Jump to content

Κινέζικα Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

θα συμφωνησω με τον μανωλη:( οπως λεμε εδω και καιρο το software ειναι κλειστο δεν παιρνει ειδικες εφαρμογες, μονο οτι εχει η μαμα πανω
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλημερα, οι πλαστικες θηκες για το πισω μερος του iphone κανουνε στο m002L ? εχουν τα ιδια dimentions ???
smartphone madness:)
Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω!

εγω ειχα παρει μια για το κ599 αλλα δεν εκανε.

για κατι χιλιοστα δεν εκανε.

δοκιμε παντος μπορει σε αυτο ναι ειναι οκ

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να κάνει στο M002L,είναι πιο λεπτό από το κ599.Πάντως καλύτερο θα είναι θα δοκιμάσεις μια θήκη σιλικόνης,με το μόνο αρνητικό ότι θα καλύψεις το φλας της κάμερας

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Μα αυτό είπα και εγώ.Το M002L είναι πιο λεπτό και πιθανότατα να κάνουν.Σίγουρα κάνουν οι θήκες σιλικόνης που έχω δοκιμάσει σε M002L

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

που βρισκει καποιος κλωνους κινητα?

Ἡ άγάπη οὐδέποτε ἐκπίπτει.

Αν βιάζεσαι να δεις τον κόσμο να γίνεται καλύτερος, άρχισε από τον εαυτό σου. Είναι ο συντομότερος δρόμος.

Link to comment
Share on other sites

Βιντεο με το νεο software για κ599 διαφορες στα σημεια αλλα δειχνει ποιο σταθερο νομιζω, επισης εχει snaptu ειναι ενα πολυπρογραμα για facebook,gmail,sports κλπ

πολυ καλο συν φυσικα οτι αλλαζει σε landscape η επιφανεια εργασιας

http://www.e-mobilo.com/k599.html

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
που βρισκει καποιος κλωνους κινητα?

 

Υπάρχουν διάφορες πηγές... εγώ προτιμώ το ebay γενικότερα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

αλλου χωρις πιστωτικη?

Ἡ άγάπη οὐδέποτε ἐκπίπτει.

Αν βιάζεσαι να δεις τον κόσμο να γίνεται καλύτερος, άρχισε από τον εαυτό σου. Είναι ο συντομότερος δρόμος.

Link to comment
Share on other sites

αλλου χωρις πιστωτικη?

 

Mπορεις να κανεις αγορες απο ebay και με χρεωστικη κ οχι πιστωτικη!! ετσι δεν εχεις κανενα φοβο οτι θα σου φανε λεφτα

Link to comment
Share on other sites

μαγκες οταν τραβαω βιντεο απο το τηλεφωνο μου το βγαζει σε 3gp και ειναι χαλια. Υπαρχει τροπος να αλλαξω το format tou vibeo? Δηλαδη να τραβαει σε MPEG4?
Link to comment
Share on other sites

εχουμε πει τα κινεζικα εχου χαλια καμερα.

αν το πηρες για αυτο πουλατο.

δεν μπορεις να κανεις τιποτα

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω ασχοληθει με το θεμα και δε ξερω.αυτα τα μαγαζια που τα βρισκεις για να ξεκαρεις κανενα.υποτιθεται οτι ο γερμανος πχ φερνει αυθεντικα.τα κινεζικα που τα πουλανε? εκτος απο εταιριες στο ιντερνετ

Ἡ άγάπη οὐδέποτε ἐκπίπτει.

Αν βιάζεσαι να δεις τον κόσμο να γίνεται καλύτερος, άρχισε από τον εαυτό σου. Είναι ο συντομότερος δρόμος.

Link to comment
Share on other sites

Εχε λιγο υπομονη.Το απογευμα αργα θα εχω το δικο μου.

Και αν ολα πανε καλα θα σου προτεινω απο που να το παρεις με πολυ καλη τιμη.

απο ιντερνετ εννοειται,ebay

 

 

Επισης θα γραψω εντυπωσεις...

 

Και ισως ρωτησω πως μπαινει στο youtube..χαχαχαχαχα

Edited by trixoptosi
Αρης εδω,αρης παντού Αρης εκδίκηση και ντου ντου ντου ντου!!
Link to comment
Share on other sites

δεν εχω ασχοληθει με το θεμα και δε ξερω.αυτα τα μαγαζια που τα βρισκεις για να ξεκαρεις κανενα.υποτιθεται οτι ο γερμανος πχ φερνει αυθεντικα.τα κινεζικα που τα πουλανε? εκτος απο εταιριες στο ιντερνετ

κανε μια αναζητηση στο google και θα βρεις ελληνικα καταστηματα

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω ασχοληθει με το θεμα και δε ξερω.αυτα τα μαγαζια που τα βρισκεις για να ξεκαρεις κανενα.υποτιθεται οτι ο γερμανος πχ φερνει αυθεντικα.τα κινεζικα που τα πουλανε? εκτος απο εταιριες στο ιντερνετ

 

 

κλωνοι κινεζικα δεν υπαρχουν!Προσοχή!!

Αν σου πει καποιος οτι εγω εγω αυθεντικα κινεζικα μην τον πιστεψεις.

 

Οι εισαγωγεις ειναι το θεμα.Πολλοι απο μονοι τους κανουν εισαγωγες και καλα κανουν.

Στο χερι σου ειναι να πληρωσεις 180 ευρω η 150 ευρω η να πληρωσεις 85-90 ευρω για να το παρεις απο ebay.

Mε οτι αυτο συνεπαγεται:πχ μπορει να σου προσφερει ισως ,λεω ισως υποστηριξη τεχνικη το ελληνικο καταστημα και να σου προσφερει αντικατασταση.Ισως παντα

Αρης εδω,αρης παντού Αρης εκδίκηση και ντου ντου ντου ντου!!
Link to comment
Share on other sites

μαλλον σε κανονικο θα καταλειξω.δε ξερω.. ειναι και ηλεκτρονικα,δεν ειναι μια μπλουζα.δε ξερω απο ποιοτητα τι γινεται.μην γινει καμια εκρηξη

Ἡ άγάπη οὐδέποτε ἐκπίπτει.

Αν βιάζεσαι να δεις τον κόσμο να γίνεται καλύτερος, άρχισε από τον εαυτό σου. Είναι ο συντομότερος δρόμος.

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις κανονικα?

 

Αν σε φοβιζουν μην παρεις.Θα το εχεις καλυτερα στο μυαλο σου.

Να σου θυμησω οτι και νοκια εχουν εκραγει(μπαταρια) και sony vaio κλπ.

 

Ομως να σου πω επισης οτι οι Κινεζοι χοντρενουν το παιχνιδι στο χωρο της κινητης τηλεφωνιας.

Σε λιγο καιρο ολοι θα εχουν αυτο το διλημμα να παρουν η να μην παρουν διοτι θα αναβαθμιστουν κι αλλο.

 

Δες το σαν παιχνιδι.Δεν εχεις πεταξει ποτε 100 ευρω στη ζωη σου?

Σε ρουχα σε ποτα κλπ.

 

Παρτο και αν δε σου αρεσει πουλα το!!!

Αν και πιστευω οτι θα τρελαθεις με το κινητο...

 

Και οπως ειπα θα ενημερωσω μαλλον το βραδακι για το κινητο το συγκεκριμενο.

Αρης εδω,αρης παντού Αρης εκδίκηση και ντου ντου ντου ντου!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια...εχω μια απορια:τι ειδους java apps υποστηριζει?ισχυει οτι υποστηριζονται αυτες του ericsson w800i?γιατι οσες δοκιμασα εκτος απο τις προεγκατεστημενες δεν τρεχουν!
Link to comment
Share on other sites

Ωπα δεν ειπαμε να το πουλησουμε.......... το τηλεφωνο τα σπαει απλα μηπως εγραφε σε αλλο format δεν εγινε και τιποτα
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια...εχω μια απορια:τι ειδους java apps υποστηριζει?ισχυει οτι υποστηριζονται αυτες του ericsson w800i?γιατι οσες δοκιμασα εκτος απο τις προεγκατεστημενες δεν τρεχουν!

 

Τα site το κινητό το αναγνωρίζουν σαν w800i αλλά αυτό μπορεί να αλλάξει από engineering mode πολύ εύκολα, αρκεί να ξέρεις τον κωδικό που πρέπει να βάλεις... Εγς το έχω να ανανωρίζεται σαν LG και παίζουν οι περισσότερες εφαρμογές που έχω δοκιμάσει μέχρι τώρα.

the story of a ressurected blade!!!

>> soon to be released <<

Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο μισό το είπες σωστά. Στο δεύτερο μισό δεν ισχύει αυτό που γράφεις. Οι εφαρμογές που έχεις παίζουν επειδή ειναι κατάλληλες για touch screen στην ανάλυση της οθόνης σου και όχι γιατί το έχεις βάλει να «φαίνεται» ως LG

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κινέζικα Clones

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...