Jump to content

Κινέζικα Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σου απαντησα πιο πανω και για το πληκτρολογιο τραβας προς τα δεξια με το δαχτυλο το ''slide to unlock''

Ναι αυτο το καταλαβα.αλλα για να με βγαλει στην ενδειξη αυτη..τι πρεπει να γινει??

εμενα κλειδωνει η οθονη και μετα το κινητο φαινεται "κλειστο".

πρεπει να ερθει μηνυμα..για να το ξεκλειδωσω οπως ειπες.

εγω παντως παταω μια το πανω πληκτρο...που ανοιγει το κινητο..για να εχω προσβαση στην οθονη και μετα κανω προς τα δεξια με το δαχτυλο.:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι αυτο το καταλαβα.αλλα για να με βγαλει στην ενδειξη αυτη..τι πρεπει να γινει??

εμενα κλειδωνει η οθονη και μετα το κινητο φαινεται "κλειστο".

πρεπει να ερθει μηνυμα..για να το ξεκλειδωσω οπως ειπες.

εγω παντως παταω μια το πανω πληκτρο...που ανοιγει το κινητο..για να εχω προσβαση στην οθονη και μετα κανω προς τα δεξια με το δαχτυλο.:cool:

 

ακριβως αυτο πρεπει να κανεις .αυτο ισχυει σχεδον σε ολα τα touchscreen κινητα γιατι αν ηταν να ενεργοποιειται η οθονη καθε φορα που την αγγιζουμε καταλαβαινεις οτι η μπαταρια θα αδειαζε γρηγορα.γιαυτο και ενεργοποιειται με το πανω κουμπι

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ!!!

HTC G1 rooted CYANOGENMOD 6.1.0

HTC DESIRE MIUI 1.4.29 Data2Ext

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω για το ραδιο βαζοντας το hands free δεν την βλεπει

σαν κεραια ? Αλλα πρεπει να βγαζουμε την δικη του?

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω για το ραδιο βαζοντας το hands free δεν την βλεπει

σαν κεραια ? Αλλα πρεπει να βγαζουμε την δικη του?

 

φιλε το ραδιο παιζει και χωρις να ανοιξεις την κεραια αυτο ειναι το καλο με τα κινεζικα.

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ!!!

HTC G1 rooted CYANOGENMOD 6.1.0

HTC DESIRE MIUI 1.4.29 Data2Ext

Link to comment
Share on other sites

Να υπενθυμίσω δύο πράγματα:

 

1. Όπως τονίζεται επανειλλημένως εδώ και 3 μήνες, από την 1η Σεπτεμβρίου 2009, έχουν απαγορευτεί τα μηνύματα με greeklish και η γραφή τύπου SMS (κομμένες λέξεις). Τα μηνύματα που έχουν γραφτεί με αυτήν την πρακτική διαγράφονται, χωρίς προειδοποίηση. Καλό θα ήταν λοιπόν να προσέχετε τον τρόπο γραφής σας, για να μην αναγκαστώ να σας ξανασβήσω μηνύματα.

Για περισσότερες πληροφορίες διαβάστε τη σχετική ανακοίνωση.

 

2. Δεν χρειάζεται να γράφετε συνεχόμενα μηνύματα. Στην περίπτωση που θέλετε να προσθέσετε κάτι στα μηνύματά σας ,να χρησιμοποιείτε το κουμπί της τροποποίησης (http://www.myphone.gr/forum/images/buttons3/edit.gif).

Στην περίπτωση που θέλετε να απαντήσετε σε παραπάνω απο ένα μήνυμα, υπάρχει η πολλαπλή παράθεση (http://www.myphone.gr/forum/images/buttons3/multiquote_off.gif http://www.myphone.gr/forum/images/buttons3/multiquote_on.gif).

 

 

Όποιος έχει περισσότερες απορίες ή ενστάσεις, μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου με PM, ώστε να μη χαλάει η ροή της συζήτησης. :)

 

EDIT

trackera είπα να μη χαλάσουμε τη ροή της συζήτησης. Θα σου απαντήσω με PM, συνεχίστε εντός θέματος.

Link to comment
Share on other sites

ενα νεο mini iphone clone με τηλεοραση διπλη σιμ java ελληνικο μενου

διαστασεις μετρημενες απο μενα

90χ50χ14mm

με 2.4 ιντσες οθονη

Οριστε και το βιντεο του

http://www.exp-chinashop.com/showproduct.asp?id=195

Link to comment
Share on other sites

Ειναι η πρωτη φορα που στελνω μηνυμα γι αυτο ζητω την επιεικια σας!

 

Χθες εγινα κατοχος του Κ599. Φαινεται μιας πρωτης ταξεως επιλογη κινητου για 120€. Γιαυτο και δεν παραπονιεμαι για οτιδηποτε αν και δεν το εχω ψαξει αρκετα. Ειμαι στο σταδιο που προσπαθω με το bluetooth να στειλω επαφές. Ενω στελνω την επαφή απο το PC στο κινητο πριν προλαβω να τη σωσω το κινητο μπαινει σε ενα loop με το "Remote Control". Η μόνη λυση για να βγει ειναι η αποζευγοποιηση για να ξεκολλησει! Καμια ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ενω το κινητο εχει ρυθμιση για επιλογη πενας χρωματος/μεγεθος δεν μπορω να βρω την εφαρμογη που μπορεις να γραψεις :wacko:

επισης κατι σχετικα με τον mini opera..οταν εισαι ηδη συνδεμενος και σερφαρεις..πως μπορεις να γραψεις νεα διευθυνση.αυτο δεν μπορεσα να το βρω ακομη..:worry: που πατας??? :(

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όπως είπαν τα παιδιά εχθές, το χαρακτηριστικό της αναγνώρισης γραφής ενώ υπήρχε στα πρώτα k599 που κυκλοφόρησαν,στα τελευταία δεν υπάρχει.

Για τον mini οpera πατάς πάνω στην γραμμή διευθύνσεων και πας εκεί που λέει insert symbol :)

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Όπως είπαν τα παιδιά εχθές, το χαρακτηριστικό της αναγνώρισης γραφής ενώ υπήρχε στα πρώτα k599 που κυκλοφόρησαν,στα τελευταία δεν υπάρχει.

Για τον mini οpera πατάς πάνω στην γραμμή διευθύνσεων και πας εκεί που λέει insert symbol :)

οκ! θα το δοκιμασω..:)

 

αλλα μου εκανε εντυπωση που ενω μπορεις να ρυθμισεις την πενα,δεν υπαρχει η εφαρμογη :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μην πατας enter πατα το οκ πανω δεξια,τωρα για τη μπαταρια τι να σου πω εγω ειμαι ικανοποιημενος αν τη συγκρινω με το htc που ειχα πριν για την οθονη οταν πατας το πανω κουμπι σου βγαζει slide to unlock και το τραβας δεξια με το δαχτυλο σου

 

 

 

για το pcsuite θα εχω νεωτερα μεχρι αυριο θα σας ενημερωσω

 

κανενα νεο για συνδεση με το pc

Link to comment
Share on other sites

κανενα νεο για συνδεση με το pc

 

λοιπον το λογισμικο λεγεται SoftwareX6 μπορεις να το βρεις με μια απλη αναζητηση,εγω δεν το εχω δοκιμασει γιατι εχω ubuntu,αλλα ειναι δοκιμασμενο σε windows xp και δουλευει κανονικα επιλεγοντας να συνδεσεις το κινητο με τον υπολογιστη σαν θυρα COM και μετα απο τα settings του pcsuite πρεπει να επιλεξεις τη σωστη COM

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ!!!

HTC G1 rooted CYANOGENMOD 6.1.0

HTC DESIRE MIUI 1.4.29 Data2Ext

Link to comment
Share on other sites

λοιπον το λογισμικο λεγεται SoftwareX6 μπορεις να το βρεις με μια απλη αναζητηση,εγω δεν το εχω δοκιμασει γιατι εχω ubuntu,αλλα ειναι δοκιμασμενο σε windows xp και δουλευει κανονικα επιλεγοντας να συνδεσεις το κινητο με τον υπολογιστη σαν θυρα COM και μετα απο τα settings του pcsuite πρεπει να επιλεξεις τη σωστη COM

 

το δοκιμασα αλλα δεν μπορει να συνδεθει

Link to comment
Share on other sites

πασ στα com ports του υπολογιστη βλεπεις σε ποια com ειναι περασμενο το κινητο και μετα πας στο προγραμα και το επιλεγεις,δεν κανουν συγχρονισμο μονο copy-paste
Link to comment
Share on other sites

Εχει καταφερει κανεις να ρυθμισει το mail του?Εγω βαζω οτι ρυθμισεις εβαζα και στα αλλα τηλεφωνα

αλλα δεν βλεπω αποτελεσμα.

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ!!!

HTC G1 rooted CYANOGENMOD 6.1.0

HTC DESIRE MIUI 1.4.29 Data2Ext

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.. ενώ έχω ηχειάκια στο κάτω μέρος του τηλεφώνου δεν ακούω τίποτα :X

ακόμα και με ρυθμίσεις στο εκουαλάιζερ .

μήπως έχει πρόβλημα ?

και κάτι άλλο αν βάλω ένα πρόγραμμα πως θα βγάλω εικονίδιο στην επιφάνεια ???"

αν δεν γίνετε για να το τρέξω, πάντα ξανακάνω install ????

πώς δηλαδή το ξανατρέχω ????

σας ευχαριστώ.

samsung is the winner
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.. ενώ έχω ηχειάκια στο κάτω μέρος του τηλεφώνου δεν ακούω τίποτα :X

ακόμα και με ρυθμίσεις στο εκουαλάιζερ .

μήπως έχει πρόβλημα ?

και κάτι άλλο αν βάλω ένα πρόγραμμα πως θα βγάλω εικονίδιο στην επιφάνεια ???"

αν δεν γίνετε για να το τρέξω, πάντα ξανακάνω install ????

πώς δηλαδή το ξανατρέχω ????

σας ευχαριστώ.

 

πας στο εικονιδιο java βρισκεις την εγκατεστημενη εφαρμογη και την τρεχεις,οσο για τα ηχειακια στο δικο μου ακουγονται

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ!!!

HTC G1 rooted CYANOGENMOD 6.1.0

HTC DESIRE MIUI 1.4.29 Data2Ext

Link to comment
Share on other sites

πασ στα com ports του υπολογιστη βλεπεις σε ποια com ειναι περασμενο το κινητο και μετα πας στο προγραμα και το επιλεγεις,δεν κανουν συγχρονισμο μονο copy-paste

 

γiα τiς επαφες το θελω,αλλα δυστυχως δεν το βλεπεi.

Link to comment
Share on other sites

πας στο εικονιδιο java βρισκεις την εγκατεστημενη εφαρμογη και την τρεχεις,οσο για τα ηχειακια στο δικο μου ακουγονται

Αποκλείεται να ακούγονται :O

Σε ευχαριστούμε για την βοήθεια που προσπαθείς να δώσεις,είσαι από τους λίγους που μπαίνουν με σκοπό να βοηθήσουν και όχι να ρωτάνε χιλιοαπαντημένα πράγματα

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Αποκλείεται να ακούγονται :O

Σε ευχαριστούμε για την βοήθεια που προσπαθείς να δώσεις,είσαι από τους λίγους που μπαίνουν με σκοπό να βοηθήσουν και όχι να ρωτάνε χιλιοαπαντημένα πράγματα[/QUOT

συγνώμη δεν καταλαβα ???

δεν ακουγονται ??? χιλιοαπαντημενα ????

samsung is the winner
Link to comment
Share on other sites

Αποκλείεται να ακούγονται :O

Σε ευχαριστούμε για την βοήθεια που προσπαθείς να δώσεις,είσαι από τους λίγους που μπαίνουν με σκοπό να βοηθήσουν και όχι να ρωτάνε χιλιοαπαντημένα πράγματα

 

Να εισαι καλα trackera ,αλλα για τα ηχειακια επιμενω,οταν καλυπτω το πανω ηχειο με το δαχτυλο μου,ενω ακουω μουσικη,ακουω τον ηχο απο τα 2 ηχειακια(σε μικροτερη ενταση βεβαια απο το πανω)

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ!!!

HTC G1 rooted CYANOGENMOD 6.1.0

HTC DESIRE MIUI 1.4.29 Data2Ext

Link to comment
Share on other sites

Να εισαι καλα trackera ,αλλα για τα ηχειακια επιμενω,οταν καλυπτω το πανω ηχειο με το δαχτυλο μου,ενω ακουω μουσικη,ακουω τον ηχο απο τα 2 ηχειακια(σε μικροτερη ενταση βεβαια απο το πανω)

 

μαλλον δεν εχει ηχεια εκει (το δικο μας)

κ εμενα δεν ακουγεται τιποτα απο κατω,μονο απο το ακουστικο

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά έχουν διαφορές τα κινητά?αν μπορειτε να μας πειτε από που να αγοράσουμε και εμείς για να ξέρουμε ποια είναι αυτά που παίζουν καλά...
Link to comment
Share on other sites

απο αυτη τη σελιδα http://www.4shared.com/file/34378866/6b1074df/MT6227.html κατεβαζετε το αρχειο mt6227.zip και εχει μεσα τους drivers για το κινητο και το pcsuite. το κινητο το βαζετε ως θυρα com
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κινέζικα Clones

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...