Jump to content

Coolpad F1 (8297W)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι, απλο φλας

 

Το πρόγραμμα ηταν το macrodroid. Με μακροεντολη γινόταν η δουλειά.

 

Δεν χρειάζεται AirPlane toggle.

Παίξε με εναλλαγή σε 2g-3g.

το θεμα μου ειναι το βραδυ οταν κοιμαμαι το πρωι που με χρειαζονται πολλες φορες το κινητο ειναι νεκρο και εγω επισης αφου κημαμαι .. αν σου ειναι ευκολο καποια να φτιαξεις ενα zip γιαυτο το προβλημα κριμα ειναι δεν 8ελω να γιρισω πισω σε κιτ κατ εχω βολευτη !
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 26,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • azuli

    1779

  • jpower73

    3461

  • mixanikosgr

    890

  • grgz

    1033

Top Posters In This Topic

Μια στιγμή.. Τι εννοεις? Δεν έχεις σήμα gsm?

Τι εννοεις με την λεξη "νεκρό"

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν έχω φλασαρει ακόμα τίποτα. Από εδώ την βρήκα την φωτο και νόμιζα ότι φλασαροντας το ζιπ εμφανίζει μετά και την εφαρμογή

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2113150

 

Απορια... Είναι μόνο για τον 6592 η για όλους τους MTK?

 

Κανει για όλες τις συσκευές Android (εκτός αρχιτεκτονικης χ86,δεν μας αφορά)

 

Το συγκεκριμένο ομως λινκ, που ποσταρα, (mega link), της προηγούμενης σελίδας, αφορά μόνο Android 5.1.1.

Διαβάστε το σχετικό λινκ.

Συνήθως, αυτά τα πράγματα εχουν αντίκτυπο στην μπαταρία....

Θα δούμε....

 

Edit: πληροφορίες για το pureperformance..

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2360670

Edited by jpower73

CoolPad F1 :D

Redmi Note 9 Pro 6-128

Link to comment
Share on other sites

Πιο γρήγορη από την κλασική cm που έχουμε τώρα, με καλύτερη διαχείριση μνήμης και πολύ καλύτερη μπαταρία.

Ενσωματώνει μια σειρά από βελτιωτικα εμφάνισης /λειτουργιας, κατι σαν περασμένο gravity.

Έχει τις παθογενειες της πρώτης έκδοσης cm που ανέβασα εδω.

Θελω πολύ να ασχοληθώ μαζί της και να δοκιμάσω να την φέρω (αν μπορώ) στο επίπεδο της cm που εχω τώρα...

 

Είναι κρίμα που αυτοί που την έφτιαξαν, δεν ασχολήθηκαν αλλο μαζί της.

http://forum.xda-developers.com/a310/development/resurrection-remix-lp-5-5-t3160496

 

εγινε τιποτα με αυτη τη ρομ?

 

 

Μάγκες ....ΞΑΝΑπέρασα την CM με όλα τα wipes και φορμάτ αυτή την φορά + install new rom για σιγουριά από 3 φορές....+ το unmount data που έλεγε στις οδηγίες (που δεν έκανα την προηγούμενη φορά)αλλά....τα προβλήματα παραμένουν....

 

1)Δεν παίζει το ραδιόφωνο.....όταν συνδέω ακουστικά δεν τα βλέπει(δεν βγαίνει καν το εικονίδιο).....άλλαξα ακουστικά , έπαιξε για λίγο αλλά δεν έβγαζε τον ήχο από το ηχείο του τηλεφώνου(δεξιά πάνω στις τελίτσες όταν επιλέγουμε ακουστικά/ηχείο)

 

2)η εσωτερική μνήμη είναι πάλι φουλ.....δηλαδή σε εσάς μετά την εγκατάσταση ΔΕΝ γεμίζει η εσωτερική μνήμη ?

 

τι μπορεί να κάνω λάθος ?.......υπόψην ότι για ακόμα πιο σίγουρα πριν την εγκατάσταση της ρομ έκανα πρώτα εγκατάσταση official με ΥGDP tools.

 

Πόσο δηλαδή πρέπει να είναι τα ελεύθερα ΜΒ που μένουν στον εσωτερικό χώρο αποθήκευσης της συσκευής ΜΕΤΑ την εγκατάσταση?.....πόσο λέει σε εσάς ?.........ρωτάω μήπως νομίζω ότι είναι πρόβλημα αλλά ισχύει το ίδιο και σε εσάς.....οπότε τι κάνουμε με τις εγκαταστάσεις νέων apps ?.....5-10 εφαρμογές αν βάλω θα γεμίσει.....η sd μου παραμένει άδεια-δεν έστειλε τίποτα εκεί.

 

Το ιδιο ακριβως κανει και σε μενα, εχει πολλα αρχεια απο τη προηγουμενη εγκατασταση, δειχνει την εσωτερικη μνημη 5.83 gb εχει κανει κρυφο partition μαλλον με τα υπολοιπα. Επισης δε μεταφερει εφαρμογες στην sd ενω εκανα εγκατασταση obb2sd απο xposed λεει οτι ειναι πληρης η μνημη ενω δεν ειναι.

 

Με τα πατσακια παει πιο γρηγορα το κινητο απο θεμα μπαταριας δε ξερω ακομα.

Edited by darkie
Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο ακριβως κανει και σε μενα, εχει πολλα αρχεια απο τη προηγουμενη εγκατασταση, δειχνει την εσωτερικη μνημη 5.83 gb εχει κανει κρυφο partition μαλλον με τα υπολοιπα. Επισης δε μεταφερει εφαρμογες στην sd ενω εκανα εγκατασταση obb2sd απο xposed λεει οτι ειναι πληρης η μνημη ενω δεν ειναι.

 

εχει λυθει αυτο,μια σελιδα πισω μολις

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Edit: πληροφορίες για το pureperformance..

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2360670

 

προσοχη με αυτα τα multitweaks ειδικα με το συγκεκριμενο που ειναι ξεπερασμενο και δεν υποστηριζεται πλεον.Noμιζω επισης οτι δεν δουλευει καν σε art.

Για πιο καινουργιο multitweak --> http://forum.xda-developers.com/android/software-hacking/android-l-booster-1-soon-t3030796 το οποιο ουτε αυτο προτεινω οπως και κανενα αλλο multitweak,λογω των πολλων αλλαγων που κανουν ταυτοχρονα το οποιο κανει χαοτικο μετα να βρεις τι εφτιαξε και τι χαλασε.

 

Ειδικα ολα αυτα τα tweaks (συμπεριλαμβανομενου του pureperformance) τα οποια τα περισσοτερα βασιζονται σε tweaks του zeppellinrox (v6) και ειναι για αρχαιες version android οπου τα πραγματα δουλευαν διαφορετικα.Και ακομα και τοτε πιο πολυ κακο κανανε στο τηλεφωνο παρα καλο.

 

Μερικα απο αυτα εχουν χρησιμα πραγματα οπως ενισχυση του 3g αλλα ειναι καλυτερα να τα βαλεις μονα τους ως init.d scripts που σβηνουν ευκολα και ξερεις που ειναι τι.

Edited by azuli
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε κάποιος να λινκάρει το μήνυμα με την πιο πρόσφατη CM του jpower? Έχω φτάσει 15 σελίδες πίσω και δεν την βρίσκω :(

 

Επίσης, χρησιμοποιούμε τον οδηγό που υπάρχει στην πρώτη σελίδα, ή κάποιον άλλον? Ευχαριστω :)

Link to comment
Share on other sites

@azuli

πάνω που λέγαμε για midrange snapdragon έβγαλε και η xiaomi το redmi 3

 

ψαρωτικο!97 ευρω με καλυτερα specs απο το δικο μας!

 

http://www.techgear.gr/xiaomi-redmi-3-announced-104054/

 

Aραγε εχουν καμια δυνατη υποστηριξη απο την κοινοτητα σε cm και τετοια?

Edited by azuli
Link to comment
Share on other sites

ψαρωτικο!97 ευρω με καλυτερα specs απο το δικο μας!

 

http://www.techgear.gr/xiaomi-redmi-3-announced-104054/

 

Aραγε εχουν καμια δυνατη υποστηριξη απο την κοινοτητα σε cm και τετοια?

 

97€ Κίνα, re-sellers 140-150€ φαντάζομαι...

 

...Eπισης αυτο με την ληψη 3g data οταν εισαι σε σημειο χωρις καλυψη οπως ενα υπογειο ας πουμε η μετρο και βγεις σε σημειο με καλυψη,αν γινεται η συνδεση σε 3g αμεσα οπως στις kitkat η αν αργει η δεν συνδεεται χωρις airplane mode.

...

 

Αυτό φαίνεται να δουλεύει, ίσως αργεί 10-20 δευτερόλεπτα παραπάνω από ΚΚ να γυρίσει από 2g σε 3g, αλλά γυρνάει και έχεις data κανονικά.

 

Τα άλλα σιγά σιγά, μου πήρε 2 μέρες να περάσω εφαρμογές από ΚΚ, είχα κάτι προβλήματα, φαίνεται να ήταν το Link2SD, το έβγαλα προς το παρόν.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό φαίνεται να δουλεύει, ίσως αργεί 10-20 δευτερόλεπτα παραπάνω από ΚΚ να γυρίσει από 2g σε 3g, αλλά γυρνάει και έχεις data κανονικά.

 

.....................

Edited by jpower73

CoolPad F1 :D

Redmi Note 9 Pro 6-128

Link to comment
Share on other sites

CYANOGENMOD 12.1 ......Ναι γρήγορη πολύ......μπαταρία σε πάρα πολύ καλά επίπεδα-καμία σχέση με οποιαδήποτε άλλη ρομ που δοκίμασα ever...είναι κλάσης ανώτερη........wifi και data επίσης πιο γρήγορα......συγχαρητήρια και στον Jpower για την δουλειά που έκανε και συνεχίζει να κάνει......αλλά επιστροφή για μένα στην τελείως απροβλημάτιστη Inew V3(όχι plus-ίσως και αυτή-τώρα θα την δοκιμάσω).

 

Οταν λέμε τελείως εννοούμε τίποτα....μηδέν πρόβλημα.....εντάξει μ άρεσε η ρομ,είπαμε γρήγορη αλλά

1)Αυτόματη περιστροφή=γιούχου-ότι να ναι

2)Δεδομένα από 2G σε 3G ΝΑΙ αλλάζει γρήγορα αλλά τι να το κάνω όταν δεν έχω data ?και θέλει πάλι αλλαγή ή λειτουργεία πτήσης για να ξεκολήσει ?αυτή την δουλειά θα κάνουμε ?.....άστο συνέχεια 3G θα πει κάποιος.Ούτε αυτό είναι λύση γιατί πάλι πιάνει όποτε θέλει.

3)Αθλια κάμερα....ούτε όταν ήρθε με την official από Κίνα δεν ήταν τόσο χάλια.....όχι μόνο αυτή που έχει μέσα-ότι και να δοκίμασα-ούτε το ζιπάκι με τα 20mp της LG.

4)Ραδιόφωνο.....απλά δεν υπάρχει....το βλέπεις αλλά δεν το ακούς ή μία το ακούς 5 όχι και όταν τελικά ακούσεις δεν μπορείς να χαμηλώσεις.

 

Δεν ζητάω πολλά.....να πω ok στο ραδιόφωνο-ας μην έχω(άλλοι βέβαια δεν μπορούν χωρίς ραδιόφωνο)

Να πω και για την κάμερα δεν πειράζει ?.....παρατραβηγμένο αλλά ας το πω...δεν πειράζει και αυτή.

 

Αλλά να έχω ένα τηλέφωνο που το γυρίζω στα χέρια μου γύρω-γύρω λες και είμαι σε τσίρκο και κάνω ταχυδακτυλουργικά μέχρι να ξανάρθει στα ίσια η οθόνη και αααν έρθει.........και να έχω συνέχεια το νου μου άνοιξε-κλείσε δεδομένα...πάτα 2G-3G ή άνοιξε κλείσε το αεροπλανάκι.......ε εντάξει-αυτά δεν γίνετε

Edited by pontokeras
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το πρόβλημα που αναφέρθηκε με την απωλεια και μη επαναφορά δικτυου 3g μετά από κατάσταση sleeping mode, εφτιαξα αυτό το ζιπάκι.

 

https://mega.nz/#!gcg2FISZ!pLBJfmaG8s-ILVsLCWKO7uifZ6lTCcKrLKVq8sqkz-M

Το δοκίμασα στο δικό μου, είναι τα αρχεία τηλεφωνίας/βιβλιοθηκες από την μανίσια 4.4.035.P0.150323.8297W.

Συνδέθηκε αμέσως σε Η+

Το άφησα μισή ώρα στο Η+, δεν το πείραξα για να πέσει σε sleeping mode. Οταν ξανα άναψα την οθόνη, είδε ξανά Η+.

Σε αυτή την ρύθμιση..

http://s22.postimg.org/vdwzrh1nl/Screenshot_2016_01_11_22_15_42.png

jpg images

Δεν δοκίμασα μεγαλυτερο χρονικό διάστημα, δεν ξέρω τι έκανε το τηλέφωνο, όση ωρα ήταν σβηστή η οθόνη.

 

Οσοι έχουν θέμα, ας κάνουν μία δοκιμή. Στην χειρότερη, δεν θα κάνει τίποτα..

 

 

εδιτ: Για φωτογραφίες, δοκίμασα την Snap camera HDR.. Πραγματικά, αξίζει να την αγοράσεις.. Τέλειες φωτο, γρήγορο φοκους, παμπολες ρυθμισεις και αυτοματοποιήσεις.. Είχα ποστάρει λινκ με σχόλια, σε προηγούμενη σελίδα. Δοκιμάστε την

Edited by jpower73

CoolPad F1 :D

Redmi Note 9 Pro 6-128

Link to comment
Share on other sites

jpower73 eπειδη εχασα λιγο την μπαλα μπορεις να μου βαλεις σε ποια post ειναι τα links που πρεπει να κατεβασω για να εχω μια λειτουργικη cm12.1 ; Εχω μεινει με την ρομ απο το xda δεν εχω καποιο θεμα αλλα θελω να δοκιμασω αυτη που εχεις ανεβασει εσυ..
Link to comment
Share on other sites

link έχει στην αρχική. η Final edition. Απο κεί και μετά υπάρχουν διάφορα πατσακια που διορθωνουν μικροπροβλήματα, σκορπισμένα στις μετέπειτα σελίδες.

 

ποστ #19202 για δυνατο ήχο. οδηγιες #19207

ποστ #19248 για screen recording

ποστ #19252 για :

- Διόρθωση των πράσινο-κίτρινων γραμμών σε ορισμένα streaming videos του Facebook, κτλ.

- Αποκατάσταση του WIFI Direct.

- Αποκατάσταση θεμάτων σύνδεσης ΒΤ με smartbands

 

 

η εκδοση το χδα, υπερτερει στο οτι η ενταση του ραδιοδωνου fm ειναι ρυθμιζομενη

Edited by jpower73

CoolPad F1 :D

Redmi Note 9 Pro 6-128

Link to comment
Share on other sites

link έχει στην αρχική. η Final edition. Απο κεί και μετά υπάρχουν διάφορα πατσακια που διορθωνουν μικροπροβλήματα, σκορπισμένα στις μετέπειτα σελίδες.

 

οκ ευχαριστω!!!

Link to comment
Share on other sites

CYANOGENMOD 12.1 ......Ναι γρήγορη πολύ......μπαταρία σε πάρα πολύ καλά επίπεδα-καμία σχέση με οποιαδήποτε άλλη ρομ που δοκίμασα ever...είναι κλάσης ανώτερη........wifi και data επίσης πιο γρήγορα......συγχαρητήρια και στον Jpower για την δουλειά που έκανε και συνεχίζει να κάνει......αλλά επιστροφή για μένα στην τελείως απροβλημάτιστη Inew V3(όχι plus-ίσως και αυτή-τώρα θα την δοκιμάσω).

 

Οταν λέμε τελείως εννοούμε τίποτα....μηδέν πρόβλημα.....εντάξει μ άρεσε η ρομ,είπαμε γρήγορη αλλά

1)Αυτόματη περιστροφή=γιούχου-ότι να ναι

2)Δεδομένα από 2G σε 3G ΝΑΙ αλλάζει γρήγορα αλλά τι να το κάνω όταν δεν έχω data ?και θέλει πάλι αλλαγή ή λειτουργεία πτήσης για να ξεκολήσει ?αυτή την δουλειά θα κάνουμε ?.....άστο συνέχεια 3G θα πει κάποιος.Ούτε αυτό είναι λύση γιατί πάλι πιάνει όποτε θέλει.

3)Αθλια κάμερα....ούτε όταν ήρθε με την official από Κίνα δεν ήταν τόσο χάλια.....όχι μόνο αυτή που έχει μέσα-ότι και να δοκίμασα-ούτε το ζιπάκι με τα 20mp της LG.

4)Ραδιόφωνο.....απλά δεν υπάρχει....το βλέπεις αλλά δεν το ακούς ή μία το ακούς 5 όχι και όταν τελικά ακούσεις δεν μπορείς να χαμηλώσεις.

 

Δεν ζητάω πολλά.....να πω ok στο ραδιόφωνο-ας μην έχω(άλλοι βέβαια δεν μπορούν χωρίς ραδιόφωνο)

Να πω και για την κάμερα δεν πειράζει ?.....παρατραβηγμένο αλλά ας το πω...δεν πειράζει και αυτή.

 

Αλλά να έχω ένα τηλέφωνο που το γυρίζω στα χέρια μου γύρω-γύρω λες και είμαι σε τσίρκο και κάνω ταχυδακτυλουργικά μέχρι να ξανάρθει στα ίσια η οθόνη και αααν έρθει.........και να έχω συνέχεια το νου μου άνοιξε-κλείσε δεδομένα...πάτα 2G-3G ή άνοιξε κλείσε το αεροπλανάκι.......ε εντάξει-αυτά δεν γίνετε

 

Γεια

Για ποιά Inew V3 μιλάς δώσε αν εχεις λινκ εδω

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι εφαρμογή, είναι μακροεντολη μεσω της εφαρμογής macrodroid.

Προς το παρον, χρησιμοποιώ συντομεύσεις του NOVA Launcher.

http://s24.postimg.org/t9g2xe5c5/Screenshot_2016_01_03_23_42_17.png

free image host

Edited by jpower73

CoolPad F1 :D

Redmi Note 9 Pro 6-128

Link to comment
Share on other sites

Γεια

Για ποιά Inew V3 μιλάς δώσε αν εχεις λινκ εδω

ευχαριστώ

 

εγω παντως εχω αυτη http://www.needrom.com/download/aosp-inew-v3-plus/ εδω και 2-3 μηνες και για να την εχω 2-3 μηνες..μαλλον λεει πολλα!Θα την αλλαξω σημερα μονο για να βαλω την τελευταια εκδοση που βγηκε πριν λιγες μερες.

 

Mην βιαζεστε με την cm,εκτος αν εχετε αφθονο χρονο για βαλε βγαλε για δοκιμες,ειναι ακομα σε development=ακομα την φτιαχνει ο fire,καθε νεα version φτιαχνει και μερικα bugs.Eιναι πολυ καλος και εχει και βοηθεια απο ατομα στο xda που ξερουν μερικα πραγματα.Ελπιζω σε κανα μηνα να μπορουμε να την φορεσουμε μονιμα.Εννοειται οτι και γω αυτο περιμενω απο την στιγμη που δοκιμασα την πρωτη lollipop cm based rom (Tesla OS) το καλοκαιρι.

 

Αλλα λογω του οτι χρειαζομαι οπωσδηποτε τα data και τις κλησεις για την δουλεια,δεν το ρισκαρω ουτε μια στο εκατομμυριο να μεινω εστω και ενα λεπτο χωρις αυτα.Οποιος δεν τον νοιαζει και τοσο..airplane mode οποτε δει οτι εχει μεινει χωρις σημα και τα γνωστα.

Link to comment
Share on other sites

link έχει στην αρχική. η Final edition. Απο κεί και μετά υπάρχουν διάφορα πατσακια που διορθωνουν μικροπροβλήματα, σκορπισμένα στις μετέπειτα σελίδες.

 

ποστ #19202 για δυνατο ήχο. οδηγιες #19207

ποστ #19248 για screen recording

ποστ #19252 για :

- Διόρθωση των πράσινο-κίτρινων γραμμών σε ορισμένα streaming videos του Facebook, κτλ.

- Αποκατάσταση του WIFI Direct.

- Αποκατάσταση θεμάτων σύνδεσης ΒΤ με smartbands

 

 

η εκδοση το χδα, υπερτερει στο οτι η ενταση του ραδιοδωνου fm ειναι ρυθμιζομενη

 

τα κατεβασα ολα και θα τα περασω αυριο !! η εκδοση του xda ποια ειναι; αυτην η v 2,2 για a311 με το patch για a310;

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν θέλετε να μην σας ενοχλούν στο τηλέφωνο, δεν χρειάζεται να απενεργοποιειτε sim. (airplane mode).

Υπάρχει ενα παλιό κολπο.

 

Πληκτρολογειτε: *21*699# και κάνετε κλήση σ' αυτό, από οποια σιμ θέλετε. (για διευκόλυνση, μπορείτε να το αποθηκεύσετε ως επαφή με το ονομα π. χ. Sim off)

Για απενεργοποιηση της υπηρεσίας και επαναφορά : #21# (ή sim on) :)

Και μάλιστα, μπορουν, η επαφές αυτές , να τοποθετηθουν ως συντόμευση, στην επιφάνεια εργασίας. Οπότε αποκτά χαρακτήρα widget...

Οπότε, αν θέλετε να μη σας ενοχλούν σε κάποιον αριθμό, για κάποιο συγκεκριμένο χρονικό διάστημα... Τώρα ξέρετε.. ;)

 

σε κουρασα αλλα μπορεις να μου εξηγησεις αυτο τι κανει; το εκανα και μου λεει προωθηση κλησεων , που κανει την προωθηση;

Link to comment
Share on other sites

σε κουρασα αλλα μπορεις να μου εξηγησεις αυτο τι κανει; το εκανα και μου λεει προωθηση κλησεων , που κανει την προωθηση;

 

Στο πουθενά.... Ουσιαστικά πρόκειται για ένα παλιό κόλπο, οταν τα τηλέφωνα δεν ειχαν AirPlane toggle, σύμφωνα με το οποίο όλες οι εισερχονενες κλήσεις προωθουνται σε εναν αριθμο που δεν υπάρχει δλδ το 699. Αυτός που σε καλεί, νομίζει ότι είσαι εκτός δικτύου.

Δεν έχεις ενόχληση.

 

Αν θες να δέχεσαι κανονικά κλήσεις, πάτα #21#.

 

Υ. Γ. : δε με κουράζεις, φίλε μου.. Αλλα πράγματα με κουραζουν....

CoolPad F1 :D

Redmi Note 9 Pro 6-128

Link to comment
Share on other sites

Στο πουθενά.... Ουσιαστικά πρόκειται για ένα παλιό κόλπο, οταν τα τηλέφωνα δεν ειχαν AirPlane toggle, σύμφωνα με το οποίο όλες οι εισερχονενες κλήσεις προωθουνται σε εναν αριθμο που δεν υπάρχει δλδ το 699. Αυτός που σε καλεί, νομίζει ότι είσαι εκτός δικτύου.

Δεν έχεις ενόχληση.

 

Αν θες να δέχεσαι κανονικά κλήσεις, πάτα #21#.

 

Υ. Γ. : δε με κουράζεις, φίλε μου.. Αλλα πράγματα με κουραζουν....

 

ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Μια στιγμή.. Τι εννοεις? Δεν έχεις σήμα gsm?

Τι εννοεις με την λεξη "νεκρό" jpower οτι με ολες τις rom που εβαζα στο παρελθον εχανα σημα σπιτι μου επειδη ειναι ημιυπογειο αλλα μια ειχα σημα μια δεν ειχα ξαναβρισκε σημα παντα μονο του και ετσι οι κλησεις μου ερχοντουσαν οταν κοιμομουνα εστο και σαν μυνημα και το ακουγα τωρα με την cm που το τεσταρα αμα χασει το σημα πολλες φορες λογο του σπιτιου μου δεν το ξαναβρισκει το σημα και ετσι δεν μου ερχοντε κλησεις και ειναι σοβαρο προβλημα για μενα :( πιστευω να καταλαβες :lol:

δεν το κανει παντα αυτο το προβλημα μερα παρα μερα και ειναι κριμα γιατι δουλευουν ολα αψογα εκτος του ραδιοφονου που δεν με ενδιαφερει ...

Edited by thomas93
edit
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε το πατς που έδωσα στην προηγούμενη σελίδα και πες μου..

Περιέχει τα αρχεία τηλεφωνίας της ορίτζιναλ ρομ...

 

Α, σε δύσκολα σημεία, να το έχεις σε 2g μόνο , οχι 3g ή 2g/3g ή 3g/2g

Edited by jpower73

CoolPad F1 :D

Redmi Note 9 Pro 6-128

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε το πατς που έδωσα στην προηγούμενη σελίδα και πες μου..

Περιέχει τα αρχεία τηλεφωνίας της ορίτζιναλ ρομ...

 

Α, σε δύσκολα σημεία, να το έχεις σε 2g μόνο , οχι 3g ή 2g/3g ή 3g/2g

σε ευχαριστω ελπιζω να εχω σημα τωρα :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...