Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

θελει jb iphone αυτος ο οδηγος Χριστινα;)

 

δεν μπορεις να περιηγηθεις στα αρχεια της συσκευης μεσω file explorer,ειτε απο το pc,ειτε απευθειας μεσα στο iphone,αν πρωτα δεν ειναι jbraken το μηλο σου:)

 

Μητσο τι εγινε, εστω και περιστασιακα θυμασαι τα παλια ? Καλο ειναι αυτο, οτι μαθαινει κανεις δεν ξεχνιεται :p

Καλημερα :D

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • ktsak

    1057

  • CarpeNoctum

    1174

  • zaharakis

    1501

  • soom

    1462

Σας ευχαριστώ όλους για την βοηθειά σας, θα τα διαβάσω και θα ξαναπροσπαθήσω!! Πάω για ύπνο γιατί αύριο θα κουτουλάω και αντί να ξυπνήσω εγώ την κόρη μου θα με ξυπνήσει εκείνη :lol: :lol: :D

 

Καληνύχτα σας

Link to comment
Share on other sites

Για διαβαστε και αυτο http://www.iphonehellas.gr/15232/rumor-iphone-hd-to-launch-june-22-have-apple-chipset-960×640-display-front-facing-camera-multitasking/ :D

Αν ειναι αληθεια, εχει να πεσει πολυ γελιο :p :lol: :p

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα το iPhone δεν είναι τέλειο. Δεν είναι μόνο η έλλειψη multitasking και flash. Αλλά δεν υποστηρίζει καν τις βιντεοκλήσεις και δεν έχει ραδιόφωνο, κάτι που βρίσκεις σε ένα κινητό των 18 ευρών. Ακόμα 3 MP, χωρίς υποστήριξη flash και με μετριότατους φακούς είναι πολύ λίγα για ένα κινητό 500-600 ευρώ. Παρά τις αδυναμίες ωστόσο δεν θα άλλαζa το 3GS παρά μόνο με το νέο iPhone (άλλο ένα εκνευριστικό το 99% των εφαρμογών για να είναι συμβατές με την πρώτη γενιά iPhone δεν υποστηρίζουν καμία από τις επιπλέον δυνατότητες του 3gs και φοβάμαι πως το ίδιο θα γίνει και με το iPhone4). To iPhone για μένα είναι ένα εξαιρετικό book reader για το μέγεθος του (με το Stanza), έχει τις περισσότερες και πιο ποιοτικές εφαρμογές, το καλύτερο media player και είναι και εξαιρετικά γρήγορο, όμορφο και λειτουργικό. Ακόμα καταπληκτική wi-fi σύνδεση μέσω safari ή εφαρμογών και ακόμα παραμένει το πιο εύκολο κινητό ακόμα για να γράφεις SMS. Τι περισσότερο θα μπορούσε να ζητήσει κανείς από ένα κινητό;
Link to comment
Share on other sites

αν ειναι αληθεια εχει να πεσει πολυ κλαμα απο τους ανταγωνιστες λεω εγω....

 

;)

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Ας μείνει στην 3.1.3 τότε προς το παρόν. Καλό είναι να στήσει και ως καινούρια συσκευή γιατί αν επανέφερε backup θα του άφησε σκουπίδια από το JB της 3.1.2. Λογικά τις επόμενες μέρες θα βγει η 3.2 και μετά από λίγο και το JB της έτσι όπως όλα δείχνουν.

οκ,ευχαριστω Νικο:)

 

Μητσο τι εγινε, εστω και περιστασιακα θυμασαι τα παλια ? Καλο ειναι αυτο, οτι μαθαινει κανεις δεν ξεχνιεται

Καλημερα

 

επ :O ειχαμε νυχτερινη αποψε πτεραρχε? :p

δεν ξεχνιονται ετσι ευκολα Κωστη:)

Για διαβαστε και αυτο http://www.iphonehellas.gr/15232/rumor-iphone-hd-to-launch-june-22-have-apple-chipset-960×640-display-front-facing-camera-multitasking/ :D

Αν ειναι αληθεια, εχει να πεσει πολυ γελιο

αυτο λεω και εγω...εχει να πεσει πολυ γελιο:shifty:

 

ακομη και το ονομα ειναι για αμφισβητηση :D ακου HD :p

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

οκ,ευχαριστω Νικο

επ ειχαμε νυχτερινη αποψε πτεραρχε? :p

δεν ξεχνιονται ετσι ευκολα Κωστη:)

αυτο λεω και εγω...εχει να πεσει πολυ γελιο :shifty:

ακομη και το ονομα ειναι για αμφισβητηση ακου HD:p

 

Μωρε αν ειναι αληθεια ολα αυτα ποιοι θα κλαινε :cry: και ποιοι θα γελανε :lol: παιζεται :p. Οσο για το ονομα, αυτο σε πειραξε εσενα ? Το HD που το ειχε απο περσυ ? Το Οmnia που το εχει απο περσυ? Το οτι θα εχει μεγαλυτερη αναλυση δεν σου λεει τιποτις ? :blink:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Μωρε αν ειναι αληθεια ολα αυτα ποιοι θα κλαινε :cry: και ποιοι θα γελανε :lol: παιζεται :p. Οσο για το ονομα, αυτο σε πειραξε εσενα ? Το HD που το ειχε απο περσυ ? Το Οmnia που το εχει απο περσυ? Το οτι θα εχει μεγαλυτερη αναλυση δεν σου λεει τιποτις ? :blink:

 

 

 

αυτο με την αναλυση,ειναι τοσο σοβαρο Κωστα,που ολα τα αλλα μπαινουν σε 2η μοιρα ε?:p

 

αυτη ειναι η αλλαγη πολιτικης της apple που θα κανει τον ανταγωνισμο,οντως,να κλαιει...αλλα απο τα γελια :lol:

κοιτα να δεις τελικα που θα κατσω πολυ περισσοτερο απο οσο φανταζομουν,με τον λεοντα :lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

αυτο με την αναλυση,ειναι τοσο σοβαρο Κωστα,που ολα τα αλλα μπαινουν σε 2η μοιρα ε?:p

αυτη ειναι η αλλαγη πολιτικης της apple που θα κανει τον ανταγωνισμο,οντως,να κλαιει...αλλα απο τα γελια :lol:

κοιτα να δεις τελικα που θα κατσω πολυ περισσοτερο απο οσο φανταζομουν,με τον λεοντα :lol:

 

Υπομονη Μητσο, ο Ιουνος ειναι κοντα. Αν οντως αλλαξει το τοπιο και γελασει η Apple :lol:, τοτε θα χαρουμε να σας δουμε παλι εδω. Αν ομως τελικα κλαψει :cry:, θα χαρουμε να παμε ολοι μαζι σε κατι αλλο, που σιγουρα δεν θα ειναι το Leo η οποιοδηποτε αλλο WM 7 series κινητο. Τι θα ειναι αυτο δεν ξερω, θα δουμε :worry:.

Υπομονη για ολους μας ομως. Καλα θα ειναι να μην κανει κανενας μας πομπωδεις δηλωσεις, γιατι δεν ξερουμε ακομη τι θα δουμε απο κανεναν :X. Ουτε την Ms, την Apple η την Google η οποιονδηποτε αλλο. Υπομονη :D

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Ραδιοφωνο υπαρχει στο 3GS,(το h/w δλδ) και πιθανοτατα θα ενεργοποιηθει στην 4.x
"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

αυτο με την αναλυση,ειναι τοσο σοβαρο Κωστα,που ολα τα αλλα μπαινουν σε 2η μοιρα ε?:p

 

αυτη ειναι η αλλαγη πολιτικης της apple που θα κανει τον ανταγωνισμο,οντως,να κλαιει...αλλα απο τα γελια :lol:

κοιτα να δεις τελικα που θα κατσω πολυ περισσοτερο απο οσο φανταζομουν,με τον λεοντα :lol:

 

 

Διπλασια αναλυση οθονης,επομενης γενιας SoC,διπλασια μνημη,καμερα με LED flash στα 5MP με video στα 720p,βιντεοκλησεις,ραδιοφωνο,multitasking-ρεαλιστικα τι αλλο μενει να ζητησει κανεις?Αλουμινενιο unibody,υποδοχη για καρτες μνημης και ξεκλειδωτο BT? :p

 

Ας μεινει κατι και για την επομενη γενια :D

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Διπλασια αναλυση οθονης,επομενης γενιας SoC,διπλασια μνημη,

1.καμερα με LED flash στα 5MP

2.με video στα 720p,

3.βιντεοκλησεις,

4.ραδιοφωνο,

5.multitasking-ρεαλιστικα

6.τι αλλο μενει να ζητησει κανεις?Αλουμινενιο unibody,υποδοχη για καρτες μνημης και ξεκλειδωτο BT?

 

7.Ας μεινει κατι και για την επομενη γενια

 

για τα της οθονης δεν τα σχολιαζω γιατι αν ειναι ετσι,ειναι οντως πολυ θετικα.

επειδη ομως ειμαι απο τους τυπους που στις ανακοινωσεις νεων συσκευων,ΠΑΝΤΑ κραταω ΜΙΚΡΟ καλαθι....

1.που το ειδες το φλας? οσο για τα 5πιξελς...σημερα ολοι παιζουν στα 8+

2.αν δεν το δω,δεν το πιστευω(το καλαθι που λεγαμε?)πολλοι το εχουν ανακοινωσει αλλα πουθενα δεν το ειδαμε στην πραξη..

3.βιντεοκλησεις :blink: τι ειπες τωρα??????υπαρχει και τετοιο πραγμα??ρε τι σου ειναι η τεχνολογια....ξυπνησε η μηλομανα μετα απο τοσα χρονια και θα τους χειροκροτησουμε κιολας,αν ηθελε ας μην την εβαζε:p(εδω κολαει η γλωσιτσα εξω....)

4.ραδιοφωνο??Fm??:blink: πω πω?το ιδιο σχολιο με το 3 (περι του "ξυπνησε η μηλομανα κλπ κλπ)

5.με πληρωμενη εφαρμογη ??:lol::lol: να δω τι αλλο θα πειτε πια....

6.η ειρωνια δεν κολαει και πολυ εδω θα ελεγα.....καποιοι σαν και σενα αλλαζουν τους τονους της συζητησης εδω μεσα.....

 

7.εχω περασει 3 γεννεες iphone...ερχεται η 4η και ακομη θα περιμενω,ποτε θα κ@υλωσει η APPLE να δωσει,οτι τα κινητα της πλακας τα εχουν δεδομενα??ασε ρε φιλαρακι...ασε...

 

επειδη εγω δεν ειχα ποτε παρωπιδες και δεν με χαρακτηρισε ποτε ο οπαδισμος (εκτος στα moto GP και τον Rossi) θα τα πιστεψω ολα αυτα που μας λενε,οτι ΘΑ κανουν τα καινουρια κινητα,μονο οταν τα πιασω στα χερια μου!!

 

και μετα θα δουμε τι καλαθι χρειαζεται...

 

ακομη δεν τον ειδαμε Γιαννη τον εβγαλαμε.... κρατηθειτε και λιγακι....νισαφι πια:O

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Την καλημέρα μου σε όλους!

 

Ας κρατηθουμε λιγάκι με τις «προδιαγραφές» που άρχισαν να κυκλοφορούν γιατί τίποτα από αυτά δεν έχει ανακοινωθεί επίσημα. Αυτό έχει σαν αποτέλεσμα να φτιαχνομαστε θετικά ή αρνητικά, ανάλογα με την κοσμοθεωρία του καθενός μας και στο τέλος να αναπαριστανουμε το ανέκδοτο με το γρυλλο την ώρα που θα βγει ο Jobs να πει τα δικά του στις 22/6, που από ότι φαίνεται είναι η ημερομηνία παρουσίασης ότι νέου θα έχει να πει η apple σε αυτό το θέμα.

 

Ειδικά δε για τη δέσμη χαρακτηριστικών που κυκλοφόρησε αυτές τις μέρες, ξεκίνησε από ένα δημοσίευμα της Wall Street Journal που η ίδια η κοινότητα της apple το «έκραξε» ;)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

.............Ας κρατηθουμε λιγάκι με τις «προδιαγραφές» που άρχισαν να κυκλοφορούν γιατί τίποτα από αυτά δεν έχει ανακοινωθεί επίσημα. ...............

 

Καλημερα σε ολους. Ο Κωστας εχει δικιο και συμφωνω.

Το ειπα και στο προηγουμενο post moy. O Ιουνος ειναι κοντα. Επειδη και γω δεν ειμαι απο τους κολλημενους users, αν οντως παρουσιασει κατι πολυ καλο η Apple, τοτε θα χαρω να σας δω και παλι στο μηλαρακι, αν ομως οχι θα χαρω να παμε ολοι μαζι σε κατι αλλο, που σιγουρα τοτε δεν θα ειναι το Leo η οποιοδηποτε αλλο WM 7 series κινητο (εσυ Δημητρη εκανες αυτη τη δηλωση λογω νεου λειτουργικου). Το τι θα ειναι αυτο δεν ξερω, θα δουμε τοτε. Αρα ας κανουμε ολοι υπομονη. Ας μην βιαζομαστε να κανουμε δηλωσεις, γιατι δεν ξερουμε ακομη τι θα δουμε ουτε απο την Ms, ουτε απο την Apple αλλα ουτε και απο την Google η οποιονδηποτε αλλο. Υπομονη και καλη καρδια :D

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους........

Νομίζω τα είπαμε και χθες όσον αφορά το μήλο......

Σε ένα πράγμα θα συμφωνήσω με τον Δημήτρη ότι τι έγινε ρε παιδιά ξύπνησε η μηλομάνα???Θα μας δώσει και εμάς αυτά που οι άλλοι έχουν χρόνια τώρα και θα τους πούμε και ευχαριστώ για μία συσκευή που θα κοστίζει πάνω από 600 ευρώ????Μην τρελαθούμε.........

Η apple πρέπει να κάνει το βήμα μπροστά και να μην μας φλομώσει με ένα ράδιο, με μία βίντεοκλήση και ένα φλας. Δηλαδή ρε παιδιά αν μας δώσει αυτά που ανέφερα θα είστε ευχαριστημένοι??????Εγώ προσωπικά θα την κάνω στην απέναντι όχθη όχι για κανένα άλλο λόγο (γιατί αν ήθελα την δουλειά μου την κάνω μια χαρά και με το μήλο) αλλά γιατί δεν πάει άλλο η κοροιδία!!!!!!!!!!

Μηλαράδες αυτά που περιμένουμε, οι άλλοι τα έχουν καιρό τώρα (άλλο το θέμα αν εμείς έχουμε πράγματα που αυτοί δεν έχουν).

Τουλάχιστον εγώ σε καμία περίπτωση αν μου δώσουν ένα ράδιο και ένα φλας δεν θα πω, είδες το μήλο που έκανε την έκπληξη?????Κοροιδία θα είναι μέσα στα μούτρα μας.............

Αν βέβαια επαληθευτούν τα περί οθόνης, διπλάσιας μνήμης,βίντεο, multi και όλα τα άλλα τότε ναι θα έχει κάνει την έκπληξη και ταυτόχρονα την καινοτομία παρουσιάζοντας μία συσκευή τέλεια σε όλα της τα χαρακτηριστικά και θα αξίζει τον κόπο και να την πάρουμε και να συνεχίσουμε να είμαστε μηλαράδες.........

Όσο για το μικρό καλάθι που λέει ο Δημήτρης συμφωνώ και επαυξάνω.......Προσωπικά δεν νομίζω ότι η apple θα αλλάξει τόσο πολύ την φιλοσοφία της (μας το έχει δείξει άλλωστε και στο παρελθόν αυτό) και δεν θα μας δώσει σε μία συσκευή τόσα πολλά πράγματα δωρεάν, ελπίζω να διαψευστώ!!!!!

από windows mobile σε iphone 3gs......ανεπιστρεπτί η εποχή των wm....Βαγγέλης.[sIGPIC][/sIGPIC]

msn:giankovits@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

μακαρι να ειναι αληθεια οι προδιαγραφες του παιδια αλλα φυσικα η τιμη του να ειναι και το πολυ σαν τα προηγουμενα μερες που ειναι.αν ισχυει ειναι σαφης η βελτιωση του!να ανεβαινε και λιγες ιντσες!!!
Link to comment
Share on other sites

http://www.ispazio.net/wp-content/uploads/2010/03/29822-500.png

 

:lol:

 

Το θέλω!!!:lol:

 

Πηγή: iSpazio

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

Τι είναι αυτό ρε παιδιά? Σταθερή βάση για το iPhone?

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Τι είναι αυτό ρε παιδιά? Σταθερή βάση για το iPhone?

 

 

Ακριβώς!

 

Και το πιο κορυφαίο!

 

Το ispazio εχει δικιά του εφαρμογή στο AppStore.

 

Τα screenshots της εφαρμογής είναι απο jailbroken iPhone:lol:

 

http://a1.phobos.apple.com/us/r1000/033/Purple/d2/ac/eb/mzl.kbbauaby.320x480-75.jpg

 

Φοβερο έλεγχο κάνει η Apple!:lol:

Τον όπερα ακόμα να τον εγκρίνει!

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

Από όσα ακούγονται για το νέο iPhone δεν τα πολύ πιστεύω. Το πολύ να το κάνουν ποιο γρήγορο, μια καλύτερη κάμερα και multitasking. Τώρα αν βάλουν μεγαλύτερη οθόνη, καλύτερη ανάλυση οθόνης,ράδιο,bluetooth, και κάποια αλλά που ακούγονται τότε θα είναι εκπληψη και σίγουρα θα την φέρει μεγάλα κέρδη.
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

ε οχι και εκπληξη αν βαλουν καλυτερη αναλυση οθονης και καλυτερη καμερα!! οχι και να καταντησουμε προβατα......
Link to comment
Share on other sites

ε οχι και εκπληξη αν βαλουν καλυτερη αναλυση οθονης και καλυτερη καμερα!! οχι και να καταντησουμε προβατα......

 

σωστος......μαλλον υποχρεωση τους ειναι.επιβαλλεται με τοσες πωλησεις που κανουν

Link to comment
Share on other sites

παιδια,καλησπερα :)

 

δεν ειναι ριζικες αλλαγες αυτα που ανακοινωνονται,εκτος της οθονης που ειναι wow :confused:

 

αν δεν "ανοιξουν" το λειτουργικο,δεν θα με δουν ευκολα απο εκει παλι...

οσο για την απεναντι οχθη,εγω δεν ξερω ποια θα ειναι αυτη και ειλικρινα,δεν με νοιαζει καθολου πως θα λεγεται!!!

δεν εχω τετοια προβληματα,ποτε δεν ειχα!!

ο καλυτερος θα με κερδισει,οπως και τους περισσοτερους "ανοιχτομυαλους καταναλωτες":!:

 

Κωστη(ktsak) φιλε μου,φυσικα και εχω "φωναξει" οτι σιχαθηκα τα 7αρια οπως τα ειδα!!

οπως σιχαινομαι και οποια "κλειστη" πλατφορμα λογισμικου!!

 

Βαγγελη,δεν θα χαριστω ποτε σε κανεναν,αν το αξιζουν θα ειμαι μαζι τους,οπως και αν λεγονται αυτοι...

τα θελω ολα και τα απαιτω μαλιστα...ειδικα στα 700ε που μας ζητανε πανω κατω,για αντιτιμο:!:

 

ενα μεγαλο κινητρο για το μηλο,για μενα ειναι οι αγορασμενες εφαρμογες που εχω απο τα προηγουμενα μηλα μου.αλλα εχω "καψει" και εχω καψει λεφτα τοσα χρονια,ωστε να κολησω μονο σε αυτο...

οσο και αν δεν το δεχεστε μερικοι,ΔΕΝ εχω ελλειψεις σοβαρες απο το λεο αυτην την στιγμη και ετσι,δεν καιγομαι σωνει και καλα να "ανακαλυψω" την καλυτερη συσκευη,για να αντικαταστησω το λεο μου.

οποτε θα τα κοιταω ολα απο ψηλα,οπως ειχα την δυνατοτητα να κανω (αλλα με πολλα παραπονα και ελλειψεις τοτε) με το μηλο μου πριν παρουσιαστει το λεο.

 

δεν ιδρωνει το αυτι μου απο τπτ αυτην την στιγμη,γιατι κανω την δουλεια μου αψογα χωρις πολλους συμβιβασμους....μου λειπουν πραγματα,αλλα οχι καποια που δεν μπορω να ζησω χωρις αυτα!!!

μια κατασταση που δεν ισχυε τοτε με το 3GS μου,ωστε να με κανει να μεινω με το μηλο μου.

 

απο εδω και στο εξης οσοι δυναμιτιζουν το thread,θα δεχονται την κατακραυγη μου ...δεν θα επιτρεψω σε κανεναν να χαλασει το κλιμα ειλικρινειας και ανιδιοτελισμου που επικρατει απο τα ατομα της παλιοπαρεας!!

ειμαστε καποια ατομα με ανοιχτο μυαλο που φτιαξαμε αυτην την παρεα,ασχετα με τι τηλ και αβαταρ εχουμε ....

εχουμε μαθει να μοιραζομαστε αποψεις και συναισθηματα,εμπειριες και γνωση,αποψεις και γνωση μεσω φιλικου κλιματος χωρις παρωπιδες και οπαδισμους...τα περισσοτερα ατομα αυτης της παρεας,εχουνε βοηθησει και βοηθουν χρονια τωρα χρηστες του MYphone χωρις κανενα προσωπικο κερδος και στηριζουν αυτο το φορουμ που το αισθανονται και "δικο τους" μετα απο τοση προσφορα...

οσοι δεν το σεβονται αυτο,δεν εχουν καμια δουλεια εδω μεσα....

 

φιλικα παντα(μονο σε οσους το αξιζουν πλεον) Δημητρης :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη αν κρίνω απ το κείμενο σου σήμερα δεν είσαι πολύ κουρασμένος κ έγραψες πραγματικά ένα κείμενο που εκτός ότι με βρίσκει σύμφωνο 1000% θα μπορούσε πολύ εύκολα να είναι κ το καταστατικό του παρόντος thread!!

Κ μακάρι από δω κ πέρα να μην χαλίεσαι με άτομα κ καταστάσεις που δεν χωράνε σ αυτήν την παρέα !;);)

 

Καλώς η κακώς τώρα σ ότι έχει να κάνει με το μήλο νομίζω ότι σίγουρα δε μπορούμε να πανηγυρίζουμε ακούγωντας μόνο τα σενάρια κ τις φήμες (ειδικά απ την στιγμή που κ εκείνες δεν είναι κάτι πρωτοποριακό...) αλλά υπομονή κ κάθε πράγμα στον καιρό του κ ο Jobs τον Ιούνιο! :ninja:

ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΜΙΧΑΛΗΣ Mesi.im abalos

dell 10" mac os X 10.6.4 "minimac" thanks to ktsak

the best thread in Myphone Περι ανεμων και υδατων για πρωην κατοχους HD και νυν iPhone Κάντε την παρέα μας πιο οικεία

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξερεται αν θα βγει jailbreak για την 3.1.3, γιατί μερικοί λένε ότι μπορεί και να μην βγει. Εγώ ξέρω πάντως ότι θα βγει.
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...