Jump to content

Samsung SGH-D500


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

katebasa egw java game apo to wap epekse mia xara to game pou katebasa :)

 

pes mas tin diefthinsi wap apo opou katevases to java game gia na mpoume kai emeis na katevasoume kanena paixnidaki...

Ο επιμένων νικά...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

δεν θα πάθει και τίποτα. :) τις πρώτες μερες δεν θα σου κραταει και πολυ ειδικα αν το πειραζεις που ειναι σιγουρο :) θα σου τελειωνει η μπαταρια σε μια μέρα..μετα απο καποιες πληρεις φορτισεις και αποφορτισεις θα στρωσει η μπαταρια

 

 

Σίγουρα συμβαίνει αυτό;Γιατί είχα αρχίσει να ανησυχώ που τελείωνει σε περίπου 26ώρες!!!Φυσικά σιγά-σιγά ελλατώνεται η χρήση που του κάνω, αλλά ανησυχούσα μήπως έχει πρόβλημα η μπαταρία ή φταίει που το έβγαλα στις 7ώρες φόρτισης.Στον Γερμανό λένε να το αφήσεις περίπου 8ώρες για να φορτίσει την πρώτη φορά...

Ο επιμένων νικά...
Link to comment
Share on other sites

καλημερα ειμαι και εγω κατοχος του D-500 εχω ενα βιντεο 1,3MB wmv πως μπορω να το μετατρεψω σε 3gp που παιζει το κινητο για να το περασω μετα στο κινητο?ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Κατάφερε κανένας να αποθηκεύσει λέξη μέσω του Τ9;

Στο manual αναφέρει ότι κάποιες γλώσσες μπορεί να μην υποστηρίζουν την αποθήκευση νέας λέξης...

Ο επιμένων νικά...
Link to comment
Share on other sites

το εργαλειο δεν παιζεται αλλα οταν καποιος σε καλει καποιος γιατι δεν βγαζει τη φωτο του (σημ τις φωτο τις εκανα upload απο το e710).
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και σου βγάζει την εικόνα του.

Κάτι λάθος έχεις κάνει.

Μάλλον δεν τις έχεις αντιστοιχίσει με κάθε επαφή που θέλεις!

Ο επιμένων νικά...
Link to comment
Share on other sites

kalimera paidia,agorasa xtes to D500 kai eimai poly euxaristhmenos...exw omws to eksis problima...prospa8w na syndesw an hands free bluetooth(to jabra BT200) kai den to briskei to kinito...3erei kaneis ti ftaiei kai pws mporw na to dior8wsw?

thanks:-)

emena exo to BT jabra 250 kai to briskei kanonika !!!!

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ειμαι και εγω κατοχος του D-500 εχω ενα βιντεο 1,3MB wmv πως μπορω να το μετατρεψω σε 3gp που παιζει το κινητο για να το περασω μετα στο κινητο?ευχαριστω.

katebase to "nokia multimedia converter pro" apo to site ths nokia

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστω catantona μολις διαπιστωσα οτι εχω προβλημα μονο σε μια συγκεκριμενη επαφη οι αλλες δουλευουν σωστα.
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα συμβαίνει αυτό;Γιατί είχα αρχίσει να ανησυχώ που τελείωνει σε περίπου 26ώρες!!!Φυσικά σιγά-σιγά ελλατώνεται η χρήση που του κάνω, αλλά ανησυχούσα μήπως έχει πρόβλημα η μπαταρία ή φταίει που το έβγαλα στις 7ώρες φόρτισης.Στον Γερμανό λένε να το αφήσεις περίπου 8ώρες για να φορτίσει την πρώτη φορά...

καθε φορα που αγοραζω καινουργιο κινητο την ιδια κασετα ακουω...μια 8 ωρες την άλλη 12 με 16 ώρες...ας αποφασίσουν τελοσπαντων :) .Anyway στο θέμα μας τώρα..και στο samsung E700 οταν το πρωτοαγορασα δεν κρατουσε πολυ.Στη μια μερα τελειωνε η μπαταρια και μετα εφτασε να μου κραταει 3 μέρες με αρκετη χρηση θα έλεγα.το ίδιο μου συνεβει και στο D500..no need 2 worry :)

Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

pes mas tin diefthinsi wap apo opou katevases to java game gia na mpoume kai emeis na katevasoume kanena paixnidaki...

 

 

 

 

apo to mycosmos tis cosmote bebea den exei paixnidia gia to D500 alla katebasa ena game to solitare (i gnwsti pasientza, esteila G 1535 sto 1651 mou esteile ena push minima sinde8ike to wap to katebasa to etreksa kai to paizei mia xara)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

καθε φορα που αγοραζω καινουργιο κινητο την ιδια κασετα ακουω...μια 8 ωρες την άλλη 12 με 16 ώρες...ας αποφασίσουν τελοσπαντων :) .Anyway στο θέμα μας τώρα..και στο samsung E700 οταν το πρωτοαγορασα δεν κρατουσε πολυ.Στη μια μερα τελειωνε η μπαταρια και μετα εφτασε να μου κραταει 3 μέρες με αρκετη χρηση θα έλεγα.το ίδιο μου συνεβει και στο D500..no need 2 worry :)

 

 

 

 

stefanos_79 an kai me tin triti fortisi pou arxise apo simera apo tin stigmi pou to anoiksa to prwi den anteksei panw apo 1.5 mera me normal xrisi eidomen.....

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

pes mas tin diefthinsi wap apo opou katevases to java game gia na mpoume kai emeis na katevasoume kanena paixnidaki...

 

http://www.gameloft.com έχει πολύ καλά παιχνίδια αλλά πληρώνεις με πιστωτική και κατεβαίνουν μέσω wap

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση για αυτό το πολύ ωραίο κινητάκι! :)

 

Όταν γράφεις SMS τα γράμματα τι σειρά έχουν; αβγ στο 2, δεζ στο 3 κ.ο.κ όπως στα ΝΟΚΙΑ ή αλλιώς (γ στο 4 στυλ Siemens)?

 

Thanx και καλορίζικο σε όσους τυχερούς.. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση για αυτό το πολύ ωραίο κινητάκι! :)

 

Όταν γράφεις SMS τα γράμματα τι σειρά έχουν; αβγ στο 2, δεζ στο 3 κ.ο.κ όπως στα ΝΟΚΙΑ ή αλλιώς (γ στο 4 στυλ Siemens)?

 

Thanx και καλορίζικο σε όσους τυχερούς.. :rolleyes:

 

κανονικα οπως και στα νοκια φιλε μου :)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ταξιδιωτης22 plaka kaneis file?egw eimai etoimos na tou alaksw mpataria meta tin prwti fortisi kratise mia mera ok me peiragma den lew alla mia mera......?(1 fortisi 15 wres pliris apofortisi )

simera mou teleiwse i deuteri fortisi (12 wres)krathse 1,5 mera pliris apofortisi

esi mou les 3 meres kai xalara me toso pou to doulepses?hmmmm les na epese se

axristi mpataria ante na doume isws strwsei opws les :O ?

 

μιλαω σοβαροτατα φιλε μου :) χτες το βραδυ το εβαλα να φορτισει και ηταν στη τριτη μερα και μιλαμε οτι το χρησιμοποιω πολυ ασε που ειμαι και πολυ μηνυματακιας :p πιστευω οτι θα βελτιωθει η αναμονη σου δε νομιζω να χει καποιο προβλημα η μπαταρια του.

τελικα το τ-9 του δεν αποθηκευει λεξεις οποτε τζαμπα το ψαχνετε

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

re gamoto prwth fora eimai toso ikanopoihmenos apo ena kinhto kai mou parousiazei kati mikro problimatakia kai trellenomai.bgazw photo kai paw sto menu kamia fora kai anti gia tis foto blepw mauro fonto se oles tis foto.an kanw reset meta leitourgei.kai sthn pali me bt otan to ekleina ekane reset mono tou.to 2o pou grafw apoti eida exei sumbei kai se alon alla to prwto mono semena eimai na skasw tosa lefta kai na mou kanei istories kata ta allla einai gamato!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Τελικά μάλλον έχει προβλήματα το bluetooth. Είχα το car kit bluetooth sonyericsson 300 (τα γράμματα μπροστα στον τύπο δεν τα θυμάμαι). Όταν πήρα το D500 στις 4 κλήσεις η μία έχανε τον ήχο. Δηλαδή δεν άκουγα και δεν με ακούγανε ενώ η κλήση συνεχιζόταν. Άλλαξα car kit και πήρα Siemens 600 με την οθόνη. Στην οθόνη η αναγνώρηση κλήσης εμφανιζόταν μόνο αν το όνομα ήταν στα Αγγλικά. Πολλοί μου έλεγαν ότι άκουγαν πολύ αντίλαλο όταν μιλούσαμε. Κάποια στιγμή το car kit σταμάτησε να συνδέεται με το τηλέφωνο και έβγαλε ένα μήνυμα σφάλματος στην οθόνη. Πήρα την siemens και το είπα και μου είπαν θα απαντήσουν την επομένη. Τελικά μου είπαν ότι μάλλον θέλει αναβάθμηση το τηλέφωνό μου. Αγόρασα το motorola V3 (ξανά) με το οποίο είχα συνδέσει παλιότερα το car kit sonyericsson 300 και δεν είχα πρόβλημα. Το v3 λειτουργεί κανονικά με το car kit siemens 600 και στην οθόνη εμφανίζει την αναγνώρηση κλήσης. Αν κάποιοι έχετε παρόμοιο πρόβλημα γράφτε το για να ξέρουμε.
Link to comment
Share on other sites

re gamoto prwth fora eimai toso ikanopoihmenos apo ena kinhto kai mou parousiazei kati mikro problimatakia kai trellenomai.bgazw photo kai paw sto menu kamia fora kai anti gia tis foto blepw mauro fonto se oles tis foto.an kanw reset meta leitourgei.kai sthn pali me bt otan to ekleina ekane reset mono tou.to 2o pou grafw apoti eida exei sumbei kai se alon alla to prwto mono semena eimai na skasw tosa lefta kai na mou kanei istories kata ta allla einai gamato!!!!!!

 

μην σε κολλαει αυτο κι εμενα μου το εκανε τη πρωτη μερα αν θυμαμαι καλα αλλα μετα απο ενα reset που μου ειχε κανει δεν μου το ξανακανε

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

να απαντησω σε ανα μηνυμα ενως παιδιου λιγο παραπανω,λοιπον οσα κινητα κι αν ειχα με bluetooth πολλες φορες οταν μιλουσα με αλλον μου ελεγαν οτι ακουγαν αντιλαλο οποτε δε νομιζω να ειναι καποιο προβλημα του κινητου αυτο επισης κοιταξε καλα τις ρυθμισεις που του χεις δωσει για το bluetooth

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά όλα καλά αλλά το photo ID είναι τόσο μικρό που δεν διακρίνεις τίποτα! Λέτε να μπορεί να γίνει κάτι? Επίσης το να μην μπορείς να προσθέσεις λέξεις στο Τ9 είναι σοβαρό let down... Όλα τα άλλα μεχρι στιγμής σούπερρρρ.
Link to comment
Share on other sites

να απαντησω σε ανα μηνυμα ενως παιδιου λιγο παραπανω,λοιπον οσα κινητα κι αν ειχα με bluetooth πολλες φορες οταν μιλουσα με αλλον μου ελεγαν οτι ακουγαν αντιλαλο οποτε δε νομιζω να ειναι καποιο προβλημα του κινητου αυτο επισης κοιταξε καλα τις ρυθμισεις που του χεις δωσει για το bluetooth

 

Θα συμφωνούσα μαζί σου αν δεν μου δημιουργούσε κολλήματα σε δύο διαφορετικά car kit και αν τα προηγούμενα τηλέφωνα που είχα (ΝΟΚΙΑ 6260, 6670, 6710 sonyericsson K700, V800 & siemens S65) έκαναν και αυτά αντίλαλο. Αν έχεις σε σωστή απόσταση το μικρόφωνο από το ηχείο χωρίς να 'βλέπωνται' δεν πρέπει να υπάρχει αντίλαλος. Εκτός αν έχεις πολύ δυνατά το ηχείο. Εγώ τα έχω προσέξει όλα αυτά αλλά το D500 συνεχίζει τον αντίλαλο με ενεργοποιημένη και μη ενεργοποιημένη την λειτουργία 'καθαρότητα μικροφώνου'

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ.

ΕΠΕΙΔΗ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΤΟΧΟΣ ΚΑΙ ΓΩ,ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΒΤ.

 

ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΛΟΓΙΑ ΑΛΛΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΩΝΤΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΜΕ ΑΝΗΣΥΧΟΥΝ.

 

ΑΞΙΖΕΙ ΤΕΛΙΚΑ Η ΑΓΟΡΑ ΤΟΥ;

 

Ή ΝΑ ΚΑΤΑΦΥΓΩ ΣΤΟ V3 Ή ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΣΥΣΚΕΥΗ;

 

ΠΙΣΤΕΥΕΤΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΘΑ ΒΓΕΙ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΤΟΥ SOFTWARE;

BlackAngel The Nightmare
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-D500

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...