Jump to content

Κινέζικα Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επιτέλους και ένας κλώνος iphone 4 με capacitive screen και tv για όσους την θεωρούν απαραίτητη. http://www.solomobi.com/product-4547.html

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εγω προσωπικα δεν ξερω μεχρι στιγμης κανενα κωδικο για κρυφο μενου για τους κλωνους 4g, αν ξερει καποιος ας μας πει
Link to comment
Share on other sites

εγω προσωπικα δεν ξερω μεχρι στιγμης κανενα κωδικο για κρυφο μενου για τους κλωνους 4g, αν ξερει καποιος ας μας πει

 

μαλιστα.... μηπως υπαρχει κ pc suite ?

Link to comment
Share on other sites

και και ασχετο,οι θηκες απο το κανονικο iphone κανουν στο κ668?

 

δε ξερει κανεις?

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

και και ασχετο,οι θηκες απο το κανονικο iphone κανουν στο κ668?

 

δε ξερει κανεις?

 

λογικα πρεπει να κανει...

Link to comment
Share on other sites

δε στο διαβαζει ο υπολογιστης σαν αφαιρουμενο δισκο?

 

το διαβαζει φιλε μου αλλα δεν μπορω να διαχειριστω τις επαφες κ τετοια . . .

Link to comment
Share on other sites

το διαβαζει φιλε μου αλλα δεν μπορω να διαχειριστω τις επαφες κ τετοια . . .

 

η τελευταια εκδοση του mobiledit υποστιριζει τους mkt επεξεραστες,δηλαδη ειναι συμβατο και βλεπει αρκετα κινεζικα κινητα.εγω αυτο δουλευω και ειναι μια χαρα με κινεζικο με επεγεργαστη μκτ 6235

Link to comment
Share on other sites

Μην τα θέλετε όλα έτοιμα στα χέρια σας.Αν διαβάσετε πιο πίσω σε αυτό το θέμα θα βρείτε πρόγραμμα που θα μπορείτε να επεξεργαστείτε τις επαφές σας,έχει δώσει και link ο φίλος thanos26

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Ο μπαμπας ενως φιλου αγορασε ενα iphone 4 απο ενα πακιστανο στο φαναρι για 150ε

οταν το εφερε σπιτι και το ειδαμε καταλαβε οτι ηταν κινεζικο:lol:

η πλακα ειναι οτι ειχε εφαρμογες facebook και youtube χωρις να εχει καν wifi:p

εξωτερικα ηταν ιδιο εκτος απο το βαρος και τη ποιοτητα αλλα αν δεν εισαι γνωστης..

Link to comment
Share on other sites

μολις μου εστειλαν μνμ απο το emobilo και μου ειπαν οτι το K668 που παρειγγειλα μπορει να γραφει i4gs πανψ αντι για Κ668.και καλα αλλαξε το εργοστασιο την επωνυμια λογω μια μεγαλης απαραγγελιας....αλλα και καλα τα κινητα αυτα ειναι ακριβως ιδια.

ξερει κανεις αν αυτα τα δυο κινητα εχουν διαφορες?

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Άλλα κινητά είναι αυτά τα 2 και κυκλοφορήσαν σχεδόν μαζί πριν 2 μήνες περίπου.

http://www.fastcardtech.com/goods-4997-Kiphone+4GS+35+Capacitive+screen+Dual+sim+Compass+Quadband+WIFI+MSN+Email+20M+camera+Gravity+sensor.html

http://www.fastcardtech.com/goods-5203-hiphone+4+i4GS++WIFI+dual+sim+card+Capacitive+multi-touch+Quadband+cell+phoneJAVA.html

Δεν είχα ποτέ i4gs για να μπορέσω να σου πω αν έχουν κάποια διαφορά

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Εχω αυτό με οθόνη capacitive και ενας φίλος μου εστειλέ τις ρυθμίσεις πριν λίγο μπορώ να σας τις παραθέσω αν θέλετε..

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω!απ'ότι βλεπω τα ιδια χαρακτηριστικα εχον και κυριως εχουν capacitive οθονη και τα δυο,ελπιζω να μην εχουμε θεμα...οχι τπτ αλλο αλλα ποιος μπλεκει με επιστροφες τωρα...αν καποιος το χει ας ριξει κανενα σχολιο...

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

η τελευταια εκδοση του mobiledit υποστιριζει τους mkt επεξεραστες,δηλαδη ειναι συμβατο και βλεπει αρκετα κινεζικα κινητα.εγω αυτο δουλευω και ειναι μια χαρα με κινεζικο με επεγεργαστη μκτ 6235

 

δεν καταλαβα....:/ τι εννοεις ??

Link to comment
Share on other sites

http://img146.imageshack.us/i/dscn0930q.jpg/

αυτα γραφει πισω βασικα αλλο ειχα παραγγειλει και αλλο μου ηρθε...δεν ξερω τα χαρακτηριστικα του μηπως υπαρχουν καπου εδω μεσα? βασικα ωραιο μου φαινεται αλλα εντοπισα προβλημα στη μουσικη...

 

τι προβλημα εχει με την μουσικη?

 

δεν καταλαβα....:/ τι εννοεις ??

 

περνας το προγραμμα αυτο στο pc και κανεις τη δουλεια σου με επαφες και σχετικα!

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω!απ'ότι βλεπω τα ιδια χαρακτηριστικα εχον και κυριως εχουν capacitive οθονη και τα δυο,ελπιζω να μην εχουμε θεμα...οχι τπτ αλλο αλλα ποιος μπλεκει με επιστροφες τωρα...αν καποιος το χει ας ριξει κανενα σχολιο...

 

κ εγω κ668 παρειγγειλα....i4gs μου ηρθε... αλλα δεν εντοπιζω καποια διαφορα ακομα συμφωνα μ αυτο το τοπικ ... βεβαια δεν ειχα ποτε στα χερια μου κ668 για να ξερω ...

Link to comment
Share on other sites

ωραιος!μηπως τελικα ξεμειναν αληθεια απο κ668??:lol::lol::lol:

για τη μουσικη που ελεγες οτι εχει θεμα?

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

περνας το προγραμμα αυτο στο pc και κανεις τη δουλεια σου με επαφες και σχετικα!

 

ευχαριστω!! κ που υπαρχει αυτο το προγραμμα??

 

ωραιος!μηπως τελικα ξεμειναν αληθεια απο κ668??:lol::lol::lol:

για τη μουσικη που ελεγες οτι εχει θεμα?

 

τιποτα απλα στην αρχη επρεπε να επιλεξω που να μπαινουν τα mp3 κ δεν μου τα επαιζε ο player ... παντως το κινητο ειναι πολυ καλο αν κ υστερει λιγο στην εμφανιση κλησεων κ μηνυματων...

Edited by thief
Συνεχόμενα μηνύματα - παρακαλώ να χρησιμοποιείς την "τροποποίηση" κάτω από το αρχικό μήνυμα
Link to comment
Share on other sites

Eβαλα πανω μια 8gb sandisk καρτα microsdhc class4 και το κινητό μου δεν την αναγνωρίζει καν!!!

Τι να κανω?

Καμια ιδέα?

Αρης εδω,αρης παντού Αρης εκδίκηση και ντου ντου ντου ντου!!
Link to comment
Share on other sites

τιποτα απλα στην αρχη επρεπε να επιλεξω που να μπαινουν τα mp3 κ δεν μου τα επαιζε ο player ... παντως το κινητο ειναι πολυ καλο αν κ υστερει λιγο στην εμφανιση κλησεων κ μηνυματων...

 

τι εννοεις υστερει? απο αλλα κινεζικα? απο αλλα γενικοτερα κινητα? γεγονος ειναι οτι και εγω ειχα δει καποιες διαφορες στην εμφανιση του μενου γενικοτερα σε σχεση π.χ με το κ599

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κινέζικα Clones

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...