Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 630


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όταν με παίρνουν τηλέφωνο το κουδούνι ακούγεται κανονικά αλλά αν έχω ακουστικά ο ήχος κλίσης ακούγεται από τα ακουστικά(hands free) και όχι από το μεγάφωνο

 

Για αυτό υπάρχει λύση γιατί μιλάω πολύ από το hands-free και θα είναι πρόβλημα να μην ακούγεται το τηλέφωνο....

Η μόνη διαφορά μεταξύ αγίων και αμαρτωλών είναι ότι, κάθε άγιος έχει παρελθόν και κάθε αμαρτωλός μέλλον... (Oscar Wilde)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Στο 620 ακουγεται κανονικα το τηλεφωνο οταν εχω το hands free. Αρα μαλλον εχουν θεμα τα ακουστικα σου.
Link to comment
Share on other sites

(Sorry για το offtopic ). Επειδή δεν το έχω με τα WP καθόλου...ένας φίλος δεν μπορεί να εγκαταστήσει καμια εφαρμογή..ουσιαστικά δεν μπορεί να μπει καθόλου στο windows market γιατί του λέει ότι είναι ανήλικος. Το παιδί του κάποια στιγμή είχε πειράξει κάτι μου είπε και απο τοτε του βγαζει αυτο το μνμ. Τί π΄ρεπει να κάνει ??? Sorry και πάλι για το offtopic.:p
Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Να μπει στο Microsoft Account του και να δηλώσει "ψεύτικη" ημερομηνία γεννήσεως... Να βάλει την ημερομηνία αλλά τη χρονολογία ας την πειράξει προς τα κάτω λίγο :)
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Να μπει στο Microsoft Account του και να δηλώσει "ψεύτικη" ημερομηνία γεννήσεως... Να βάλει την ημερομηνία αλλά τη χρονολογία ας την πειράξει προς τα κάτω λίγο :)

Απο το κινητό μπορεί να το κάνει ή μονο απο pc?? Και αν ναι με ποια εφαρμογή?

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται εφαρμογή... Από τον browser πες του να μπει και πάλι δεν ξέρω αν θα μπορέσει... Ίσως να χρειάζεται PC...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Έχω ρυθμίσει τα δεδομένα σε 3G και τα έχω μόνιμα ανοιχτά. Στο πάνω μέρος όμως της οθόνης, όταν δεν είμαι σε wifi, είναι καρφωμένη η ένδειξη Η ή Η+, μερικές φορές θα δω κανένα G και μόνο μια ή δυο φορές έχω δει το 3G. Tι παίζει, τι σημαίνουν αυτές οι ενδείξεις; Τόσο χάλια σήμα ή είναι κάτι άλλο; Edited by vastegial_74
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται εφαρμογή... Από τον browser πες του να μπει και πάλι δεν ξέρω αν θα μπορέσει... Ίσως να χρειάζεται PC...

Επειδή δεν θυμάται το ν κωδικο του email toy στο windows live και προσπάθώντας να τον ανακτήσω δεν μπόρεσα..(γιατί δεν θυμόταν όυτε τους κωδικούς του άλλου email του ώστε να μας στείλει η microsoft νέο κωδικό) τί μπορώ να κάνω τώρα?? Να του κάνω καινούριο windows live κωδικό ?? Καια μετά να το καταχωρήσω στο κινητό του στο πεδίο ρυθμίσεις-εμαιλ και λογαριασμοί και να αντικαταστήσω το παλιό του live.com ?? Πείτε μου μια λύση. Ευχαριστώ. Και χίλια συγνωμη και πάλι για το off topic.

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Έχω ρυθμίσει τα δεδομένα σε 3G και τα έχω μόνιμα ανοιχτά. Στο πάνω μέρος όμως της οθόνης, όταν δεν είμαι σε wifi, είναι καρφωμένη η ένδειξη Η ή Η+, μερικές φορές θα δω κανένα G και μόνο μια ή δυο φορές έχω δει το 3G. Tι παίζει, τι σημαίνουν αυτές οι ενδείξεις; Τόσο χάλια σήμα ή είναι κάτι άλλο;

 

Μια χαρα εισαι!

Η σειρα ειναι απο το πιο αργο στο πιο γρηγορο η εξης:

G -> E -> 3G -> H -> H+

Link to comment
Share on other sites

Έχω ρυθμίσει τα δεδομένα σε 3G και τα έχω μόνιμα ανοιχτά. Στο πάνω μέρος όμως της οθόνης, όταν δεν είμαι σε wifi, είναι καρφωμένη η ένδειξη Η ή Η+, μερικές φορές θα δω κανένα G και μόνο μια ή δυο φορές έχω δει το 3G. Tι παίζει, τι σημαίνουν αυτές οι ενδείξεις; Τόσο χάλια σήμα ή είναι κάτι άλλο;

H + είναι για HSDPA +, η οποία προσφέρει πολύ υψηλότερες ταχύτητες από το κανονικό 3G.

Τεχνικά, είναι ένα αναβαθμισμένο δίκτυο 3G.

Οπότε αν έχετε H + τότε το δίκτυό σας είναι πιο γρήγορο από ό, τι αν έχετε μόνο 3G.

Το H + χρησιμοποιείται μόνο για λήψη δεδομένων.

Δεν θα το δείτε σε κανονικές φωνητικές κλήσεις.

 

Αναλόγως δικτύου το Η+ μπορεί να χειριστεί ταχύτητες έως 42Mbps.

Το 3G είναι μόνο 384kbps. :)

Link to comment
Share on other sites

Ο δείκτης sar o ο οποίος είναι στο 1,52 είναι μέσα στα επιτρεπτά όρια ή μήπως είναι υψηλός;

Ο SAR είναι 1,52 Watt ανά κιλό μετρημένο στα 10 γραμμάρια ιστού που επηρεάζονται περισσότερο. Είναι ευρωπαϊκή μέτρηση και το όριο είναι 2 W/kg. Είναι υψηλός σχετικά, αλλά είναι εντός των ορίων και απόλυτα ασφαλής. Αν ήταν εκτός ορίων, δε θα μπορούσε να κυκλοφορήσει στην Ευρωπαϊκή Ένωση.

Επειδή δεν θυμάται το ν κωδικο του email toy στο windows live και προσπάθώντας να τον ανακτήσω δεν μπόρεσα..(γιατί δεν θυμόταν όυτε τους κωδικούς του άλλου email του ώστε να μας στείλει η microsoft νέο κωδικό) τί μπορώ να κάνω τώρα?? Να του κάνω καινούριο windows live κωδικό ?? Καια μετά να το καταχωρήσω στο κινητό του στο πεδίο ρυθμίσεις-εμαιλ και λογαριασμοί και να αντικαταστήσω το παλιό του live.com ?? Πείτε μου μια λύση. Ευχαριστώ. Και χίλια συγνωμη και πάλι για το off topic.

Το αντιμετώπισα το πρόβλημα πρόσφατα σε κινητό φίλου. Κι αυτουνού του ζητούσε να "δηλώσει την οικογένειά του" για να κατεβάσει εφαρμογές και δε θυμόταν τον κωδικό. Δυστυχώς, η μόνη λύση είναι ένα hard reset. Φρόντισε να κρατήσεις backup (ϊσως με μεταφορά δεδομένων σε μια καρτούλα) και πήγαινε στις Ρυθμίσεις -> Πληροφορίες -> Επαναφορά του τηλεφώνου σας. Τότε μπορείς να φτιάξεις και να δηλώσεις ένα νέο λογαριασμό Microsoft. Μετά μεταφέρεις τα δεδομένα πίσω στο τηλέφωνο, κατεβάζεις τις ενημερώσεις και είσαι έτοιμος. Μόνο πες του να γράψει κάπου τον όνομα χρήστη και τον κωδικό, γιατί θα του ξαναχρειαστεί.

Edited by Rhodion
Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν θυμάται το ν κωδικο του email toy στο windows live και προσπάθώντας να τον ανακτήσω δεν μπόρεσα..(γιατί δεν θυμόταν όυτε τους κωδικούς του άλλου email του ώστε να μας στείλει η microsoft νέο κωδικό) τί μπορώ να κάνω τώρα?? Να του κάνω καινούριο windows live κωδικό ?? Καια μετά να το καταχωρήσω στο κινητό του στο πεδίο ρυθμίσεις-εμαιλ και λογαριασμοί και να αντικαταστήσω το παλιό του live.com ?? Πείτε μου μια λύση. Ευχαριστώ. Και χίλια συγνωμη και πάλι για το off topic.

 

Το αντιμετώπισα το πρόβλημα πρόσφατα σε κινητό φίλου. Κι αυτουνού του ζητούσε να "δηλώσει την οικογένειά του" για να κατεβάσει εφαρμογές και δε θυμόταν τον κωδικό. Δυστυχώς, η μόνη λύση είναι ένα hard reset. Φρόντισε να κρατήσεις backup (ϊσως με μεταφορά δεδομένων σε μια καρτούλα) και πήγαινε στις Ρυθμίσεις -> Πληροφορίες -> Επαναφορά του τηλεφώνου σας. Τότε μπορείς να φτιάξεις και να δηλώσεις ένα νέο λογαριασμό Microsoft. Μετά μεταφέρεις τα δεδομένα πίσω στο τηλέφωνο, κατεβάζεις τις ενημερώσεις και είσαι έτοιμος. Μόνο πες του να γράψει κάπου τον όνομα χρήστη και τον κωδικό, γιατί θα του ξαναχρειαστεί.

 

Όπως τα λέει ο φίλος Rhodion είναι. Ο παλίος λογαριασμός δεν είναι δυνατό να αντικατασταθεί από το email και λογαριασμοί. Θα πρέπει να κάνει επαναφορά. Εφόσον δεν θυμάται κωδικούς θα πρέπει να δημιουργήσει καινούριο λογαριασμό και αφού κάνει επαναφορά στη συσκευή του βάλει τον καινούριο. Να προσέξει μόνο τι ημερομηνία θα δηλώσει στον νέο λογαρισμό κατά τη δημιουργία του για να μην έχει πάλι τα ίδια θέματα!

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Όταν πάω στο κατάστημα για να μετατρέψουν την SIM σε microSiM, θα μεταφέρουν και τις επαφές μου στη νέα SIM ή θα πρέπει να τις έχω πάρει backup;

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Πάρε backup.

Το καλύτερο είναι να κάνεις μεταφορά όλων των τηλεφώνων που έχεις στη sim στη μνήμη του τηλεφώνου.

Μόλις βάλεις τη micro-sim ξαναμετέφερε τους αριθμούς σου από τη μνήμη του τηλεφώνου στην sim.

Link to comment
Share on other sites

Πάρε backup.

 

Το καλύτερο είναι να κάνεις μεταφορά όλων των τηλεφώνων που έχεις στη sim στη μνήμη του τηλεφώνου.

 

Μόλις βάλεις τη micro-sim ξαναμετέφερε τους αριθμούς σου από τη μνήμη του τηλεφώνου στην sim.

 

Σωστός. Εννοείται ότι τη μεταφορά θα την κάνεις σε άλλο τηλέφωνο που δέχεται μεγάλη SIM. Όταν αγοράσεις τη microSIM, βεβαιώσου ότι θα σου δώσουν και τον προσαρμογέα, για να μπορείς να την τοποθετήσεις και στις συσκευές που δέχονται μεγάλη. Και κράτησέ τον στο συρτάρι σου. Δεν ξες πότε θα σου χρειαστεί.

Link to comment
Share on other sites

προσαρμογέας.....δεν το ήξερα,εγώ είχα σκεφθεί να βρω φθηνή dual συσκευή με micro sim για περίπτωση ανάγκης

Από μια γρήγορη έρευνα μάλιστα δεν βρήκα κάτι

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα παίδες.. και ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Η SIM ανήκει στη σύζυγο μου, αν πάω με την ταυτότητα της θα μου την αλλάξουν ή πρέπει να πάει η ίδια;
Link to comment
Share on other sites

Όπως τα λέει ο φίλος Rhodion είναι. Ο παλίος λογαριασμός δεν είναι δυνατό να αντικατασταθεί από το email και λογαριασμοί. Θα πρέπει να κάνει επαναφορά. Εφόσον δεν θυμάται κωδικούς θα πρέπει να δημιουργήσει καινούριο λογαριασμό και αφού κάνει επαναφορά στη συσκευή του βάλει τον καινούριο. Να προσέξει μόνο τι ημερομηνία θα δηλώσει στον νέο λογαρισμό κατά τη δημιουργία του για να μην έχει πάλι τα ίδια θέματα!

 

Σας ευχαριστώ κα τους 2. Ο φίλος εχει το nokia 610. Με ποιο τρόπο μπορω να του παρω backup ? Έχει το κινητό του usb για συνδεση με PC ??Έχει η Νοκια καποιο συγκεκριμενο πρόγραμμα πχ όπως το kies της samsung?? Ή να κρατησω backup των επαφων με άλλο τρόπο ??

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

προσαρμογέας.....δεν το ήξερα,εγώ είχα σκεφθεί να βρω φθηνή dual συσκευή με micro sim για περίπτωση ανάγκης

Από μια γρήγορη έρευνα μάλιστα δεν βρήκα κάτι

Όταν λέμε προσαρμογέας, εννοούμε ένα πλαστικό σε μέγεθος κάρτας SIM με μια τρύπα στη μέση για να χωράει η microSIM. Μπορεί να τις πουλάνε και έτσι.

Σας ευχαριστώ κα τους 2. Ο φίλος εχει το nokia 610. Με ποιο τρόπο μπορω να του παρω backup ? Έχει το κινητό του usb για συνδεση με PC ??Έχει η Νοκια καποιο συγκεκριμενο πρόγραμμα πχ όπως το kies της samsung?? Ή να κρατησω backup των επαφων με άλλο τρόπο ??

USB θύρα έχει. Στον υπολογιστή μπορείτε να περάσετε μόνο φωτογραφίες, μουσική, βίντεο και podcast. Τις επαφές μόνο με αντιγραφή από τη SIM σε οποιαδήποτε άλλη συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Όταν λέμε προσαρμογέας, εννοούμε ένα πλαστικό σε μέγεθος κάρτας SIM με μια τρύπα στη μέση για να χωράει η microSIM. Μπορεί να τις πουλάνε και έτσι.

 

USB θύρα έχει. Στον υπολογιστή μπορείτε να περάσετε μόνο φωτογραφίες, μουσική, βίντεο και podcast. Τις επαφές μόνο με αντιγραφή από τη SIM σε οποιαδήποτε άλλη συσκευή.

 

Καλα πλάκα κάνεις ??? Το nokia suite δεν υποστηρίζει τα WP ?? Και πως θα τα περάσουμε από τη sim ? Στην σιμ δεν εχει κανενα τηλ και αν πας να αντιγραψεις λογικά στα κόβει αν εχεις μεγαλα ονοματα.

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Καλα πλάκα κάνεις ??? Το nokia suite δεν υποστηρίζει τα WP ?? Και πως θα τα περάσουμε από τη sim ? Στην σιμ δεν εχει κανενα τηλ και αν πας να αντιγραψεις λογικά στα κόβει αν εχεις μεγαλα ονοματα.

 

Απλά θα βάλεις τη SIM στο κινητό σου και θα τα αντιγράψεις στη μνήμη τηλεφώνου και στο MS Account σου... Μετά θα μπορείς σε οποιαδήποτε άλλη συσκευή να τα βρίσκεις στο MS Account σου...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Απλά θα βάλεις τη SIM στο κινητό σου και θα τα αντιγράψεις στη μνήμη τηλεφώνου και στο MS Account σου... Μετά θα μπορείς σε οποιαδήποτε άλλη συσκευή να τα βρίσκεις στο MS Account σου...

 

Nai entajei αλλα εχω την εντυπωση ότι στην σιμ δεν μπορεις να αντιγραψεις μεγαλα ονοματα και διπλοκαταχωρήσεις. Τί εννοώ ??

Εχει αυτος ονοματα και επιθετα συνολο 20 χαρακτήρες οπως επίσης και σε ενα ονομα 3 τηλεφωνα πχ 2κινητα και 1 σταθερο. Αυτα νομίζω δεν περνανε όυτε πολλους χαρακτηρες υποστηριζει η σιμ ούτε και διπλοτριπλο καταχωρηση. Ειναι ετσι?? το νοκια suite ξαναρωτω δεν δουλεευι με Win Phone ?

 

Kαι πως θα περασω τις επαφες στην σιμ ωστε να τις παρω??δεν μπορω να βρω κατι .

Edited by geornirv
Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Σόρι γιατί μπερδεύτηκα... Οι επαφές σου που είναι περασμένες τώρα?? Σε ποιο κινητό???

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Λοιπόν τώρα είδα τα άλλα μηνύματα... Πες στο φίλο σου να φτιάξει ένα καινούριο hotmail ή outlook επειτα να τον περάσει στο κινητό που έχει και να αντιγράψει όλες του τις επαφές εκεί... Μετά το hard reset να δηλώσει σαν MS Account το καινούριο mail που έφτιαξε και θα περαστούν αυτόματα οι επαφές...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Σόρι γιατί μπερδεύτηκα... Οι επαφές σου που είναι περασμένες τώρα?? Σε ποιο κινητό???

 

Ειναι οι επαφες ενος φιλου στο κινητό του. Θέλει να μπει στο μαρκετ και δεν μπορει λογω ηλικιας του λεει (προφανως βαλανε μικρη ηλικια όταν του στησανε το email live.com) Δεν θυμαται τον κωδικο για να του αλλαξω την ηλικια. Ούτε αλλου μπορει να σταλεί ο κωδικός γιατι και στο αλλο email toy που εδωσε στην microsoft και ειναι gmail εχασε και κει τον κωδικο. Οποτ εη μονη λύση ειναι να βαλουμε καινουριο windows live mail.Αυτα

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...