Jump to content

Sony Xperia Z2


gnt
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μάλλον, λέω εγώ τώρα,έχεις πολλές συσκευές ταυτόχρονα συνδεδεμένες. Εμένα το παθαίνει όταν παίζουν ταυτόχρονα και οι δύο smart tv βίντεο στο YouTube, όμως αποσυνδέεται συνήθως η μια εκ των δύο τηλεοράσεων, ενώ το κινητό παραμένει συνδεμενο, έχω και λάπτοπ και ταμπλέτα και κινητό ,αναλόγως τον συγχρονισμό και το πόσες συσκευές είναι ταυτόχρονα συνδεδεμένες ή αιτούνται σύνδεση μου συμβαίνει κι εμένα καμιά φορά.Για ψάξε το και σε άλλο ρουτερ σε vdsl σύνδεση δύσκολα συμβαίνει όσες συσκευές και αν είναι ...
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

τι παιζει με το Lolipop?ξερει κανεις ποτε θα το δωσει η sony?η αναβαθμιση γινεται μεσω του wifi απο την συσκευη η θελει να συνδεθει στο pc?

 

Απο βδομάδα λέει θα είναι διαθέσιμο στην ινδονησία..

 

http://www.xperiablog.net/2015/03/10/android-lollipop-to-roll-from-next-week-says-sony-mobile-indonesia-brief-changelog-detailed/

 

http://www.phonearena.com/news/Lollipop-update-for-Xperia-Z2-Z3-and-Z3-Compact-reportedly-being-prepped-for-roll-out-in-India_id67040

Link to comment
Share on other sites

Όταν την βάλετε πείτε μας εντυπώσεις

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον, λέω εγώ τώρα,έχεις πολλές συσκευές ταυτόχρονα συνδεδεμένες. Εμένα το παθαίνει όταν παίζουν ταυτόχρονα και οι δύο smart tv βίντεο στο YouTube, όμως αποσυνδέεται συνήθως η μια εκ των δύο τηλεοράσεων, ενώ το κινητό παραμένει συνδεμενο, έχω και λάπτοπ και ταμπλέτα και κινητό ,αναλόγως τον συγχρονισμό και το πόσες συσκευές είναι ταυτόχρονα συνδεδεμένες ή αιτούνται σύνδεση μου συμβαίνει κι εμένα καμιά φορά.Για ψάξε το και σε άλλο ρουτερ σε vdsl σύνδεση δύσκολα συμβαίνει όσες συσκευές και αν είναι ...

 

Οχι δεν έχω τίποτα άλλο συνδεδεμένο φίλε μου , μονο το κινητό έχω.

 

Σε ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

https://www.dropbox.com/s/aruyca9h79a9aal/TRIM_20150311_072307.mp4?dl=0 Καλημέρα. Εδω ειναι το βιντεο που τραβηξα προχθες. Ευχαριστη έκπληξη οτι ενω ειναι 6 απογευμα στο φαραγγι της παρνηθας φαίνεται σαν μερα. Ο φακος ειναι πολυ φωτεινος και η σταθεροποίηση του βιντεο ειναι Σούπερ, δεδομενου οτι του αλλαξα τα φωτα στο κουνημα
Link to comment
Share on other sites

https://www.dropbox.com/s/aruyca9h79a9aal/TRIM_20150311_072307.mp4?dl=0 Καλημέρα. Εδω ειναι το βιντεο που τραβηξα προχθες. Ευχαριστη έκπληξη οτι ενω ειναι 6 απογευμα στο φαραγγι της παρνηθας φαίνεται σαν μερα. Ο φακος ειναι πολυ φωτεινος και η σταθεροποίηση του βιντεο ειναι Σούπερ, δεδομενου οτι του αλλαξα τα φωτα στο κουνημα

 

Ωραίος φίλε..

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

πολυ ομορφα,αναμενουμε :)

 

και στην γαλλια ακουγεται για την αλλη βδομαδα.. :D

 

http://www.xperiablog.net/2015/03/11/now-sony-mobile-france-also-confirms-lollipop-rollout-for-next-week/

Link to comment
Share on other sites

και στην γαλλια ακουγεται για την αλλη βδομαδα.. :D

 

http://www.xperiablog.net/2015/03/11/now-sony-mobile-france-also-confirms-lollipop-rollout-for-next-week/

 

αντε να δουμε ρε παιδια!!!!

 

αν και φοβαμαι οτι θα ξενερωσουμε στην αρχη(λαγκ,μπαταρια)

 

θα γινει πολυ πιο ομορφο το τηλεφωνο παντως.

 

 

ελπιζω να γινουν πιο ευκολα τα πραματα με το ρουτ..

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

αντε να δουμε ρε παιδια!!!!

 

αν και φοβαμαι οτι θα ξενερωσουμε στην αρχη(λαγκ,μπαταρια)

 

θα γινει πολυ πιο ομορφο το τηλεφωνο παντως.

 

 

ελπιζω να γινουν πιο ευκολα τα πραματα με το ρουτ..

 

οσο και να θελω να πιστευω οτι η καθυστερηση μπορει να οφειλετε στο να μην εχει διαφορα μπαγκ, θα συμφωνησω μαζι σου.

Link to comment
Share on other sites

καποιο παιδι που να πηρε προσφατα το ζ2 απο μαγαζι που να ερχοταν με τα ακριβα ακουστικα? απο ποιο το πηρε?
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

αντε να δουμε ρε παιδια!!!!

 

αν και φοβαμαι οτι θα ξενερωσουμε στην αρχη(λαγκ,μπαταρια)

 

θα γινει πολυ πιο ομορφο το τηλεφωνο παντως.

 

 

ελπιζω να γινουν πιο ευκολα τα πραματα με το ρουτ..

Αν είναι 5.0.2 θα είναι καλύτερα τα πράγματα από τις πιο baggy 5-5.0.1

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

καποιο παιδι που να πηρε προσφατα το ζ2 απο μαγαζι που να ερχοταν με τα ακριβα ακουστικα? απο ποιο το πηρε?

 

ποια ειναι τα ακριβα ακουστικα?εμενα ειχε 2 καλες ψειρες μεσα,με αρκετα καλο ηχο.

 

Αν είναι 5.0.2 θα είναι καλύτερα τα πράγματα από τις πιο baggy 5-5.0.1

 

σιγουρα.αλλα παλι ελπιζω σε 5.0.1

 

και ελπιζω να βρεθει ευκολο ρουτ,με κουρασε η στοκ και μου φαινεται μεγαλη μανουρα να το ρουταρω

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

καποιο παιδι που να πηρε προσφατα το ζ2 απο μαγαζι που να ερχοταν με τα ακριβα ακουστικα? απο ποιο το πηρε?

 

Εγώ το πήρα σήμερα από το http://www.Kaizerstore.gr και είχε μέσα τα ακριβά ακουστικά MDR-NC31EM.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το πήρα σήμερα από το http://www.Kaizerstore.gr και είχε μέσα τα ακριβά ακουστικά MDR-NC31EM.

 

και μενα αυτα ειχε μεσα που το ειχα αγορασει τον σεπτεμβριο.γιατι εχει κιαλλο σχεδιο ακουστηκα?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Είμαι κάτοχος sony xperia z2. Εδώ και κάνα.χρόνο.. Ήθελα να ρωτήσω έχει παρατηρήσει με το update 4.4.4 κάνεις.αλλαγή στην κάμερα.και.στα χρώματα προς το κακό ???
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Είμαι κάτοχος sony xperia z2. Εδώ και κάνα.χρόνο.. Ήθελα να ρωτήσω έχει παρατηρήσει με το update 4.4.4 κάνεις.αλλαγή στην κάμερα.και.στα χρώματα προς το κακό ???

Δεν νομίζω. Προσωπικά δεν εχω παρατηρήσει κατι.

 

Έγω έχω αλλο θέμα τώρα. Έχει μια βδομάδα τωρα που η απόδοση της μπαταρίας μου έχει πέσει κατακόρυφα. Δλδ με τη χρήση που του κάνω εγώ μου κρατούσε 1μιση μέρα άνετα και το φόρτιζα χωρις άγχος. έχει μια βδομάδα τωρα που μου κρατάει (με ίδια χρήση) μια μέρα με το ζόρι. Διέγραψα τις τελευταίες εφαρμογές που είχα κατεβάσει μήπως έφταιγε καμία απο αυτές αλλα κανένα αποτέλεσμα. Λέτε να τα έπαιξε η μπαταρία?

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω. Προσωπικά δεν εχω παρατηρήσει κατι.

 

Έγω έχω αλλο θέμα τώρα. Έχει μια βδομάδα τωρα που η απόδοση της μπαταρίας μου έχει πέσει κατακόρυφα. Δλδ με τη χρήση που του κάνω εγώ μου κρατούσε 1μιση μέρα άνετα και το φόρτιζα χωρις άγχος. έχει μια βδομάδα τωρα που μου κρατάει (με ίδια χρήση) μια μέρα με το ζόρι. Διέγραψα τις τελευταίες εφαρμογές που είχα κατεβάσει μήπως έφταιγε καμία απο αυτές αλλα κανένα αποτέλεσμα. Λέτε να τα έπαιξε η μπαταρία?

Η μπαταρία πέφτει η απόδοση της μετά τον 1-1.5 χρόνο χρήσης της.

Κάτι άλλο συμβαίνει.

Καλύτερα να κάνεις επαναφορά και όχι απλώς διαγραφή εφαρμογών αφού δεν είδες αποτέλεσμα.

Αν επιμένει το θέμα τότε πιθανό η μπαταρία να τα έχει παίξει πιο νωρίς από το προβλεπόμενο.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω. Προσωπικά δεν εχω παρατηρήσει κατι.

 

Έγω έχω αλλο θέμα τώρα. Έχει μια βδομάδα τωρα που η απόδοση της μπαταρίας μου έχει πέσει κατακόρυφα. Δλδ με τη χρήση που του κάνω εγώ μου κρατούσε 1μιση μέρα άνετα και το φόρτιζα χωρις άγχος. έχει μια βδομάδα τωρα που μου κρατάει (με ίδια χρήση) μια μέρα με το ζόρι. Διέγραψα τις τελευταίες εφαρμογές που είχα κατεβάσει μήπως έφταιγε καμία απο αυτές αλλα κανένα αποτέλεσμα. Λέτε να τα έπαιξε η μπαταρία?

 

Στην καταναλωση τι λεει οτι σου εφαγε την μπαταρια; Αν εισαι ρουτ κατεβασε το wakelock detector να δεις τι ξυπναει τη συσκευη σου

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία πέφτει η απόδοση της μετά τον 1-1.5 χρόνο χρήσης της.

Κάτι άλλο συμβαίνει.

Καλύτερα να κάνεις επαναφορά και όχι απλώς διαγραφή εφαρμογών αφού δεν είδες αποτέλεσμα.

Αν επιμένει το θέμα τότε πιθανό η μπαταρία να τα έχει παίξει πιο νωρίς από το προβλεπόμενο.

 

Στην καταναλωση τι λεει οτι σου εφαγε την μπαταρια; Αν εισαι ρουτ κατεβασε το wakelock detector να δεις τι ξυπναει τη συσκευη σου

 

με το που τελειωσει η μέρα θα ανεβασω screenshot με την καταναλωση μπαταριας. Αλλα δεν εχω παρατηρήσει καποια περιερη αυξηση καταναλωση μπαταριας απο καποια εφαρμογη. Το κόβω για επαναφορά αλλα θα περίμενω καμιά βδομάδα μηπως παρουμε την ενημερωση. Να τα κάνω όλα τότε :D

Link to comment
Share on other sites

Στην καταναλωση τι λεει οτι σου εφαγε την μπαταρια; Αν εισαι ρουτ κατεβασε το wakelock detector να δεις τι ξυπναει τη συσκευη σου

[ATTACH]58073[/ATTACH][ATTACH]58074[/ATTACH][ATTACH]58075[/ATTACH]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κύριοι μια ερώτηση αν και νέος στην παρέα του ζ2.θέλω να ρωτήσω αν ακούγεται και σε σάς ένα τικ τικ από μέσα σαν να κουνιετε κάτι αν ταρακουνισετε τιν συσκευή απότομα η αν χτυπήσετε με το δάχτυλο σας πίσω και πάνω στην συσκευή.....μου το έφτιαχνε και το ζ πού είχα και αυτό....
Link to comment
Share on other sites

αν θες να αλλαξεις μπαταρια λογω πτωσης αποδοσης η sony μονο το αναλαμβανει αυτο?και αν ναι τι κοστος εχει?αν μετα απο 1χρονο+ πεσει πχ αισθητα η αποδοση της μπαταριας η εγγυηση σε καλυπτει για αλλαγη μπαταριας?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κύριοι μια ερώτηση αν και νέος στην παρέα του ζ2.θέλω να ρωτήσω αν ακούγεται και σε σάς ένα τικ τικ από μέσα σαν να κουνιετε κάτι αν ταρακουνισετε τιν συσκευή απότομα η αν χτυπήσετε με το δάχτυλο σας πίσω και πάνω στην συσκευή.....μου το έφτιαχνε και το ζ πού είχα και αυτό....

Ναι και μένα το κάνει αλλά η αλήθεια είναι ότι νόμιζα ότι είναι α επειδή μου έχει πέσει άπειρες φορές :p ( το έχω 10 μήνες)..

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...