Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δλδ εγω που εχω αμαρτησει 4ακις :worry:

 

2g 4gb,2g 8gb,3g 16gb και 3gs 32gb:rolleyes: και αν κατσει και το 4g και μου αρεσει,θα παω για 5ακις :wacko: πρεπει να καω στην πυρα ??:cry::lol::lol:

μηπως να σκεφτοσουν αντι να αλλαζεις συσκευες να παρεις καμια harley

http://img245.imageshack.us/img245/1917/061128001.jpg

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • ktsak

    1057

  • CarpeNoctum

    1174

  • zaharakis

    1501

  • soom

    1462

καλήν εσπέρα στην παρέα μας :)

 

Να δώσουμε συγχαρητήρια στο βάζελο για το κύπελο και κατά συνέπεια για το νταμπλ? Να δώσουμε, να δώσουμε, όχι επειδή είμαι και εγώ αλλά γιατί αυτό είναι το σωστό, έτσι παιδιά;

 

Και το σπουδαιότερο είναι λίγο παρακάτω, δλδ εδώ. Μετά από αυτό, τι να πεις, νομίζω ότι όλα τα επειχηρήματα μετά από την δημοσίευση αυτής της έρευνας, για το πιο κινητό/smartphone είναι το καλλύτερο/καταλληλότερο, δεν έχουν θέση πλέον στη κουβέντα μας.:lol:

 

Έτσι δεν είναι; :lol:

 

Και επειδή ο κος Κοσμετάτος που δημοσιεύσει το εν λόγω άρθρο, είναι μάλλον άτυχος, ρίχνει το φταίξιμο στο μηλαράκι, που δεν έχει!:lol:

Edited by loftys

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει τροπος να παιξει το hd1 βιντεο απο myp2p?

δοκιμασα με skyfire αλλα κολαει...ισως να φταιει και η συνδεση μου βεβαια!

Link to comment
Share on other sites

καλήν εσπέρα στην παρέα μας :)

 

Να δώσουμε συγχαρητήρια στο βάζελο για το κύπελο και κατά συνέπεια για το νταμπλ? Να δώσουμε, να δώσουμε, όχι επειδή είμαι και εγώ αλλά γιατί αυτό είναι το σωστό, έτσι παιδιά;

 

Και το σπουδαιότερο είναι λίγο παρακάτω, δλδ εδώ. Μετά από αυτό, τι να πεις, νομίζω ότι όλα τα επειχηρήματα μετά από την δημοσίευση αυτής της έρευνας, για το πιο κινητό/smartphone είναι το καλλύτερο/καταλληλότερο, δεν έχουν θέση πλέον στη κουβέντα μας.:lol:

 

Έτσι δεν είναι; :lol:

 

Και επειδή ο κος Κοσμετάτος που δημοσιεύσει το εν λόγω άρθρο, είναι μάλλον άτυχος, ρίχνει το φταίξιμο στο μηλαράκι, που δεν έχει!:lol:

γιατι εχω την εντυπωση οτι το πιο ενδιαφερον σημειο του αρθου ηταν η φωτογραφια?:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλήν εσπέρα στην παρέα μας :)

 

Να δώσουμε συγχαρητήρια στο βάζελο για το κύπελο και κατά συνέπεια για το νταμπλ? Να δώσουμε, να δώσουμε, όχι επειδή είμαι και εγώ αλλά γιατί αυτό είναι το σωστό, έτσι παιδιά;

 

Και το σπουδαιότερο είναι λίγο παρακάτω, δλδ εδώ. Μετά από αυτό, τι να πεις, νομίζω ότι όλα τα επειχηρήματα μετά από την δημοσίευση αυτής της έρευνας, για το πιο κινητό/smartphone είναι το καλλύτερο/καταλληλότερο, δεν έχουν θέση πλέον στη κουβέντα μας.:lol:

 

Έτσι δεν είναι; :lol:

 

Και επειδή ο κος Κοσμετάτος που δημοσιεύσει το εν λόγω άρθρο, είναι μάλλον άτυχος, ρίχνει το φταίξιμο στο μηλαράκι, που δεν έχει!:lol:

 

σιγα βλακειες.εγω την γυναικα μου την εριξα με ενα......sonyericsson P1!!!:lol::lol::lol:οσο για τον βαζελο φυσικα και θα του δωσουμε γιατι ειναι κατι που συμβαινει σπανια,οποτε επιβαλεται!

Link to comment
Share on other sites

σιγα βλακειες.εγω την γυναικα μου την εριξα με ενα......sonyericsson P1!!!:lol::lol::lol:οσο για τον βαζελο φυσικα και θα του δωσουμε γιατι ειναι κατι που συμβαινει σπανια,οποτε επιβαλεται!

 

Αμάν κάναμε να πάρουμε ΚΑΙ το πρωτάθλημα ΚΑΙ το κύπελλο.......άσε μας ρε Τόλη να το χαρούμε......:lol::lol::lol::lol::lol:

από windows mobile σε iphone 3gs......ανεπιστρεπτί η εποχή των wm....Βαγγέλης.[sIGPIC][/sIGPIC]

msn:giankovits@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και καλη βδομαδα σε ολους παιδια :D

 

Τολη,στο thread του λεο,ειναι αυτο που περιμενες;)

 

ps

 

πιασανε το κοριτσι(Μινα Ιορδανιδου) που μαχοταν για το μεροκαματο :happy:(6800ε για μια νυχτα επαιρνε μονο:wacko:) και την κατηγορουν για π@ρνεια?

ιερο καθηκον εκτελουσε το αμοιρο κοριτσι για τους "φτωχους" που δεν μπορουσαν να πανε στα "κοκκινα" σπιτια:lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

 

Και το σπουδαιότερο είναι λίγο παρακάτω, δλδ εδώ. Μετά από αυτό, τι να πεις, νομίζω ότι όλα τα επειχηρήματα μετά από την δημοσίευση αυτής της έρευνας, για το πιο κινητό/smartphone είναι το καλλύτερο/καταλληλότερο, δεν έχουν θέση πλέον στη κουβέντα μας.:lol:

 

Έτσι δεν είναι; :lol:

 

Και επειδή ο κος Κοσμετάτος που δημοσιεύσει το εν λόγω άρθρο, είναι μάλλον άτυχος, ρίχνει το φταίξιμο στο μηλαράκι, που δεν έχει!:lol:

Μπα, ο Σιμος δεν εχει αναγκη iphone για να ριξει γκομενα. Το... εχει...:lol:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερες καλησπερες :D

 

που εχετε εξαφανιστει ολοι σας ? εχω καιρο να σας πειραξω μου φαινεται..:p

 

περιμενετε το νεο μηλο(γιατι αυτο που εχετε δεν εχει καμια τυχη,τελος ),μηπως κ καταφερετε να κανετε :p αερα στο λεο :lol: :lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Χαχα καλώς το πειραχτηρι μας....

Άντε να έρθει και βλέπουμε Δημήτρη αν και δεν το νομίζω να έχει ελπίδες...:)

Σήμερα επιτέλους έπαιξα και εγώ με το iPad.Μπορώ να πω ότι μου άρεσε παρα πολυ,άλλα η τιμουλα του θα είναι απλά απαγορευτική,για γκατζετ....

Link to comment
Share on other sites

καλησπερες καλησπερες :D

 

που εχετε εξαφανιστει ολοι σας ? εχω καιρο να σας πειραξω μου φαινεται..:p

 

περιμενετε το νεο μηλο(γιατι αυτο που εχετε δεν εχει καμια τυχη,τελος ),μηπως κ καταφερετε να κανετε :p αερα στο λεο

 

Καλησπέρα Δημήτρη!!!

 

οι μηλαράδες είναι ήσυχοι με την απροβλημάτιστη λειτουργία του κήπου τους κ δεν έχουν ανησυχίες κ πειραματισμούς για κάτι καλύτερο (βλέπε φλασαρίσματα διαφόρων ρομ). Είναι βέβαιοι ότι δεν υπάρχει καλύτερο!!!:lol:

 

γιαυτο κ η ησυχία στην παρέα !!! αν δε μπεις να ανεβάσεις την ένταση κ τα πάθη εσύ δε κινείται φύλο!!!:wacko::wacko: Ευτυχώς λοιπόν που είσαι κ εσύ φίλε!!!

( κ ας φλασάρεις ακόμα κ στον ύπνο σου όταν γυρίζεις πλευρό!!!:lol:)

ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΜΙΧΑΛΗΣ Mesi.im abalos

dell 10" mac os X 10.6.4 "minimac" thanks to ktsak

the best thread in Myphone Περι ανεμων και υδατων για πρωην κατοχους HD και νυν iPhone Κάντε την παρέα μας πιο οικεία

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

καλησπερες καλησπερες :D

που εχετε εξαφανιστει ολοι σας ? εχω καιρο να σας πειραξω μου φαινεται..:p

περιμενετε το νεο μηλο(γιατι αυτο που εχετε δεν εχει καμια τυχη,τελος ),μηπως κ καταφερετε να κανετε :p αερα στο λεο :lol:

 

ΧοΧοΧο πλακα εχετε εσεις με τα Λιονταρια σας τα ξεδοντιασμενα :p Αντε σιγα σιγα να ετοιμαζομαστε εμεις του "Βορειου Παραρτηματος" για τη συναντηση μας :rolleyes: Εσυ Μητσο ποτε θα μας επισκεφτεις ? :worry: Να μας δειξεις και το Λεο σου :wacko:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

δεν θα σχολιασω τπτ απο τα λεγομενα σας φιλοι μου καλοι :)

 

θα σταθω μονο στο οτι εισαστε στις επαλξεις ετοιμοι για οτι χρειαστει :D

 

τους χαιρετισμους μου :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

δεν θα σχολιασω τπτ απο τα λεγομενα σας φιλοι μου καλοι :)

 

θα σταθω μονο στο οτι εισαστε στις επαλξεις ετοιμοι για οτι χρειαστει :D

 

τους χαιρετισμους μου :)

 

 

:lol::lol: φίλε είπαμε η παρουσία σου ξεσηκώνει τα πλήθη!!! :lol::lol:

 

Καλά να περάσετε στην συνάντηση οι κύριοι της Μακεδονίας !!!

Edited by abaloss

ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΜΙΧΑΛΗΣ Mesi.im abalos

dell 10" mac os X 10.6.4 "minimac" thanks to ktsak

the best thread in Myphone Περι ανεμων και υδατων για πρωην κατοχους HD και νυν iPhone Κάντε την παρέα μας πιο οικεία

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol: φίλε είπαμε η παρουσία σου ξεσηκώνει τα πλήθη!!! :lol::lol:

 

Καλά να περάσετε στην συνάντηση οι κύριοι της Μακεδονίας !!!

 

 

καλα θα περασουν Μιχαλη σιγουρα...αφου δεν θα παω εγω να αρχισω να τσακωνομαι με τον Πτεραρχο :p

 

εχω καποιες ελπιδες ομως απο τον Odytsak να τον αναστατωσει με το λεο του:lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

ΧοΧοΧο πλακα εχετε εσεις με τα Λιονταρια σας τα ξεδοντιασμενα :p Αντε σιγα σιγα να ετοιμαζομαστε εμεις του "Βορειου Παραρτηματος" για τη συναντηση μας :rolleyes: Εσυ Μητσο ποτε θα μας επισκεφτεις ? :worry: Να μας δειξεις και το Λεο σου :wacko:

 

Αν ήταν έτσι τα ξεδοντιασμένα λιοντάρια,θα τα λέγαμε γατούλες.δεν ονομάστηκε τυχαία Leo.πως να το κάνουμε,είναι ο άρχοντας των μέχρι τώρα κινητών...:) Κωστή.Το φλασαρισμα είναι χόμπι,και όχι ανάγκη.απλά κάνουμε το τέλειο,τελειότερο.

Link to comment
Share on other sites

Αν ήταν έτσι τα ξεδοντιασμένα λιοντάρια,θα τα λέγαμε γατούλες.δεν ονομάστηκε τυχαία Leo.πως να το κάνουμε,είναι ο άρχοντας των μέχρι τώρα κινητών...:) Κωστή.Το φλασαρισμα είναι χόμπι,και όχι ανάγκη.απλά κάνουμε το τέλειο,τελειότερο.

 

 

 

απλα συμπληρωνω Ηλια,

 

ανανεωνουμε το κινητο μας με καθε νεα ρομ κ χανεται καθε διαθεση για οποια σκεψη για αλλη συσκευη :p

 

αντιθετα με τα μηλα,που τοσα χρονια εχουμε μια απο τα ιδια αλλα λιγο καλυτερο το νεο απο το προηγουμενο :lol:

 

μια κατηγορια μονο του το λεο πλεον μεχρι να βγει το νεο μηλο.τοτε θα ξερουμε αν υπαρχει ανταγωνιστης του :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Δημήτρη!!!

 

οι μηλαράδες είναι ήσυχοι με την απροβλημάτιστη λειτουργία του κήπου τους κ δεν έχουν ανησυχίες κ πειραματισμούς για κάτι καλύτερο (βλέπε φλασαρίσματα διαφόρων ρομ). Είναι βέβαιοι ότι δεν υπάρχει καλύτερο!!!:lol:

 

γιαυτο κ η ησυχία στην παρέα !!! αν δε μπεις να ανεβάσεις την ένταση κ τα πάθη εσύ δε κινείται φύλο!!!:wacko::wacko: Ευτυχώς λοιπόν που είσαι κ εσύ φίλε!!!

( κ ας φλασάρεις ακόμα κ στον ύπνο σου όταν γυρίζεις πλευρό!!!:lol:)

 

Χαχαχα Μιχάλη, ξεχνας πως περασαμε κι εμεις απο το α-μηλο:lol:

Να θυμισω οτι περιμεναμε σαν τρελοι τον Αυγουστο και Σεπτεμβριο που βγαινανε τα απανωτα updates για να τα περασουμε μηπως δουμε κατι διαφορετικο η νεο.

Παντα το καινουργιο σε κανει να ελπιζεις. Κι εμεις εχουμε πραγματικα τρομερες βελτιωσεις με τα νεα builds που ενσωματονονται.

 

Η turbo που ελεγε ο Δημητρης αν δεις σε ποσο χρονο bootαρει απο softreset η πως ανοιγει τα προγραμματα θα παθεις πλακα.

Πλεον δεν θα μπορουσα να παω σε κανενα αλλο smartphone που δεν διαθετει τετοιες ταχυτητες.

Μιλαμε για τρομερη εμπειρια να πατας και πριν παρεις το δαχτυλο να εχει ανοιξει η εφαρμογη.

Αφου καμια φορα ετοιμαζομαι να ξαναπατησω γιατι νομιζω οτι δεν εχει ανοιξει, τοσο αστραπιαια που γινεται.

 

Πιστευω οτι και το iphone θα ειναι καπως ετσι. Εκει που θα πρεπει να προσεξει η apple ειναι στο να μην εγκρινει κακογραμμενες εφαρμογες που αργουν χαρακτηριστικα και χωρις λογο.

Θυμαμαι μια εφαρμογη για favorites contacts με φωτογραφιες, κατι που εχουμε ΟΕΜ εμεις, χρειαζονται χρονομετρημενα 9 δευτερολεπτα για να ανοιξει. Το ιδιο και καποιοι Dialers του appstore.

Απαραδεκτες εφαρμογες για μενα.

Βεβαια για να λεμε και την αληθεια ακομα και στα mac osx υπαρχουν εφαρμογες που χρειαζονται πολυ περισσοτερο χρονο να ανοιξουν σε σχεση με αντιστοιχες των windows. Και μιλαμε για windows 7 που τρεχουν μεσα απο τα mac.

Φαντασου σ΄ ενα καλο μηχανημα που τρεχει αποκλειστικα win7.

 

Βεβαια τα mac εχουν αλλα καλα που δεν υπαρχουν στα windows.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

καλα θα περασουν Μιχαλη σιγουρα...αφου δεν θα παω εγω να αρχισω να τσακωνομαι με τον Πτεραρχο :p

εχω καποιες ελπιδες ομως απο τον Odytsak να τον αναστατωσει με το λεο του:lol:

 

Ολα καλα πηγανε φιλε Μητσο. :D

Η συναντηση ειχε πληρη επιτυχια (19 συμμετοχες ειχαμε :wacko:), η μαγαλυτερη συναντηση ever απο τοτε που αρχισαμε να μαζευομαστε, εδω και 1+ χρονο. Περισσοτερα στο αντιστοιχο thread :rolleyes:

Edited by ktsak

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Ολα καλα πηγανε φιλε Μητσο. :D

Η συναντηση ειχε πληρη επιτυχια (19 συμμετοχες ειχαμε :wacko:), η μαγαλυτερη συναντηση everαπο τοτε που αρχισαμε να μαζευομαστε, εδω και 1+ χρονο. Περισσοτερα στο αντιστοιχο thread :rolleyes:

 

δεν αμφεβαλλα ποτε οτι θα περναγατε καλα!!:)ειδικα με τετοια παρεα :D

 

ξερετε εσεις οι βορειοι καλυτερα :lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα Μιχάλη, ξεχνας πως περασαμε κι εμεις απο το α-μηλο:lol:

 

 

Η turbo που ελεγε ο Δημητρης αν δεις σε ποσο χρονο bootαρει απο softreset η πως ανοιγει τα προγραμματα θα παθεις πλακα.

Πλεον δεν θα μπορουσα να παω σε κανενα αλλο smartphone που δεν διαθετει τετοιες ταχυτητες.

Μιλαμε για τρομερη εμπειρια να πατας και πριν παρεις το δαχτυλο να εχει ανοιξει η εφαρμογη.

Αφου καμια φορα ετοιμαζομαι να ξαναπατησω γιατι νομιζω οτι δεν εχει ανοιξει, τοσο αστραπιαια που γινεται.

 

.

 

Κώστα προχτές που ξεσκάλιζα το μήλο του φίλτατου Αλεξανδρογίωργου παρατήρησα μια διαφορά σε ταχύτητα αποκρισης ανάμεσα σε jb k non jb μήλο! όντως η ταχύτητα απόκρισης είναι απ τα βασικοτέρα χαρακτηρηστικά για μια συσκευή κ με το hardware του ο λεοντόκαρδος έχει προδιαγραφές για να σε κάνει να το αποχωριστείς πάρα πολύ δύσκολα. Πρέπει όμως να είσαι κ ανήσυχο πνεύμα...:lol::ninja:

δεν αμφεβαλλα ποτε οτι θα περναγατε καλα!!:)ειδικα με τετοια παρεα :D

 

ξερετε εσεις οι βορειοι καλυτερα :lol:

 

Ξέρουν καλύτερα ε??? σου είχα ετοιμάσει ένα μπουκάλι ρακί να σου στείλω (δικιάς μου παραγωγής αλλά τώρα δεν έχει.... να σου στείλει ο πτέραρχος!!!!:lol::lol:

 

 

Καλημέρα σ όλους !!!!

ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΜΙΧΑΛΗΣ Mesi.im abalos

dell 10" mac os X 10.6.4 "minimac" thanks to ktsak

the best thread in Myphone Περι ανεμων και υδατων για πρωην κατοχους HD και νυν iPhone Κάντε την παρέα μας πιο οικεία

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ξέρουν καλύτερα ε??? σου είχα ετοιμάσει ένα μπουκάλι ρακί να σου στείλω (δικιάς μου παραγωγής αλλά τώρα δεν έχει.... να σου στείλει ο πτέραρχος!!!!

 

Καλημέρα σ όλους !!!!

 

:blink::cry: καλε μου φιλε Μιχαλη :lol:

 

εμεις ακομη δεν εχουμε πιασει τα νουμερα τους σε φαγοποτι,αλλα που θα πανε?:D

οσο για τον πτεραρχο,τι να μου στειλει?Μαλαματινα??εδω διπλα στο σπιτι μου ειναι το αποστακτηριο του μαλαματινα:lol:

αν και για κανα τριγωνακι :rolleyes: δεν θα ελεγα οχι...:lol:

 

την καλημερα μου σε ολους :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

:cry: καλε μου φιλε Μιχαλη :lol:

εμεις ακομη δεν εχουμε πιασει τα νουμερα τους σε φαγοποτι,αλλα που θα πανε?:D

οσο για τον πτεραρχο,τι να μου στειλει?Μαλαματινα??εδω διπλα στο σπιτι μου ειναι το αποστακτηριο του μαλαματινα

αν και για κανα τριγωνακι :rolleyes: δεν θα ελεγα οχι...:lol:

την καλημερα μου σε ολους :)

 

Εσενα Μητσο θα σου στειλω ενα ταπερ χτυπητη (η τυροκαυτερη) και ενα πιατο σουβλακια (καλαμακια που τα λετε και σεις, οχι εκεινα που ρουφανε :p) μπας και καταλαβεις κατι :lol:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Εσενα Μητσο θα σου στειλω ενα ταπερ χτυπητη (η τυροκαυτερη) και ενα πιατο σουβλακια (καλαμακια που τα λετε και σεις, οχι εκεινα που ρουφανε :p) μπας και καταλαβεις κατι :lol:

 

ενταξει :rolleyes: βολευομαι και με αυτα τα λιγα :lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θα βοηθησετε λιγο; Σκεφτηκα πολλες φορες να παρω κι εγω το iphone, αλλα μερικα βασικα πραγματα που θελω δεν υπηρχαν. Εκανα κατα καιρους ερωτησεις, αλλα δεν με καλυπταν. Οχι οι απαντησεις, αλλα οι λυσεις.

Να ρωτησω ξανα μηπως αλλαξε κατι στο μεταξυ;

1-Πολυ βασικο για εμενα. Καταχωρηση και αναζητηση επαφων οπως με το Innesoft Adressbook υπαρχει; Οποιος ειχε αυτο το προγραμμα θα ξερει ποσο λειτουργικο ειναι. Δηλαδη ευρεση επαφων απο καθε πεδιο, και αριθμους, με Τ9 και πληκτρολογιο οπως τα απλα κινητα με τα 12 πληκτρα δηλαδη. Ακομη καταχωρηση οσων πεδιων θελουμε και μαλιστα με σημειωση στο τελος του αριθμου. Δηλαδη, εχω π.χ. ενα ονομα μιας εταιριας, με τα βασικα τηλεφωνα του κεντρου, αλλα και τα κινητα τηλ καποιων υπαλληλων με τα ονοματα τους, π.χ. 6936888888 Γιωργος, 6936888889 Νικος. Κατι παρομοιο που μπορεις να κανεις δηλαδη με την αλλαγη ετικετας στα κινητα με symbian.Υπαρχει κατι τετοιο; Πρωτα απο ολα το παιρνουμε για να κανουμε ποιο ευκαλα την δουλεια μας.

2-Αυτοματη Ηχογραφιση συνομοιλιας και των δυο συνομοιλητων.

3-Πληκτρολογιο με τα 12 πληκτρα οπως τα απλα κινητα παλι, με Τ9.

4-Και κατι για το τις κενες ωρες. Προβολη ταινιων avi, και με υποτοιτλους οπως βλεπουμε με τον Beta player, υπαρχει; Χωρις βεβαια να κανω μετατροπες και ιστοριες. Οπως τα κατεβαζουμε απο το ιντερνετ.

5-Ερωτηση. Οι φωτος και τα βιντεο ειναι ικανοποιητικα; Το Ομνια 2 ειναι πολυ καλο σε αυτον τον τομεα. Το HD2 λιγοτερο. Το iphone πως ειναι; Και το βραδυ, η σε εσωτερικους χωρους πως ειναι; Αφου δεν εχει κανενα φλασακι.

Αυτα για την ωρα. Τα WM7 δεν μου αρεσουν καθολου, ουτε τα adroid. Και οπως το βλεπω, τα WM6.5xx θα σβησουν καποια στιγμη.

Το iphone ειναι το επομενο που θα διαλεγα, αλλα καποια πραγματα τα χρειαζομαι.

Καντε τον κοπο να μου δωσετε λιγο φως να μπω κι εγω στην παρεα σας!

Κωστας - Κατερινη
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...