Jump to content

Κινέζικα Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@alexcbr έχει από τα αριστερά βάση για να στέκεται το κινητό?? Και πώς είναι? Κάπως έτσι φαίνεται στην φώτο ..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπερα

εχει καταφαρει κανεις με αυτο το κινητο να μπει στο ιντερνετ ?

 

εχω vodafone

καθε βοηθεια δεκτη

24 hours news Breaking News Online http://www.bno.gr
Link to comment
Share on other sites

@alexcbr έχει από τα αριστερά βάση για να στέκεται το κινητό?? Και πώς είναι? Κάπως έτσι φαίνεται στην φώτο ..

 

οχι δεν εχει κατι τετοιο...παντος για τα ευρω που δινεις φενετε καλο απο εφαρμογες τωρα θα το ψαξω και θα σας πω.

Link to comment
Share on other sites

τελικα καταφερα και μπηκα ιντερνετ με τις ρυθμισεις αυτες περιπου

 

αλλα

 

δεν μπορει να γινει συνδεση με καρτα vodafone mobile connect

 

αλλα μονο με καρτα φωνης

και ειναι αθλια η παρουσιαση με τον υπαρχωντα browser

αυτο τωρα ειναι το μονο που πρεπει να λυσω !!

24 hours news Breaking News Online http://www.bno.gr
Link to comment
Share on other sites

Εγω το πηρα απο εδω- http://global.ebay.com/TV_i9_i68_mobile_cell_phone_K5_WI-FI_dual_sim_GREEK_W/250471243209/item

Σε 5 μερες ηταν σπιτι μου και ειναι αρκετα καλο σε συγκριση με αλλους κλονους που εχω παρει.

 

Αυτό είναι ίδιο με το Κ599;

 

Εγώ βρήκα αυτό που περιέχει και screen protector και θήκη.

 

http://global.ebay.com/K599_AUTO_Quadband_WIFI_TV_FM_Camera_PDA_Phone_2G_2GB/250479784440/item

 

Τί λέτε;

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι ίδιο με το Κ599;

 

Εγώ βρήκα αυτό που περιέχει και screen protector και θήκη.

 

http://global.ebay.com/K599_AUTO_Quadband_WIFI_TV_FM_Camera_PDA_Phone_2G_2GB/250479784440/item

 

Τί λέτε;

Εγώ πάντως βλέπω πολλά που δεν μ αρέσουν...

Το έχει βαφτίσει κ599,λέει ότι έχει windows mobile,ότι έχει 2 κάμερες 1,3 mp και οι δυο, έχει μόνο 135 στο feedback και 97,2%.

Κοίτα άλλο πωλητή καλύτερα,αν είναι για να γλιτώσεις 5-10 ευρώ να τρέχεις μετά δεν αξίζει.

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

ειναι η πρώτη φορα οπου γραφω και θα ηθελα να ρωτήσω εάν γνωρίζει κάποιος για το cesim v800i εαν δέχεται εφαρμογές όπως : word , ebook(εκτός απο αυτό που έχει), powerpoint κ.τ.λ. Γενικά εαν μπορεί να κάνει κάποια εγκατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

σημερα παρελαβα το νεο μου κ599.

ειχα στειλει πισω το ελατvματικο που δεν ανοιγε.

πρωτα απ΄ολα αυτο ηρθε με φλας.

αλλα το διαφορετικο ειναι οι παταριες του!

το ελατωματικο ειχε παταριες που ειχαν το σημα του μηλου πάνω ενω αυτο οχι.

και νομιζω πως οι παλιες ηταν 2200mh ενω αυτες ειναι 2800mh.

τωρα ηρθε ασπρο οπως το ηθελα απο την αρχη

εχει ακι αυτο 2 ηχεια

το πρωτο ειχε την πρωτη παταρια και αυτο την δευτερη.

λετε να ηταν αυτο το προβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω, το κινητό είναι καλό? Το wifi είναι "πραγματικό"?

Ψηνομαι ΠΟΛΥ να το αγοράσω.

Link to comment
Share on other sites

Μανώλη από που το πήρες;

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Κάτι άσχετο, να υποθέσω ότι και σε αυτά τα κινητά είναι στάνταρ οι ήχοι για sms...σωστά; Δεν μπορείς δλδ να βάλεις όποιο wav, mp3 κτλ αρχείο θες.
Link to comment
Share on other sites

Κάτι άσχετο, να υποθέσω ότι και σε αυτά τα κινητά είναι στάνταρ οι ήχοι για sms...σωστά? Δεν μπορείς δλδ να βάλεις όποιο wav, mp3 κτλ αρχείο θες.

 

ναι φιλε μου μπορεις...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν σου κάνει κόπο μπορείς να δώσεις λίγο το path που ακολουθείς για να βάλεις στα sms όποιον ήχο θες;
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα κι εγώ από φίλο το κινητό και αύριο θα είναι εδω.

Καλό μου φάνηκε, να δούμε και στην πράξη...

Link to comment
Share on other sites

Πρόκειται για ενα κινέζικο προιόν που μου το φέρανε πριν απο λίγες μέρες απο Κίνα. Απο Iphone και σχετικά newbie. Πρόσφατα έμαθα για το jailbreak σε γνήσια Iphone και το τι μπορείς να βάλεις μέσα στα κινητα όπως 3rd Party εφαρμογές και παιχνίδια.. Να πώ ότι επειδη δεν το ξέρω, συνεχίζω να έχω και το παλιο μου κινητό για πρώτο κινητο. Λόγω της εργασίας μου θα με ενδίεφερε να μάθω εαν υπαρχει η δυνατότητα σε αυτα τα κινητα :

1. Εαν γίνονται jailbreak όπως τα original ώστε να μπουν οι 3rd εφαρμογές?

2. Εαν μπορεί να μπει η υποστήριξη Ελληνικου Μενου επειδη το συγκεκριμένο μοντέλο δεν έχει προεγκαταστημενα Ελληνικά..?

3. Οποιεςδήποτε πληροφορίες σχετικα με τι μπορω και αν μπορω να κανω κατι με αυτο το κινητο..θα ήταν χρυσός!

 

Πληροφορίες Μοντέλου:

Link to comment
Share on other sites

φιλε ειναι κινεζικο και εχει δικο του λογισμικο καμια σχεση με το iphone.

δεν νομιζω να παιρνει ελληνικα!

Link to comment
Share on other sites

ναι κινεζικο ειναι! εγω απλα ρωτάω μήπως μπορει να γίνει ενα σαν format που κανουμε στα pc, και να βάλω λογισμικό καινούργιο που να δέχεται ελληνικα, ή μεσα στο προηπάρχων λογισμικό να βάλω και ενα δεύτερο που να υποστηρίζει ελληνικα! Αυτα ξέροντας απο υπολογιστές γιατι απο κινητα τέτοιου είδους καμια σχεση...

απο την αλλη τα αγγλικα δεν με χαλανε, αυτο που ενδιαφέρει πολυ εκτος των ελληνικών είναι εαν μπορώ να βάλω 3rd party εφαρμογές και παιχνιδια και εαν ναι σε τι κατάληξη, γιατι προσπάθησα να βάλω κάποια χωρίς επιτυχία!

Ενα αλλο πρόβλημα που αντιμετωπίζω είναι οτι ενω υπάρχει Wi-fi και μπαίνω κανονικα, ο Opera δεν λειτουργεί...Προκείται για ενα καλο κινητο πάντως για τα λεφτά του..και ακομα καλύτερο όταν είναι δώρο!!

Link to comment
Share on other sites

Συνοπτικά λοιπόν:

 

Δεν δέχεται format, δεν δέχεται 2ο λογισμικό και δεν μπορείς να βάλεις ελληνικά. Εφαρμογές μπορείς να του βάλεις ότι υπάρχει σε java (βέβαια θα πρέπει να βρεις για την ανάλυση της οθόνης σου και η εφαρμογή να υποστηρίζει touch screen).

Όταν λες ότι ο Opera δεν λειτουργεί τι ακριβώς εννοείς; Δεν ανοίγει καθόλου ή βγάζει κάποιο error;

Link to comment
Share on other sites

δε μπορει θα λειτουργεί ο Opera!

απλος δεν θα σου βγαζει ελληνικα και στα σιτε με ελληνικα θα σου δειχνει τετραγωνακια!!

τα ξενα σιτε κανονικα !!

Link to comment
Share on other sites

o opera βγάζει error, ενω ο σαφάρι λειτουργεί κανονικα με μονο θέμα οτι οι σελιδες βγαινουν στα κινεζικα, εκτος και εαν υπαρχει η επιλογη να το γυρίσω στα αγγλικά! ειδα σε ένα site δημοπρασιών εναν που πουλάει ακριβώς το ίδιο κινητο με ελληνικο μενου...υπαρχει περιπτώση να υπάρχουν 2 όμοια μοντελα το ενα με ελληνικη υποστήριξη και το αλλο όχι?

σχετικα με τις εφαρμογές που προσπάθησα ήταν για τα γνήσια Iphone καθώς και καποια ringtones. Και τα δύο χώρις επιτυχια!! Εκτος απο το να παιζουν σε touch screen και να υποστηρίζονται απο την αναλυση της οθόνης μου, χρειαζεται κατι αλλο να ξερω για την εγκατασταση τους? Και πως γινεται να γνωρίζω οτι το τηλ ειναι σπασμένο(εαν δεν είναι) ώστε να δεχεται 3rd party εφαρμογές?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κινέζικα Clones

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...