Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 630


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλησπέρα!!!μόλις σήμερα πήρα κ εγώ το lumia 630 κ μπορώ να πω οτι είναι καταπληκτικό..θα ήθελα να ρωτήσω πως βάζουμε μια εφαρμογή στα tiles;;
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα!!!μόλις σήμερα πήρα κ εγώ το lumia 630 κ μπορώ να πω οτι είναι καταπληκτικό..θα ήθελα να ρωτήσω πως βάζουμε μια εφαρμογή στα tiles;;

 

Τη πατάς συνεχόμενα και από το menu που εμφανίζεται επιλέγεις το "Καρφίτσωμα στην έναρξη"

Link to comment
Share on other sites

Ήχο επιλέγεις μέσα από την εφαρμογή, όταν ρυθμίζεις μια ώρα αφύπνισης. Η ένταση είναι προεπιλεγμένα στο μάξιμουμ. Αλλά ο κάθε ήχος έχει τα δικά του ντεσιμπέλ και μπορείς να επιλέξεις κάτι δυνατότερο.
Link to comment
Share on other sites

Είναι εύκολο να μου πείτε ένα στο 630 είναι free το here drive για Ελλάδα

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Είναι εύκολο να μου πείτε ένα στο 630 είναι free το here drive για Ελλάδα

 

για όλα τα Lumia είναι

 

(βέβαια και για android free είναι :))

Link to comment
Share on other sites

Εχει βαλει κανενας τα τελευταια updates της developer preview; Παρατηρησα πολλα bugs στον ie και σε ολους γενικα τους browsers που εχω γι αυτο και γυρισα στην επισημη cyan και ολα καλα παλι. Θα μου λειψουν οι φακελοι αλλα συντομα ελπιζω να παρουμε το κανονικο update.
Link to comment
Share on other sites

απο αυριο και εγω εδω

το παραγγειλα σημερα (ΕU)

ασπρο

και θα παρω και ενα αλλο χρωμα καπακι

μαλλον μπλε

καμμια ιδεα?

κουκουρουκου
Link to comment
Share on other sites

Το κίτρινο είναι πολύ ωραίο. Εγώ έλεγα "με τίποτα", αλλά μόλις το έπιασα στα χέρια μου, άλλαξα γνώμη.
Link to comment
Share on other sites

Το κίτρινο είναι πολύ ωραίο. Εγώ έλεγα "με τίποτα", αλλά μόλις το έπιασα στα χέρια μου, άλλαξα γνώμη.

Εγκρίνεται..

Κίτρινο .... πράσινο.... πορτοκαλί...

Αναμένω πτώση τιμών για αγορά.... :lol:

Του πάνε τα φωτεινά χρώματα... Το κακό είναι ότι χωρίς θήκη δεν κάθεται στο χέρι... :O άρα και ανοιχτόχρωμη θήκη ....

http://img19.imageshack.us/img19/126/nokialumia710.jpg
Link to comment
Share on other sites

το ανοιξα και εχει μεινει μονο το σημα των παραθυρων

πρεπει να βαλω σιμ μεσα?

 

Καλορίζικο! Λειτουργεί κανονικά και χωρίς sim αλλά χωρίς φυσικά να μπορείς να κάνεις και να δέχεσαι κλήσεις και μηνύματα.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον

Τρελλο λειτουργικο το 8.1

Το τηλεφωνακι ελαφρυ λιγο πλαστικουρι να πω

Πρεπει να παρουμε μια θηκη οπωσδηοτε (καμμια προταση;)

 

Εντυπωσιαστηκα απο τις πολλες επιλογες εφαρμογων πια

Γρηγορο

Πολυ καλες φωτο θα ελεγα

Πραγματικα σκιζει για τα λεφτα του

Επειδη εχει στο λαπτοπ τα ιδια παραθυρια η γυναικα μου συγχρονιστηκε αμεσως με τηλ και ολα τα καλα

 

Θα βαλω ερωτηματα μετα

Υπαρχει καμμια μαστ εφαρμογη;

 

Πολυ ευχαριστημενοι

κουκουρουκου
Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο!

Κοιτα θηκη εγω δεν του εβαλα, αν χτυπησει στο καπακι μπορεις να το αλλαξεις με οτι χρωμα θες. Το κακο ειναι οτι μου γλιστραει καμια φορα αλλα μεχρι τωρα δεν εφαγε πτωση.

Απο εφαρμογες, Mytube ή Metrotube για youtube, ucbrowser για εναλλακτικο του ie, easy transfer για μεταφορα αρχειων μεσω wifi, pocket file manager γιατι ο κανονικος εχει ελλειψεις, onereader για pdf, e-radio, myappfree καθε μερα μια εφαρμογη δωρεαν, nextgen reader απο τους καλυτερους news readers που υπαρχουν γενικα.

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο!

Κοιτα θηκη εγω δεν του εβαλα, αν χτυπησει στο καπακι μπορεις να το αλλαξεις με οτι χρωμα θες. Το κακο ειναι οτι μου γλιστραει καμια φορα αλλα μεχρι τωρα δεν εφαγε πτωση.

Απο εφαρμογες, Mytube ή Metrotube για youtube, ucbrowser για εναλλακτικο του ie, easy transfer για μεταφορα αρχειων μεσω wifi, pocket file manager γιατι ο κανονικος εχει ελλειψεις, onereader για pdf, e-radio, myappfree καθε μερα μια εφαρμογη δωρεαν, nextgen reader απο τους καλυτερους news readers που υπαρχουν γενικα.

 

Συμφωνώ μαζί σου για το θέμα θήκη - καπάκι

αλλά ένα tempered glass το χρειάζεται κατά την γνώμη μου...

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

αλλά ένα tempered glass το χρειάζεται κατά την γνώμη μου...

 

Tempered glass γιατί; Το gorilla glass 3 δεν είναι αρκετό;

Link to comment
Share on other sites

Tempered glass γιατί; Το gorilla glass 3 δεν είναι αρκετό;

 

Για να έχεις ήσυχο το κεφάλι σου...

Και στην τελική το αποτέλεσμα είναι πολύ πιο όμορφο απο screen protector...

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Η κοπέλα μου έχει το 630 εδω και 3 ημέρες, είναι αρκετά ευχαριστημένη απο το τηλέφωνο, παρατηρεί όμως μια πτώση της μπαταρίας της τάξεως του 25 % σε 3 ώρες ενώ το κινητό είναι κλειδωμένο και δεν το χρησιμοποιεί. Να σημειώσω ότι έχει κάνει τις απαραίτητες επιλογές για την φωτεινότητα, τις εφαρμογές που τρέχουν στο παρασκήνιο και έχει ενεργοποιήσει το battery saver, μήπως γνωρίζει κανεις τι μπορεί να συμβαίνει????
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Η κοπέλα μου έχει το 630 εδω και 3 ημέρες, είναι αρκετά ευχαριστημένη απο το τηλέφωνο, παρατηρεί όμως μια πτώση της μπαταρίας της τάξεως του 25 % σε 3 ώρες ενώ το κινητό είναι κλειδωμένο και δεν το χρησιμοποιεί. Να σημειώσω ότι έχει κάνει τις απαραίτητες επιλογές για την φωτεινότητα, τις εφαρμογές που τρέχουν στο παρασκήνιο και έχει ενεργοποιήσει το battery saver, μήπως γνωρίζει κανεις τι μπορεί να συμβαίνει????

 

Μήπως κάποιος λογαριασμός email δεν συγχρονίζει και είναι αυτό που προκαλέι το battery drain;

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Πραγματι χωριςνθηκη το κινητο γλυστραει ευκολα απο το χερι, ειδικα σε γρηγορες κινησεις.

Τελευταια εχω παρατηρησει οτι στιγμες στιγμες χανεινεντελως το σημα, ςνω διπλανο κινητο παρομοιο, εχει κανονικα. Αρα κατι γινεται με το κινητο.

Αποψε ομως εκανε κατι αλλο χαζο. Επαψε να ηχει! Σε κλησεις απο δυο τουλαχιστον διαφορετικα τηλεφωνα δεν ηχησε ο ηχος. Του εκανα επανεκκινηση και συνηλθε. Εχει τυχει σε καποιον κατι παρομοιο?

θες δε θες, θα γινει ο πολος σου κιοφτες
Link to comment
Share on other sites

Πραγματι χωριςνθηκη το κινητο γλυστραει ευκολα απο το χερι, ειδικα σε γρηγορες κινησεις.

Τελευταια εχω παρατηρησει οτι στιγμες στιγμες χανεινεντελως το σημα, ςνω διπλανο κινητο παρομοιο, εχει κανονικα. Αρα κατι γινεται με το κινητο.

Αποψε ομως εκανε κατι αλλο χαζο. Επαψε να ηχει! Σε κλησεις απο δυο τουλαχιστον διαφορετικα τηλεφωνα δεν ηχησε ο ηχος. Του εκανα επανεκκινηση και συνηλθε. Εχει τυχει σε καποιον κατι παρομοιο?

Συμφωνώ σε όλα :lol:

Πράγματι το κινητό χωρίς θήκη είναι σαν να κρατάς χέλι..

Αυτό με τον ήχο μου το έχει κάνει και εμένα. Μου το έκανε την πρώτη φορά αφού είχα χαμηλώσει τους ήχους και μετά τους έβαλα πάλι στο φουλ... Αλλά αυτό έκανε φάουλ και δεν χτυπούσε :wacko: Μου το έκανε και προχτές έτσι χώρις να το πειράξω ..

Μάλλον θέλει που και που την επανεκκίνηση του.

http://img19.imageshack.us/img19/126/nokialumia710.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...