Jump to content

Παπούτσια


MiuMiu
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια, μπορείτε να προτείνετε κάποια διευθυνση για ρουχα/παπουτσια εκτός από τον "Οδηγός για αγορές ρούχων μέσω διαδικτύου" του Jammes555?
Από πείσμα θα ζω στην έρημη χώρα...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πάσο άμα είναι για μπάσκετ αλλά γιατί δε πήρες κάποιο από αυτά που είναι και ωραιότερα?

Ειδικά το hyperdunk δε παίζεται

 

Οντος επαθα πλακα τωρα..που να ηξερα ρε συ....:rolleyes:

Καλά καρφώματα then! Μοιάζει ότι πρέπει. :)

thanks!Oντος οτι πρεπει ειναι?:D

 

Για αυθεντικά τα αγόρασες;

 

Τι να σου πω...παντος ειναι τοσο τελεια που και να μην ειναι δεν με πολυνοιαζει κιολας...200 παντος δεν θα εδεινα...:shifty:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

thanks!Oντος οτι πρεπει ειναι?:D

 

Σαφώς, φαίνεται ότι κρατούν καλά το πόδι, έχουν το «πακέτο» για να γίνεις ο νέος Αλβέρτης/Μπουρούσης (αναλόγως προτιμήσεων). :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδιά από το footlocker.com στέλνουν Ελλάδα; Περνάει τελωνείο;
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά από το footlocker.com στέλνουν Ελλάδα; Περνάει τελωνείο;

 

Απλά τα πράγματα : ρωτάς αν στέλνουν με USPS .Αν ναι it's ok.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια!

Ηθελα να ρωτησω αν εχει κανει κανεις δικο του staraki απο το http://www.converse.com

. Λογικα για Ελλαδα θα εχει τελωνειο ε?

 

με το Nike.com τι παιζει? μπορεις να κανεις το δικο σου? εχεις τελωνειο?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια!

Ηθελα να ρωτησω αν εχει κανει κανεις δικο του staraki απο το http://www.converse.com

. Λογικα για Ελλαδα θα εχει τελωνειο ε?

 

με το Nike.com τι παιζει? μπορεις να κανεις το δικο σου? εχεις τελωνειο?

 

δεν ξέρω για το converse, μπορώ να σου απαντήσω όμως για τη Nike.

Δεν ισχύει τελωνείο. Ωστόσο η Nike έχει μια πολιτική του ότι Ελλάδα στέλνει μόνο nike id (δηλαδή αυτά που φτιάχνεις εσύ) και τίποτα άλλο.

Από κει κ πέρα στο στέλνει με courier, και σου λέει ότι (αν ψάξεις καλά στο site θα το δεις) ότι ανάλογα την αξία του/των προϊόντος / προϊόντων υπάρχει κ αντίστοιχη χρέωση στα μεταφορικά .. Επειδή πήρα / έφτιαξα παπούτσια εγώ (βέβαια τα παρέλαβα Αγγλία, αλλά δεν λέει κάτι) σου έρχεται το παπουτσάκι σε συσκευασία χάρτινη (εξωτερικό) και μετά μέσα το κουτί με το λογότυπο της NikeID και τα παπουτσάκια σου..!!

Από κει κ πέρα.. να προσέχεις λίγο με τα χρώματα (αν βάλεις έντονα κτλ) γιατί άλλο να τα βλέπεις στο pc κι άλλο στην πραγματικότητα..

Στην Niketown στο Λονδίνο, έχουν δειγματολόγιο, κτλ, και μεγάλες αίθουσες με mac-άκια (υπολογιστές) για να σχεδιάσεις το παπούτσι που θέλεις αλλά και όλη την αίθουσα αυτή βιτρίνα γεμάτη από παπούτσια NikeID (φτιαγμένα από άλλους ή από την εταιρία) τα οποία μπορείς ακόμα κ να αγοράσεις αν θέλεις ...

Και κάτι τελευταίο .. δεν υπάρχει τπτ "ετοιμοπαράδοτο" ας πούμε.. δεν είναι κ ο καλύτερος όρος, αλλά τέσπα.. δλδ.. μην περιμένεις ότι με το που τα σχεδιάζεις και τα παραγγέλνεις σε 4-5 μέρες έρχονται ... Εμένα μου είχαν πει κιόλας εκεί (niketown) ότι τα συγκεκριμένα μπορεί να κάνουν από 4-6 βδομάδες .. Τελικά ήρθαν σχετικά γρήγορα, μετά από περίπου 3-3.5 βδομάδες..

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

μαλιστα.. σε ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες! και εγω τελικα για κανενα Nike λεω να κανω! :)

 

Μια αλλη απορια μου ειναι... που μπορω να βρω ή στο ιντερνετ ή στην θεσσαλονικη d&g sneakers, (δλδ σαν converse στυλ δερματινα)? στο fratelli karida δεν εχει τπτ..

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς που πουλαν Lanvin παπούτσια online? Πήρα πρόσφατα ενα ζευγάρι σανδάλια με κορδέλες και τώρα ψαχνω το κλασικό gladiator sandal...

 

http://2.bp.blogspot.com/_nbYdNetvTOg/SVGx_EfGmxI/AAAAAAAAElc/G1EGiC5Xds4/s320/LanvinSuedeSandals351.jpg

Link to comment
Share on other sites

Για δώρο σε γυναίκα ελπίζω. Στην καλύτερη θα το φας στο κεφάλι, είναι απαίσιο.

 

Προσωπικη σου αποψη, εγω το βρισκω μοναδικο.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά γούστα είναι αυτά. Αν μας άρεσε σε όλους θα υπήρχε μόνο αυτό το είδος παπουτσιού

(Πάντως και εγώ προσωπικά, πολύ άσχημο το βρισκω)

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά γούστα είναι αυτά. Αν μας άρεσε σε όλους θα υπήρχε μόνο αυτό το είδος παπουτσιού

(Πάντως και εγώ προσωπικά, πολύ άσχημο το βρισκω)

 

Μα αυτό εννοείται.Για αυτό υπάρχει άλλωστε το forum.Για να εκφράζει ο καθένας την άποψη του!

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς που πουλαν Lanvin παπούτσια online? Πήρα πρόσφατα ενα ζευγάρι σανδάλια με κορδέλες και τώρα ψαχνω το κλασικό gladiator sandal...

 

http://2.bp.blogspot.com/_nbYdNetvTOg/SVGx_EfGmxI/AAAAAAAAElc/G1EGiC5Xds4/s320/LanvinSuedeSandals351.jpg

Εγω το βρισκω τραγικα ομορφο,ασε που στο σανδαλι ολη τη δουλεια το κανει το ωραιο γυναικειο ποδι!!!

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Εγω το βρισκω τραγικα ομορφο,ασε που στο σανδαλι ολη τη δουλεια το κανει το ωραιο γυναικειο ποδι!!!

 

στο τελος ειπες τη λεξη κλειδι..κατα τ αλλα omg..:X.

αλλα οπως ειπαν και οι απο πανω γουστα ειναι αυτα..

Link to comment
Share on other sites

Όπως κατάλαβες Toxic, πέσανε όλοι να σε φάνε. :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Καλά αν έχει ωραίο γυναικείο πόδι μπορεί να του πάνε.:shifty:

toxic βάλε μας και αυτό που πήρες με τις κορδέλες να πάρουμε ιδέες.

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να μιλάς, παρά να ρωτάς. :p

 

Ας συνεχίσουμε όμως στο θέμα μας. :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω καλο μπασκετικο παπουτσι.....Ακούω προτασεις
Nokia 8210,Nokia 6600,Sony Ericsson w810,Nokia N70,Sony Ericsson w995,Nokia N8,Nokia lumia 800.Samsung Galaxy S3,Ηtc ONE m9
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Σαν αθλητης, και μπασκετμπολιστας σου λεω πως χρονια τωρα φωραω Nike, και ειμαι σχετικα ευχαριστημενος. Παντως ολα τα παπουτσια που φωραω στο μπασκετ ειναι ακριβοπληρωμενα, γτ εχω σοβαρο τραυματισμο.
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

και εμενα μου αρεσουν τα hyperdunk.....110 εχουν΄;;
Nokia 8210,Nokia 6600,Sony Ericsson w810,Nokia N70,Sony Ericsson w995,Nokia N8,Nokia lumia 800.Samsung Galaxy S3,Ηtc ONE m9
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...