Jump to content

Κινέζικα Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ο πωλητής είναι καλός.Η τιμή δεν βγαίνει βέβαια τόσο,βάλε τα μεταφορικά,βάλε και την κάρτα μνήμης που θα την αγοράσεις γιατί δεν δίνει δωρεάν,βάλε και καμιά θήκη,πενάκι και screen protector που πιθανόν να θες και βρίσκεις την τελική τιμή

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

φιλε ο πωλητης ειναι αριστος

απο εκει το πηρα εγω.

ηταν ελατωματικο του το γυρισα και μου εστειλε αλλο.

χωρις καμια γκρίνια.

 

απο περιεργεια, τι προβλημα ειχε;

Παντως, ευχαριστω, βρηκα τουλαχιστον που να απευθυνθω!

Link to comment
Share on other sites

απο περιεργεια, τι προβλημα ειχε;

Παντως, ευχαριστω, βρηκα τουλαχιστον που να απευθυνθω!

ξεφορτιζε η παταρια οταν ηταν κλειστο και δεν ανοιγε το πρωι.

αλλα κανενα προβλημα. του το εστειλα και μολις το παραλαβε μου εστειλε αλλο καινουργιο.

Link to comment
Share on other sites

ξεφορτιζε η παταρια οταν ηταν κλειστο και δεν ανοιγε το πρωι.

αλλα κανενα προβλημα. του το εστειλα και μολις το παραλαβε μου εστειλε αλλο καινουργιο.

 

Μαλιστα.

Παντως αυτος ολα τα k599 Που πουλαει ειναι ιδια απο οτι ειδα, δηλαδη και αυτο που εδειξα να μην παρω και παρω το επομενο θα ειναι καλα φανταζομαι!

Link to comment
Share on other sites

1 με 8 Οκτώβρη είναι αργία στην Κίνα- National Day of China- φροντίστε να έχετε κάνει τις παραγγελίες σας νωρίτερα γιατί αν δεν έχει stock ο πωλητής θα περιμένετε.Αντίστοιχα η αργία για το Hong Kong και το Macau είναι 1 εως 3 Οκτώβρη.

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστω trackera για τις πληροφοριες.

Ναι το ξερω οτι θα βγει παραπανω με τα extra αλλα νομιζω οτι και παλι δεν θα ναι και τοσο ακριβο.

Θα το σκεφτω και βλεπουμε.

Link to comment
Share on other sites

εορτολογιο java που πεζει κανονικα στο κινητο

 

 

Σου λειτουργει κανονικα?? Εμενα ολο για μεθαυριο λεει και συνεχια τα ιδια ονοματα χρειαζετε καποιες ρυθμισεις ??

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Είναι λίγο μικρότερο αλλά την δουλειά του θα την κάνει.Δεν θα βρεις και κάτι καλύτερο

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Οκ φιλε ευχαριστω για την απαντηση. Ενταξει, .....αν ειναι λιγακι μικροτερο δεν πειραζει. Το καλο ειναι οτι δινει 3, αν βαλω το ενα στραβα θα εχω τα αλλα δυο.
Link to comment
Share on other sites

Για καλυτερη εφαρμογή το προσαρμόζεις καλά από την πάνω πλευρά και κόβεις λίγο το screen protector κάτω από το κουμπί για να κάτσει καλά

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, εχω βαρεθει να ψαχνω για συμβατες εφαρμογες του κινητου και το εχω μονο κατι μερες...ετσι εχω βρει περιπυ 5-6 εφαρμογες που να δουλευουν καλα...μηπως μπορει να κανει post κανενας τιποτα??(περαν απο games) ή να ανοιξει ενα καινουριο threat?? (θ ατο εκανα εγω αλλα δεν ξερω πως...... :)

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, εχω βαρεθει να ψαχνω για συμβατες εφαρμογες του κινητου και το εχω μονο κατι μερες...ετσι εχω βρει περιπυ 5-6 εφαρμογες που να δουλευουν καλα...μηπως μπορει να κανει post κανενας τιποτα??(περαν απο games) ή να ανοιξει ενα καινουριο threat?? (θ ατο εκανα εγω αλλα δεν ξερω πως...... :)

 

Ευχαριστω

εσυ ποιες εφαρμογες εχεις??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

για σας παιδιά το κινητό θα έλεγα ότι ειναι πολύ καλό για τα λεφτά του αν κια μου έβγαλε ένα πρόβλημα με καμένο pixel ξέρετε τι παίζει τώρα?μπορώ να το διορθώσω?
Link to comment
Share on other sites

ξέρεται την διαδικασία το πως μπορώ να του το στείλω πίσω?και πόσες μέρες θα πάρει?ευχαριστώ εκ των πρωτερων:)
Link to comment
Share on other sites

Μιλάς με τον πωλητή σου και σου λέει που να του το στείλεις.Συνήθως σου ζητάει να στείλεις γυμνή τη συσκευή,χωρίς μπαταρία,καπάκι και κάρτα μνήμης.Αυτό κοστίζει περίπου 10 ευρώ.Το πόσο θα κάνει να πάει και να γυρίσει έχει να κάνει και με την διαδικασία που θα ακολουθήσει ο πωλητής σου.Αν στο αντικαταστήσει,σε 15 μέρες θα έχεις καινούριο κινητό,αν πάει για επισκευή υπολόγισε κοντά στο μήνα αφού 1-8 Οκτώβρη είναι αργία στην Κίνα

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερετε πως μπορω να κανω update το λογισμικο τοθ κ599?επισης,πως βλεπω ποια εκδοση εχω?
Link to comment
Share on other sites

http://www.solomobi.com/viewproduct.asp?pro_id=3199 παιδια αυτο παρηγγειλα κ μου φαινετε παρα πολυ καλο για κλωνος...ειδωμεν

 

μια ερωτηση θελω να κανω...οταν παιρνεις ενα κινητο κινεζικο με μπαταρια 1500mAh,την πρωτη φορα ποσες ωρες πρεπει να το φορτισεις για να εχεις καλη μπαταρια?δηλαδη ειναι οπως τα νοκια που στην αρχη θελει κανα 12ωρο φορτιση

θεε μου για σενα τον τρελλογιατρο τον επισκεφτομαι συχνα,δεν εχω σπιτι δεν εχω δουλεια δεν εχω γκομενα δεν εχω λεφτα---ΑΡΗΣ Κ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εχω παρατηρησει κατι στο τηελφωνο..και μου χει κανει εντυπωση :confused:

σε καθε ξεκλειδωμα του τηλεφωνου αλλαζει και wallpaper :wacko:

 

λετε να εχω κανει εγω καμια ρυθμιση..και δεν το θυμαμαι..αληθεια υπαρχει τετοια επιλογη??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εχω παρατηρησει κατι στο τηελφωνο..και μου χει κανει εντυπωση :confused:

σε καθε ξεκλειδωμα του τηλεφωνου αλλαζει και wallpaper :wacko:

 

λετε να εχω κανει εγω καμια ρυθμιση..και δεν το θυμαμαι..αληθεια υπαρχει τετοια επιλογη??

 

 

Για κοιτα στα settings και μετα accelermeter Switch και εκει σου εχει επιλογη για το "wallpaper" μπορει να ειναι αυτο...(νομιζω πως αυτο ειναι)

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟ Κ599 ΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ.

http://www.electrosmart.in/tv_2_sim_wifi_k599_gr.html

ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΚΕΙ;;ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΗ;;

ΕΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κινέζικα Clones

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...