Jump to content

Samsung SGH-D500


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ontos gnwrizei kaneis an einai klhdwmeno BT k uperi8res???me to BT TOU PC 8A SUNERGAZETAI??? P L E A S E APANTHSTE MOU GIATI 8ELW NA TO PARW ALLA XWRIS BT.............XLWMO!

φιλε μου εισαι νεος ακομα στο myphone μας οποτε δικαιολογησε αν κοιταξεις σχεδον σε ολες τις σελιδες λεμε οτι ειναι ΟΛΑ ΞΕΚΛΕΙΔΩΤΑ ναι φιλε μου ελπιζω τωρα να σε φτιαξα :D

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Mια δικιά μου απορία που αφορα τις μελωδίες, αν επιλέξω δονηση + μελωδία δονήτε 3 φορές και μετα ξεκινά η μελωδία με αποτέλεσμα να χάνω κλήσεις, αν επιλέξω μόνο μελωδία δονήτε μόνο με δύο μελωδίες οι οποίες είναι προεγκατεστημένες, και όχι με κάποια δικια μου.
Link to comment
Share on other sites

δυστυχώς αυτό με την δόνηση+μελωδία δεν φτιάχνεται.Μόνο κάποιες προεγκατεστημένες μελωδίες του κινητού που έχουν από μόνες τους και δόνηση, μπορούν να δονούνται καθόλη την διάρκεια που κάποιος σε καλεί, αλλιώς τρεις φορές στην αρχή και μετά μόνο μελωδία.
Ο επιμένων νικά...
Link to comment
Share on other sites

δυστυχώς αυτό με την δόνηση+μελωδία δεν φτιάχνεται.Μόνο κάποιες προεγκατεστημένες μελωδίες του κινητού που έχουν από μόνες τους και δόνηση, μπορούν να δονούνται καθόλη την διάρκεια που κάποιος σε καλεί, αλλιώς τρεις φορές στην αρχή και μετά μόνο μελωδία.

 

ftiaxnetai alla me mia mikri apoloia stin poiotita.....

den tha einai katharo san ta mp3 tha einai san ena wav 8000khz mono

alla tha exei donisi

Link to comment
Share on other sites

Δυο φορές μου συνέβει το εξής περίεργο.Προσπαθόντας να εγκαταστήσω (ανεπιτυχώς )games από το pc με bt η στάθμη της μπαταρίας κατέβηκε στο δύο.Οκτώ ώρες αργότερα και χωρίς καμία ειδοποίηση το τηλέφωνο έσβησε μόνο του και δεν επανεκινούσε ,μέχρι που το φόρτησα και όλα καλά.Δύο μέρες αργότερα έκανα την ίδια διαδικασία και είχα ακριβώς το ίδιο αποτέλεσμα (έσβησε μόνο του). Το ερώτημα είναι , έχει ελάττωμα το τηλέφωνο ή κάτι δεν πάει καλά με τη διαδικασία?
Link to comment
Share on other sites

Δυο φορές μου συνέβει το εξής περίεργο.Προσπαθόντας να εγκαταστήσω (ανεπιτυχώς )games από το pc με bt η στάθμη της μπαταρίας κατέβηκε στο δύο.Οκτώ ώρες αργότερα και χωρίς καμία ειδοποίηση το τηλέφωνο έσβησε μόνο του και δεν επανεκινούσε ,μέχρι που το φόρτησα και όλα καλά.Δύο μέρες αργότερα έκανα την ίδια διαδικασία και είχα ακριβώς το ίδιο αποτέλεσμα (έσβησε μόνο του). Το ερώτημα είναι , έχει ελάττωμα το τηλέφωνο ή κάτι δεν πάει καλά με τη διαδικασία?

 

 

file kostasrho2001 den mou ekane tetoio prama to kinito ena mhna pou to exw alla se ena prama 8a sumfwnisw me osa grafeis ama pesei stis 2 paules i endiksi mpatarias den exeis panw apo 8 wres kinito bebea me normal xrisi e,an pesei entelos i mpataria den anoigei to kinito oute me sferes molis paei na anoiksei peftei, auto einai fusiologiko,kai otan les esvise fantazome 8a sou xtipouse i entiksi xamhlhs mpatarias e?

8eloume i kai deuteri mpataria i an vgalei megaliteri i samsung 8a tin agorasoume ekei as poume <<ponaei>> to kinito :)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

Φίλε fotis 74 δυστιχώς δε μπορώ να σου απαντήσω για το αν χτυπούσε η ένδειξη χαμαλής μπαταρίας γιατί έτυχε και τις δυο φορές που συνέβει να το έχω μακριά μου τώρα όμως θα το παρακολουθήσω.(Τελικά το Ε710 για αυτό είχε τις δύο μπαταρίες!!!)
Link to comment
Share on other sites

Η δεύτερη μπαταρία θα λύσει τα χέρια σε πολύ κόσμο... Εγώ δεν έχω φοβερό πρόβλημα να το φορτίζω κάθε δύο μέρες αλλά κάποιοι θα τη χρειαστούν...
Link to comment
Share on other sites

Η δεύτερη μπαταρία θα λύσει τα χέρια σε πολύ κόσμο... Εγώ δεν έχω φοβερό πρόβλημα να το φορτίζω κάθε δύο μέρες αλλά κάποιοι θα τη χρειαστούν...

 

 

 

den nomizw na tou kanw uperboliki xrisi souza alla panw apo 1,5 mera diskola pianw basika oti antexei i prwti apo tis 3 paules fortiseis einai molis pesei stis 2 ana pasa stigmi meneis xwris kinito opote....

ontos i mia deuteri mpataria i mia allh megaliteri 8a mas ekane kalo :)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

Den ksero re paidia mallon thema tixis einai

exo ftasei kai 3 meres mono me omilia(arketi)xoris games i photo

 

me full xrisi 2 meres gemates kai to vradi tis deuteris meras

prin peso gia ipno

to ksetheono epitides oste na svisei, gia na to fortiso

Link to comment
Share on other sites

να αλλη μια μπαταρια σαν και τη δικια μου foti που εισαι?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

να αλλη μια μπαταρια σαν και τη δικια μου foti που εισαι?

 

 

 

edw file ταξιδιωτης22 vlepw kai klaiw :cry: :cry: :cry:

den kserw isws epesa egw stin moufa mpataria isws den exw kalo reuma sta swsta Hrz ti na pw

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

Είμαι κι εγώ εδώ και μια εβδομάδα κάτοχος του D500.Απόλυτα ικανοποιημένος από την αγορά,προσωπικά το κινητό με καλύπτει πλήρως. :)

Αφού ευχαριστήσω όλα τα παιδιά εδώ μέσα για τις τόσο χρήσιμες πληροφορίες που έδωσαν και με βοήθησαν να αποφασίσω την αγορά του, θα ήθελα να ζητήσω βοήθεια για το εξής πρόβλημα:

Ενώ με bluetooth μπορώ να στείλω κάθε είδους αρχείο σε Nokia 7610, δεν μπορούν να μου στείλουν από το 7610 τίποτα στο D500 (λέει η αποστολή απέτυχε), ενώ δεν υπάρχει πρόβλημα όταν το 7610 στέλνει σε άλλα Nokia ή SE. Μήπως έχει κανείς καμιά ιδέα τι φταίει?

Link to comment
Share on other sites

δες φιλε μου στις ρυθμισεις του bluetooth σου αν εκει που λεει η εμφανιση του τηλ μου να ειναι στο ενεργο ισως φταιει αυτο

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

να αλλη μια μπαταρια σαν και τη δικια μου foti που εισαι?

Ααα φίλτατε ταξιδιώτη, όλα κι όλα!!!Η βιονική μπαταρία δε μπορεί να υπάρχει σε διπλότυπο... Μόνο μία είναι και αυτή ανήκει σε εσένα και μόνο...!Χε!Χε!Just kidding...

ΥΓ:Όλοι το έχουν ερωτευτεί το κιν...Σκίζει!!

Link to comment
Share on other sites

Aloha se olous...!!!Bre paidia to D500 paizei kai Java 3D paixnidia h mono ta apla Java?Aksizei na to paro tora?Molis eixa psithei na to paro kai vlepo kai bgainoun D600 kai SE K750 !!!Den me endiaferei toso i kamera,giati exo psifiaki,alla sunolika to tilefonaki.Ti gnomi exete?
Link to comment
Share on other sites

φυσικα εκει που ειναι η λιστα με τα ξυπνητηρια αν προσεξες εχει πιο κατω αλλη μια ρυθμιση κατι που λεει ενεργοποιηση τηλ δε θυμαμαι και καλα παντως κατι τετοιο λεει βαλε το να λεει ενεργο

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

παιδια και εμενα με κραταει δυο μερες με φουλ χρηση και το βραδυ της 2ης μερας που το βαζω για φορτιση εχει δυο γραμμες ακομα ... μια φορά ειδα αδεια την μπαταρια αλλα το κινητο αντεξε μεχρι το τελος της 3ης μερας με πολλα τηλ ... και δεν εκλεισε απλα το βραδυ το εβαλα για φορτιση ...... το μονο κακο που εχει το κινητο είναι οτι δεν μπορεις να δημιουργήσεις δικου σου φακελους στα images & videos και επίσης να βάλεις δικο σου ήχο στο alarm (δεν μπορω να καταλάβω τόσο μα&**&^κες ειναι αυτοι στην samsung , μας δίνουν ενα κατα τα αλλα φοβερο κινητό και μας στερουν 2 απλά πράγματα που στην τελική είναι θεμα software) ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΣΕ ΑΥΤΑ ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ ???? ΘΑ ΓΙΝΕΙ ???????????

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Πιθανον να έχει αναφερθει αλλά μπορείτε να μου πείτε μεχρι ποσα kb μπορει να στείλει με MMS το D500
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Πιθανον να έχει αναφερθει αλλά μπορείτε να μου πείτε μεχρι ποσα kb μπορει να στείλει με MMS το D500

 

 

 

 

polla para polla kb file na 8a sou pei o ταξιδιωτης22 posa akribos :lol: :lol: :lol:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

παιδια και εμενα με κραταει δυο μερες με φουλ χρηση και το βραδυ της 2ης μερας που το βαζω για φορτιση εχει δυο γραμμες ακομα ... μια φορά ειδα αδεια την μπαταρια αλλα το κινητο αντεξε μεχρι το τελος της 3ης μερας με πολλα τηλ ... και δεν εκλεισε απλα το βραδυ το εβαλα για φορτιση ...... το μονο κακο που εχει το κινητο είναι οτι δεν μπορεις να δημιουργήσεις δικου σου φακελους στα images & videos και επίσης να βάλεις δικο σου ήχο στο alarm (δεν μπορω να καταλάβω τόσο μα&**&^κες ειναι αυτοι στην samsung , μας δίνουν ενα κατα τα αλλα φοβερο κινητό και μας στερουν 2 απλά πράγματα που στην τελική είναι θεμα software) ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΣΕ ΑΥΤΑ ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ ???? ΘΑ ΓΙΝΕΙ ???????????

μη περιμενεις λυση για τετοιο προβλημα με καμια αναβαθμιση επισης και στο s-700 τα ιδια προβληματα υπαρχουν με τους ηχους οποτε ας μη παραπονιομαστε το κινητο ειναι αστερι :)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-D500

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...