Jump to content

Κινέζικα Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δωσε μου το link να πάρω ενα για έναν φίλο μου που το βιάζεται

 

Στο http://www.ricardo.gr θα πας.http://www.ricardo.gr/buy/%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%AE-%CF%83%CF%84%CE%B1%CE%B8%CE%B5%CF%81%CE%AE-%CF%84%CE%B7%CE%BB%CE%B5%CF%86%CF%89%CE%BD%CE%AF%CE%B1/%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%AE-%CF%84%CE%B7%CE%BB%CE%B5%CF%86%CF%89%CE%BD%CE%AF%CE%B1/%CF%83%CF%85%CF%83%CE%BA%CE%B5%CF%85%CE%AD%CF%82/%CE%BB%CE%BF%CE%B9%CF%80%CE%AD%CF%82-%CE%BC%CE%AC%CF%81%CE%BA%CE%B5%CF%82/iphone-32gb-3gs-%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B9%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%BF-wi-fitv2-sim4-gbfmcard-reader/v/an602320324/ http://www.ricardo.gr/buy/%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%AE-%CF%83%CF%84%CE%B1%CE%B8%CE%B5%CF%81%CE%AE-%CF%84%CE%B7%CE%BB%CE%B5%CF%86%CF%89%CE%BD%CE%AF%CE%B1/%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%AE-%CF%84%CE%B7%CE%BB%CE%B5%CF%86%CF%89%CE%BD%CE%AF%CE%B1/%CF%83%CF%85%CF%83%CE%BA%CE%B5%CF%85%CE%AD%CF%82/%CE%BB%CE%BF%CE%B9%CF%80%CE%AD%CF%82-%CE%BC%CE%AC%CF%81%CE%BA%CE%B5%CF%82/iphone-32gb-3gs-%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B9%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%BF-wi-fitv2-sim4-gbfmcard-reader/v/an603641436/

Edited by MPOMP
Υπογραφή εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χθες κατέβασα τον opera mini 5 την τελική έκδοση στην οποία υπάρχει μία σελίδα που μπορείς να κατεβάσεις παιχνίδια, εφαρμογές κλπ.

Κατέβασα 2 παιχνίδια το ένα παίζει οκ, αν και θέλει λίγο ψάξιμο με το εικονικό πληκτρολόγιο, το άλλο δεν έπαιζε σωστά.

Link to comment
Share on other sites

απο Κίνα στέλνει αυτός ο πωλητής και κάνει 2 βδομάδες.Εγω το ήθελα απο εδω γιατι βιάζομαι,αν είναι απο Κίνα ξέρω να το παραγγείλω κι εγώ.Αυτή τη βλακεία ότι έχει sharp οθόνη ποιος το έβγαλε και το λένε όλοι;

@navi55 εδώ και 2 μήνες τα m002l έχουν απο μαμα τον opera 5.0

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Από πριν τα χριστούγεννα έχουν opera 5 όπως είναι και του αδερφού μου. Αλλά αυτή η έκδοση είναι beta. Η τελική έκδοση έχει λιγότερο από μήνα που κυκλοφόρησε. Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

Από πριν τα χριστούγεννα έχουν opera 5 όπως είναι και του αδερφού μου. Αλλά αυτή η έκδοση είναι beta. Η τελική έκδοση έχει λιγότερο από μήνα που κυκλοφόρησε.

 

Εγω δεν ξερω πως να παραγγειλω απο εξωτερικο.Επισης τα Αγγλικα μου δεν ειναι και τοσο καλα, και να φανταστειτε οτι τελειωνω σε λιγους μηνες τις σπουδες μου στο ΤΕΙ Ηρακλειου,στο τμημα νοσηλευτικης γι αυτο παραγγελνω απο Ελλαδα απο τον κ.πολυπλευρο.

Υπογραφή εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.
Link to comment
Share on other sites

Πως θα εμφανίσω το κρυφό μενού για το κ599?

Ο κωδικος ειναι *#3646633#

 

προσοχη αμα δεν ξερεις!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς τη νέα έκδοση του Google Maps με την οθόνη αφής να δουλεύει (η έκδοση από το site της Google δε δουλεύει), που έχει μέσα το Google Latitude???
Link to comment
Share on other sites

ψάχνω να αγοράσω ενα κινητό το συγκεκριμένο μου αρέσει αρκετά αλλά θα προτιμούσα να έχει τουλάχιστον 1.3mp κάμερα. Στο ψάξιμο που έριξα βρήκα διάφορα που μου φαίνονται ίδια αλλά μερικές περιγραφές διαφέρουν αλλά και οι προσόψεις, η μια έχει το μήλο της αpple, το αλλά γράφει αντι για iphone tvphone ενα άλλο δεν γράφει τίποτα επίσης βρήκα και ενα βιντεάκι με κινητό φτυστό με το iphone http://www.youtube.com/watch?v=0Av6Kid1dfs (αλήθεια ποιο μοντέλο είναι). Απ' οτι κατάλαβα υπάρχουν αρκετές εκδοχές (βρήκα m002l , A809, V999). Τελικά υπάρχει κινητό με wi-fi αλλα i-phone και κάμερα τουλάχιστον 1.3 MP?
Link to comment
Share on other sites

To m002l φιλε γραφει Tvphone Και δεν εχει το λογοτυπο της apple.

Αν θες για το ακριβες πας σε κατηγορια που να λεει οτι ειναι πιστο αντιγραφο.

Αρης εδω,αρης παντού Αρης εκδίκηση και ντου ντου ντου ντου!!
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά δουλεύει αυτό το πρόγραμμα για να περάσεις επαφές,ξαναδοκίμασε το.

 

Κάτι που ξεχνάω να γράψω εδώ και καιρό είναι για το youtube που όλοι έχουν φαγωθεί στο πως παίζει.Βρείτε και κατεβάστε την πολυεφαρμογή snaptu και προσθέστε από τα web links της εφαρμογής το youtube app και δείτε τα βιντεάκια που θέλετε.Φυσικά αυτό γίνεται σε όλα τα κινέζικα κινητά.Καλή Ανάσταση σε όλους

 

To έκανα αλλα με πάει στο browser του κινητού και παλι τα ίδια:(

Link to comment
Share on other sites

To έκανα αλλα με πάει στο browser του κινητού και παλι τα ίδια:(

 

Και μένα στον browser me παει και όταν πατήσω Watch Video με πάει κανονικά στον video player και το δειχνει με streaming.

Έχεις αλλάξει τις ρυθμίσεις του browser για τα βίντεο του youtube?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Έχω ένα πρόβλημα. Εκεί που ήμουν στον opera mini 5 στη σελιδα του myphone ξαφνικά μου έβγαλε το μήνυμα Διακόπηκε η εφαρμογή Java και με πέταξε έξω.

Απο τότε δεν με βάζει καθόλου. Όταν το πατάω να ανοίξει ξεκινάει να φορτώσει και μου πετάει πάλι τι ίδιο μήνυμα.

Δοκιμασα μετά απο επανεκκίνηση της συσκευής αλλά τίποτα. Δεν πείραξα κάτι στις ρυθμίσεις.

 

Έχετε καμιά ιδέα τι μπορώ να κάνω?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Έχω ένα πρόβλημα. Εκεί που ήμουν στον opera mini 5 στη σελιδα του myphone ξαφνικά μου έβγαλε το μήνυμα Διακόπηκε η εφαρμογή Java και με πέταξε έξω.

Απο τότε δεν με βάζει καθόλου. Όταν το πατάω να ανοίξει ξεκινάει να φορτώσει και μου πετάει πάλι τι ίδιο μήνυμα.

Δοκιμασα μετά απο επανεκκίνηση της συσκευής αλλά τίποτα. Δεν πείραξα κάτι στις ρυθμίσεις.

 

Έχετε καμιά ιδέα τι μπορώ να κάνω?

το ειχα παθει κι'εγω παλιοτερα αυτο το σφαλμα.(οταν ειχα το κινητο) και η λυση που βρηκα ητανε να βγαλω τελειως το οπερα τον 5 και να βαλω το 4 που με αυτον δουλευε απροβληματιστα.

για δοκιμασε'το ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το ειχα παθει κι'εγω παλιοτερα αυτο το σφαλμα.(οταν ειχα το κινητο) και η λυση που βρηκα ητανε να βγαλω τελειως το οπερα τον 5 και να βαλω το 4 που με αυτον δουλευε απροβληματιστα.

για δοκιμασε'το ;)

 

Τώρα τον 4.2 δουλεύω και γω ο οποίος μιας και το ανέφερα είναι γρηγορότερος του 5 και την φόρτωση σελίδων και στο scrolling αλλά χρησιμοποιούσα τον 5 λόγω του tabed browsing.

 

Εμένα ο 5 ήταν προεγκατεστημένος. Γίνεται να το αφαιρέσω?

Γιατί πάω να βάλω την τελική έκδοση (αυτή που είχε ήταν η beta2) αλλά μου βγάζει ένα μήνυμα για μέγιστο όριο και κέτι τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites

Παρόμοιο πρόβλημα είχε και ο αδερφός μου στο m002l. Η λύση ήταν να κάνω επαναφορά τηλεφώνου. Από τότε είναι οκ. Βέβαια του έχω βάλει πλέον την τελική έκδοση 5 και μέχρι στιγμής είναι οκ.
Link to comment
Share on other sites

Παρόμοιο πρόβλημα είχε και ο αδερφός μου στο m002l. Η λύση ήταν να κάνω επαναφορά τηλεφώνου. Από τότε είναι οκ. Βέβαια του έχω βάλει πλέον την τελική έκδοση 5 και μέχρι στιγμής είναι οκ.

Εννοείς επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων?

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι. έχω το τβφονε μοο2λ.στο Access Point Settings –TCP/IP Settings.

πως πρέπει να είναι η ρυθμίσεις? Μπορεί κάποιος να μου δόση τα φόντα του.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα τον 4.2 δουλεύω και γω ο οποίος μιας και το ανέφερα είναι γρηγορότερος του 5 και την φόρτωση σελίδων και στο scrolling αλλά χρησιμοποιούσα τον 5 λόγω του tabed browsing.

 

Εμένα ο 5 ήταν προεγκατεστημένος. Γίνεται να το αφαιρέσω?

Γιατί πάω να βάλω την τελική έκδοση (αυτή που είχε ήταν η beta2) αλλά μου βγάζει ένα μήνυμα για μέγιστο όριο και κέτι τέτοιο.

Ναι μπορεις να την αφαιρεσεις,αλλα κι'εγω πιστευω οτι με μια επαναφορα ισως "στρωσει" το κινητο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

OΚ παιδια με επαναφορα εργοστασιακων ολα μια χαρα. Εβαλα και την τελικη εκδοση του 5 που ειναι σουπερ!

 

Thanks:)

Link to comment
Share on other sites

Ενα προβλημα που αντιμετωπιζω ειναι στην εισαγωγη ταινιων.

Ενω κατεβαζω πχ μια ταινια απο το ιντερνετ με ενσωμετωμενους υποτιτλους,μετα παω να τη μετατρεψω σε αναλυση 320Χ480 ομως δεν την παιζει.

ακομα και αν βαλω 25 kbps

Και ενω υποτιθεται οτι διαβαζει mp4 αρχεια.

 

αν καποιος τοξερει το θεμα ας πει.Διοτι μεχρι στιγμης μονο με ενα προγραμματακι κατεβαζω βιντεακια απο το youtube που τα παιζει κατευθειαν.

 

 

Με την τροποποιηση ταινιων ομως δε γινεται δουλεια καθως δεν τις διαβαζει.

Εχω δοκιμαζει σχεδον τα παντα.

Αρης εδω,αρης παντού Αρης εκδίκηση και ντου ντου ντου ντου!!
Link to comment
Share on other sites

με πιο πρόγραμμα κάνεις την μετατροπή; Εγώ που δοκίμασα 3-4 διαφορετικά κατά καιρούς όλα δούλεψαν, και το κινητό τις έπαιξε τις ταινίες μια χαρά... τελικά κατέληξα στο format factory που είναι και free (http://www.pcfreetime.com/). Ακόμα και προγράμματα που χρησιμοποίησα για μετατροπή αρχείων με settings για iphone/ipod, το m002l τα έπαιξε τα video κανονικα.

 

Σου βγάζει κάποιο σφάλμα όταν πας να διαβάσεις το αρχείο video στο κινητό; Δοκίμασε και με το format factory και πες νεα. Απλά βάλε τη σωστή ανάλυση, γιατί μπορεί το software που έχεις για την μετατροπή να βάζει κάποιο flag που δεν το υποστηρίζει το m002l

 

Να ρωτήσω κάτι. έχω το τβφονε μοο2λ.στο Access Point Settings –TCP/IP Settings.

πως πρέπει να είναι η ρυθμίσεις? Μπορεί κάποιος να μου δόση τα φόντα του.

Ευχαριστώ.

 

εξαρτάται από τις ρυθμίσεις του modem σου. Αν έχεις DHCP ανοιχτό στο modem σου, άστο στο "YES" και δεν χρειάζεται να βάλεις ip. Αν πρέπει να βάλεις ip, τότε βάλε την ip που μπορεί να δεχτεί το modem σου, Subnet mask: 255.255.255.0, Default gateway: την ip του modem σου, και Primary DNS την ip του modem σου.

 

Αυτές οι ρυθμίσεις είναι πάνω-κάτω οι ίδιες που θα έβαζες και σε ένα laptop με wifi. Εξαρτώνται περισσότερο από το modem παρά από το κινητό.

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Edited by athanaso77
Δεν γράφουμε συνεχόμενα μηνύματα. Κάνε χρήση της "Τροποποίησης" ή της "Πολλαπλής Παράθεσης"

the story of a ressurected blade!!!

>> soon to be released <<

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά!

Έκανα παραγγελία το M002L και μόλις συνειδητοποίησα ότι δεν υποστηρίζει την ελληνική γλώσσα!

 

English/Spanish/Portuguese/Italian/Deutsch/Russian/

Turkish/Polish

 

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270545678629

 

Μπορώ να κάνω κάτι;;;

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κινέζικα Clones

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...