. Αλλά δεν είναι τίποτα.

 

εχω βαλει μια σκληρη θηκουλα,εαν βαλω μια μαλακη?

Link to comment
Share on other sites

Λογικά με τη μαλακή θα περιοριστεί κάπως. Δεν ξέρω σίγουρα για να σου πω. Αν θες περίμενε καμιά 10αριά μέρες που θα έρθει αυτή που παρήγγειλα να σου πω αν αλλάζει κάτι :)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S5 (G900F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...