Jump to content

Κινέζικα Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια καλησπερα ειμαι και εγω κατοχος κ599.

για το nimbuzz πια εκδοση χρησιμοποιείται γιατι εμενα δεν μου παταει το πενακι σε καμία.

σας ευχαριστω.

samsung is the winner
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια καλησπερα ειμαι και εγω κατοχος κ599.

για το nimbuzz πια εκδοση χρησιμοποιείται γιατι εμενα δεν μου παταει το πενακι σε καμία.

σας ευχαριστω.

 

Εγω χρησιμοποιω την ιδια που χρησιμοποιουσα και στο LG cookie (KP500) και δουλευει κανονικα, δεν ξερω αν επιτρεπεται να την ανεβασω.

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ!!!

HTC G1 rooted CYANOGENMOD 6.1.0

HTC DESIRE MIUI 1.4.29 Data2Ext

Link to comment
Share on other sites

Εγω χρησιμοποιω την ιδια που χρησιμοποιουσα και στο LG cookie (KP500) και δουλευει κανονικα, δεν ξερω αν επιτρεπεται να την ανεβασω.

 

νομίζω επιτρέπετε γιατί είναι δωρεάν!!

samsung is the winner
Link to comment
Share on other sites

νομίζω επιτρέπετε γιατί είναι δωρεάν!!

 

κι εγω ετσι νομιζω οποτε νατο

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ!!!

HTC G1 rooted CYANOGENMOD 6.1.0

HTC DESIRE MIUI 1.4.29 Data2Ext

Link to comment
Share on other sites

Ναι για το Κ599 μιλαω κι εγω

Το χαρτη και τη φωνη τα εβαλα οπως λενε οι οδηγιες σε ενα φακελλο που ονομασα WeTravel στην καρτα μνημης του κινητου,δυστυχως ειναι μεγαλο και δεν μπορω να το ποσταρω ή να το στειλω με mail.Παντως σε συμβουλευω να διαβασεις τον τροπο εγκαταστασης στο wiki του επισημου site και να κανεις αυτα που λεει βημα βημα

Εκανα τους φακελους βαση του pdf αλλα οταν ανογω το προγραμα,δεν βλεπω το χαρτη.Στη ρυθμηση του ηχου παταω play,αλλα δεν ακουω ηχο

Link to comment
Share on other sites

Εκανα τους φακελους βαση του pdf αλλα οταν ανογω το προγραμα,δεν βλεπω το χαρτη.Στη ρυθμηση του ηχου παταω play,αλλα δεν ακουω ηχο

 

οταν ανοιξεις πρωτη φορα την εφαρμογη πηγαινε settings-gps και πατα no gps set location στην αναζητηση βαλε Α ελληνικο για να βρεις αθηνα και οταν επιλεξεις και οδο θα δεις το χαρτη

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ!!!

HTC G1 rooted CYANOGENMOD 6.1.0

HTC DESIRE MIUI 1.4.29 Data2Ext

Link to comment
Share on other sites

οταν ανοιξεις πρωτη φορα την εφαρμογη πηγαινε settings-gps και πατα no gps set location στην αναζητηση βαλε Α ελληνικο για να βρεις αθηνα και οταν επιλεξεις και οδο θα δεις το χαρτη

 

βαζω Α ελληνικο αλλα δεν κανει τιποτα.απο κατω γραφει <None>

Link to comment
Share on other sites

οταν βαζω να δω video απ το youtube μεσα απο opera(οσες φορες καταφερνω να μου παιξει)το κινητο κανει επανεκινηση

συμβαινει σε κανενα αλλο αυτο ???

Link to comment
Share on other sites

καλημερα...μηπως γνωριζει κανεις που μπορουμε να βρουμε φορτιστη για το κινητο...σημερα το πρωι πηγα να το φορτισω αλλα δεν φορτιζει με τιποτα...ουτε απο την πριζα ουτε απο την usb....υποψιαζομαι οτι το καλωδιο εχει χαλασει διοτι δοκιμασα και τις δυο μπαταριες που εχει μεσα και ο φορτιστης παιρνει κανονικα ρευμα...ευχαριστω....

 

οκ...τωρα που το δοκιμασα αρχισε να φορτιζει...θα μας τρελανει...παντως αν ξερει κανεις για φορτιστη ας περιπτωση αναγκης.....

Link to comment
Share on other sites

βαζω Α ελληνικο αλλα δεν κανει τιποτα.απο κατω γραφει <None>

 

φιλε εγω κατω αριστερα απο το none παταω ok και μου βγαζει τις πολεις-μηπως εχεις παλιο χαρτη?

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ!!!

HTC G1 rooted CYANOGENMOD 6.1.0

HTC DESIRE MIUI 1.4.29 Data2Ext

Link to comment
Share on other sites

φιλε εγω κατω αριστερα απο το none παταω ok και μου βγαζει τις πολεις-μηπως εχεις παλιο χαρτη?

οκ μου τα βγαζει και μενα.

λεει τιποτα ο χαρτης?

Link to comment
Share on other sites

οκ μου τα βγαζει και μενα.

λεει τιποτα ο χαρτης?

 

ο χαρτης μια χαρα ειναι αν καταφερουμε να συνδεσουμε ομως και το gps με bluetooth.για offline χρηση για να μετακινεισαι πανω στο χαρτη με τα δαχτυλα να ενεργοποιησεις το εικονικο πληκτρολογιο στα settings twn java.

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ!!!

HTC G1 rooted CYANOGENMOD 6.1.0

HTC DESIRE MIUI 1.4.29 Data2Ext

Link to comment
Share on other sites

ο χαρτης μια χαρα ειναι αν καταφερουμε να συνδεσουμε ομως και το gps με bluetooth.για offline χρηση για να μετακινεισαι πανω στο χαρτη με τα δαχτυλα να ενεργοποιησεις το εικονικο πληκτρολογιο στα settings twn java.

 

βαζω το Γ για να μου βγαλλει Γαλατσιου αλλα δεν την βρισκει

Link to comment
Share on other sites

Όσοι το έχετε πάρει πρόσφατα το k599 επιβεβαιώστε μου ότι δεν έχει αναγνώριση γραφής.Τα πρώτα το είχαν, αλλά οι τελευταίες φουρνιές νομίζω δεν το έχουν αυτό το χαρακτηριστικό

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

οταν βαζω να δω video απ το youtube μεσα απο opera(οσες φορες καταφερνω να μου παιξει)το κινητο κανει επανεκινηση

συμβαινει σε κανενα αλλο αυτο ???

 

μην το γυρνας landscape

οταν τον γυρνας κρασσαρει

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.εχω κι'εγω στα χερια μου ενα Κ590 και οι πρωτες εντυπωσεις ειναι Θετικοτατες :up:

 

Το αγορασα απο ενα φιλο του φορουμ και η εξυπηρετηση ηταν αψογη!

 

μια πρωτη ερωτηση..πως στο καλο ανοιγει το κινητο¨(πως βγαινει το καπακι για να βαλω την μπαταρια και την sim) :worry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

βαζω το Γ για να μου βγαλλει Γαλατσιου αλλα δεν την βρισκει

 

oταν ψαχνεις για οδο δοκιμασε και greeklish εμενα τη δικια μου οδο δεν την βγαζει αλλα βρισκει μια κοντινη που ειναι πιο κεντρικη

 

Καλημερα.εχω κι'εγω στα χερια μου ενα Κ590 και οι πρωτες εντυπωσεις ειναι Θετικοτατες :up:

 

Το αγορασα απο ενα φιλο του φορουμ και η εξυπηρετηση ηταν αψογη!

 

μια πρωτη ερωτηση..πως στο καλο ανοιγει το κινητο¨(πως βγαινει το καπακι για να βαλω την μπαταρια και την sim) :worry:

 

τραβας το καπακι προς τα κατω συρταρωτο ειναι κι εμενα με δυσκολεψε την πρωτη φορα

 

Όσοι το έχετε πάρει πρόσφατα το k599 επιβεβαιώστε μου ότι δεν έχει αναγνώριση γραφής.Τα πρώτα το είχαν, αλλά οι τελευταίες φουρνιές νομίζω δεν το έχουν αυτό το χαρακτηριστικό

 

Ναι εχεις δικιο εγω το παρελαβα πριν 5 ημερες και παρολο που εχει ρυθμισεις για χειρογραφο δεν αναγνωριζει τιποτα στην οθονη,ενω του κολλητου μου που το πηρε ιουλιο γραφει κανονικα

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ!!!

HTC G1 rooted CYANOGENMOD 6.1.0

HTC DESIRE MIUI 1.4.29 Data2Ext

Link to comment
Share on other sites

μην το γυρνας landscape

οταν τον γυρνας κρασσαρει

 

ρε THANOS26

διατριβη εχεις κανει πανω στο κινητο???

για πες μου ποιους drivers χρησιμοποεις και ποιο προγραμμα για τον τηλεφωνικο καταλογο ?

εχω ενα προγραμμα που εχει μονο δυο πεδια για τις επαφες

ενα ονομα κ ενα τηλεφωνο

ενω μπορεις να καταχωρησεις και τηλεφωνο σπιτιου εργασιας

Link to comment
Share on other sites

ρε THANOS26

διατριβη εχεις κανει πανω στο κινητο???

για πες μου ποιους drivers χρησιμοποεις και ποιο προγραμμα για τον τηλεφωνικο καταλογο ?

εχω ενα προγραμμα που εχει μονο δυο πεδια για τις επαφες

ενα ονομα κ ενα τηλεφωνο

ενω μπορεις να καταχωρησεις και τηλεφωνο σπιτιου εργασιας

 

δυστυχως δεν ξερω ποιο pcsuite χρειαζεται για να συνδεθει με το pc

Αν μπορει καποιος να βοηθησει...

Link to comment
Share on other sites

τραβας το καπακι προς τα κατω συρταρωτο ειναι κι εμενα με δυσκολεψε την πρωτη φορα

 

ok! αυτο ητανε ;)

 

πρωτες εντυπωσεις οπως ειπα θετικες,ο ηχος για τα δικα μου γουστα ειναι καλος.

εχει 2 ηχειακια ακριβως κατω.

 

τωρα προσπαθησα να συνδεθω σε ενα δικτυο και μολις πατησα τον κωδικο..μετα παταγα enter για να τον δεχθει.η παταω λαθος πληκτρο..η το πληκτρο δεν αποκρινεται.:confused:

με μιση ωρα παιξιματος..η μπαταρια του κινητου επεσε στα μισα...να ανησυχω..:cool:

επισης κατι αλλο..οταν κλειδωνω το πληκτρολογιο,μετα τι παταω για να το ξεκλειδωσω..βρηκα το πανω το κουμπι (παταω ελαφρυα),δεν εχει κανενα σημειο πανω η οθονη..:worry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ok! αυτο ητανε ;)

 

πρωτες εντυπωσεις οπως ειπα θετικες,ο ηχος για τα δικα μου γουστα ειναι καλος.

εχει 2 ηχειακια ακριβως κατω.

 

τωρα προσπαθησα να συνδεθω σε ενα δικτυο και μολις πατησα τον κωδικο..μετα παταγα enter για να τον δεχθει.η παταω λαθος πληκτρο..η το πληκτρο δεν αποκρινεται.:confused:

με μιση ωρα παιξιματος..η μπαταρια του κινητου επεσε στα μισα...να ανησυχω..:cool:

επισης κατι αλλο..οταν κλειδωνω το πληκτρολογιο,μετα τι παταω για να το ξεκλειδωσω..βρηκα το πανω το κουμπι (παταω ελαφρυα),δεν εχει κανενα σημειο πανω η οθονη..:worry:

 

μην πατας enter πατα το οκ πανω δεξια,τωρα για τη μπαταρια τι να σου πω εγω ειμαι ικανοποιημενος αν τη συγκρινω με το htc που ειχα πριν για την οθονη οταν πατας το πανω κουμπι σου βγαζει slide to unlock και το τραβας δεξια με το δαχτυλο σου

 

δυστυχως δεν ξερω ποιο pcsuite χρειαζεται για να συνδεθει με το pc

Αν μπορει καποιος να βοηθησει...

 

για το pcsuite θα εχω νεωτερα μεχρι αυριο θα σας ενημερωσω

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ!!!

HTC G1 rooted CYANOGENMOD 6.1.0

HTC DESIRE MIUI 1.4.29 Data2Ext

Link to comment
Share on other sites

μην πατας enter πατα το οκ πανω δεξια,τωρα για τη μπαταρια τι να σου πω εγω ειμαι ικανοποιημενος αν τη συγκρινω με το htc που ειχα πριν

οκ! εκανα λαθος.

η μπαταρια θα στρωσει..πρωτη φορτιση τις εχω κανει.

με το πληκτρολογιο τι γινεται..πως ξεκλειδωνει??? οπως εγραψα...:blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια η σελιδα του WeTravel τα εχει παιξει μπορει να τα ανεβασει καποιος

 

δυστυχως ειναι λιγο μεγαλο για να ανεβει,υπομονη μεχρι να φτιαξουνε το server τους

 

οκ! εκανα λαθος.

η μπαταρια θα στρωσει..πρωτη φορτιση τις εχω κανει.

με το πληκτρολογιο τι γινεται..πως ξεκλειδωνει??? οπως εγραψα...:blink:

σου απαντησα πιο πανω και για το πληκτρολογιο τραβας προς τα δεξια με το δαχτυλο το ''slide to unlock''

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ!!!

HTC G1 rooted CYANOGENMOD 6.1.0

HTC DESIRE MIUI 1.4.29 Data2Ext

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κινέζικα Clones

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...