Jump to content

Κινέζικα Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χωρίς παρεξήγηση αλλά δώσε γρήγορα το κινητό για να μην καταλήξεις στον ψυχίατρο.Αν δεν στο έλεγαν οτι είναι κινέζικο δεν θα έλεγες τίποτα

 

Μην το λες! Μπορεί πράγματι να τον ενοχλεί η Η.Μ. ακτινοβολία της συσκευής αφού κάθε οργανισμός έχει τις ανοχές - αντοχές του. Εμένα για παράδειγμα με ενοχλούσε πολύ το Ericsson T28s το οποίο μου προξενούσε ημικρανίες και καθώς δεν έχω συχνά πονοκεφάλους έψαξα το ζήτημα τότε ανακαλύπτοντας ότι εκείνο το μαραφέτι ξέρναγε 1,20+/- SAR. Ένας φίλος μου που είχε το ίδιο μοντέλλο δεν είχε ποτέ ενόχληση, όμως εμένα με ενοχλούσε πολύ. Από τότε προσέχω το SAR ή χρησιμοποιώ HF και τέλος. Οπότε είτε ας γυρίσει σε ένα HF (BT/Wire) ή ας το ξεφορτωθεί αν βλέπει ότι τον ενοχλεί στην υγεία του.

Edited by Directx

Old programmers never die. They just terminate and stay resident.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Άν μέσα σε λίγη χρήση ενοχλεί κάποιον ένα κινητό,τότε θα πρέπει να τον ενοχλεί και το ψυγείο του,η κουζίνα του,ο φούρνος μικροκυμματων,το wifi δίκτυο,το ασύρματο τηλέφωνο του σπιτιού του και ένα σωρό άλλες συσκευές που χρησιμοποιούμε καθημερινά και η ακτινοβολία τους είναι συνεχής.Αυτό που περιγράφει ο φίλος παραπάνω ουσιαστικά είναι ψυχολογικό και γι αυτό λέω ότι καλύτερο είναι να το δώσει για να είναι πιο ήρεμος

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Άν μέσα σε λίγη χρήση ενοχλεί κάποιον ένα κινητό,τότε θα πρέπει να τον ενοχλεί και το ψυγείο του,η κουζίνα του,ο φούρνος μικροκυμματων,το wifi δίκτυο,το ασύρματο τηλέφωνο του σπιτιού του και ένα σωρό άλλες συσκευές που χρησιμοποιούμε καθημερινά και η ακτινοβολία τους είναι συνεχής.Αυτό που περιγράφει ο φίλος παραπάνω ουσιαστικά είναι ψυχολογικό και γι αυτό λέω ότι καλύτερο είναι να το δώσει για να είναι πιο ήρεμος

σιγα να μη το αφησω στην ακρη.τωρα βλεπω να παρω και αλλο που να εχει και gps.εχει βρει κανεις handfree? και απλες διαπιστωσεις κανω, δεν γκρινιαζω.

 

Τελικα βρηκε κανεις ακρη με την ταχεια κληση?

Edited by lxias_pz
Ο καιρός γαρ εγγύς
Link to comment
Share on other sites

εχω αγορασει το συγκεκριμενο τηλεφωνο ξερει κανεις,απο εφαρμογες και παιχνιδια που θα μπορεσω να βρω? η αναλυση του ειναι 16Μ HVGA 480Χ320 :cry::cry::!:
Link to comment
Share on other sites

Απευθύνσου σε αυτόν που στο πούλησε να σου πεί ποιό μοντέλο είναι.Δεν υπάρχει τέτοιο μοντέλο που λές

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

έχω ένα περίεργο πρόβλημα με το κινητό..δεν μπορώ να λάβω sms στην πρώτη sim.

Έχει τύχει σε κανέναν άλλον; Φτιάχνεται ή πρέπει να πάει πίσω Κίνα;

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.τελικα μου εστειλε αλλο.αν κ ειναι με το παλιο λογισμικο,cam tv radio δουλευουν.το προβλημα ειναι οτι αυτη τη φορα εχω ακομα μεγαλυτερο προβλημα με το σημα.δε μπορω να παρω τηλεφωνο μεσα στο σπιτι.μου λεει συνεχεια αποτυχια δικτυου η αδυναμια συνδεσης και ας ειναι με full σημα.εξω απο το σπιτι κατι γινεται.ισως να φταιει το σημα στο μεσολογγι. αν κ ποτε δεν ειχα προβλημα.τι να πω.εχω απογοητευτει παρα πολυ.με cosmote ειμαι.αν καποιος εχει καμια ιδεα σχετικα με το προβλημα μου ευχαριστως να τον ακουσω.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα,τελικά το M002L είναι 3 ή 3,5"?

Το BigBoxstore το δίνει για 3" (και χωρίς υποστήριξη ελληνικών) ενώ όλοι οι άλλοι για 3.5" (και με υποστήριξη ελληνικών)...

Link to comment
Share on other sites

παιδες , ακομη να δει το pc το τηλεφωνο , μονο φορτιση κανει οποτε συνδεω το usb . Υπαρχει τροπος να φλασαρω το τηλεφωνο firmware νεοτερο η το ιδιο μηπως και παρει τα ισια του ?
Link to comment
Share on other sites

καλημερα..εχει βγαλει σε κανεναν το μηνυμα:not allowed to dial?δημλαδη με αλλα λογια να μην σε αφηνει να κανεισ κληση...καμια ιδεα κανενας?ευχαριστω.....

 

δοκιμασα την καρτα και σε αλλο κινητο αλλα εκει παιρνει κανονικα..μαλλον κατι πειραχτηκε αλλα δεν ξερω τι ακριβως...οποιος γνωριζει ας βοηθησει...

Edited by mcde
Link to comment
Share on other sites

καλημερα..εχει βγαλει σε κανεναν το μηνυμα:not allowed to dial?δημλαδη με αλλα λογια να μην σε αφηνει να κανεισ κληση...καμια ιδεα κανενας?ευχαριστω.....

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2942777#post2942777

Link to comment
Share on other sites

Με τετοια ομοιοτητα ανετα πιανεσαι κοροιδο απο αγορα στο ιντερνετ ...και αντε να βρεις το δικιο σου μετα.
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια ξερει κανεις που θα το βρουμε αυτο το κινητο να μαθουμε παραπανω πληροφοριες;ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

ΑΥΡΙΟ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΟ ΕΧΩ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ.ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΙΣ ΝΕΚΡΟΨΙΑΣ........

 

ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ http://www.youtube.com/watch#!v=1qoEhTY1HaU&feature=channel

Edited by BestMan
Συνεχόμενα Μυνήματα: Χρησιμοποίησε την ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ ΜΥΝΗΜΑΤΟΣ
Link to comment
Share on other sites

 

Kαλά αυτό κάνει μπαμ από το κουτί του πώς είναι fake....

Αλλα δεν καταλαβαίνω το άλλο εγώ με όλους αυτους τους κλώνους...

Όταν πιστευω πως πας να τα σκασεις για να πάρεις ένα iphone,το κάνεις επειδή έχει την ποιότητα κατασκευής της apple,επειδή έχει τις εφραμογες του iphone,και τέλος πάντων επειδή είναι iphone....

Με το να πάρεις έναν κλώνο τι κερδίζεις?

Το "γόητρο" του να αφήνεις ένα iphone στο τραπέζι της καφετέριας παίζοντας επειδεικτικά με αυτο?

Είναι σαν να πάει κάποιος και να αγοράσει μούφα mercedes ή BMW...

Προτιμότερο πιστευω πώς είναι με τα ίδια λεφτά να πάρεις ένα nokia ή ένα SE που αν και φτηνό,θα είναι πολύ καλύτερο από τον κλώνο.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κινέζικα Clones

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...