Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλο ειναι σημερα να το αφησεις ολη μερα να φορτιζει.

 

Δε χρειάζεται αυτό Δημήτρη. Άπαξ και φορτίσει μέχρι το 100% είναι εντάξει. :)

Link to comment
Share on other sites

μάλλον κάτι έκανα , έτρεξα το blackra1n, αλλά είχε μείνει πολύ ώρα στο running και το έκοψα...

 

μετά προσπάθησα να το ξανατρέξω αλλά λέει waiting for phone τη στιγμή που είναι συνδεδεμένο...

 

τι κάνω τώρα ρε παιδιά;;;;;;;

 

να κλείσω το antivirus μάλλον ε;

 

οκ, δούλεψε, για να κατεβάσει cydia πρέπει να έχει wifi, δεν γίνεται τη στιγμή που είναι συνδεδεμένο με το pc να πάρει από εκεί internet;

 

καλοριζικο και καλα παιδεματα Λευετερη :lol::lol:

 

Λευτερη σου εφτασε και σενα ε;;;;

 

αντε μονο εγω μου φαινεται θα μεινω χωρις στο τελος...

 

απο μπαταρια πως τα πατε...;

 

απλα απαραδεκτη Δημητρη.....αν και η λεξη αυτη ειναι λιγη να περιγραψει το ολο χαλι της υποθεσης αυτονομιας στο 3gs :mad:

 

καλα εκανες!!!!!!!

 

αντε μονο εγω εμεινα μου φαινεται...

καλο ειναι σημερα να το αφησεις ολη μερα να φορτιζει.

 

πολλα μαυρακια βλεπω.....

 

ολη μερα στην μπριζα να ειναι,μολις το βγαλεις απο τον φορτιστη μεσα σε 5' επεσε στο 99% :confused:

 

και μεσα στην ωρα με σβηστη οθονη και χωρις να κανεις τπτ μπορει να πεσει και στο 90-92% :cool:

μας βλεπω με ενα καλωδιο* στον κ$@#^ο ......συνεχεια....

 

ps

* ενοω οτι θα εχουμε το τηλ συνεχεια συνδεμενο με αυτο

 

http://www.gpsforless.co.uk/product_images/14715.jpg

http://www.gpsforless.co.uk/product_details.php?id=14715

 

η με κατι παρομοιο....:mad:

αρα θα χριεαζομαστε 2 θηκες στην ζωνη μας....η μια για το τηλ και η αλλη για τον φορτιστη του :wacko:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

carpenoctum κι ομως δεν ειναι ετσι....

 

αν καποιος βαλει το κινητο να φορτισει και του δειξει 100% αυτο δεν ειναι η πραγματικοτητα.

 

θελει ακομα τουλαχιστον μιση ωρα να φορτισει εντελως.

Μονο μεσω sbsettigs βλεπει κανεις με ακριβεια την μπαταρια ποτε εχει φορτισει εντελως...

 

δεν θυμαμαι πως ομως γιατι δεν εχω μπροστα μου κανενα iPhone... :(

 

Δημητρη ετσι ειναι αυτο που βρηκες ειναι ΣΩΤΗΡΙΟ!!!!!

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

carpenoctum κι ομως δεν ειναι ετσι....

 

αν καποιος βαλει το κινητο να φορτισει και του δειξει 100% αυτο δεν ειναι η πραγματικοτητα.

 

θελει ακομα τουλαχιστον μιση ωρα να φορτισει εντελως.

Μονο μεσω sbsettigs βλεπει κανεις με ακριβεια την μπαταρια ποτε εχει φορτισει εντελως...

 

δεν θυμαμαι πως ομως γιατι δεν εχω μπροστα μου κανενα iPhone... :(

 

Δημητρη ετσι ειναι αυτο που βρηκες ειναι ΣΩΤΗΡΙΟ!!!!!

Ναι εντάξει αυτό.. αλλά όχι και όλη μέρα που είπες πριν :happy:

Link to comment
Share on other sites

carpenoctum κι ομως δεν ειναι ετσι....

 

αν καποιος βαλει το κινητο να φορτισει και του δειξει 100% αυτο δεν ειναι η πραγματικοτητα.

 

θελει ακομα τουλαχιστον μιση ωρα να φορτισει εντελως.

Μονο μεσω sbsettigs βλεπει κανεις με ακριβεια την μπαταρια ποτε εχει φορτισει εντελως...

 

δεν θυμαμαι πως ομως γιατι δεν εχω μπροστα μου κανενα iPhone... :(

 

Δημητρη ετσι ειναι αυτο που βρηκες ειναι ΣΩΤΗΡΙΟ!!!!!

 

το ξερω φιλε μου το ξερω :)

 

και νομιζα οτι θα το χρειαζομουν στο hd :lol: μια φορα το εχω χρησιμοποιησει λογω αναγκης και ηταν το κατι αλλο!:blink:

 

στο μηλοφωνο δεν το συζηταω...θα παρει φωτια :lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο και καλα παιδεματα Λευετερη :lol::lol:

 

 

 

απλα απαραδεκτη Δημητρη.....αν και η λεξη αυτη ειναι λιγη να περιγραψει το ολο χαλι της υποθεσης αυτονομιας στο 3gs :mad:

 

 

 

ολη μερα στην μπριζα να ειναι,μολις το βγαλεις απο τον φορτιστη μεσα σε 5' επεσε στο 99% :confused:

 

και μεσα στην ωρα με σβηστη οθονη και χωρις να κανεις τπτ μπορει να πεσει και στο 90-92% :cool:

μας βλεπω με ενα καλωδιο* στον κ$@#^ο ......συνεχεια....

 

ps

* ενοω οτι θα εχουμε το τηλ συνεχεια συνδεμενο με αυτο

 

http://www.gpsforless.co.uk/product_images/14715.jpg

http://www.gpsforless.co.uk/product_details.php?id=14715

 

η με κατι παρομοιο....:mad:

αρα θα χριεαζομαστε 2 θηκες στην ζωνη μας....η μια για το τηλ και η αλλη για τον φορτιστη του :wacko:

 

Δημητρη μολις στρωσει θα ειναι καλυτερη.

Προσωπικα δεν βλεπω διαφορα με παρομοια χρηση απ'οτι στο HD.

Αν δηλαδη κλησω notifications & το push και ρυθμισω να λαμβανω τα mail μου μεσω fetch ανα μισαωρο οπως το ειχα στο HD, δεν βλεπω διαφορες.

Απλα το iphone σε προκαλει για μεγαλυτερη χρηση λογο ευκολιας κλπ

 

Παντως με σωστη φορτιση οπως ειπε ο Pik δηλαδη καμια ωρα παραμονη παραπάνω απο την στιγμη που θα δειξει 100%, εχω σερφαρει και 2 ωρες χανοντας 25%.

Παντως για χρηση notebook θα χρειαστεις το μαραφετι της φωτογραφιας.

Αλλα με νορμαλ PDA χρηση μου βγαζει ανετα την μερα. Δηλαδη, τηλεφωνα, mail, ιντερνετ οταν το χρειαζομαι, οχι οταν θελω να περασω την ωρα μου και γενικα οτι μου ειναι απαραιτητο.

Απλα στο αυτοκινητο μπαινει παντα στον φορτιστη.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Δημητρη μολις στρωσει θα ειναι καλυτερη.

Προσωπικα δεν βλεπω διαφορα με παρομοια χρηση απ'οτι στο HD.

Αν δηλαδη κλησω notifications & το push και ρυθμισω να λαμβανω τα mail μου μεσω fetch ανα μισαωρο οπως το ειχα στο HD, δεν βλεπω διαφορες.

Απλα το iphone σε προκαλει για μεγαλυτερη χρηση λογο ευκολιας κλπ

 

Παντως με σωστη φορτιση οπως ειπε ο Pik δηλαδη καμια ωρα παραμονη παραπάνω απο την στιγμη που θα δειξει 100%, εχω σερφαρει και 2 ωρες χανοντας 25%.

Παντως για χρηση notebook θα χρειαστεις το μαραφετι της φωτογραφιας.

Αλλα με νορμαλ PDA χρηση μου βγαζει ανετα την μερα. Δηλαδη, τηλεφωνα, mail, ιντερνετ οταν το χρειαζομαι, οχι οταν θελω να περασω την ωρα μου και γενικα οτι μου ειναι απαραιτητο.

Απλα στο αυτοκινητο μπαινει παντα στον φορτιστη.

 

μακαρι Κωστη,να στρωσει...

 

ειδες την θηκη που σου ειπα πριν?

εγω εχω παρει την Μαυρη/κιτρινη(Αεκτζης γαρ :happy:) για την δουλεια και γενικα για δυσκολες καταστασεις.

παντως ψιλοδοκιμασα σημερα το gps του με navigon/igo :confused:

 

δεν ειν'κακο:blink:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Δημητρη μολις στρωσει θα ειναι καλυτερη.

Προσωπικα δεν βλεπω διαφορα με παρομοια χρηση απ'οτι στο HD.

Αν δηλαδη κλησω notifications & το push και ρυθμισω να λαμβανω τα mail μου μεσω fetch ανα μισαωρο οπως το ειχα στο HD, δεν βλεπω διαφορες.

Απλα το iphone σε προκαλει για μεγαλυτερη χρηση λογο ευκολιας κλπ

 

Παντως με σωστη φορτιση οπως ειπε ο Pik δηλαδη καμια ωρα παραμονη παραπάνω απο την στιγμη που θα δειξει 100%, εχω σερφαρει και 2 ωρες χανοντας 25%.

Παντως για χρηση notebook θα χρειαστεις το μαραφετι της φωτογραφιας.

Αλλα με νορμαλ PDA χρηση μου βγαζει ανετα την μερα. Δηλαδη, τηλεφωνα, mail, ιντερνετ οταν το χρειαζομαι, οχι οταν θελω να περασω την ωρα μου και γενικα οτι μου ειναι απαραιτητο.

Απλα στο αυτοκινητο μπαινει παντα στον φορτιστη.

 

Πάντως Κώστα και εσύ απ' ότι βλέπω, έχεις εντρυφήσει πλήρως στο iphone.

 

Θυμάμαι από τα posts σου στο νήμα του hd, που έλεγες οτι πάς στο μηλαράκι προσωρινά...

 

Κερδισμένος βγήκες νομίζω από αυτή την μεταστροφή.

 

Για μένα είναι πολύ νωρίς να μιλήσω ακόμα, αλλά σαν πρώτη επαφή εχω πολύ θετικές εντυπώσεις.

 

Μου φαίνεται οτι όλα γίνονται πιο έυκολα.:)

 

...δεν ειν'κακο:blink:

 

Ωραία το τοποθέτησες...:lol:

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

μακαρι Κωστη,να στρωσει...

 

ειδες την θηκη που σου ειπα πριν?

εγω εχω παρει την Μαυρη/κιτρινη(Αεκτζης γαρ :happy:) για την δουλεια και γενικα για δυσκολες καταστασεις.

παντως ψιλοδοκιμασα σημερα το gps του με navigon/igo :confused:

 

δεν ειν'κακο:blink:

Πολυ καλη για τα δυσκολα αλλα μαλλον ακριβη θα ναι για σπανια χρηση. Εσενα βεβαια με την μηχανη σου ειναι απαραιτητη.

 

Το gps πραγματι ειναι αρκετα καλο, απλα τα προγραμματα εχουν μικροπροβληματακια που θα ξεπερασουν βεβαια στις επομενες εκδοσεις τους.

Κατα τα αλλα ειναι πιο γρηγορα απ οτι τα αντιστοιχα σε PNA εκδοση.

Για αποκλειστικη χρηση, χρειαζεσαι μια βαση αεραγωγου, ενα φορτιστη αυτοκινητου, και φυσικα bluetooth για να απαντας στις κλησεις οταν το εχεις στην βαση.

Εγω πλεον χρησιμοποιω PNA μονο σε μεγαλα ταξιδια απλα γιατι το εχω.

 

 

Πάντως Κώστα και εσύ απ' ότι βλέπω, έχεις εντρυφήσει πλήρως στο iphone.

 

Θυμάμαι από τα posts σου στο νήμα του hd, που έλεγες οτι πάς στο μηλαράκι προσωρινά...

 

Κερδισμένος βγήκες νομίζω από αυτή την μεταστροφή.

 

Για μένα είναι πολύ νωρίς να μιλήσω ακόμα, αλλά σαν πρώτη επαφή εχω πολύ θετικές εντυπώσεις.

 

Μου φαίνεται οτι όλα γίνονται πιο έυκολα.:)

Καλοριζικο.

Κοιτα ειμαι της ιδιας αποψης με τον Ζαχαρακη. Θα ηθελα ενα iphone με windows, αλλα αφου δεν γινεται ειμαι μια χαρα κι ετσι. Το εχω μαθει πλεον και κανω τα παντα.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλη για τα δυσκολα αλλα μαλλον ακριβη θα ναι για σπανια χρηση. Εσενα βεβαια με την μηχανη σου ειναι απαραιτητη.

 

Το gps πραγματι ειναι αρκετα καλο, απλα τα προγραμματα εχουν μικροπροβληματακια που θα ξεπερασουν βεβαια στις επομενες εκδοσεις τους.

Κατα τα αλλα ειναι πιο γρηγορα απ οτι τα αντιστοιχα σε PNA εκδοση.

Για αποκλειστικη χρηση, χρειαζεσαι μια βαση αεραγωγου, ενα φορτιστη αυτοκινητου, και φυσικα bluetooth για να απαντας στις κλησεις οταν το εχεις στην βαση.

Εγω πλεον χρησιμοποιω PNA μονο σε μεγαλα ταξιδια απλα γιατι το εχω.

 

ενοιειται οτι αυτα που αναφερεις προυπηρχαν:)

 

εχω το καιζερ ακομη για αμεση χρηση gps οποτε την παλευω και χωρις σωστο προγραμμα στο iphone,ακομη,μιας και θα μου αρεσε να ειναι σωστο σε ολες τις αποψεις το iphone...;)

με τα backgrounder/kirikae δεν γινεται minimise στα προγραμματα gps?

δεν το δοκιμασα να σου πω την αληθεια αυτο...

πρεπει να γινεται λογικα ετσι Κωστη?:confused:

 

Κοιτα ειμαι της ιδιας αποψης με τον Ζαχαρακη. Θα ηθελα ενα iphone με windows, αλλα αφου δεν γινεται ειμαι μια χαρα κι ετσι. Το εχω μαθει πλεον και κανω τα παντα.

 

και εγω για εκει το παω Κωστα...μιας και δεν βλεπω προκοπη στα wm μεχρι τωρα...

το μονο που με φοβιζει ειναι μην με πιασει νοσταλγια για την ταλαιπωρια που ειχαμε με τα wm:wacko::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

με τα backgrounder/kirikae δεν γινεται minimise στα προγραμματα gps?

δεν το δοκιμασα να σου πω την αληθεια αυτο...

πρεπει να γινεται λογικα ετσι Κωστη?:confused:

Σαφώς και γίνεται :)

Link to comment
Share on other sites

με τα backgrounder/kirikae δεν γινεται minimise στα προγραμματα gps?

δεν το δοκιμασα να σου πω την αληθεια αυτο...

πρεπει να γινεται λογικα ετσι Κωστη?:confused:

 

 

 

και εγω για εκει το παω Κωστα...μιας και δεν βλεπω προκοπη στα wm μεχρι τωρα...

το μονο που με φοβιζει ειναι μην με πιασει νοσταλγια για την ταλαιπωρια που ειχαμε με τα wm:wacko::lol:

 

Με το backgrounder μπορείς να έχεις ένα προγραμμα στο παρασκήνιο εκτός από αυτό που βλέπεις την συγκεκριμένη στιγμή.

Με το kirikae μπορείς να έχεις ανοιχτά όσα αντέχει η μνήμη.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

εχετε δοκιμασει το 3d gallery?:confused:

 

το εχει δοκιμασει κανεις??εχω παθει πλακα!!!:blink::blink:

 

στηνεις ολη σου την φωτογραφικη σου συλλογη μεσα σε ενα στουντιο με διαφορετικα δωματια με τρομερο 3d interface !!

 

3D Gallery – Have you ever wandered through a gallery or museum admiring the beautiful paintings and pictures and thought to yourself, my pictures would look nice hanging here? If you own 3D Gallery iPhone app by Caweb.de you can hang your photos on your own gallery’s walls.

 

The 3D Gallery allows you to walk through a virtual gallery via your iPhone. By utilizing the arrows on screen you can maneuver from room to room. By dragging your fingers across the screen you’re able to adjust your view and direct your line of sight. Tapping a photo provides additional options. It also allows you to add up to 1000 of your own pictures.

 

The 3D Gallery is quite interesting and the number of rooms to visit and the number of pictures available to view is amazing. Initially, other than movement, it can be a bit difficult to figure out the ability or purpose of 3D Gallery, as the instructions are vague. Luckily, I was able to find help on iTunes and the Caweb.de website.

 

Once familiar with 3D Gallery’s controls and edit options I was able to quickly add and edit my own photos. The ability to adjust, size, and rotate pictures are but a few options available.

 

I’ll readily admit that 3D Gallery holds little interest for me, but I can see why many users will truly enjoy it. The 3D graphics and smooth movements are similar to many computer games. The enjoyment of moving throughout a maze in search of your favorite photos can be almost as much fun as hunting down enemy agents.

 

If you’re a fan of 3D games that require you to move through buildings or mazes, and an afternoon at the Louvre would be your desired setting, then 3D Gallery may be just what you’re seeking.

 

http://www.appcraver.com/3d-gallery/

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

επειδη δεν θυμαμαι....

 

αν ενω ειμαι στο gps εχω κληση η ενω κατεβαζω ενα mail μπορω να δεχομαι κλησεις κανονικα ετσι..;

 

δεν μου εχει τυχει γι αυτο ρωταω....

 

Δημητρη προσοχη γιατι βλεπω να φευγουν ευρα σε apps...

 

:p

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

επειδη δεν θυμαμαι....

 

αν ενω ειμαι στο gps εχω κληση η ενω κατεβαζω ενα mail μπορω να δεχομαι κλησεις κανονικα ετσι..;

 

δεν μου εχει τυχει γι αυτο ρωταω....

 

Δημητρη προσοχη γιατι βλεπω να φευγουν ευρα σε apps...

 

:p

 

ναι Δημητρη γινεται και πολυ ανετα μαλιστα χωρις να παιρνει χαμπαρι το τηλ :blink:

 

μολις το δοκιμασα :blink:

 

αρχισα να βαζω μυαλο....:worry: ψωνιζω απο γνωστα μαγαζια πλεον :p

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

επειδη δεν θυμαμαι....

 

αν ενω ειμαι στο gps εχω κληση η ενω κατεβαζω ενα mail μπορω να δεχομαι κλησεις κανονικα ετσι..;

 

δεν μου εχει τυχει γι αυτο ρωταω....

 

Δημητρη προσοχη γιατι βλεπω να φευγουν ευρα σε apps...

 

:p

 

Υπάρχει περίπτωση όταν δεν είσαι σε 3G δίκτυο και ανάλογα με τον πάροχο (π.χ. η vodafone φαίνεται ότι έχει αυτό το πρόβλημα) κατά τη διάρκεια κυκλοφορίας δεδομένων (κατέβασμα mail ή άλλη χρήση) να μην μπορείς να δεχτείς κλήσεις γιατί το GPRS μοιράζεται το ίδιο κανάλι με τη φωνή.

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει περίπτωση όταν δεν είσαι σε 3G δίκτυο και ανάλογα με τον πάροχο (π.χ. η vodafone φαίνεται ότι έχει αυτό το πρόβλημα) κατά τη διάρκεια κυκλοφορίας δεδομένων (κατέβασμα mail ή άλλη χρήση) να μην μπορείς να δεχτείς κλήσεις γιατί το GPRS μοιράζεται το ίδιο κανάλι με τη φωνή.

 

εγω η δοκιμη που εκανα,ηταν σε απλο δικτυο(οχι 3g) σε cosmote :)

 

υπαρχει περιπτωση να συμβει κατι τετοιο σε περιπτωση 3g κατασταση του τηλ?

δεν μιλαω να κατεβαζω μειλ,να κανω πλοηγηση και να μιλαω και στο τηλ!!

απλα να ειναι σε 3g κατασταση και ενω ειμαι σε πλοηγηση να χτυπησει τηλ ...

μην τρελαθουμε κιολας :confused:

ποιος θα οδηγαει ??:lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω την παρεα, απο το Βελιγραδι. Συντομα, Τριτη βραδυ θα ειμαι παλι πισω Salonica, και θα τα λεμε κανονικα :p

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω την παρεα, απο το Βελιγραδι. Συντομα, Τριτη βραδυ θα ειμαι παλι πισω Salonica, και θα τα λεμε κανονικα :p

 

αντε με το καλο Κωστη :)

 

μας ελειψε το χαρισματικο ""κραξιμο"" σου :lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω κάπου μπερδεύτηκαν το GPS με το GPRS γιατί η παραπάνω κουβέντα κάπου δε βγάζει νόημα :lol:
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω κάπου μπερδεύτηκαν το GPS με το GPRS γιατί η παραπάνω κουβέντα κάπου δε βγάζει νόημα :lol:

 

δεν μπλεχτηκε τπτ αλλο εκτος απο τα μπουτια μας :p

 

εσυ τι εχεις να πεις για ολα αυτα Νικο??:lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

GPS και οποιοδήποτε άλλο application τρέχουν μια χαρά μαζί. Και οι κλήσεις και η μουσική και όλα.

 

Δεύτερο θέμα.. GPRS και κλήσεις. Όταν είστε σε περιοχές που δεν υπάρχει δίκτυο 3G και η συσκευή βρίσκει μόνο GPRS (πολύ χαμηλότερες ταχύτητες), τότε αν κάνετε browsing ή γενικά χρισιμοποιείτε το ιντερνετ οι κλήσεις θα χάνονται. Δεν είναι πρόβλημα του iphone αυτό. Είναι θέμα δικτύου. Εγώ το είχα και με το HD.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω οτι υπάρχουν ουσιαστικές διαφορες στις βασικές λειτουργιες. Απλα το iphone εχει δωσει περισσότερο βαση στην ζωντανη συνδεση της συσκευης με το διαδυκτιο, κατι που επιτασει η εποχη και η ορθοτερη χρηση εφαρμογων που απαιτουν φρεσκα δεδομενα.

Πιστεψτε με αυτος ειναι και ο λογος που δεν βαριεμαι την συσκευη.

Οσες στατικες εφαρμογές και να εχεις τις βαριεσαι σε λίγο καιρο. Ομως η ιντερνετικη αμεσοτητα κρατα την συσκευη παντα σε ενδιαφερον.

Με το HD και γενικα τα wwm εκτος του οτι δεν υπήρχαν τετοιες ενδιαφερουσες εφαρμογές, η υλοποιηση δεν ηταν τοσο ανετη για να σε προδιαθετει.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω ότι εκτός από ότι δεν υπάρχουν τέτοιες εφαρμογές, η πρόσβαση που σου δίνεται τόσο μέσω του Cydia όσο και μέσω του AppStore είναι τόσο εύκολη που επίσης δεν το βαριέσαι..

 

 

 

 

 

Ώστε ο καρντάσης λείπει.. Λέω και εγώ. Που είναι τόσες μέρες χαμένος...:lol::p:happy:

Link to comment
Share on other sites

θυμαμαι οταν ειχα το edge ακομα....ειχα ενεργοποιησει ΤΟΤΕ ενα πακετο δεδομενων 500ΜΒ και το ευτανα στα 370 τον μηνα....

 

δεν θελω να φανταστω που μπορει να φτασει τωρα με αυτες τις ταχυτητες...

 

 

ΥΓ. χρονια πολλα και στους Δημητρηδες :D

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...