Jump to content

Κινέζικα Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμένα πάλι το σήμα είναι νορμάλ. Πάνω κάτω όπως το Ν81 που έχω.

Σχετικά με το ποιο προφίλ θα συνδεθείς, μπορείς να ρωτήσεις εδώ αν και πιστεύω με μία αναζήτηση πιστεύω θα το βρεις.

 

Το κινητο παιζει τα βιντεο στο youtube ωραια η οχι?

Υπογραφή εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για σας παίδες. έχω και εγώ το μοο2λ http://www.wholesale2007.com/images/M002L.jpg το πρόβλημα μου είναι με την εγκατάσταση προγραμμάτων.πως βάζουμε προγράμματα μέσα στο κινητό για να τα τρέξω. μήπως σε κάποιο συγκεκριμένο φάκελο, η με κάποιο πρόγραμμα? Δοκίμασα με το παραδοσιακό αλά δεν βγάζω άκρη. Συγκεκριμένα προσπάθησα να βάλω το opera-mini-4.0.
Link to comment
Share on other sites

παιδια, εγω ειχα προβλημα στο να παρω τηλεφωνο αν και με περνανε κανονικα. το προβλημα λυθηκε πηγαινοντας στο μενου call center, εκει στο call settings, card call setting, φραγη κλησης, ακυρωση ολων. τωρα γιατι ειχε φραγη σε ολες τις εξερχομενες δεν ξερω....οσοι αντιμετωπιζετε παρομοιο προβλημα, δοκιμαστε το.
Link to comment
Share on other sites

Το κινητο παιζει τα βιντεο στο youtube ωραια η οχι?

 

Ικανοποιητικό. Απλά έχει ένα bug, αν το γυρίσεις πλάγια το κινητό κολλάει το βίντεο και κολλάει και το κινητό. Θέλει επανεκκίνηση μετά. Μπορείς να βλέπεις μια χαρά βίντεο χωρίς να γυρνάς το κινητό.

 

Για σας παίδες. έχω και εγώ το μοο2λ το πρόβλημα μου είναι με την εγκατάσταση προγραμμάτων.πως βάζουμε προγράμματα μέσα στο κινητό για να τα τρέξω. μήπως σε κάποιο συγκεκριμένο φάκελο, η με κάποιο πρόγραμμα? Δοκίμασα με το παραδοσιακό αλά δεν βγάζω άκρη. Συγκεκριμένα προσπάθησα να βάλω το opera-mini-4.0.

 

Ποιον τρόπο εννοείς παραδοσιακό?

Για να τα κάνεις εγκατάσταση απλά τα περνάς σε οποιοδήποτε φάκελο του κινητού και μετά βρίσκεις το αρχείο μέσα από το κινητό και πατάς εγκατάσταση. Βέβαια σε αρκετές εφαρμογές βγάζει κάποιο σφάλμα σχετικά με την μνήμη το οποίο δεν το έχω καταλάβει!

Link to comment
Share on other sites

Ικανοποιητικό. Απλά έχει ένα bug, αν το γυρίσεις πλάγια το κινητό κολλάει το βίντεο και κολλάει και το κινητό. Θέλει επανεκκίνηση μετά. Μπορείς να βλέπεις μια χαρά βίντεο χωρίς να γυρνάς το κινητό.

 

 

 

Ποιον τρόπο εννοείς παραδοσιακό?

Για να τα κάνεις εγκατάσταση απλά τα περνάς σε οποιοδήποτε φάκελο του κινητού και μετά βρίσκεις το αρχείο μέσα από το κινητό και πατάς εγκατάσταση. Βέβαια σε αρκετές εφαρμογές βγάζει κάποιο σφάλμα σχετικά με την μνήμη το οποίο δεν το έχω καταλάβει!

 

Οπως τα βλεπουμε τα βιντεο του youtube στον υπολογιστη τα παιζει το m002l?Γιατι εγω πηγα να δω ενα βιντεο youtube στο σονυ ερικσον w910i κινητο μου και τα παιζει χαλια.Δεν καλοφαινοτανε.

Υπογραφή εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση. Σε κάθε άγγιγμα της οθόνης η συσκευή δονήται. Πως το ρυθμίζουμαι να μην το κάνει?

 

Edit: Ακυτο το βρήκα!

Edited by stefanw595
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Παραγγειλα dizitizer για το m002l απο ebay απο κινα 12 ευρω. Υπαρχει περιπτωση να πληρωσω τελωνιο , φορο κτλ.? Και αν ναι πως τα πληρωνω αυτα? (Ειναι πρωτη φορα και δεν εχω ιδεα.)Ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Παραγγειλα dizitizer για το m002l απο ebay απο κινα 12 ευρω. Υπαρχει περιπτωση να πληρωσω τελωνιο , φορο κτλ.? Και αν ναι πως τα πληρωνω αυτα? (Ειναι πρωτη φορα και δεν εχω ιδεα.)Ευχαριστω!

μην ανησυχεις, δεν υπαρχει περιπτωση να πληρωσεις τελωνειο!!

Link to comment
Share on other sites

Για να πληρώσεις τελωνείο για κάτι τέτοιο αποκλείεται.Πάντως δεν θεωρώ καλή την κίνηση να πάρεις σκέτο digitizer,είναι αρκετά δύσκολο να το συνδέσεις με την lcd και είναι πολύ εύκολο να πάρει σκόνη κατά την διαδικασία της αλλαγής.Το καλύτερο θα ήταν να έπερνες όλη την οθόνη ή ακόμα καλύτερα να το έστελνες πίσω να στο φτιάξουν εκείνοι,μην φανταστείς ότι θα σου έπερναν πάνω από 10 ευρώ για την επισκευή

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

OK! Ευχαριστω! Πάντως η lcd συνδεεται ευκολα με το Dizitizer (με ενα κλιπσακι) οσο για την σκονη ,το δικο μου γεμιζε σκονη συνεχεια και αναγκαζομουνα να το καθαριζω καθε 2-3 εβδομαδες μεχρι που κοπηκε η καλωδιοταινια του dizitizer. Προσοχη λοιπον οσοι το ανοιγετε η εχετε σκοπο να το ανοιξετε.
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να ποστάρει το πρόγραμμα αυτό για τις επαφές;;
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να ποστάρει το πρόγραμμα αυτό για τις επαφές;;

 

Aυτό εδώ εννοείς?

 

Εμένα πάντως το συγκεκριμένο δούλεψε μια χαρά!

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό

Thanks :)

Σε εμάς δε δουλεύει, συνδέουμε το καλώδιο αλλά δε βγαίνει να επιλέξουμε τι θέλουμε, μόνο το charger connected.

Link to comment
Share on other sites

παιδια ειχα ενα v800 6 μινες στο ντουλαπι! παω σημερα να το ανοιξω και δεν κανει τιποτα! με καμια μπαταρια δεν φορτιζει καμια τουσ! ξερετε τον λογο?
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά δουλεύει αυτό το πρόγραμμα για να περάσεις επαφές,ξαναδοκίμασε το.

 

Κάτι που ξεχνάω να γράψω εδώ και καιρό είναι για το youtube που όλοι έχουν φαγωθεί στο πως παίζει.Βρείτε και κατεβάστε την πολυεφαρμογή snaptu και προσθέστε από τα web links της εφαρμογής το youtube app και δείτε τα βιντεάκια που θέλετε.Φυσικά αυτό γίνεται σε όλα τα κινέζικα κινητά.Καλή Ανάσταση σε όλους

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

παιδια ειχα ενα v800 6 μινες στο ντουλαπι! παω σημερα να το ανοιξω και δεν κανει τιποτα! με καμια μπαταρια δεν φορτιζει καμια τουσ! ξερετε τον λογο?

 

Και ετοιμαζόμουν να ρωτήσω πως πάνε οι Κινέζοι από διάρκεια μπαταρίας :lol:

Link to comment
Share on other sites

παιδια ειχα ενα v800 6 μινες στο ντουλαπι! παω σημερα να το ανοιξω και δεν κανει τιποτα! με καμια μπαταρια δεν φορτιζει καμια τουσ! ξερετε τον λογο?

μαλλον θα εχουν αποφορτιστει τελειως. θελει καποιο φορτιστη με μεγαλυτερη ταση να τις φορτισει λιγο να παρουν μπροστα.....

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά δουλεύει αυτό το πρόγραμμα για να περάσεις επαφές,ξαναδοκίμασε το.

 

Κάτι που ξεχνάω να γράψω εδώ και καιρό είναι για το youtube που όλοι έχουν φαγωθεί στο πως παίζει.Βρείτε και κατεβάστε την πολυεφαρμογή snaptu και προσθέστε από τα web links της εφαρμογής το youtube app και δείτε τα βιντεάκια που θέλετε.Φυσικά αυτό γίνεται σε όλα τα κινέζικα κινητά.Καλή Ανάσταση σε όλους

 

Ωραίος trackera nice tip.

Παιζει τα video και σε HQ!:D

Link to comment
Share on other sites

οντως πολυ καλη προσφορα,αλλα λεει παραλαβη 11-14 εργασιμες,αλλα οπως και να εχει ειναι παρα πολυ καλη προσφορα

 

Παιδια εγω το παραγγειλα απο την ricardo.gr μονο 88 ευρω χωρις εξοδα αποστολης και δωρο καρτα μνημης micro sd 4gb και αναγνωστης καρτων μνημης.Αυτα τα 2 δωρα.Τον ρωτησα αν το κινητο εχει πενακι και μου ειπε αν δεν εχει πενακι η συσκευασια θα μου δωσει και πενακι γιατι αυτα τα πουλανε με το κιλο.Επεισης θα του πω για θηκη.Ισως και να μου τη δωσει και δωρεαν και αυτη,δεν ξερω.Το μονο που πομενει ειναι να βρουμε καλωδιο προεκτασης usb που η αλλη του μερια να εχει υποδοχη για ακουστικα 3.5 mm jack.Τοτε μπορεις να βαλεις το καλωδιο usb στο τηλεφωνο και μετα να βαλεις την προεκταση του.Τοτε μπορεις να βαζεις οτι ακουστικα θελεις στο κινητο.Βεβαια εγω προβλημα δεν εχω και πολυ, επειδη εχω αγορασει μουσικο bluetooh hitech ακουστικο στο οποιο βαζω ακουστικα 3.5 mm jack(εχει υποδοχη για τα κλασικα αυτα ακουστικα το bluetooh).Το μονο που μενει να δω ειναι αν συνδεεται το bluetooh με το κινητο και αν υποστηριζει και μουσικη εκτος απο ομιλια.Τοτε θα μπορω να βαζω οτι ακουστικα θελω στο κινητο.Εχω κανει ισως την καλυτερη αγορα του αιωνα.Και ο πωλητης περιπου 65 αξιολογησεις.Περιπου 61 θετικες,4 ουδετερες και 100% θετικος.Επισης δεν ειναι τυχαιο,η ευγενεια του,η εξυπηρετικοτητα του,οτι εχει φθηνα το m002l.Και μετα την αγορα ειναι διπλα στον αγοραστη.Αγοραστε αφοβα απο αυτον.Οτιδηποτε απο αυτον χωρις εξοδα αποστολης.

Υπογραφή εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πού μπορούμε να βρούμε άσπρο πίσω καπάκι;;

Έψαξα παντού και δε βρήκα.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πού μπορούμε να βρούμε άσπρο πίσω καπάκι;;

Έψαξα παντού και δε βρήκα.

 

αν δεν βρεις και την επόμενη εβδομάδα στείλε μου ένα pm

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

OK :)

Με μηλαράκι δεν υπάρχει κανένα καπάκι για το Κ599, ε;

Link to comment
Share on other sites

OK :)

Με μηλαράκι δεν υπάρχει κανένα καπάκι για το Κ599, ε;

 

όχι με μηλο δεν υπάρχει...και στο m002l που υπάρχει μην φανταστείς ότι είναι κάνα καλό,ένα εντελώς γύφτικο αυτοκόλλητο είναι

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Επειδή επείγει, μπορεί μα μου πει κάποιος τα βήματα στο κρυφό μενού για να αλλάξω το μοντέλο αναγνώρισης από W800 σε κάτι άλλο;;;

Πρέπει να δω κάτι.

 

edit - το βρήκα. Μα, καλά, μόνο κινητά με πλήκτρα έχουν βάλει ως εναλλακτικές επιλογές;;; έλεος.

 

Έχει κανείς τη νέα έκδοση του Google Maps με την οθόνη αφής να δουλεύει (η έκδοση από το site της Google δε δουλεύει), που έχει μέσα το Google Latitude??? Επείγει.

Edited by athanaso77
Δεν γράφουμε συνεχόμενα μηνύματα. Κάνε χρήση της "Τροποποίησης" ή της "Πολλαπλής Παράθεσης".
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κινέζικα Clones

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...