Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα παιδια

 

εκτος του Βαγγελη κ του Τολη,ολοι οι αλλοι που ζειτε?σε εναν κοσμο αγγελικα πλασμενο?

 

δεν μπορω να φανταστω σημερα,μετα απο οσα εχουν γινει,μετα απο τον αδικο χαμο 3 συνανθρωπων μας,απο τα αδυσωπητα κ@λοπαιδα που ακομη καποιοι εχουν το θρασσος κ τους λενε "γνωστους αγνωστους" συνεχως,μετα την παγκοσμια κατακραυγη κ διασυρμο της χωρας μας.

 

καποιοι ασχολειστε με jb και καλωδια?????

 

περιμενα μπαινοντας σε αυτο το thread που φημιζεται για την ελευθερια του λογου κ την ευαισθησια των μελων του να ειναι 1ο θεμα συζητησης....

 

εγω θα ρωτησω αν ειστε καλα ολοι σας,οχι για να πω οτι λειπω καιρο,αλλα γιατι πραγματικα ανυσηχω αν ολοι εισαστε καλα,μετα απο αυτα που διαδραματιστηκαν κ συνεχιζουν να διαδραματιζονται σε Αθηνα,Θεσσαλονικη!

 

ξεκολατε ρε παιδια...δεν μπορει να μην σας αγγιζουν αυτα που συμβαινουν.ειναι τοσο τραγικα,που ακομη κ αν καποιοι εισαστε στην ασφαλεια του σπιτιου του μπαμπα κ της μαμας,δεν μπορει...του Π@στη,δεν μπορει να εισαστε τοσο "αλλου"..

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • ktsak

    1057

  • CarpeNoctum

    1174

  • zaharakis

    1501

  • soom

    1462

Στις μέρες μας γράφεται ιστορία η οποία αύριο θα διδάσκεται στα παιδιά μας......

Από τα γεγονότα του Αλέξη Γρηγορόπουλου φτάσαμε στο σήμερα.....τότε πέθανε ένας άνθρωπος, σήμερα τρεις (ή μάλλον τέσσερις)......

Κάθε μέρα πεθαίνουν όμως χιλιάδες αφού απλά ζουν σωματικά και όχι ψυχικά!!!!!!!!!!!!!!

Τίποτα δεν είναι τυχαίο και μακάρι να βγω ψεύτης αλλά τα χειρότερα έρχονται..........

Νομίζω ότι πρέπει να καταλάβουμε όλοι μας ότι μας αναλογούν και εμάς ευθύνες και μάλιστα οι ίδιες που αναλογούν σε αυτούς που μας έφεραν εδώ......

Αυτοί που μας έφεραν εδώ δεν είναι άλλοι από τους ίδιους μας τους εαυτούς!!!!!!!!!!

Επιτέλους εμείς φταίμε και μόνο εμείς....

εμείς ψηφίζουμε...

εμείς δίνουμε φακελάκια...

εμείς κοιτάμε μόνο την πάρτι μας...

εμείς ζητάμε ρουσφέτια...

εμείς είμαστε της κομπίνας, της λαμογιάς και της ψευτοδουλειάς...

Και πολλά άλλα έτσι???

Και η απάντηση σε αυτούς που θα πουν ότι δεν φταίμε εμείς αλλά οι πολιτικοί είναι ότι στο Ποινικό δίκαιο όλων των χωρών τιμωρείται και ο ηθικός αυτουργός .........

Που στην προκειμένη περίπτωση είμαστε μόνο εμείς.....

από windows mobile σε iphone 3gs......ανεπιστρεπτί η εποχή των wm....Βαγγέλης.[sIGPIC][/sIGPIC]

msn:giankovits@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

Κατανοω πληρως την αντιδραση του Δημητρη(zaharaki).

Μαλιστα κι εγω αποψε logαρα στο forum και κατευθυνθηκα σκοπιμα στο συγκεκριμενο topic,περιμενοντας να διαβασω τις τοποθετησεις ανθρωπων,τους οποιους εκτιμω,για τα σημερινα γεγονοτα.

 

Στην αρχη μου κανε και μενα εντυπωση η απουσια σχετικων σχολιων μια τετοια μερα.Περασαν διαφορες σκεψεις απο το μυαλο μου.

 

Καθως το σκεφτηκα πιο ψυχραιμα ομως,δεν πιστευω οτι ειναι θεμα απαθειας ή αναισθησιας των χρηστων.Ολοι μας λιγο ή πολυ εχουμε δειξει ποιοι ειμαστε.Η ανθρωπινη ευαισθησια ειναι δεδομενη ειτε ασχολεισαι με smartphones,ειτε συλλεγεις γραμματοσημα κτλ.Καλως ή κακως το myphone ειναι ενα forum του οποιου η αποστολη δεν ειναι οι διαφορες κοινωνικοπολιτικες αναλυσεις,αλλα η ενημερωση πανω σε ζητηματα τεχνολογιας.Κι αυτο ειναι ενα βασικο προαπαιτουμενο που οφειλει να αποδεχτει ο καθενας για να συμμετασχει στους κολπους του.

 

Το παρον τopic ειναι πραγματι μια φιλοξενη γωνια ελευθεριας κι αντιλογου,στα πλαισια του οποιου μπορουν να ανοιγονται θεματα που δεν απτονται αμεσα με το αντικειμενο του Myphone.Ακομα κι ετσι ομως,ειναι μια ελευθερια που μας εχει παραχωρηθει απο τους υπευθυνους του Forum,και δε θα πρεπε σε καμμια περιπτωση να καταχραστει,απο ατομα που ενδιαφερονται για την ομαλη λειτουργια του forum.Ειδικα σε μια μερα οπως η σημερινη τα γεγονοτα της οποιας ειναι τετοια που μπορει να προκαλεσουν ακραιες τοποθετησεις,αντιδικιες αναμεσα στους χρηστες κτλ.

 

Απο κει και περα υπαρχουν εναλλακτικοι τοποι(MSN,Facebookκτλ) για να ανταλλαξουμε αποψεις χωρις να εμποδιζουμε την ομαλη λειτουργια οποιοδηποτε forum.

 

Φυσικα,σε καθε περιπτωση,αν η διαχειριση δεν εχει προβλημα να συνεχιστει μια τετοια κουβεντα στο παρον τοπικ,θα ειχε ενδιαφερον,πιστευω.Παντα μεσα σε λογικα πλαισια

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Οδυσσεα ειναι πιστευω οτι πιο σοβαρο πρεπει να μας απασχολει αυτην την στιγμη στην καθημερινοτητα μας.δεν τιθεται θεμα πολιτικων συζητησεων,πεποιθησεων,ολοι μας ειμαστε μεγαλα "παιδια" και ξερουμε τι πρεπει και τι οχι...

 

αλλα δεν μπορουμε να αφηνουμε ασχολιαστα αυτα τα τραγικα γεγονοτα που μας στιγματιζουν,οπως ειπε και ο Βαγγελης...

 

δεν μπορω να βλεπω συζητησεις,οσο και αν ειναι τεχνολογικο φορουμ το myphone,γυρω απο την τεχνολογια σημερα,την στιγμη που χανονται ζωες αλλα και καταστρεφονται εμμεσα και των παιδιων μας....

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

σωστα ρε Δημητρη... τραγωδια δεν λεει τιποτα! εχουμε (''εχετε'') πιασει πατο, πραγματικα που οδηγειτε η χωρα ξερει κανεις;

 

Δημητρη επειδη οτι εχω δει ειναι μονο απο φιαφορες σελιδες οι πορειες σημερα ηταν προγραμματισμενες και οτι εγινε ηταν στην διαρκεια των εκδηλωσεων; κλειστα δεν ηταν ολα σημερα κανονικα;

 

'' Εν κατακλείδι, είναι οι πολιτικές αδυναμίες, τα αδιέξοδα και η επιπόλαια αποστροφή για τη θεωρία και την ανάλυση της πραγματικότητας που οδηγούν στον προσανατολισμό ενός μέρους των αναρχικών σε ατομικιστικές απόψεις και ένα άλλο μέρος ―το μεγαλύτερο― στη λατρεία της βίας που γίνεται αυτοσκοπός ''

Edited by nervous
συνεχόμενα μηνύματα.....................................
Link to comment
Share on other sites

 

Δημητρη επειδη οτι εχω δει ειναι μονο απο φιαφορες σελιδες οι πορειες σημερα ηταν προγραμματισμενες και οτι εγινε ηταν στην διαρκεια των εκδηλωσεων; κλειστα δεν ηταν ολα σημερα κανονικα;

 

ειναι πολλα τα ερωτηματα ....γιατι το μοναδικο ανοιχτο καταστημα εκεινης της τραπεζας "ετυχε" να ειναι στην καρδια της πορειας??

και για να μην μπερδευουμε τα πραγματα,τα επεισοδια δεν ειχαν να κανουν με τα ατομα του συλλαλητηριου,η οπως αλλιως μπορει να ονομαστει η πορεια διαμαρτυριας...

 

για μια ακομη φορα αυτοι οι διασημοι "γνωστοι αγνωστοι" εβαλαν το χερακι τους...ηθελα να ηξερα,τι δουλεια ειχαν αυτοι με το καψιμο της ΣΔΟΕ.....μα καλα ποσο μλακες μας περνανε??

 

μεσα στην φλεγομενη τραπεζα επρεπε να ηταν οι 300 και οχι αυτα τα 3 νεα παιδια που ηταν εκει για το μεροκαματο....αν γινοταν κατι τετοιο,εκτος του οτι θα ηταν ευχης εργο...θα την κυρησσαμε και εθνικη εορτη αυτην την μερα..και οχι μερα πενθους οπως διαδραματιστηκε ...:(

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όσο και να μας πονάει όλους, και σίγουρα δεν πέρασε απαρατήρητο από κανέναν, καλά κάνετε και το αναφέρετε (Αυτό έλειπε να το περαστεί στο ντούκου) αλλά ας το κλείσουμε εδώ γιατί πραγματικά μπαίνω να "ξεχαστώ" από την ιστορία και τα βλέπω πάλι μπροστά μου..

 

Από το πρωί καταριέμαι ..

 

Ας αφήσουμε τα ανάλογα θέματα να συζητηθεί.. Ελπίζω να συμφωνείτε μαζί μου..:O

Edited by avid

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Κατανοω πληρως την αντιδραση του Δημητρη(zaharaki).

Μαλιστα κι εγω αποψε logαρα στο forum και κατευθυνθηκα σκοπιμα στο συγκεκριμενο topic,περιμενοντας να διαβασω τις τοποθετησεις ανθρωπων,τους οποιους εκτιμω,για τα σημερινα γεγονοτα.

 

Στην αρχη μου κανε και μενα εντυπωση η απουσια σχετικων σχολιων μια τετοια μερα.Περασαν διαφορες σκεψεις απο το μυαλο μου.

 

Καθως το σκεφτηκα πιο ψυχραιμα ομως,δεν πιστευω οτι ειναι θεμα απαθειας ή αναισθησιας των χρηστων.Ολοι μας λιγο ή πολυ εχουμε δειξει ποιοι ειμαστε.Η ανθρωπινη ευαισθησια ειναι δεδομενη ειτε ασχολεισαι με smartphones,ειτε συλλεγεις γραμματοσημα κτλ.Καλως ή κακως το myphone ειναι ενα forum του οποιου η αποστολη δεν ειναι οι διαφορες κοινωνικοπολιτικες αναλυσεις,αλλα η ενημερωση πανω σε ζητηματα τεχνολογιας.Κι αυτο ειναι ενα βασικο προαπαιτουμενο που οφειλει να αποδεχτει ο καθενας για να συμμετασχει στους κολπους του.

 

Το παρον τopic ειναι πραγματι μια φιλοξενη γωνια ελευθεριας κι αντιλογου,στα πλαισια του οποιου μπορουν να ανοιγονται θεματα που δεν απτονται αμεσα με το αντικειμενο του Myphone.Ακομα κι ετσι ομως,ειναι μια ελευθερια που μας εχει παραχωρηθει απο τους υπευθυνους του Forum,και δε θα πρεπε σε καμμια περιπτωση να καταχραστει,απο ατομα που ενδιαφερονται για την ομαλη λειτουργια του forum.Ειδικα σε μια μερα οπως η σημερινη τα γεγονοτα της οποιας ειναι τετοια που μπορει να προκαλεσουν ακραιες τοποθετησεις,αντιδικιες αναμεσα στους χρηστες κτλ.

 

Απο κει και περα υπαρχουν εναλλακτικοι τοποι(MSN,Facebookκτλ) για να ανταλλαξουμε αποψεις χωρις να εμποδιζουμε την ομαλη λειτουργια οποιοδηποτε forum.

 

Φυσικα,σε καθε περιπτωση,αν η διαχειριση δεν εχει προβλημα να συνεχιστει μια τετοια κουβεντα στο παρον τοπικ,θα ειχε ενδιαφερον,πιστευω.Παντα μεσα σε λογικα πλαισια

 

Πρέπει να συμφωνήσω με τα όσα γράφει παραπάνω ο NTROPIC, αν και κατανοώ την οργή που νοιώθει ο zaharakis και ενδεχομένως πολλοί από εμάς. Δεν νομίζω ότι τίθεται θέμα... «απάθειας», αφού κάτι τέτοιο θα ήταν αδιανόητο ή μάλλον απάνθρωπο.

 

Ωστόσο, καλό θα ήταν να μην ξεφύγει το θέμα λόγω των σημερινών επεισοδίων και του άδικου χαμού τριών ανθρώπων και για αυτόν το λόγο θα σας παρακαλούσα θερμά να παραμείνετε on-topic, όσο και αν αυτό είναι δύσκολο αυτές τις ώρες.

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να συμφωνήσω με τα όσα γράφει παραπάνω ο NTROPIC, αν και κατανοώ την οργή που νοιώθει ο zaharakis και ενδεχομένως πολλοί από εμάς. Δεν νομίζω ότι τίθεται θέμα... «απάθειας», αφού κάτι τέτοιο θα ήταν αδιανόητο ή μάλλον απάνθρωπο.

 

Ωστόσο, καλό θα ήταν να μην ξεφύγει το θέμα λόγω των σημερινών επεισοδίων και του άδικου χαμού τριών ανθρώπων και για αυτόν το λόγο θα σας παρακαλούσα θερμά να παραμείνετε on-topic, όσο και αν αυτό είναι δύσκολο αυτές τις ώρες.

 

Πάμε πάλι, γιατί κάποιοι δεν καταλαβαίνουν: Το συγκεκριμένο θέμα, σας έχει παραχωρηθεί καταχρηστικά, εις βάρος της όλης θεματολογίας του Myphone, ως δείγμα εκτίμησης στην παρέα που έχει δημιουργηθεί.

 

Να είστε σίγουροι όμως, ότι αυτό μπορεί να αλλάξει άμεσα, τη στιγμή που θα παρατηρήσουμε ότι κάποιοι καταχρώνται αυτή τη διευκόλυνση.

 

Μείνετε στο όποιο θέμα αυτού του thread και ΜΟΝΟ σας παρακαλώ. Για τελευταία φορά. Προφυλάξτε το θέμα σας, οι ίδιοι. Μην χρειαστεί να το κάνω εγώ...

 

Ευχαριστώ.

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!Όσο καλή μπορεί να ειναι αυτή!

Σήμερα θα πάω για συνέντευξη για δουλειά!

Δυστηχώς δεν εχω καμία όρεξη να το κάνω!

Ππφφφφ!

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!Όσο καλή μπορεί να ειναι αυτή!

Σήμερα θα πάω για συνέντευξη για δουλειά!

Δυστηχώς δεν εχω καμία όρεξη να το κάνω!

Ππφφφφ!

 

Καλή επιτυχία ρε Κωστή. ΤΑ υπόλοιπα ειναι .....

ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΜΙΧΑΛΗΣ Mesi.im abalos

dell 10" mac os X 10.6.4 "minimac" thanks to ktsak

the best thread in Myphone Περι ανεμων και υδατων για πρωην κατοχους HD και νυν iPhone Κάντε την παρέα μας πιο οικεία

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!Όσο καλή μπορεί να ειναι αυτή!

Σήμερα θα πάω για συνέντευξη για δουλειά!

Δυστηχώς δεν εχω καμία όρεξη να το κάνω!

Ππφφφφ!

 

Καλή επιτυχία Κωστή! Ψυχραιμία και αυτοσυγκέντρωση για το intreview! :)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!Όσο καλή μπορεί να ειναι αυτή!

Σήμερα θα πάω για συνέντευξη για δουλειά!

Δυστηχώς δεν εχω καμία όρεξη να το κάνω!

Ππφφφφ!

 

Σου ευχόμαστε να την πάρεις και μόλις πάρεις το 1ο μισθό θα μας βγάλεις έξω...:lol:

 

Καλή ακρόαση...:D

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Μαργαριτα γεια σου!

 

Εκτος απο ακουστικα με ενσωματωμενο mic/control button,εξαιρετικο ηχο(σε σχεση παντα με αυτα της Apple),κι ανταγωνιστικες τιμες υπαρχουν κι ανταπτορακια με μικροφωνο πανω στα οποια μπορεις να συνδεσεις ο,τι ακουστικα θες.

Αν δε βαριεσαι κανε μια βολτα απο το αντιστοιχο θεμα,ή πες μας ποσα περιπου διαθετεις για να σε κατευθυνουμε αναλογα :)

(

 

καλησπερα!

 

Το εχω δει το θεμα που μου λες αλλα δεν εγραψα επειδη στον τιτλο γραφει ακουστικα ψειρες ενω εγω γλυκοκοιταζω headphones

 

Το ανταπτορακι που λες ποσο κοστιζει και βρισκεται ευκολα πψ σε πλαισιο;

Γιατι αν ειναι ετσι βλεπω να τα αγοραζω τα Wescακια συντομα :D

:cool:
Link to comment
Share on other sites

 

Χα χα χα χα !!!!!! Το έκανε επάγγελμα, αν είναι δυνατόν...

 

Θα γράψω από κάτω: Eγώ το κάνω τσάμπα Pm me!!!:lol:

 

Kαι θα κάνει δώρο τις ήδη δώρο από το instalous.. Tι άλλο θα δούμε...

Edited by avid

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

 

Ρε τι άλλο θα δούμε! Πολύ γέλιο!! :lol::lol:

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

επαθα πλακα...εγω το κανω με 25,99 ευρω στο χωρο μου που κλιματιζεται, με freddo capuccino απο την super duper εσπρεσσιερα μου, με τα εξης δωρα:

1. ενα dvd με εφαρμογες

2. μια δερματινη θηκη iphone

3. μια δωρεαν κλινικη εξεταση στο ιατρειο μου και προαιρετικα με 15 ευρω επιπλεον ενα ηλεκτροκαρδιογραφημα

4. επισης στο πακετο προσφερεται μασαζ ερωτικο απο την ουκρανη babysitter μου(καλο γκομενακι) μεχρι να γινει το j/b και να "καει" το dvd με τις εφαρμογες(θα το βαλω να γραφει σε ταχυτητα 1Χ)

 

εχουμε ξεφυγει τελειως λεμε...

Edited by drmdtsap
Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

Όλοι μας πιστεύω!!!!

 

Αν δεν κόβει απόδειξη, δεν πάω να το ξέρει....

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!Όσο καλή μπορεί να ειναι αυτή!

Σήμερα θα πάω για συνέντευξη για δουλειά!

Δυστηχώς δεν εχω καμία όρεξη να το κάνω!

Ππφφφφ!

 

αντε ρε Κωστη,μακαρι να πανε ολα καλα φιλε μου :)

 

παιδια τι ηταν το λινκ που δωσατε?γιατι εχει σβηστει και δεν το προλαβα :confused:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Αγγελία ήταν παιδιά , 10 ευρώ jb στο χώρο του + 2 σελίδες εφαρμογές και παιχνίδια

και φυσικά όχι αγορασμένες.

:wacko:

 

Οπότε καταλαβαίνετε ...:dash:

Edited by nervous

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

αντε ρε Κωστη,μακαρι να πανε ολα καλα φιλε μου :)

 

παιδια τι ηταν το λινκ που δωσατε?γιατι εχει σβηστει και δεν το προλαβα :confused:

 

Καλησπέρα παιδιά!

 

Τι είχε το link γιατί δεν μου ανοίγει; :)

 

κατ' αρχάς καλησπέρα σε όλους.

 

Να σας πω εγώ τι άνοιγε το link, πριν σβηστεί (μάλλον).

 

Ένας τύπος ζητάει 10€, για να κάνει jb σε 3G και 3GS και στην νέα bootrom 3.1.3, με δώρο 2 σελίδες ερφαρμογές και παιχνίδια. Αυτό ήταν.

 

sorry με πρόλαβε ο nervous.

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Αγγελία ήταν παιδιά , 10 ευρώ jb στο χώρο του + 2 σελίδες εφαρμογές και παιχνίδια

και φυσικά όχι αγορασμένες.

:wacko:

 

Οπότε καταλαβαίνετε ...:dash:

 

κατ' αρχάς καλησπέρα σε όλους.

 

Να σας πω εγώ τι άνοιγε το link, πριν σβηστεί (μάλλον).

 

Ένας τύπος ζητάει 10€, για να κάνει jb σε 3G και 3GS και στην νέα bootrom 3.1.3, με δώρο 2 σελίδες ερφαρμογές και παιχνίδια. Αυτό ήταν.

 

sorry με πρόλαβε ο nervous.

 

:lol::lol::lol:

Οικονομική κρίση περνάμε ρε παιδιά... δείξτε λίγη επιείκεια :lol::lol::p

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...