Jump to content

Κινέζικα Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ξέρετε αν παίρνει κάρτες μνήμης micro sd hight capacity?ή παίρνει μόνο τις απλές?

micro sd ειναι μεχρι 2gb,μεγαλυτερης χωρητικοτητας ανω των 4gb αναγκαστικα ειναι (SDHC).

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μηπως καποιος ξερει πως θα διαβασουμε ελληνικα σε e-book στο k599 (star tech 6000) ειναι αρχεια pdb , Διαβαζει αγγλικα e-booκs αλλα σε ελληνικα βγαζει κινεζικους χαρακτηρες.

Παρακαλω τα φωτα σας!!!

Link to comment
Share on other sites

καλα η μεταφραση σε ολα τα κινεζικα ειναι αστα να πανε

παντος δεν ξερω να σε βοηθησω για αυτο που λες.

Link to comment
Share on other sites

Μηπως καποιος ξερει πως θα διαβασουμε ελληνικα σε e-book στο k599 (star tech 6000) ειναι αρχεια pdb , Διαβαζει αγγλικα e-booκs αλλα σε ελληνικα βγαζει κινεζικους χαρακτηρες.

Παρακαλω τα φωτα σας!!!

 

αν πας στις ρυθμισεις του ebook επελεξε στο encoding utf-8 λογικα θα δουλεψει,δεν εχω κανενα ελληνικο ebook να δοκιμασω

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ!!!

HTC G1 rooted CYANOGENMOD 6.1.0

HTC DESIRE MIUI 1.4.29 Data2Ext

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω μια απορια, μεσω του wifi μπορεις να συνδεθεις με αυτο το κινητο στο youtube και να παρακολουθησεις βιντεο;
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραια ευχαριστω. Μολις τωρα ειδα και το Odyssey και μπηκα σε διλλημα πιο απο τα δυο να παρω:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Οκ θα καταληξω και εγω στο Κ599:) Θα ρωτησω τον πωλητη αν εχει φλας (διαβασα λιγες σελιδες πιο πριν, οτι σε καποια Κ599 υπαρχει φλας και σε αλλα οχι) , υπαρχει και κατι αλλο που πρεπει να τον ρωτησω;
Link to comment
Share on other sites

αν πας στις ρυθμισεις του ebook επελεξε στο encoding utf-8 λογικα θα δουλεψει,δεν εχω κανενα ελληνικο ebook να δοκιμασω

 

νομιζω οτι μονο txt αρχεια διαβαζει

 

Music: MP3, MIDI, WAV, AMR, AWB

- Images: JPG, BMP, GIF, PNG

- Videos: 3GP, MP4, FLV

- Ebook: TXT

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι μονο txt αρχεια διαβαζει

 

Music: MP3, MIDI, WAV, AMR, AWB

- Images: JPG, BMP, GIF, PNG

- Videos: 3GP, MP4, FLV

- Ebook: TXT

 

δικιο εχεις αλλα ο φιλος πριν ειπε οτι διαβαζει αγγλικα ebook pds.(pds???)τελος παντων ετσι κι αλλιως νομιζω πως την κωδικοποιηση πρεπει να την αλλαξει γιατι η default ρυθμιση του τηλεφωνου ειναι simplified chinese

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ!!!

HTC G1 rooted CYANOGENMOD 6.1.0

HTC DESIRE MIUI 1.4.29 Data2Ext

Link to comment
Share on other sites

8MB απλή micro sd δεν υπάρχει μόνο hdsd απλή μπορείς να βρείς μέχρι και 4MB

 

Πάντως για να επανέλθω στο θέμα του βίντεο μέσα από το YouTube αν μπορεί κάποιος που τελικά έχει καταφέρει να δει με τις οδηγίες που υπάρχουν σε προηγούμενο post ας μου πει πια έκδοση λειτουργικού έχει το τηλέφωνο του χρησιμοποιώντας των παρακάτω κωδικό *#8375# .

Η δικιά μου έκδοση είναι η E709_BLJ2F16.01.0 και δυστυχώς δεν μπορώ να το ρυθμίσω να δω βίντεο.

Link to comment
Share on other sites

Οκ θα καταληξω και εγω στο Κ599:) Θα ρωτησω τον πωλητη αν εχει φλας (διαβασα λιγες σελιδες πιο πριν, οτι σε καποια Κ599 υπαρχει φλας και σε αλλα οχι) , υπαρχει και κατι αλλο που πρεπει να τον ρωτησω;

 

χμμμ δε νομιζω, μονο πεσ του να κανει τα κουμαντα του (gift κτλ) να μην επιβαρυνθεις επιπλεον στο τελωνειο

Link to comment
Share on other sites

χμμμ δε νομιζω, μονο πεσ του να κανει τα κουμαντα του (gift κτλ) να μην επιβαρυνθεις επιπλεον στο τελωνειο

Ευχαριστω φιλε. Θα του πω και αυτο, ειναι παρα πολυ σημαντικο.

Link to comment
Share on other sites

Έχετε παρατηρήσει παράσιτα στο μικρόφωνο; Δύο φίλοι μου που μίλησα στο τηλέφωνο μου είπαν πως ακούγονται παράσιτα μαζί με την φωνή, όπως τα παράσιτα που ακούγονται από ένα ηχείο όταν υπάρχει δίπλα κινητό.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου φίλε. Θα σου απαντήσω πως το αγόρασα εγώ.

1. Το πήρα από το http://www.china-mobile-phone.com . Πολύ καλή εξυπηρέτηση.

2. Με Western Union. Απλά και εύκολα, εάν δεν θέλεις να χρησιμοποιήσεις PayPal.

3. ΕΜS. Και έρχεται με ΕΛΤΑ σε 5 εργάσιμες ημέρες.

4 Ναι, εάν έχει πρόβλημα με 10 € το στέλνεις για αντικατάσταση πίσω στην Κίνα.

Καλησπερα!

Η καμερα σε σας ειναι 0,3 mp οπως αναφερει;

Και ειχατε πενακι;

Επισης λεει οτι οι μπαταριες του ειναι 1800, δλδ οχι μεγαλης χωρητικοτητας

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Η καμερα σε σας ειναι 0,3 mp οπως αναφερει;

Και ειχατε πενακι;

Επισης λεει οτι οι μπαταριες του ειναι 1800, δλδ οχι μεγαλης χωρητικοτητας

εμενα η καμερα ειναι 1.3 mp και η μπαταρια λεει 2800 mah.

εμενα πενακι δεν ειχε..αλλα ειχε θηκη και προστατευτικο.(ισως επειδη το αγορασα απο καλο πωλητη)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κανένα πρόβλημα μέχρι τώρα αναφορικά με την συσκευή.. Πρόβλημα όσων αφορά το youtube όμως... Έφτιαξα τις ρυθμίσεις αλλά από εκεί κ πέρα βγάζει ένα failed to play την ώρα που φορτώνει το βίντεο (ουσιαστικά εκεί που κάνει το Download) Καμιά ιδέα κανείς?
Link to comment
Share on other sites

Διαβάζει σίγουρα τχτ,και pdb μορφή.Δοκιμασμενα και εγγυημένα!Αλλά μόνο στα Αγγλικά!Λυγμ!!

Όταν προσπαθεις να το ανοίξεις σε ελληνικά , τα βγάζει κινέζικα! Η πλάκα είναι ότι έχω βρει ένα πρόγραμμα που δημιουργεί pdb (αρχεία doc ) για palm αλλά δεν μπορώ να βρω τη ρυθμιση enconding στις ρυθμίσεις e-book. Δεν υπάρχει τέτοια ρύθμιση.

Στις ρυθμίσεις (clobal setiings) e-book υπάρχουν:1.font style, 2. scroll by, 3.Auto scroll, 4.scroll speed !

Που είναι η συγκεκριμένη enconding;;;;;;

παρακαλώ τη βοήθεια σας!!!

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζει σίγουρα τχτ,και pdb μορφή.Δοκιμασμενα και εγγυημένα!Αλλά μόνο στα Αγγλικά!Λυγμ!!

Όταν προσπαθεις να το ανοίξεις σε ελληνικά , τα βγάζει κινέζικα! Η πλάκα είναι ότι έχω βρει ένα πρόγραμμα που δημιουργεί pdb (αρχεία doc ) για palm αλλά δεν μπορώ να βρω τη ρυθμιση enconding στις ρυθμίσεις e-book. Δεν υπάρχει τέτοια ρύθμιση.

Στις ρυθμίσεις (clobal setiings) e-book υπάρχουν:1.font style, 2. scroll by, 3.Auto scroll, 4.scroll speed !

Που είναι η συγκεκριμένη enconding;;;;;;

παρακαλώ τη βοήθεια σας!!!

 

menu-books-global settings-(μετα το scroll speed η σελιδα κατεβαινει κι αλλο αν τραβηξεις τη μπαρα που εχει δεξια προς τα κατω)-encoding format-διαλεξε ειτε utf-8 ειτε unicode και δοκιμασε.οσο για το προγραμμα που εχεις με ενδιαφερει μπορεις να μου πεις ποιο ειναι????

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ!!!

HTC G1 rooted CYANOGENMOD 6.1.0

HTC DESIRE MIUI 1.4.29 Data2Ext

Link to comment
Share on other sites

Οποιος ενδιαφέρετε να αγοράσει το K599 απο Ελλάδα ας δεί εδώ.

http://www.eworld.com.gr/front/details/526

Θα το έχει διαθέσιμο σε 7 με 15 μέρες λέει.

Link to comment
Share on other sites

το παραγγελνει απο κινα μολις τον πληρωσεις και βγαζει και 50€.

κουλος ειμαι να το παραγγειλω εγω!

ασε που αυτος θα το περνει 70-80€

σημερα μιλουσα με ενα seller απο ebay και μου εκανε εκπωση σε ενα τηλ 20usd.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κινέζικα Clones

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...