Jump to content

Sony Xperia Z2


gnt
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο xda διαβασα καποια πραγματα αλλα πολυ μπερδεμενα τα λεει...μετα εχει κατι λινκ με αρχεια που δεν κατεβαινουν ποτε...κ δεν εχει απο οσο εψαξα για 4.4.4...σε ευχαριστω για την απαντηση..θα δω το βιντεο να δω τι παιζει.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Στην prerooted ομως δεν δουλευει το recovery. Μαλλον πολυ νωρις. Απο την πρωτη μερα δεν θα μπορουσε ολα να δουλευουν τελεια...

 

Προς τα παιδια που την εβαλαν. Στην οθονη υπαρχει κανονικα το x-reality και το vivid colors? Οπως και επισης στο recent apps εχει close all?

Edited by icy20
Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

θα τα τσεκάρω δεν είχα μπαταρία πολύ τώρα κάνω πλήρη φόρτιση και θα σ πω

 

πως την περναμε ?απο recovery?einai zip?η flastool???:D ακυρο τωρα το ειδα....απο recovery....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες, μήπως ξέρει κάποιος να μου πει στο Ζ2 πως μπορώ να δω από ποια χώρα είναι ?

 

Το γράφει πάνω στο κουτάκι του.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η αναβαθμιση ξεκινησε σημερα επισημα για τα Ζ2 για τις χωρες της Βαλτικης. Στην Ελλαδα θα ειναι διαθεσιμη μεσα στις επομενες 2 εβδομαδες.

Nokia 5800-> LG Αrena km900-> Samsung Galaxy S-> Nokia Lumia 820-> Sony Xperia Z2-> Samsung Galaxy A5(2017)-> Xiaomi Mi A1

iPad mini-> iPad Air 2

Sony Smartwatch2-> Moto 360-> Xiaomi mi Band 2-> Xiaomi Mi Band 3-> Xiaomi Amazfit Bip

Link to comment
Share on other sites

Παιδες εχω το z2 με 4.4.4...εγω φαει το κεφαλι μου....δεν μπορω να κανω με τπτ ροοτ...ξερει κανεις να με.βοηθησει;

 

Θελει downgrade σε 4.4.2 αν δεν κανω λαθος...

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

το δικο μου τι χωρα ειναι γιατι κουτί γιοκ...η δεν μπορούμε απο τον αριθμό εκδόσεις να το δουμε ευχαριστω Edited by Cyber_Spartacus
I amar prestar aen, han mathon ne nen, han mathon ne chae a han noston ned 'wilith.
Link to comment
Share on other sites

δλδ θα το κανω 4.4.2...και μετα θα φλασαρω την 4.4.4.;

 

το προβλημα ειναι γενικοτερα δεν μπορω να βρω ftf...απο το xda developers δεν μπορω να κατεβασω καμια εκδοση.

Link to comment
Share on other sites

δλδ θα το κανω 4.4.2...και μετα θα φλασαρω την 4.4.4.;

 

το προβλημα ειναι γενικοτερα δεν μπορω να βρω ftf...απο το xda developers δεν μπορω να κατεβασω καμια εκδοση.

 

Εγω απο εκει τα εκανα ολα το Σαββατο παντως...

 

ΥΓ ασχετο αυτη η sony δεν μπορει να βγαλει ενα πληκτρολογιο οπως samsung/lg με αριθμους πανω απο τα νουμερα? Τοσο δυσκολο ειναι?

Edited by icy20
Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Εγω απο εκει τα εκανα ολα το Σαββατο παντως...

 

ΥΓ ασχετο αυτη η sony δεν μπορει να βγαλει ενα πληκτρολογιο οπως samsung/lg με αριθμους πανω απο τα νουμερα? Τοσο δυσκολο ειναι?

 

Στο z ultra έτσι είναι το πληκτρολόγιο... Ίσως επειδή είχε και τεράστια οθόνη...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μπορεί από xperifirm να ειναι διαθέσιμη..., αφού βγήκε για άλλες χώρες.. Θα τσεκάρω

 

Xperifirm εχει απειρες χωρες στην 23 εκδοση. Ακομα και Ελλαδα. Καποιος που την εβαλε να μας πει μπαταρια εντυπωσεις? Ειμαι στο τσακ να περασω την prerooted...

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Xperifirm εχει απειρες χωρες στην 23 εκδοση. Ακομα και Ελλαδα. Καποιος που την εβαλε να μας πει μπαταρια εντυπωσεις? Ειμαι στο τσακ να περασω την prerooted...

Δεν έχεις κανένα πρόβλημα, εάν είναι άλλης χώρας... Και Ελλάδα δεν έχει lolipop...

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις κανένα πρόβλημα, εάν είναι άλλης χώρας... Και Ελλάδα δεν έχει lolipop...

 

Αν το λες για μενα ετσι κ αλλιως δεν παιζει να βαλω official καθως root γιοκ. Για τους υπολοιπους σχολιασα.

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας πηρα σημερα το Ζ2...και θελω να μαθω το ποσο τις 100 πρεπει να ειναι για τιν πρωτη φορτηση...??? και για τις επομενες φορτησεις???
Link to comment
Share on other sites

Τελικα δεν αντεξα. Εβαλα την prerooted. Εγκαθιστω εφαρμογες προς το παρον και μετα βλεπουμε. Εχω την εντυπωση οτι το double tap to wake δουλευει λιγο πιο δυσκολα απο οτι πριν αλλα ισως φταιει οτι περναει εφαρμογες updates και ειναι πιο αργο το τηλεφωνο...
Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...