Jump to content

Sony Xperia Z2


gnt
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά με αυτα που διαβαζω εχω φρικαρει. Προβλημα με τη σιγαση, προβλημα με buetooth, stamina... Δηλαδη τι το εβγαλαν αυτο το πραγμα;

 

Χτες μου εκανε ενα update στο software του τηλεφωνου, ουτε ειπε ποσο μικρο ηταν, δυο δευτερολεπτα κρατησε. Ξερετε τι ηταν αυτο;

 

Παραμενει σε εκκρεμοτητα η υπενθυμιση οτι εχω να εγκαταστησω την .570 .Φυσικα δεν προκειται να κανω τετοια πατατα.(Υπαρχει τροπος να απενεργοποιησω την ειδοποιηση;).

 

+ το οτι κοψανε τη συμβατοτητα με ps3 τηλεχειριστηριο!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Ας χαλαρωσουμε λιγο για αυτο ειναι beta εκδοση λογινο να εχει θεματα. Ηδη η 151 που βγηκε χτες λενε οτι τα fixaran ολα θα δουμε
Link to comment
Share on other sites

Το update του... Software update εχει κάποια σημασία;; μήπως ετοιμάζονται για καινούργια έκδοση MM;;

Μαλλον ναι!ειναι για το update 6.0.1 για την τελευταια εκδοση

 

Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βελτιωμενο Google play services για οποιον βαριεται να περιμενει εως ότου του ερθει

 

http://www.apkmirror.com/apk/google-inc/google-play-services/google-play-services-9-0-83-release/

Link to comment
Share on other sites

Βελτιωμενο Google play services για οποιον βαριεται να περιμενει εως ότου του ερθει

 

http://www.apkmirror.com/apk/google-inc/google-play-services/google-play-services-9-0-83-release/

Και ποία είναι η σωστή έκδοση για 5.0.2 ?

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει σωστη εκδοση. Ειναι εφαρμογη. Αυτη ειναι η τελευταια. Απλα συνηθως αργει να αναβαθμιστει αυτοματα :)
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει σωστη εκδοση. Ειναι εφαρμογη. Αυτη ειναι η τελευταια. Απλα συνηθως αργει να αναβαθμιστει αυτοματα :)

Το έβαλα αλλά δεν είδα καμία διαφορά....

Link to comment
Share on other sites

Το έβαλα αλλά δεν είδα καμία διαφορά....

 

service που τρεχει στο παρασκηνιο ειναι δε μπορεις να καταλαβεις τη διαφορα ετσι ευκολα :lol:

σε καθε νεα εκδοση διορθωνουν bugs ομως

Link to comment
Share on other sites

service που τρεχει στο παρασκηνιο ειναι δε μπορεις να καταλαβεις τη διαφορα ετσι ευκολα :lol:

σε καθε νεα εκδοση διορθωνουν bugs ομως

Ναι μετά το κατάλαβα, νομίζα ότι ήταν νεο Google play...

Link to comment
Share on other sites

Λογικά ήρθε το update και στην ελληνική unbranded rom

 

Ήρθε σε εσένα ? Ota ή μόνο με pc companion γιατί ota δεν έχει έρθει τίποτα σε εμένα

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε σε εσένα ? Ota ή μόνο με pc companion γιατί ota δεν έχει έρθει τίποτα σε εμένα

 

Όχι δεν μου ήρθε οτα.. Το είδα στο xperifirm.. Λογικά όμως θα έχει έρθει μέσω pc companion. Όταν δοκιμάσω θα σου πω.

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν μου ήρθε οτα.. Το είδα στο xperifirm.. Λογικά όμως θα έχει έρθει μέσω pc companion. Όταν δοκιμάσω θα σου πω.

 

Σε ευχαριστώ όταν πάω σπίτι θα το τσεκάρω και εγώ!!!

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους ήρθε!! Ας ΜΗΝ την κάνω.. Χαχα

 

Ρε σεις εμένα και αν κλείσω τα δεδομένα παρόλο που κλείνουν κανονικά δεν έχω ίντερνετ το εικονίδιο 4g ή h παραμένει είμαι φυσιολογικό ?

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις εμένα και αν κλείσω τα δεδομένα παρόλο που κλείνουν κανονικά δεν έχω ίντερνετ το εικονίδιο 4g ή h παραμένει είμαι φυσιολογικό ?

 

σε ποια εκδοση μιλας?

 

Κατι ασχετο.. εχει δοκιμασει κανεις το xperia companion?

τονιζω το XPERIA COMPANION οχι το PC COMPANION..

γτ οταν πας να κανεις back up εκει σου λεει αν θες να το προσθεσεις σε παλιο back up.. εννοει οτι αν εχω ηδη ενα παλιο back up μπορω να ενσωματωσω ενα καινουριο διαφορετικο και μετα να τα εχω ολα?

γνωριζει καποιος?

Link to comment
Share on other sites

σε ποια εκδοση μιλας?

 

Κατι ασχετο.. εχει δοκιμασει κανεις το xperia companion?

τονιζω το XPERIA COMPANION οχι το PC COMPANION..

γτ οταν πας να κανεις back up εκει σου λεει αν θες να το προσθεσεις σε παλιο back up.. εννοει οτι αν εχω ηδη ενα παλιο back up μπορω να ενσωματωσω ενα καινουριο διαφορετικο και μετα να τα εχω ολα?

γνωριζει καποιος?

 

στην mm την 570 μου το κανει αυτο. Οσο αναφορα για το back up δεν εχω ιδεα

Link to comment
Share on other sites

στην mm την 570 μου το κανει αυτο. Οσο αναφορα για το back up δεν εχω ιδεα

 

δεν γνωριζω , δεν την εβαλα ακομα..

Link to comment
Share on other sites

δεν γνωριζω , δεν την εβαλα ακομα..

 

ok αν την βαλεις και μπορεις πες μου λιγο αν στο κανει.Το εχω απορια μωρε γιατι δεν το εκανα καθαρη εγκατασταση γιατι δεν εχω καθολου χρονο αυτη τη στιγμη να setarw παλι το κινητο

Link to comment
Share on other sites

Αυτη ειναι η ποιο buggy release MM για το κινητό που λέγατε κάποιες σελίδες πριν;

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αυτη ειναι η ποιο buggy release MM για το κινητό που λέγατε κάποιες σελίδες πριν;

 

Εχει λιγο κακο multitask λιγο αδυναμο wifi, λιγο θεμα αν ακους μουσικη απο bluetooth,λιγο θεμα με το mic με τις κλησεις αν ειχες προβλημα με τοnoise cancelling γιατι δεν εχουν βαλει την επιλογη αυτη. Αυτα περιπου.Στα θετικα υπεροχη μπαταρια (αν και για αυτο αν δεν κανεις καθαρη εγκατασταση ειναι ενα θεμα) και ειναι απιστευτα γρηγορη πολυ πιο γρηγορη απο την lollipop

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...