Jump to content

Κινέζικα Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ευχαριστω manwlis77...

να σε ρωτήσω κ κατι αλλο...

σε ραδιο, TV, και mp3 player αν εχουμε συνδέσει bluetooth ακουστικο γίνεται να ακούγεται μόνο απο εκεί ή αυτο συμβαίνει μόνο με τα extra ακουστικάκια που πρέπει να αγοράσω ???

 

ευχαριστώ κ πάλι...

Ακουγεται μονο απο το ακουστικο αλλα σε πολυ μετρια ποιοτητα εως κακή.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια επειδει ειχε γινει ερωτηση παλια να απαντησω.Στο "νεο" κ599 υπαρχουν δυο μεγαφωνα απο κατω υποτηθετε!Στην παραγματικοτητα ομως δεν ακουγοντε καθολου!Ετσι εβγαλα την γριλια το σιδερακι που εχει μπροστα και απο μεσα ειναι πλαστικο!Οποτε δεν ειναι μεγαφωνα ειναι μια ψευτια των κινεζων...

Ανοιξε ,κλεισε ,διπλωσε

παραπονο στα χειλη

χωσου στην αμμο Αμμοχωστος

σαν σπανιο κοχυλι

Xiaomi Redmi Note 4G+Samsung Galaxy S2+NOKIA N95+K599

Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδει ειχε γινει ερωτηση παλια να απαντησω.Στο "νεο" κ599 υπαρχουν δυο μεγαφωνα απο κατω υποτηθετε!Στην παραγματικοτητα ομως δεν ακουγοντε καθολου!Ετσι εβγαλα την γριλια το σιδερακι που εχει μπροστα και απο μεσα ειναι πλαστικο!Οποτε δεν ειναι μεγαφωνα ειναι μια ψευτια των κινεζων...

εμενα ειχε 2 ηχεια και η μουσικη που ακουγα..ηταν πολυ δυνατη,σε σημειο να ειναι ενοχλητικη!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ παιδες.... πείτε μου λιγάκι, αν και το εχω ξαναρωτήσει απάντηση δεν πήρα... στο κ599 vodafone live messenger χρησιμοποιεί κανένας σας γίνεται ??? κ απο πού κατεβάζουμε την εφαρμογή...

ευχαριστώ κ πάλι....

Think Fast Cause Life Goes Faster...:!:

Panasonic GD50, GD92, GD93/Ericsson T20s, T39 /Sagem MYX2-2/Nokia 6100, 6200/Moto MPx200-220/Sony Eric. T280i, - k800i/QTEK 9100/Sciphone /LG KE970 shine/HAIPAI X710D/THL W7S/Jiayu S3+/Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ παιδες.... πείτε μου λιγάκι, αν και το εχω ξαναρωτήσει απάντηση δεν πήρα... στο κ599 vodafone live messenger χρησιμοποιεί κανένας σας γίνεται ??? κ απο πού κατεβάζουμε την εφαρμογή...

ευχαριστώ κ πάλι....

Υπαρχει μεσα ηδη εγκατεστημενη εφαρμογη για msn και ειναι η ebubby.αλλωστε εχει και εικονιδιο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει μεσα ηδη εγκατεστημενη εφαρμογη για msn και ειναι η ebubby.αλλωστε εχει και εικονιδιο.

 

ναι αλλα για το ebubby θέλεις internet στο κινητό ή wifi ... ενώ απο voda live messenger με 5 ευρω εχεις free για ένα μήνα....

 

κάνω λάθος κάπου ???? βοηθείστε με... ΤΗΝΚΣ

Think Fast Cause Life Goes Faster...:!:

Panasonic GD50, GD92, GD93/Ericsson T20s, T39 /Sagem MYX2-2/Nokia 6100, 6200/Moto MPx200-220/Sony Eric. T280i, - k800i/QTEK 9100/Sciphone /LG KE970 shine/HAIPAI X710D/THL W7S/Jiayu S3+/Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να το ρυθμισης να μπαινει απο την σιμ στο internet και οχι με wifi.

δεν θυμαμε ομως να σου πω απ΄εξω

πρεπει να περασεις τις ριθμισεις του internet πρωτα.

διαβασε τις σελιδες στο τοπικ αυτο και θα δεις πως

Link to comment
Share on other sites

Εγκαταστησα το Opera Mini 5 beta κανονικα.

Οταν παω να το ανοιξω απο το JAVA μου γραφει could not store resource

Ξέρεις κανεις τι σημαινει? και πως το ξεπερναω?

Link to comment
Share on other sites

Εγκαταστησα το Opera Mini 5 beta κανονικα.

Οταν παω να το ανοιξω απο το JAVA μου γραφει could not store resource

Ξέρεις κανεις τι σημαινει? και πως το ξεπερναω?

το εχω περασει το συγκεκριμενο προγραμμα και δουλεευει κανονικα...απλα οταν το κανεις εγκατασταση φροντισε να την κανεις στην καρτα και οχι στο τηλεφωνο.

Link to comment
Share on other sites

το εχω περασει το συγκεκριμενο προγραμμα και δουλεευει κανονικα...απλα οταν το κανεις εγκατασταση φροντισε να την κανεις στην καρτα και οχι στο τηλεφωνο.

 

και εγω το ειχα εγκαταστησει και δουλευε κανονικα ολα ξεκινησαν οταν πηγα να κανω αναβαθμιση κατεβασα κατι που μου εβγαλε σαν αναβαθμηση και μετα δεν ξανδουλεψε το opera

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε να το διαγραψεις και να το εγκαταστησεις ξανα..

Αυτο εκανα και

Τωρα μου βγαζει ''πανω απο το μεγιστο όριο εγκαταστασης''

Link to comment
Share on other sites

NEO K599 Με Windows 6.0 ;)

 

 

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250510450160&ssPageName=ADME:X:AAQ:US:1123

 

Ετσι αναφέρει στην περιγραφή του πακέτου:

 

Package Included:

 

 

• K599 WiFi PDA mobile phone (with Windows 6.0 installed)

 

• .....

 

Γνωρίζει κανείς κάτι γι αυτό ή οργιάζει η φαντασία του πωλητή;

 

Τελικά ισχύει ή είναι μουφα , ξερει κανείς?

Link to comment
Share on other sites

Εγκαταστησα το Opera Mini 5 beta κανονικα.

Οταν παω να το ανοιξω απο το JAVA μου γραφει could not store resource

Ξέρεις κανεις τι σημαινει? και πως το ξεπερναω?

 

Εγώ πάλι έκανα την εξής βλακεία, έβαλα μέσα από τα option - full screen και τώρα δεν ξέρω πώς να τις επαναφέρω και μιλάω για opera 4.2 ξερει κανεiς πως ?

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

τι σημαινει ρε παιδια το ''could not store resource''

τα νευρα μου!!!!!!!!!!!

ολα κινεζικα μου φαινονται...........

 

μονο αυτο βρηκα φιλε: :(

(Δεν θα μπορούσε να φυλάσσεται πόρο)

 

και οσο για το opera:

 

 

(Για όποιον ενδιαφέρεται, αν Opera Mini 5 είναι δίνοντάς σας πρόβλημα, τότε απλά απενεργοποιήστε κυττάρων σύνδεση σας τηλέφωνο μέσω του διαχειριστή comm και στη συνέχεια ενεργοποιήστε wifi. Για όποιον ενδιαφέρεται, αν Opera Mini 5 είναι δίνοντάς σας πρόβλημα, τότε απλά απενεργοποιήστε κυττάρων σύνδεση σας τηλέφωνο μέσω του διαχειριστή comm και στη συνέχεια ενεργοποιήστε wifi. Συνδεθείτε με το πλησιέστερο σημείο και στη συνέχεια εκτελέστε το πρόγραμμα εγκατάστασης. Συνδεθείτε με το πλησιέστερο σημείο και στη συνέχεια εκτελέστε το πρόγραμμα εγκατάστασης.)

 

 

Ας ελπίσουμε ότι αυτό θα βοηθήσει κάποιους ...

κατι αλλο φιλε μου δεν γνωριζω!!!:)

Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδιά σήμερα παρήγγειλα αυτο:

http://global.ebay.com/NEW_I93G_UNLOCKED_H-IPHONE_8GB_2_SIM_ATT_T-MOBILE_I68/120480349573/item

 

Μου φανηκε καλό και μονο 70 ευρώ, που αν το καλοσκεφτεις αν πας στον γερμανο η καπου αλλου με 70 ευρω δεν θα παρεις κανενα καλο κινητο, ουτε καν της σειρας θα έλεγα. Απλα εχω μερικές αποριες... Ενας φιλος μου εχει iphone αυθεντικο της apple, εκτος απο τα χαρακτηριστικα που δεν εχει αυτο που πηρα (wifi κτλ) τα αλλα ειναι παρομοια; πχ τα παιχνιδια που μπορω να βάλω; η οι εφαρμογές; σου δίνουν ελευθερία στο τι θα κάνεις αυτα τα κινητά ή ειναι τυποποιημένα με 5 πράγματα default; Σας ευχαριστω

Leagoo Lead 5 - Black

KingZone N5 - Pink

Xiaomi Redmi Note 2 Prime - White

Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδιά σήμερα παρήγγειλα αυτο:

http://global.ebay.com/NEW_I93G_UNLOCKED_H-IPHONE_8GB_2_SIM_ATT_T-MOBILE_I68/120480349573/item

 

Μου φανηκε καλό και μονο 70 ευρώ, που αν το καλοσκεφτεις αν πας στον γερμανο η καπου αλλου με 70 ευρω δεν θα παρεις κανενα καλο κινητο, ουτε καν της σειρας θα έλεγα. Απλα εχω μερικές αποριες... Ενας φιλος μου εχει iphone αυθεντικο της apple, εκτος απο τα χαρακτηριστικα που δεν εχει αυτο που πηρα (wifi κτλ) τα αλλα ειναι παρομοια; πχ τα παιχνιδια που μπορω να βάλω; η οι εφαρμογές; σου δίνουν ελευθερία στο τι θα κάνεις αυτα τα κινητά ή ειναι τυποποιημένα με 5 πράγματα default; Σας ευχαριστω

αν εχει java μποπεις να του βαλεις καποια πραγματα.

αν οχι δεν μπορεις τιποτα

Link to comment
Share on other sites

απ'ότι γράφει, εχει java 2.0.. Εχει κανεις αυτον τον κλώνο;

Leagoo Lead 5 - Black

KingZone N5 - Pink

Xiaomi Redmi Note 2 Prime - White

Link to comment
Share on other sites

τι σημαινει ρε παιδια το ''could not store resource''

τα νευρα μου!!!!!!!!!!!

ολα κινεζικα μου φαινονται...........

 

φιλε εγω ειχα δοκιμασει 10 φορες να βαλω το μινι οπερα 5.2 με wifi και μου εβγαζε το ιδιο μηνυμα.οταν το εκανα με gprs εγκατασταθηκε αμεσως...βγαλε ακρη

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ!!!

HTC G1 rooted CYANOGENMOD 6.1.0

HTC DESIRE MIUI 1.4.29 Data2Ext

Link to comment
Share on other sites

Παιδία καλησπέρα σας ,καινούριος στο forum σας και έχω μερικές απορίες ,ελπίζω να με βοηθήσετε , παρέλαβα σήμερα το v800i τύπου iphone,και δεν μπορώ να μπω στο internet μέσω wi-fi , αν κάποιος μπορεί λίγο αναλυτικά να με βοηθήσει θα του ήμουν πολύ ευγνώμων ,δεν ξέρω αν η ερώτηση αυτή έχει ξαναειπωθεί , αν ναι να με συχωρέσετε και αν μπορείτε δώστε μου το ling,ευχαριστώ εκ των προτέρων ,και καλός σας βρήκα
Link to comment
Share on other sites

Βασίλη λίγο υπομονή να βρεθεί κάποιος που να έχει αυτή τη συσκευή για να σου δώσει ακριβείς οδηγίες.Γενικά εγώ θα σου πώ ότι πρέπει να πας στο εικονίδιο WLAN και ενεργοποιείς το ασύρματο δίκτυο.Μετά από το ίδιο εικονίδιο επιλέγεις search for networks και θα σου βρεί τα διαθέσιμα.Επιλέγεις αυτό που θές να συνδεθείς και σου ζητάει το password.βάζεις το password και είσαι έτοιμος.Ανοίγεις το opera mini και σερφάρεις

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Φίλε trackera ευχαριστώ για την γρήγορη απάντηση σου . αλλά αυτά που μου γράφεις τα έχω κάνει ,και βρίσκω το δίκτυο μου, αλλά ο opera μου γράφει ότι δεν μπορεί να συνδεθεί ...Δεν έχω βάλει κωδικό στο δίκτυο
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κινέζικα Clones

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...