Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ζηλεύω.. εγώ χθες παραλίγο να φάω φασολάκια :lol:

 

Ε πάλι καλά.... θα μπορούσες να φας κ λαχανάκια Βρυξελλών....:X:X;)

 

Το συγκριτικό με τα ραδιόφωνα πως πάει? κατέληξες κάπου?

ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΜΙΧΑΛΗΣ Mesi.im abalos

dell 10" mac os X 10.6.4 "minimac" thanks to ktsak

the best thread in Myphone Περι ανεμων και υδατων για πρωην κατοχους HD και νυν iPhone Κάντε την παρέα μας πιο οικεία

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ναι... εγώ για μένα την απόφασή μου την πήρα. Απλά δεν ξέρω αν θα το γράψω ως συγκριτικό ή αν απλά θα παρουσιάσω την εφαρμογή. Ο λόγος είναι απλός. Ναι μεν έχω στηριχθεί σε κάποια τεχνικά ζητήματα (απόδοση stream) αλλά από κει και πέρα τα υπόλοιπα είναι υποκειμενικά. Κάθε εφαρμογή έχει και ένα ιδιαίτερο Feature που δεν έχουν οι άλλες δυο (ανάμεσα σε 3 έγινε η δοκιμή). Το πιθανότερο είναι να παρουσιάσω και τις 3 και να εξηγήσω γιατί προσωπικά προτίμησα τη συγκεκριμένη.

 

Πάντως έχω αφήσει απ' έξω όλες τις Ελληνικές εφαρμογές ραδιοφώνου. Σε κάποιες δε μπορείς καν να περάσεις δικό σου σταθμό αν θες και οι άλλες δεν κάνουν τίποτα άλλο από το να παίζουν το stream.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα :D:D σε ολους!

 

Μαργαρίτα καλημέρα, τώρα ξύπνησες από τις χθεσινές κραιπάλες;

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλους......

από windows mobile σε iphone 3gs......ανεπιστρεπτί η εποχή των wm....Βαγγέλης.[sIGPIC][/sIGPIC]

msn:giankovits@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ & ΑΣΦΑΛΕΣΤΕΡΗ ΘΗΚΗ

 

Πριν λίγο μου επεσε το μηλο απο την τσεπη. Καθομου στο γραφειο και το ειχα στην τσεπη του jacket μου.

Σε καποια κίνηση γλυστρισε και επεσαιι στο πλακακια.

Εσκασε με την γωνια και εκατσε με την πλάτη. Δεν επαθε απολυτως τιποτα και αυτο οφείλεται στην θηκη που εχω απο τον καιρό του 3G.

Οταν εσκασε στο εδαφος ακουσθηκε ο θορυβος που κανει κατι που ειναι καλυμενο με ελαστικο.

Αυτο που το εσωσε ειναι οτι στις γωνιες το εξωτερικο δερμα ειναι πιο ενισχυμενο, 3mm, και η κληση της γωνιας συν το οτι ειναι πισοβαρο λογο μπαταριας, το κανουν να κάθεται με το πισω μερος και οχι με την οθόνη.

 

Το ειχα δει αυτο σε δοκιμες που ειχα κανει ριχνοντας στο στρωμα του κρεβατιου, αλλα τωρα χαρηκα που επαληθευτηκε στην πραξη.

 

Ειναι φοβερα καλαίσθητη θηκη, εξωτερικα εχει πραγματικα γνησιο δερμα και εσωτερικα πλαστικο. Κουμπωνει καλα και αφαιρειται ευκολα οταν θελεις να βαλεις το iphone σε βαση για το GPS.

Xωράει οπως είναι στην θηκη ζωνης που εχω. Σε 5 μηνες χρησης δεν εχει ουτε ενα σημαδακι το μηλο μου.

 

 

http://img.skitch.com/20100205-miamb5qydtm29q55wicspxrrbx.preview.jpgClick for full size - Uploaded with plasq's Skitchhttp://img.skitch.com/20100205-cjdkcc315gn2rft5pd2i46qsn2.preview.jpgClick for full size - Uploaded with plasq's Skitch

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Ολα καλά ρε Κωστή!Αλλά δε μας είπες απο που την πήρες :) και πόσο!

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα..!!

 

μια ερωτηση...ασχετη με το Μηλο.!!

 

ποιο προγραμμα προτεινετε...που να κανει search τους driver του pc...και να κανει update..??

Link to comment
Share on other sites

Ολα καλά ρε Κωστή!Αλλά δε μας είπες απο που την πήρες :) και πόσο!

http://cretouch.com/product_info.php/cPath/32_33/products_id/549

 

http://img.skitch.com/20100205-d8hwwcxsq74g4nw4pe5dpt2rfe.preview.jpgClick for full size - Uploaded with plasq's Skitch

 

@@@@@

Τελικα ο Jobs πρεπει να ειναι εβραικής καταγωγης. Δεν εξηγηται διαφορετικα.

Διαβαζα πριν οτι απαγορευει πλεον στους developers των εφαρμογών να χρησιμοποιουν το Location για να προσδιοριζουν την περιοχη του χρηστη και να μπαινει καποια τοπικη διαφιμηση στο κατω μερος, κατι που γινεται κυριως σε δωρεαν εφαρμογές.

Οχι δεν το κανει γιατι ενδιαφερεται για μας. Απλα εχει βαλει στο ματι τα εσοδα της εταιρειας που εχει αναλαβει αυτου του ειδους διαφημισεις.

Η εταιρεια αυτη χρηματοδοτει τον developer για να βγαλει καποια ενδιαφερουσα δωρεαν εφαρμογή και μ αυτον τον τροπο κερδιζει απο την διαφημιση κι εμεις απο την δωρεαν εφαρμογη.

Edited by Te_salat
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Το χειρότερο είδος fanboy στο forum δεν κατάλαβε αυτό ακριβώς διαβάζοντας τη σχετική ανακοίνωση στο iPhone dev center:

 

The Core Location framework allows you to build applications which know where your users are and can deliver information based on their location, such as local weather, nearby restaurants, ATMs, and other location-based information.

 

If you build your application with features based on a user's location, make sure these features provide beneficial information. If your app uses location-based information primarily to enable mobile advertisers to deliver targeted ads based on a user's location, your app will be returned to you by the App Store Review Team for modification before it can be posted to the App Store.

 

:p

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο εμενα στο forum αφου γραφω για πρωτη φορα για το iphone.

απο το τελος του μηνα θα ειμαι και εγω ενας κατοχος του μηλοφονου:)

σκεφτωμουν το hd2 αλλα ειπα να αλλαξω στρατοπεδο,εστω και για λιγο.

πιο πολυ η περιεργια με τραβηξε να το επιλεξω.

μετα απο χρονια στα wm και απο το qtek 9000,htc p3600,htc touch diamond, ειπα να περασω απο το iphone και εγω.

ελπιζω να μην το μετανοιωσω......

απλα θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει μια εφαρμογη οπως το nodata στα wm.

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο εμενα στο forum αφου γραφω για πρωτη φορα για το iphone.

απο το τελος του μηνα θα ειμαι και εγω ενας κατοχος του μηλοφονου:)

σκεφτωμουν το hd2 αλλα ειπα να αλλαξω στρατοπεδο,εστω και για λιγο.

πιο πολυ η περιεργια με τραβηξε να το επιλεξω.

μετα απο χρονια στα wm και απο το qtek 9000,htc p3600,htc touch diamond, ειπα να περασω απο το iphone και εγω.

ελπιζω να μην το μετανοιωσω......

απλα θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει μια εφαρμογη οπως το nodata στα wm.

ευχαριστω

καλως ηρθες στην παρεα μας φιλε μου :)

(μεσω jb μονο)μπορεις απλα να απενεργοποιεις το edge,χρησιμοποιωντας την εφαρμογη sbsettings και ετσι το τηλ δεν συνδεεται ΠΟΥΘΕΝΑ και με τπτ μεσω gprs παρα μονο μεσω wifi :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο εμενα στο forum αφου γραφω για πρωτη φορα για το iphone.

απο το τελος του μηνα θα ειμαι και εγω ενας κατοχος του μηλοφονου:)

σκεφτωμουν το hd2 αλλα ειπα να αλλαξω στρατοπεδο,εστω και για λιγο.

πιο πολυ η περιεργια με τραβηξε να το επιλεξω.

μετα απο χρονια στα wm και απο το qtek 9000,htc p3600,htc touch diamond, ειπα να περασω απο το iphone και εγω.

ελπιζω να μην το μετανοιωσω......

απλα θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει μια εφαρμογη οπως το nodata στα wm.

ευχαριστω

 

Όπως έχω ξαναπεί, και με διόρθωσε τότε ο Κώστας kkalog, αν το τηλέφωνο το πάρεις από την Vodafone και πας στις ρυθμίσεις που internet και αλλάξεις είτε τον κωδικό, είτε το username είτε την διεύθυνση που μπαίνει, λογικά, δεν θα μπαίνει με τίποτα. Αλλά αυτό δεν γίνεται σε iPhone αγορασμένα από την Cosmote, από όσο έχω διαβάσει.. Αν πάλι κάνω λάθος, ας με διορθώσει κάποιος...

Link to comment
Share on other sites

Όπως έχω ξαναπεί, και με διόρθωσε τότε ο Κώστας kkalog, αν το τηλέφωνο το πάρεις από την Vodafone και πας στις ρυθμίσεις που internet και αλλάξεις είτε τον κωδικό, είτε το username είτε την διεύθυνση που μπαίνει, λογικά, δεν θα μπαίνει με τίποτα. Αλλά αυτό δεν γίνεται σε iPhone αγορασμένα από την Cosmote, από όσο έχω διαβάσει.. Αν πάλι κάνω λάθος, ας με διορθώσει κάποιος...

 

Σωστά το λες Αλέξανδρε! Τώρα για cosmote αλλά και οποιονδήποτε άλλο πάροχο υπάρχουν και οι οδηγίες εδώ με τη χρήση profiles που είναι ακόμη πιο "κομψός" τρόπος και δε χρειάζεται jailbreak!

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Σωστά το λες Αλέξανδρε! Τώρα για cosmote αλλά και οποιονδήποτε άλλο πάροχο υπάρχουν και οι οδηγίες εδώ με τη χρήση profiles που είναι ακόμη πιο "κομψός" τρόπος και δε χρειάζεται jailbreak!

 

Ευχαριστώ για την επιβεβαίωση Κώστα!:D

 

και ωραίος ο τρόπος να κόψεις το internet αυτός! Χωρίς προγράμματα και ιστορίες...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Μία ερώτηση για τον Δημήτρη (zaharakis), επειδή έχει επαφή και με το HD2 και με το iphone και θεωρώ πολύ σημαντική την γνώμη του. Εννοείται βέβαια πως η ερώτηση απευθύνεται σε όσους έχουν εμπειρία από το HD2 και έχουν τώρα το iphone. Διάβασα σε αυτό το thread την βαθμολογία που έδωσες για το HD2 όπως το έχεις "στήσει" και για το iphone αντίστοιχα. Αυτό που θα ήθελα εγώ να μάθω είναι η βαθμολόγηση σου στις 2 αυτές συσκευές "εργοστασιακές". Χωρίς jailbrake, χωρίς cooked roms. Έτσι όπως φτάνουν στα χέρια μας, με τις υπάρχουσες εφαρμογές όταν τις ενεργοποιούμε για πρώτη φορά. Δεν είναι διαξιφισμός, απλά θέλω να ακούσω από πολύ εμπειρότερους ανθρώπους από εμένα στον τομέα της κινητής τηλεφωνίας, μία βαθμολόγηση των 2 συσκευών. Αν ξέρει κάποιος να μου πει και πόσο κοστίζει η αλλαγή της μπαταρίας στο iphone, θα με εξυπηρετούσε πολύ, μιας που σκέφτομαι να γίνω και εγώ κάτοχος του iphone (του επόμενου).
Link to comment
Share on other sites

Έβγαλα συμπέρασμα.

 

Λοιπόν, εχθές ήθελα σε κάποια στιγμή το Internet όταν δεν είχα πρόσβαση σε κάποιο WiFi (ιδιωτικό ή δημόσιο). Και μπήκα με το ΜΒΡ από το τηλέφωνο, με τον τρόπο που μου έδειξε ο Κώστας kkalog.

Όλα ωραία, όλα καλά.

 

Απλά, δεν είχα πάντα σήμα 3G και ορισμένες φορές (όχι πάντα) μου δείχνει έτσι:

 

http://img202.imageshack.us/img202/9092/screenshot20100205at953.th.png http://img16.imageshack.us/img16/9092/screenshot20100205at953.th.png

 

και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί.. Πραγματικά.

 

 

Ένα και ένα Clear Cache στον Safari, του πάτησα και ένα reset να στρώσει και να ξεχάσει τα πάντα, αλλά εκεί.. το ίδιο!

 

Και νομίζω κάθε φορά που το κάνω αυτό και δεν έχει μόνιμα 3G σήμα το iPhone γίνετα....:wacko::wacko:

 

Γιατί;;:confused::blink::worry:

Link to comment
Share on other sites

Το χειρότερο είδος fanboy στο forum δεν κατάλαβε αυτό ακριβώς διαβάζοντας τη σχετική ανακοίνωση στο iPhone dev center:

 

The Core Location framework allows you to build applications which know where your users are and can deliver information based on their location, such as local weather, nearby restaurants, ATMs, and other location-based information.

 

If you build your application with features based on a user's location, make sure these features provide beneficial information. If your app uses location-based information primarily to enable mobile advertisers to deliver targeted ads based on a user's location, your app will be returned to you by the App Store Review Team for modification before it can be posted to the App Store.

:p

Περικλή δεν ξερω τι ακριβως εννοείς.

Εγω σχολίασα αυτη την είδηση

 

Και νομιζω οτι πραγματικα η απαγορευση εχει σχεση με τα κερδη που αποφερει η διαφημιση.

Προφανως η apple δεν θελει να καρπονεται κανεις κερδη χωρις αυτη να παίρνει μεζέ.

 

Αυτο ειναι μια απο τις συνεπειες οταν μια εταιρεια συγκεντρωνει hardware, software, διακινηση εφαρμογων και ετοιμαζεται τωρα να βάλει χερι στον τυπο.

Πιστευω αν τα καταφερει με το iPad να κανει ενα τοσο μεγαλο ποσοστο αναγνωστων να αγοραζει την εφημεριδα του με αυτον τον τροπο, θα αποκτησει τρομερη δυναμη και επιροη.

 

Ολα αυτα ειναι καλα για την εταιρεια και τους μετόχους της, αλλα για μας τουλαχιστον που εχουμε μαθει να μην μπαινουμε στην στρουγκα οπως οι αμερικάνοι, μας κακοφαινεται.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Μία ερώτηση για τον Δημήτρη (zaharakis), επειδή έχει επαφή και με το HD2 και με το iphone και θεωρώ πολύ σημαντική την γνώμη του. Εννοείται βέβαια πως η ερώτηση απευθύνεται σε όσους έχουν εμπειρία από το HD2 και έχουν τώρα το iphone. Διάβασα σε αυτό το thread την βαθμολογία που έδωσες για το HD2 όπως το έχεις "στήσει" και για το iphone αντίστοιχα. Αυτό που θα ήθελα εγώ να μάθω είναι η βαθμολόγηση σου στις 2 αυτές συσκευές "εργοστασιακές". Χωρίς jailbrake, χωρίς cooked roms. Έτσι όπως φτάνουν στα χέρια μας, με τις υπάρχουσες εφαρμογές όταν τις ενεργοποιούμε για πρώτη φορά. Δεν είναι διαξιφισμός, απλά θέλω να ακούσω από πολύ εμπειρότερους ανθρώπους από εμένα στον τομέα της κινητής τηλεφωνίας, μία βαθμολόγηση των 2 συσκευών. Αν ξέρει κάποιος να μου πει και πόσο κοστίζει η αλλαγή της μπαταρίας στο iphone, θα με εξυπηρετούσε πολύ, μιας που σκέφτομαι να γίνω και εγώ κάτοχος του iphone (του επόμενου).

 

 

φιλε μου για τις δικες μου αναγκες,με βολευει πιο πολυ,το λεο..τωρα ομως και οπως το εχω στημενο.

αυτο ομως δεν κανει το μηλο μου μη αναγκαιο!!

ειναι οπως εχω ξαναπει,δυο μισες συσκευες που η μια συμπληρωνει την αλλη....

 

οπως ειναι και τα δυο τηλεφωνα μαμα,απειραχτα(χωρις Jb και hspl),σιγουρα το hd2 υπερτερει του μηλου ! απο εκει και μετα η υποστηριξη του μηλου απο εφαρμογες ειναι απλα μια κατηγορια μονη της....(ζαλαδα ε?:lol:)

 

εκει που πονανε και πολυ μαλιστα τα wm(λεο για την προκειμενη περιπτωση,δεν το συζηταω για αλλη wm συσκευη!) ειναι στο θεμα browsing...ειναι κατι ομως, που βελτιωνεται δραματικα(χωρις φυσικα να χριεαζεται ουτε "ξεκλειδωμα" ουτε φλασαρισμα αλλης ρομ) προς το καλυτερο,αλλα και παλι χωρις ομως ποτε να μπορει να φτασει το μηλο σε απλοτητα και ταχυτητα :)

 

πρεπει να ξερει ο χρηστης τι θελει και τι μπορει να θυσιασει διαλεγοντας μια απο τις δυο συσκευες αυτες....

γιατι και με τις δυο θα κανεις υποχωρησεις...

 

για μενα με το μηλο χρειαζονται περισσοτερες(θελει πολυ διαβασμα για να κατανοησεις πολλα πραγματα που γινονται μονο με πλαγιους τροπους,λογω των ιδιαιτεροτητων της apple,να μην το πω αλλιως...),αλλα οτι κανει το κανει καλα!

αντιθετα με το Λεο,χρειαζονται λιγοτερες υποχωρησεις και ειναι πολυ παραμετροποιησιμο,τοσο που αν εισαι γνωστης των wm,απλα μπορεις να μεταμορφωσεις μια συσκευη:)

 

αν ομως δεν ξερεις τι κανεις... μονο ταλαιπωρια και δυσλειτουργιες θα εχεις!!

 

γενικα,δεν συστηνονται σε νεους και απειρους προς αυτες τις πλατφορμες λογισμικου χρηστες,που δεν εχουν ορεξη να κατσουν να διαβασουν και να ασχοληθουν με αυτες,ωστε να τις μαθουν και να τις εκμεταλευτουν καλυτερα...

 

με λιγα λογια? it's up to you :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

τον βοηθησες παααααααααρα πολυ....

 

:lol:

 

πλακιτσα....

 

καλησπερα ασωτε :lol::lol:

 

θα ηταν αδικο Δημητρη να "σπρωξω" καποιον προς την μια η την αλλη συσκευη,την στιγμη που ουτε εγω ο ιδιος δεν μπορω να αποχωριστω μια απο αυτες:)

 

ειναι δεμενες η μια με την αλλη πλεον για μενα και αλληλοκαλυπτονται:D

παντως αν μπορουσε καποιος (στην συγκεκριμενη περιπτωση ο φιλος Αντωνης) να ειχε για καποιο διαστημα και τις δυο μαζι,τοτε μονο θα ηταν σε θεση (ελπιζω)να κατεληγε σε μια απο αυτες...

εγω παντως δεν μπορω ακομη να το καταφερω :O

κυρια συσκευη μου τον τελευταιο καιρο το λεο,αλλα αν δεν ανοιξω να ασχοληθω και με το μηλο μου καθε μερα,δεν μπορω...

 

η στραβος ειναι ο γυαλος,η στραβα αρμενιζω :wacko::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Προφανως η apple δεν θελει να καρπονεται κανεις κερδη χωρις αυτη να παίρνει μεζέ.

 

 

Προφανως η Apple,θεωρει μονο τις δικες τις διαφημιστικες τεχνικες "beneficial" για το χρηστη. :p

 

Αν και το να αναλυουμε (κι αλλο) το επιχειρηματικο μοντελο της Apple ειναι περιττο.Νομιζω οτι και οι τυφλοι πλεον(ποσο μαλλον οι μονοφθαλμοι) εχουν αντιληφθει οτι ο στοχος της ειναι να δημιουργησει ενα κλειστο οικοσυστημα,απολυτως ελεγχομενο ως προς τις λειτουργιες αλλα και την εκταση του απο την ιδια.Προς αυτη τη κατευθυνση κινουνται και οι κατα καιρους εξαγορες μικρων συνηθως εταιρειων αλλα και συνεργασιες της.Συσκευες(h/w & s/w),τεχνολογιες,διανομη περιεχομενου,προσβαση,μυαλα χρηστων ολα θα πρεπει να ελεγχονται απο την ιδια;)

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Προς αυτη τη κατευθυνση κινουνται και οι κατα καιρους εξαγορες μικρων συνηθως εταιρειων αλλα και συνεργασιες της.Συσκευες(h/w & s/w),τεχνολογιες,διανομη περιεχομενου,προσβαση,μυαλα χρηστων ολα θα πρεπει να ελεγχονται απο την ιδια;)

 

δεν μπορει να μας ελεγχει εμας :!:

 

αν δεν γουσταρουμε αυτην την κατασταση, δεν ασχολουμαστε μαζι τους,πουλαμε τα μηλα και τους γραφουμε κανονικα :mad:

 

 

 

λεμε που και που καμια μλκια να περναει η ωρα ε?? :rolleyes::happy:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...