Jump to content

Lenovo A850+


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

όχι δεν το δοκίμασα γιατί του έχω αυτή τη θήκη http://www.ebay.com/itm/400701437344?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649 και τη συνδυάζω με αυτό το προγραμματάκι https://play.google.com/store/apps/details?id=com.danielkao.autoscreenonoff&hl=el με αυτό το συνδυασμό δεν νομίζω να εξυπηρετεί κάπου, μάλλον είναι για θήκες που δεν καλύπτουν την οθόνη.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

και η μπαταρία μας

http://www.buyincoins.com/item/43420.html

Αυτο λογικα κρατα ενεργη την καμερα??Δεν τρωει παραπανω μπαταρια??

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αυτο λογικα κρατα ενεργη την καμερα??Δεν τρωει παραπανω μπαταρια??

 

ως ένα σημείο μετά μπαίνει το sleep και θέλει να πατήσω κουμπί για να ανοίξει.

wifi & bluetooth όλη μέρα ανοικτά με αρκετό σερφάρισμα λογικές τηλεφωνικές επικοινωνίες με αυτό το πρόγραμμα για το wifi https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dimet.sentryadfree ρυθμισμένο να ψάχνει δίκτυο κάθε 75 λεπτά κρατάει 2 μέρες

Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

ως ένα σημείο μετά μπαίνει το sleep και θέλει να πατήσω κουμπί για να ανοίξει.

wifi & bluetooth όλη μέρα ανοικτά με αρκετό σερφάρισμα λογικές τηλεφωνικές επικοινωνίες με αυτό το πρόγραμμα για το wifi https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dimet.sentryadfree ρυθμισμένο να ψάχνει δίκτυο κάθε 75 λεπτά κρατάει 2 μέρες

 

Οκ μια χαρα ειναι λοιπον.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Σημερα εβαλα το google maps για να κανω πλοηγηση και με πεταει εξω!κλεινει η εφαρμογη το εχει συναντησει κανεις;

 

Το ιδιο κανει και σε εμενα και νομιζω σε ολους με a850+. Καποια ασυμβατοτητα μαλλον υπαρχει στην τελευταια αναβαθμιση. Δεν συμβαινει σε ολα τα τηλεφωνα. Εχω ενα jiayu διπυρηνο και δουλευει κανονικα.

Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο κανει και σε εμενα και νομιζω σε ολους με a850+. Καποια ασυμβατοτητα μαλλον υπαρχει στην τελευταια αναβαθμιση. Δεν συμβαινει σε ολα τα τηλεφωνα. Εχω ενα jiayu διπυρηνο και δουλευει κανονικα.

Nαι ειναι γνωστο θεμα στα 8πυρινα....:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω σε εμένα δουλεύει κανονικά, δοκιμάστε να του δώσετε πρόσβαση στην τοποθεσία μετά από αυτή τη ρύθμιση δεν είχα πρόβλημα

 

----- προσθήκη μηνύματος 56 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αφού πρώτα του κάνετε εγκατάσταση ξανά

Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω σε εμένα δουλεύει κανονικά, δοκιμάστε να του δώσετε πρόσβαση στην τοποθεσία μετά από αυτή τη ρύθμιση δεν είχα πρόβλημα

 

----- προσθήκη μηνύματος 56 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αφού πρώτα του κάνετε εγκατάσταση ξανά

Του εχω δωσει προσβαση σε τοποθεσια. Μηπως ειναι θεμα ρομ; Εχω τη ρομ του minideal. Το ιδιο συμβαινει και σε ενα που παρελαβα χθες. Εβαλα μια παλιοτερη εκδοση google maps και δουλευει κανονικα. Εσυ τι ρομ εχεις;

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω ποια βάζει το minideal το πήρα από To2c.com
Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

Εαν θυμαμαι καλα ιδιες rom ειναι παιδια.οι g.m.στην τελευταια εκδοση ειχαν ενα θεματακι με τα 8πυρινα.Δεν ξωρω εαν εφτιαξαν κατι,αλλα στο δικο μου δεν δουλευει,οχι οτι το δουλευω ποτε αλλα για την ιστορια και μονο.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Τα εκτός θέματος μηνύματα έφυγαν. Να θυμίσω σε όλους ότι για θέματα αποστολών από Κίνα έχουμε ξεχωριστό θέμα... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=375316

 

Απευθυνθείτε εκεί για σχετικές συζητήσεις. Εδώ συζητάμε αποκλειστικά για τη συσκευή του τίτλου.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το χτύπησα από minideal. Με έπεισαν τα σχόλια σας οπότε το προτίμησα από το inew v3.

Άντε με το καλό να έρθει!

Link to comment
Share on other sites

παιδια τελικα το οχταπυρινο ειναι 1.4?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Κοιταξτε να δειτε τωρα,κανονικα στα 1,4 ειναι χρονισμενος,o γνησιος στα 1,7 χρονισμενος εχει 2 gb ram,τωρα για να πω την αληθεια τι μαγικο εχουν κανει και το δειχνει 1,66 στο antutu δεν ξερω.Εαν δεν βαριεται καποιος ας τρεξει ενα τεστακι γιατι δεν το εχω το κντ τωρα.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Κοιταξτε να δειτε τωρα,κανονικα στα 1,4 ειναι χρονισμενος,o γνησιος στα 1,7 χρονισμενος εχει 2 gb ram,τωρα για να πω την αληθεια τι μαγικο εχουν κανει και το δειχνει 1,66 στο antutu δεν ξερω.Εαν δεν βαριεται καποιος ας τρεξει ενα τεστακι γιατι δεν το εχω το κντ τωρα.:)

 

και στο cpu-z 1,66 τον εχει παντως,

Link to comment
Share on other sites

και στο cpu-z 1,66 τον εχει παντως,

Ναι το ξερω το εχω τσεκαρει αυτο αλλα κατι δεν μου παει καλα.......:)

Τρεξε μια και το AnTuTuX εαν δεν βαριεσαι.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ναι το ξερω το εχω τσεκαρει αυτο αλλα κατι δεν μου παει καλα.......:)

Τρεξε μια και το AnTuTuX εαν δεν βαριεσαι.

 

28340 και στο device info μου λεει οτι ειναι ΜΤ6592 ,cores 8,frequency 728-1664 MHz.

Link to comment
Share on other sites

28340 και στο device info μου λεει οτι ειναι ΜΤ6592 ,cores 8,frequency 728-1664 MHz.

Οκ μια χαρα,οτι ακριβως λεει και στο antutu δειχνει.αλλα εξακολουθω να το κοιταω γιατι παντου ακομα και επισημα το δινουν με τον 1,4 και οχι με τον 1,7.Aυτο το σκορ κοντα στο 28.000 το παιρνεις με τον 1,7 σε αλλα κντ ,αλλα με μια διαφορα,τα αλλα κντ εχου hd οθονη,η οποια κοβει πολυ απο το τελικο σκορ.......

Εκτος βεβαια εαν εκανε καποιο μαγικο η lenovo και τον υπερχρονισε............:blink:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Οκ μια χαρα,οτι ακριβως λεει και στο antutu δειχνει.αλλα εξακολουθω να το κοιταω γιατι παντου ακομα και επισημα το δινουν με τον 1,4 και οχι με τον 1,7.Aυτο το σκορ κοντα στο 28.000 το παιρνεις με τον 1,7 σε αλλα κντ ,αλλα με μια διαφορα,τα αλλα κντ εχου hd οθονη,η οποια κοβει πολυ απο το τελικο σκορ.......

Εκτος βεβαια εαν εκανε καποιο μαγικο η lenovo και τον υπερχρονισε............:blink:

 

απο οσο βλεπω στο antutu τεσταρουν και την ραμ ισως απο εκει να κερδιζουν οτι χανουν απο τις μετρησεις της gpu σε σχεση με το a850+ .

οπως και να εχει ειμαι αρκετα ευχαριστημενος μαζι του ειναι γρηγορo παντου δεν κολλαει οποτε δεν με πειραζει ακομα και 1.4 να ειναι . :)

Edited by oban
Link to comment
Share on other sites

απο οσο βλεπω στο antutu τεσταρουν και την ραμ ισως απο εκει να κερδιζουν οτι χανουν απο τις μετρησεις της gpu σε σχεση με το a850+ .

οπως και να εχει ειμαι αρκετα ευχαριστημενος μαζι του ειναι γρηγορo παντου δεν κολλαει οποτε δεν με πειραζει ακομα και 1.4 να ειναι . :)

Ναι δε διαφονω σε κανενα σημειο,ειδικα για τα λεφτα που εδωσα πεταει δεν το συζηταω καν,απλα εγω ειμαι περιεργος και το ψαχνω.

Mιλαω παντα για rom 4.2.2 και επανω και χωρις εμφανη προβληματα λογκαρισματα.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Εμενα η μπαταρια μου τελειωνει πολυ γρηγορα. Δηλαδη αν το εχω πληρως φορτισμενο ακι ακτσω και ασχοληθω καμια ωριτσα ινσταγκραμ φβ κτλ θα μου φαει το 30% της μπαταριας για πλακα. Βεβαι το εχω σχεδον μια βδομαδα και δεν εστρωσε ακομη.

 

 

Επισης αλλο θεμα που αντιμετωπιζω ειναι το 3g. Τη καρτα που χρησιμοποιω την εχω στη θεση 1. Δεν πιανει ομως ειναι τραγικο το σημα. Vodafone εχω ιντερνετ, αντιμετωπιζει κανεις αλλος θεμα? Μηπως χρειαζονται ρυθμισεις? Στο παλιο κινητο εβαζα κατι ρυθμισεις που εδω δεν υπαρχουν.

Link to comment
Share on other sites

Σκοτώνει λέμε.......

http://s4.postimg.org/ay5878iyh/Screenshot_2014_06_14_07_18_52.jpg

 

 

Xristos_metal δες το ποστ 503 λέω για ένα προγραμματάκι το οποίο κάνει πολύ καλή δουλειά με wifi και μπαταρία, έχει και δωρεάν έκδοση που κάνει ακριβός την ίδια δουλεία.

Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...