Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μηπως ηταν ασπρες...;

 

οι μαυρες δεν το κανουν αυτο.....

 

εγω λεω να βαλω μια φωτογραφια σε μια Lamborghini Murcie Roadster που εχω αλλα σας σεβομαι δεν θελω να προκαλεσω....:lol:

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Παρε τοτε ενα Λεωνιδα :ρ

Όχι ευχαριστώ, να λείπει το βύσσινο. Αν ήθελα τέτοια γκουμούτσα έπαιρνα μια plasma τηλεόραση 46" και κυκλοφορούσα με αυτήν στο ...αφτί. :lol: :lol: :lol:

 

Πηρα δυο incipio θηκες και μετα απο μια εβδομαδα αρχισε να ξεφλουδιζει η ματ επιστρωση. Απο κατω εμφανιζεται ενα απαισιο γυαλιστερο πλαστικο.

Πολυ μαπα τελικα!

Γι'αυτό και εγώ την έστειλα και έμεινα με τις Solo που ούτε γρατζουνιούνται ούτε ξεβάφουν ούτε ξεφτούν, και προστατεύουν και από πτώσεις. :lol:

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

:happy:

 

Το 2G με τα τελευταια τι μειονεκτηματα εχει; (Ξερω μονο τις διαφορες του 3GS με το 3G). Περα απο το οτι η μπαταρια του θα ειναι επιεικως ψοφια 2 χρονια μετα.. Θυμαμαι ενα καραφαουλ: το jack δεν ηταν 3.5mm... οτι να 'ναι..

 

Το ψιλοσκευτομαι για να μπω και γω λιγο στη απλο-κατασταση, δεδομενου οτι ειμαι στριμωγμενος..:ninja:

ƒ
Link to comment
Share on other sites

Άγνωστοι μόλις μου έστειλαν φωτογραφία του Ζαχαράκη - μωρό. Η γνησιότητά της ερευνάται...

Στα χρόνια που μεσολάβησαν το μόνο που άλλαξε είναι πως ίδιος μεγάλωσε και τα τηλέφωνα μίκρυναν. :lol: :lol: :lol:

http://360digest.com/uploads/baby_on_phone_small.jpg

 

 

Εχω λιωσει στο γελιο μιλαμε!!!!

Δεν παλευεστε με τπτ ρε φιλαρακια!!!!

 

μα με τπτ:lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Εχω λιωσει στο γελιο μιλαμε!!!!

Δεν παλευεστε με τπτ ρε φιλαρακια!!!!

 

μα με τπτ:lol:

 

Γέλα γέλα Δημήτρη και ο Κώστας (ktsak) θα σου πάρει και εσένα βαν. :p

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Όχι ευχαριστώ, να λείπει το βύσσινο. Αν ήθελα τέτοια γκουμούτσα έπαιρνα μια plasma τηλεόραση 46" και κυκλοφορούσα με αυτή στο αφτί. :lol: :lol: :lol:

 

Μπαχαχαχαχα!!

Και ενα φωτοβολταικο 30m^2 στην πλατη:lol:

 

Άγνωστοι μόλις μου έστειλαν φωτογραφία του Ζαχαράκη - μωρό. Η γνησιότητά της ερευνάται...

Στα χρόνια που μεσολάβησαν το μόνο που άλλαξε είναι πως ίδιος μεγάλωσε και τα τηλέφωνα μίκρυναν. :lol: :lol: :lol:

http://360digest.com/uploads/baby_on_phone_small.jpg

Χεχεχε!

ƒ
Link to comment
Share on other sites

Εχω λιωσει στο γελιο μιλαμε!!!!

Δεν παλευεστε με τπτ ρε φιλαρακια!!!!

 

μα με τπτ:lol:

 

+1000:lol::lol::lol:

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

Άγνωστοι μόλις μου έστειλαν φωτογραφία του Ζαχαράκη - μωρό. Η γνησιότητά της ερευνάται...

Στα χρόνια που μεσολάβησαν το μόνο που άλλαξε είναι πως ίδιος μεγάλωσε και τα τηλέφωνα μίκρυναν.

http://360digest.com/uploads/baby_on_phone_small.jpg

 

:lol: :lol: :lol:

 

 

ΧΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑ

 

ΧΑΧΑ| :lol:

 

 

ΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ

 

 

 

Ε ρε πο*στη γέλια...! :lol: :lol:

 

 

:respect:

Link to comment
Share on other sites

Να μαστιγωθουν δημοσια αυτοι που την προτειναν :!: :!: :!: :!:

 

Οσο για τις φωτογραφιες, ρε σεις σοβαρο τεχνολογικο forum ειμαστε :p, οχι το Χρυσο Κουφετο :lol:

 

Ο soom την πρότεινε.

 

Σε αυτόν όλο το ξύλο!!!!:lol:

iPhone 4 32GB Black iOS 4.0.2 - iPhone 3GS 32GB Black iOS 4.0.1 // MacBookPro 15.4'' - 2.80 GHz

"Μόνη ξανά δεν θα σ' αφήσω, να μη μ' αφίσεις μόνο ποτέ" ...είπα κάποτε...

Κώστας @ Εξάρχεια & Αγ. Δημήτριος

Link to comment
Share on other sites

Ο soom την πρότεινε.

 

Σε αυτόν όλο το ξύλο!!!!

 

:lol:

 

:worry: :confused: :worry: :confused:

 

 

 

Τι σας έκανα....:cry: :vava::scared:

Link to comment
Share on other sites

:lol:

 

:worry: :confused: :worry: :confused:

 

 

 

Τι σας έκανα....:cry: :vava::scared:

 

Για τη θήκη λεμε την ινσιπιο. Μας έφαγες τ αυτιά!!!!

 

Επίσης και μένα άγνωστος μου έστειλε πως θα είναι ο Αλέξανδρος σε 50 χρόνια

iPhone 4 32GB Black iOS 4.0.2 - iPhone 3GS 32GB Black iOS 4.0.1 // MacBookPro 15.4'' - 2.80 GHz

"Μόνη ξανά δεν θα σ' αφήσω, να μη μ' αφίσεις μόνο ποτέ" ...είπα κάποτε...

Κώστας @ Εξάρχεια & Αγ. Δημήτριος

Link to comment
Share on other sites

Για τη θήκη λεμε την ινσιπιο. Μας έφαγες τ αυτιά!!!!

 

Επίσης και μένα άγνωστος μου έστειλε πως θα είναι ο Αλέξανδρος σε 50 χρόνια

 

:lol::lol:

 

Και σε μένα η Incipio ξέφτισε.. Και πήρα την πράσινη!!! Κρίμα :(:(

 

 

Όσο για τον... φίλο.... στην φωτογραφία... :cry: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ο soom την πρότεινε.

 

Σε αυτόν όλο το ξύλο!!!!:lol:

εγω την ειχα προτεινει...

 

ελατε να με βαρησετε ολοι με την πρωτη πτηση... :p

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Θα τους πάρει ο ΔΙΑΟΛΟΣ στα Multirama.... :mad: :mad:

 

 

Αναμένετε βίντεο να μου πείτε τι σκατά.... :mad:

Link to comment
Share on other sites

Θα τους πάρει ο ΔΙΑΟΛΟΣ στα Multirama.... :mad: :mad:

 

 

Αναμένετε βίντεο να μου πείτε τι σκατά.... :mad:

 

Τι έπαθες Αλέξανδρε - Αλβέρτε?

iPhone 4 32GB Black iOS 4.0.2 - iPhone 3GS 32GB Black iOS 4.0.1 // MacBookPro 15.4'' - 2.80 GHz

"Μόνη ξανά δεν θα σ' αφήσω, να μη μ' αφίσεις μόνο ποτέ" ...είπα κάποτε...

Κώστας @ Εξάρχεια & Αγ. Δημήτριος

Link to comment
Share on other sites

Θα τους πάρει ο ΔΙΑΟΛΟΣ στα Multirama.... :mad: :mad:

 

 

Αναμένετε βίντεο να μου πείτε τι σκατά.... :mad:

 

Γυναίκα τρέξε κάτι έχει το παιδί :lol::lol:

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Γυναίκα τρέξε κάτι έχει το παιδί :lol::lol:

 

Θα φάει κάποιος ξύλο?

 

Αλέξανδρε-Αλβέρτε πόσους χρειάζεσαι?

 

Είμαστε έτοιμοι!!!!

iPhone 4 32GB Black iOS 4.0.2 - iPhone 3GS 32GB Black iOS 4.0.1 // MacBookPro 15.4'' - 2.80 GHz

"Μόνη ξανά δεν θα σ' αφήσω, να μη μ' αφίσεις μόνο ποτέ" ...είπα κάποτε...

Κώστας @ Εξάρχεια & Αγ. Δημήτριος

Link to comment
Share on other sites

Είχε καεί η κάρτα γραφικών μου πριν από 2-3 βδομάδες. Τους το πήγα στα Multirama. Υποτίθεται πως το έφτιαξαν..:mad:

 

ΣΚΑΤΑ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΟΥΣ..:mad:

 

Τώρα καταστράφηκε... :mad:

 

Προσπαθώ να ανεβάσω ένα βίντεο να δείτε να μου πείτε μια γνώμη. Για να το ανεβάσω στο RS θέλει 20 λεπτά και βαριέμαι..:mad:

 

Προσπαθώ στο MobileMe που θέλει 5 λεπτά αλλά μετά δεν το βλέπω...:mad::mad:

 

Και τους έδωσα και 50Ε που υποτίθεται πως είχα ακόμα εγγύηση. Τσακώθηκα. Θα πάω σήμερα κα θα τους το κάνω καλοκαιρινό αν μου πουν μα μου..:angry:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, σε κάποια στιγμή, γύρω στα 10-20 δευτερόλεπτα αφού ανοίξει ο υπολογιστής βγαίνει το Grub που επιλέγω ποιο λειτουργικό θέλω, Ubuntu ή Win. Τα Win είναι κάτω κάτω και πατάω το βελάκι κάτω. Αρχίζει κανονικά και ακούω και τον κλασικό ήχο των Win.

 

http://rapidshare.com/files/319451887/video.mov

 

 

και σας παρακαλώ.. πείτε μου τι σκατά είναι αυτό που συνέβη πάλι....:cry::cry::cry::cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, σε κάποια στιγμή, γύρω στα 10-20 δευτερόλεπτα αφού ανοίξει ο υπολογιστής βγαίνει το Grub που επιλέγω ποιο λειτουργικό θέλω, Ubuntu ή Win. Τα Win είναι κάτω κάτω και πατάω το βελάκι κάτω. Αρχίζει κανονικά και ακούω και τον κλασικό ήχο των Win.

 

http://rapidshare.com/files/319451887/video.mov

 

 

και σας παρακαλώ.. πείτε μου τι σκατά είναι αυτό που συνέβη πάλι....:cry::cry::cry::cry::cry:

 

αφού μπείς σε win, πάτα F8 και μπες σε safe mode, να δεις αν μπαίνει έτσι. Αν μπαίνει βγάλε driver κάρτας και ξανακάνε reboot. Αν δεν μπαίνει το παίρνεις αγκαλιά όλο το pc και εφόσον είναι σε εγγύηση τους το πας και στο φτιάνχουν χωρίς πολλά σου μου του.

 

κάνε τα παραπάνω και πες τι έγινε.

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, σε κάποια στιγμή, γύρω στα 10-20 δευτερόλεπτα αφού ανοίξει ο υπολογιστής βγαίνει το Grub που επιλέγω ποιο λειτουργικό θέλω, Ubuntu ή Win. Τα Win είναι κάτω κάτω και πατάω το βελάκι κάτω. Αρχίζει κανονικά και ακούω και τον κλασικό ήχο των Win.

 

http://rapidshare.com/files/319451887/video.mov

 

 

και σας παρακαλώ.. πείτε μου τι σκατά είναι αυτό που συνέβη πάλι....:cry::cry::cry::cry::cry:

 

Ωραια εικονα ρε φιλαρακι, δεν μας λες και μας πως το εκανες να το κανουμε και μεις ? :lol:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

αφού μπείς σε win, πάτα F8 και μπες σε safe mode, να δεις αν μπαίνει έτσι. Αν μπαίνει βγάλε driver κάρτας και ξανακάνε reboot. Αν δεν μπαίνει το παίρνεις αγκαλιά όλο το pc και εφόσον είναι σε εγγύηση τους το πας και στο φτιάνχουν χωρίς πολλά σου μου του.

 

κάνε τα παραπάνω και πες τι έγινε.

Τίποτα.. :(:(

 

Θα τον πάω αύριο...

 

Και θα τους τον τρίψω στην μούρη!

 

 

 

Δεν ανταποκρίνεται σε τίποτα. Δεν φαίνεται τίποτα ρε.. Όταν σου λέω τίποτα.. Τίποτα...

Ωραια εικονα ρε φιλαρακι, δεν μας λες και μας πως το εκανες να το κανουμε και μεις ? :lol:

 

Άσε με ρε Πτέραρχε, έχουν σπάσει τα νεύρα μου. Αυτός ο υπολογιστής μου έχει σπάσει τα νεύρα...

 

Δεν ξαναγοράζω ποτέ έτοιμο υπολογιστή.......

 

Και από τότε που πήρα το Mac, σαν να με εκδικούνται οι άλλοι.. Και το άλλο Laptop και το PC... :(:(:(

Link to comment
Share on other sites

Αντε για να χαλαρωσουμε λιγο, ενδιαφερεται κανεις να μαθει να παιζει πιανο ετσι :lol:? Πληροφοριες θα δωθουν σύντομα :p

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Κώστα,

 

  • Συνδέσου στο iphone ή με SSH (με cyberduck αν είσαι στο Mac ή με WinSCP αν είσαι σε Windows), ή με iPhone Explorer ή με το iFile
  • Πήγαινε στο path /private/var/lib/apt/lists και σβήσε τα πάντα εκτός από τον φάκελο partial
  • Κάνε ένα Respring
  • Άνοιξε το Terminal στο iPhone και γράψε: su (πάτα return), τον κωδικό σου (alpine αν δεν τον έχεις αλλάξει και μετά return), και μετά γράψε apt-get update (και πάτα πάλι return).
  • Όταν τελειώσει κλείσε το Terminal, άνοιξε το cydia, περίμενε να φορτώσει και είσαι έτοιμος

 

Δεν μου παίρνει την εντολή apt-get update

Το κάνω λάθος;

iPhone 4 32GB Black iOS 4.0.2 - iPhone 3GS 32GB Black iOS 4.0.1 // MacBookPro 15.4'' - 2.80 GHz

"Μόνη ξανά δεν θα σ' αφήσω, να μη μ' αφίσεις μόνο ποτέ" ...είπα κάποτε...

Κώστας @ Εξάρχεια & Αγ. Δημήτριος

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου παίρνει την εντολή apt-get update

Το κάνω λάθος;

 

Κωστα, μαλλον δεν εκανες κατι καλα, δουλευει, το εκανα και εγω και δουλεψε. Try again :)

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...