Jump to content

Coolpad F1 (8297W)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Funtouch 1.32 by Xiaojie

της εριξα μια ματια δεν εχει ελληνικα θελει gapps εχει αρκετες κινεζιες καλος ηχος με dolby atmos νομιζω δεν αξιζει περισοτερα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 26,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • azuli

    1779

  • jpower73

    3461

  • mixanikosgr

    890

  • grgz

    1033

Top Posters In This Topic

http://www.movilesdualsim.com/tema/android-l-mod-material_reloaded.94174/ εδώ βρήκα κατά τύχη μια aosp εξευγενισμένη την παλευω θα ενημερωσω
Link to comment
Share on other sites

http://www.movilesdualsim.com/tema/android-l-mod-material_reloaded.94174/ εδώ βρήκα κατά τύχη μια aosp εξευγενισμένη την παλευω θα ενημερωσω

 

δωσε λεπτομερειες ... απο ποιο λινκ την κατεβαζουμε; ειναι lollipop η σαν lollipop;

Link to comment
Share on other sites

aosp 4.4.2 αρα δεν είναι lollipop στρωτη είναι μεχρι τωρα εχει αρκετα καλούδια είναι root δεν εχει κινεζικα εχει nova launser καλη φενεται αν και είναι νωρις δεν λειπει κατι βασικο.......βλεπουμε

 

το λινκ είναι google drive

Link to comment
Share on other sites

aosp 4.4.2 αρα δεν είναι lollipop στρωτη είναι μεχρι τωρα εχει αρκετα καλούδια είναι root δεν εχει κινεζικα εχει nova launser καλη φενεται αν και είναι νωρις δεν λειπει κατι βασικο.......βλεπουμε

 

το λινκ είναι google drive

 

απο τα screenshot μοιαζει με lollipop παντως

Link to comment
Share on other sites

Mystic os http://pan.baidu.com/wap/link?uk=1730917217&shareid=3946212223&third=0

Την δοκίμασε κανένας?

 

φρανκεσταιν κι αυτη

 

----- προσθήκη μηνύματος 63 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

http://www.movilesdualsim.com/tema/android-l-mod-material_reloaded.94174/ εδώ βρήκα κατά τύχη μια aosp εξευγενισμένη την παλευω θα ενημερωσω

 

ενδιαφερουσα μονο για το λογο οτι ειναι βασισμενη σε maucat

Link to comment
Share on other sites

Mystic os http://pan.baidu.com/wap/link?uk=1730917217&shareid=3946212223&third=0

Την δοκίμασε κανένας?

 

τωρα που είμαι ζεστος την εβαλα και αυτή είναι μια aosp που μοιαζει εκπληκτικα με την προηγουμενη που δοκιμασα από το ισπανικο σιτε είναι λιγο ποι φτωχη σε εφαρμογες θελει gapps εχει αρκετα κινεζικα φευγουν όμως ευκολα και σε αυτή δεν φενεται να λειπει κατι βασικο συνεχιζω το ψαξιμο θα επανελθω μαλλον αυριο εχει και μπαλαα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στα παιδια του φορουμ.Αρχικα να ευχαριατησω τον κουςκους που φροντιζει και ανεβαζει καθε εβδομάδα updates απο μιυι.τρομερη ρομ και σταθερη.εχουν επιλυθει τα θεματα με το σημα 100%.την εχω πανω στο κινητο κανα 2 μηνες απροβληματιστα.Επισης σκεφτομαι να παρω σετ οθονης.τι κου προτεινεται να παρω(δωστε λινκ) και αν καποιος βαζει οθονες απο εδω ας ενημερωσει γιατι δεν εχω ιδεα.Ευχαριστω εκ των προτερων.
Link to comment
Share on other sites

Επισης σκεφτομαι να παρω σετ οθονης.τι κου προτεινεται να παρω(δωστε λινκ) και αν καποιος βαζει οθονες απο εδω ας ενημερωσει γιατι δεν εχω ιδεα.Ευχαριστω εκ των προτερων.

 

Τι εννοείς, ότι θέλεις να αλλάξεις οθόνη;

Link to comment
Share on other sites

Για κάποιο λόγο, και στο προηγούμενο update αλλά και σε αυτό δεν μπορώ να αποθηκεύσω τις φωτογραφίες στην κάρτα μνήμης με καμμία εφαρμογή πέραν της default κάμερας.

 

Με την Lenovo Super Camera, αν αλλάξω τον φάκελο αποθήκευσης σε κάποιον του τηλεφώνου, δουλεύει. Στην LG Camera όμως, που αυτήν χρησιμοποιώ, δεν δουλεύει ούτε αυτό, γιατί δεν μπορεί να κρατήσει σαν φάκελο αποθήκευσης κάποιον άλλον πέραν του αρχικού που είχα.

Link to comment
Share on other sites

Είχα μια εφαρμογή που μπορούσε να αποθηκεύσει το αρχείο apk από μια ήδη εγκατεστημένη εφαρμογή. Το θέμα είναι ότι την έχασα ξέρετε καμία να κάνει το ιδιο;
Link to comment
Share on other sites

μπορουμε να κανουμε βιντεοκληση με την τελευταια maucat? εχει στις ρυθμισεις της καρτας σιμ αλλα οχι στον dialer
Link to comment
Share on other sites

Μ'αρέσει που μερικοί ρωτάτε για κάποιες ρομ αν είναι kitkat ή lollipop. Πότε θα πάρετε χαμπάρι ότι δε θα βγει ΠΟΤΕ lollipop για την κουλπαντάρα;;; :lol:
ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Είχα μια εφαρμογή που μπορούσε να αποθηκεύσει το αρχείο apk από μια ήδη εγκατεστημένη εφαρμογή. Το θέμα είναι ότι την έχασα ξέρετε καμία να κάνει το ιδιο;

 

apk extractor

Link to comment
Share on other sites

Μ'αρέσει που μερικοί ρωτάτε για κάποιες ρομ αν είναι kitkat ή lollipop. Πότε θα πάρετε χαμπάρι ότι δε θα βγει ΠΟΤΕ lollipop για την κουλπαντάρα;;; :lol:

 

η ελπιδα πεθαινει τελευταια χαχαχα

 

----- προσθήκη μηνύματος 31 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

apk extractor

 

ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

παιδια η 8297W-仿AndroidL-11.01 μου βγαζουν τα windows οτι εχει μεσα ιο (ramnit.gen!Α) .Δεν ξερω αν ειναι false positive αλλα δεν εχω ξαναδει κατι αναλογο
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα! Μήπως γνωρίζει κάποιος ή του έχει παρουσιαστεί το εξής πρόβλημα?

 

Όταν λαμβάνω μηνύματα sms δεν έχω ηχητική ειδοποίηση! Έχω ελέγξει από το μενού ρυθμίσεις τα ringtones και παίζουν κανονικά! Όταν τα βάζω να χτυπάνε στα sms δεν ακούγεται τίποτα! Αυτό συνέβη ξαφνικά πριν 2-3 μέρες!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα! Μήπως γνωρίζει κάποιος ή του έχει παρουσιαστεί το εξής πρόβλημα?

 

Όταν λαμβάνω μηνύματα sms δεν έχω ηχητική ειδοποίηση! Έχω ελέγξει από το μενού ρυθμίσεις τα ringtones και παίζουν κανονικά! Όταν τα βάζω να χτυπάνε στα sms δεν ακούγεται τίποτα! Αυτό συνέβη ξαφνικά πριν 2-3 μέρες!

 

Δεν έχω ακούσει κάτι παρόμοιο, αλλά δώσε πληροφορίες και τι ROM και τι εφαρμογή για τα SMS χρησιμοποιείς, γιατί δύο Coolpad που φορούν δύο διαφορετικές ROM είναι σα να είναι δύο τελείως διαφορετικά κινητά!

 

----- προσθήκη μηνύματος 85 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μ'αρέσει που μερικοί ρωτάτε για κάποιες ρομ αν είναι kitkat ή lollipop. Πότε θα πάρετε χαμπάρι ότι δε θα βγει ΠΟΤΕ lollipop για την κουλπαντάρα;;; :lol:

 

Coolpadάρα ζεις, εσύ μας οδηγείς!!! Λέτε να μη βγει ποτέ Lollipop και να πάμε κατευθείαν στο Android 6 που θα λέγεται "Android Pastitsio" ξέρω γω;;;

Έλα, μωρή Coolpadάρααααα!!!
Link to comment
Share on other sites

Εδώ πηγαίνουμε προς τα πίσω ....

ο λιουταο έβγαλε αοσπ 4.2 με 145ΜΒ

όποιος θέλει να δοκιμάσει εδώ

http://yunpan.cn/cLfvA2QfhWYHH

κωδικός 1ee5

 

edit

@georgeIII

super backup sms & contacts

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...