Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτό μου αρέσει...

 

Το είδα και στην Fnac και έχει τρομερή οθόνη.. Glossy, όχι matte σαν όλα.. Και φαίνεται σαν Capacitive... Δεν πρέπει να είναι βέβαια.. Αλλά πολύ μου άρεσε..

 

Αλλά ρε π*ύστη μου 440.... Πολλά... :(

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • ktsak

    1057

  • CarpeNoctum

    1174

  • zaharakis

    1501

  • soom

    1462

Αυτό μου αρέσει...

 

Το είδα και στην Fnac και έχει τρομερή οθόνη.. Glossy, όχι matte σαν όλα.. Και φαίνεται σαν Capacitive... Δεν πρέπει να είναι βέβαια.. Αλλά πολύ μου άρεσε..

 

Αλλά ρε π*ύστη μου 440.... Πολλά... :(

 

ρε συ γιατι δεν με ακους???:p

 

παρε ενα λεο να ησυχασεις μια και καλη με αυτο το θεμα ;) (και οχι μονο :lol:)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Έστω και λίγο καθυστερημένα Χρόνια Πολλά και από μένα σε όλους σας! Έχω οριζοντιωθεί από το πολύ φαΐ και περιμένω να συνέλθω για να βγω πάλι το βράδυ.

 

Χαιρετισμούς από Λάρισα και ένα τεράστιο Ping!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! σε όλους σας! Αναμένω εναγωνίως τη Δευτέρα!

Link to comment
Share on other sites

ρε συ γιατι δεν με ακους???:p

 

παρε ενα λεο να ησυχασεις μια και καλη με αυτο το θεμα ;) (και οχι μονο :lol:)

 

Άσε ρε... Δεν είμαι για τέτοια Μήτσο.. iPhone και είμαι καλά... Δεν ξαναμπλέκω, τουλάχιστον όχι τώρα...

 

Χρόνια πολλά Νίκο! :)

Χρόνια πολλά Τόλη! :)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν αγαπητοί συνδαιτημόνες της επόμενης Δευτέρας 28/12 στις 20:00 καλησπέρα !!!

 

Έχουμε μία κράτηση στο Κιτρόμηλο το οποίο βρίσκεται 100 μέτρα από την έξοδο μετρό του σταθμού της Πανόρμου (γραμμή 2 Αιγάλεω - Εθνική Άμυνα / Αεροδρόμιο), στο σύνδεσμο κάτω από το όνομα του μαγαζιού υπάρχει η διεύθυνση.

 

Η κράτηση είναι για 10 άτομα (στο όνομά μου - Καλογήρου) για να έχουμε μία βάση αλλά όλοι οι καλοί χωράνε. Λόγω Δευτέρας δε νομίζω να υπάρχει πρόβλημα να μας "στεγάσει" αν είμαστε περισσότεροι.

 

Το μαγαζί είναι Κυπριακή ταβέρνα με διάφορους μεζέδες κατά βάση από την Κύπρο, προφανώς μπύρες / κρασιά και ζιβανία (και ο νοών νοείτω !). Έχω πάει 2-3 φορές και νομίζω ότι ταιριάζει πολύ καλά για την περίσταση: χαλαρό κλίμα, καλή εξυπηρέτηση, λογικές τιμές και δυνατότητα για κουβέντα.

 

Καλή μας συνάντηση!

 

για να μην ξεχνιομαστε :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

καλά χριστούγεννα σε όλους παιδιά

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

καλά χριστούγεννα σε όλους παιδιά

 

 

επισης Βιργινια :)

 

παμε για ποτακι τωρα..:D

 

καλη συνεχεια σε ολους :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα σε ολους κι απο μενα:)Η πλακα ειναι Δημητρη,οτι η συζητηση εδω ειναι λεει για πρωην κατοχους WM και νυν iPhone!Εμεις τι να πουμε οτι ειμαστε?Νυν κατοχοι WM και νυν κατοχοι iPhone?:lol:

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Χρονια Πολλα σε όλους.

 

Εχω μπλεξει με τις μπλε οθονες των windows :wacko: και πάλι.

Ενα προβλημα στο pc της κόρης μου με ταλαιπώρησε ολο το απόγευμα των Χριστουγέννων.

Και δεν ξέρω αν παρόλο την επανεγκατάσταση των Vista εχει λυθει το πρόβλημα, θα δουμε.

 

Δειτε τα χαρακτηριστικά του Nexus one

http://www.iphonealley.com/current/google-phone-specifications-revealed

 

Την Δευτερα θα τα πουμε απο κοντα.:)

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα σε ολους κι απο μενα

Η πλακα ειναι Δημητρη,οτι η συζητηση εδω ειναι λεει για πρωην κατοχους WM και νυν iPhone!Εμεις τι να πουμε οτι ειμαστε?Νυν κατοχοι WM και νυν κατοχοι iPhone?

 

πρωην κατοχοι wm,τωρινοι κατοχοι iphone νυν κατοχοι wm:wacko: :lol:

 

Χρονια Πολλα σε όλους.

 

Εχω μπλεξει με τις μπλε οθονες των windows και πάλι.

Ενα προβλημα στο pc της κόρης μου με ταλαιπώρησε ολο το απόγευμα των Χριστουγέννων.

Και δεν ξέρω αν παρόλο την επανεγκατάσταση των Vista εχει λυθει το πρόβλημα, θα δουμε.

 

Δειτε τα χαρακτηριστικά του Nexus one

http://www.iphonealley.com/current/google-phone-specifications-revealed

 

Την Δευτερα θα τα πουμε απο κοντα.:)

 

Κωστη το καλο που σου θελω,αστα τα android :lol:

 

το λεο μαζευεται καθημερινα ;)

 

τα χρονια μου πολλα και την καλημερα μου σε ολους :D

 

φευγω σε λιγο μοτο βολτα με φιλους για Ναυπλιο :)

 

ΥΓ

οποιος ειναι κατα εκει σημερα,ας στειλει πμ θα το δω οταν φτασω με το καλο ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

παδιά καλημέρα και χρόνια πολλά.

εχω ενα προβλημα με την αναβάθμιση του iphone .

στο τέλος κάθε αναβάθμισης βγάζει το μήνυμα λάθους σχετικά με τις ρυθμίσεις του δικτύου και ότι η σύνδεση μου είνα time out με error 3259......

εχει αντιμετωπίσει κανενας αυτό το πρόβλημα και πως το έλυσε;

Σημείωση ..... εχω δυο iphone (1 3g και 1 3gs) και δυο ipod touch στον ιδιο υπολογιστή.

ευχαριστώ πολύ:(

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και χρονια πολλα!!!

 

να ζητησω συγνωμη εκ τον προτερων γιατι μπορει να θεωρηθει off topic αλλα επειγη και εχει σχεση(επειδη ειμαι πρωην κατοχος wm )....η αδερφη μου η μικρη μου πηρε το iphone 3gs 32gb που ειχα παρει πριν λγες μερες και μαλλον της το εκλεψαν...το κινητο δεν το ειχα ανοξει καν ουτε αποδειξεις εχω.υπαρχει περιπτωση να το βρω?

και με την ευκαιρια να ρωτησω ο κολιτος μου πηρε και αυτος ενα ιδιο iphone 3gs κλεμενο σφραγισμενο στο κουτι του και σκευτεται να το πεταξει επειδη φοβατε μην τον εντοπισουν και τον πιασουν....

ισχυει αυτο ? μπορω εγω να εντοπισω ενα κινητο ή να εντοπισουν το Jailbreak και εχει και fake change imei του φιλου μου?

 

Ευχαριστω και αν θεωρηθει ως Off topic η spam σας παρακαλω συγνωμη αλλα δεν ξερω τι να κανω επειδη αλλοι μου λενε πως δεν εχει βαλει προγραμμα η apple οπως το adeona και εχω κολησει....σας ευχαριστω παρα πολυ!!!

Link to comment
Share on other sites

@Ζαχαρακη δεν παίρνω εγώ ανδροειδες με τίποτα.

έχω πει ότι σαν δεύτερο μόνο wwm για να παιδευμαι και να περνάει η ώρα.

Επειτα στο Manila μπορώ και βγάζω τις καλιτεχνικες ανησυχίες μου. Οπότε δεν υπαρχει περίπτωση.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και χρονια πολλα!!!

 

να ζητησω συγνωμη εκ τον προτερων γιατι μπορει να θεωρηθει off topic αλλα επειγη και εχει σχεση(επειδη ειμαι πρωην κατοχος wm )....η αδερφη μου η μικρη μου πηρε το iphone 3gs 32gb που ειχα παρει πριν λγες μερες και μαλλον της το εκλεψαν...το κινητο δεν το ειχα ανοξει καν ουτε αποδειξεις εχω.υπαρχει περιπτωση να το βρω?

και με την ευκαιρια να ρωτησω ο κολιτος μου πηρε και αυτος ενα ιδιο iphone 3gs κλεμενο σφραγισμενο στο κουτι του και σκευτεται να το πεταξει επειδη φοβατε μην τον εντοπισουν και τον πιασουν....

ισχυει αυτο ? μπορω εγω να εντοπισω ενα κινητο ή να εντοπισουν το Jailbreak και εχει και fake change imei του φιλου μου?

 

Ευχαριστω και αν θεωρηθει ως Off topic η spam σας παρακαλω συγνωμη αλλα δεν ξερω τι να κανω επειδη αλλοι μου λενε πως δεν εχει βαλει προγραμμα η apple οπως το adeona και εχω κολησει....σας ευχαριστω παρα πολυ!!!

 

Αν το ερώτημα είναι πως μπορεί να εντοπιστεί γεωγραφικά ένα iPhone (κλεμμένο ή όχι) η απάντηση είναι ναι αλλά χρειάζεται ορισμένες προϋποθέσεις που καταλαβαίνω ότι δεν ισχύουν στην περίπτωση σου (εγγραφή στο mobile me της apple).

 

Αν το ερώτημα είναι αν μπορεί να "συλληφθεί" ο κάτοχος ενός κλεμμένου iPhone η απάντηση είναι ναι, όχι μόνο από το IMEI αλλά και από τον σειριακό αριθμό του τηλεφώνου που χρησιμοποιείται όταν γίνεται το αναγκαστικό activation μέσω της Apple για να μπορέσει να λειτουργήσει το τηλέφωνο.

 

Συνολικά τώρα, το να αγοράζει κανείς κλεμμένο τηλέφωνο σημαίνει ότι κάποιος άλλος το "κλαίει" στην προκείμενη περίπτωση π.χ. εσύ και η αδελφή σου. Όσο υπάρχουν κάποιοι να τα αγοράζουν θα υπάρχουν και κάποιοι να τα κλέβουν.

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και χρονια πολλα!!!

 

να ζητησω συγνωμη εκ τον προτερων γιατι μπορει να θεωρηθει off topic αλλα επειγη και εχει σχεση(επειδη ειμαι πρωην κατοχος wm )....η αδερφη μου η μικρη μου πηρε το iphone 3gs 32gb που ειχα παρει πριν λγες μερες και μαλλον της το εκλεψαν...το κινητο δεν το ειχα ανοξει καν ουτε αποδειξεις εχω.υπαρχει περιπτωση να το βρω?

και με την ευκαιρια να ρωτησω ο κολιτος μου πηρε και αυτος ενα ιδιο iphone 3gs κλεμενο σφραγισμενο στο κουτι του και σκευτεται να το πεταξει επειδη φοβατε μην τον εντοπισουν και τον πιασουν....

ισχυει αυτο ? μπορω εγω να εντοπισω ενα κινητο ή να εντοπισουν το Jailbreak και εχει και fake change imei του φιλου μου?

 

Ευχαριστω και αν θεωρηθει ως Off topic η spam σας παρακαλω συγνωμη αλλα δεν ξερω τι να κανω επειδη αλλοι μου λενε πως δεν εχει βαλει προγραμμα η apple οπως το adeona και εχω κολησει....σας ευχαριστω παρα πολυ!!!

 

Κοιτα φιλε μου επειδη δεν ειμαστε τιποτα Αμερικανακια και οι συμπτωσεις παραειναι πολλες, καλυτερα μην αγορασεις κλεμμενο iphone ελληνικο σφραγισμενο.

Αυτο προφανως εχει κλαπει απο καποιο καταστημα και εκει κρατανε τα imei των συσκευων.Τωρα αν μπορουν να σε βρουν η απλα να σου αχρηστευσουν το τηλεφωνο δεν ξερω, αλλα λογικα επειδη συνδεεται με itunes ειναι που πιθανο να εντοπιστει κλεμμενο ΙΜΕΙ

http://www.slang.gr/media/img/200804/e3c7f6fd7cd882190bfed167b9b5a61e_thumb.jpg
Link to comment
Share on other sites

εγώ πριν από το Ιphone ειχα 4 κινητα!! :blink: λοιπον... τωρα δεν μπορώ να χρησιμοποιησω τα πληκτρα που εχουν τα κανονικα κινητα και εχω ενα 2ο κινητο αλλα κανονικο και δεν μπορω να το χρησιμοποιησω :lol::lol::lol: ειναι δυσκολο να ξεσυνηθισεις!!!!! :lol::lol::lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

εγώ πριν από το Ιphone ειχα 4 κινητα!! :blink: λοιπον... τωρα δεν μπορώ να χρησιμοποιησω τα πληκτρα που εχουν τα κανονικα κινητα και εχω ενα 2ο κινητο αλλα κανονικο και δεν μπορω να το χρησιμοποιησω :lol::lol::lol: ειναι δυσκολο να ξεσυνηθισεις!!!!! :lol::lol::lol::lol:

 

Αυτό είναι αλήθεια. Με το δεύτερο τηλέφωνο που έχω δεν μπορώ με τίποτα να στείλω SMS.

Γι αυτό προσανατολιζομαι σε κάποιο με touch screen και τις ευκολίες που διαθέτουν.

 

Για το φίλο παραπάνω με τα κλεμενα τηλέφωνα δεν απάντησα εξεπιτηδες.....

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Για τα κλεμμένα, όντας θύμα κλοπής ο ίδιος..

 

Όσο εύκολα μπορεί να κατηγορηθεί κάποιος για κλοπή, μπορεί να κατηγορηθεί και ως κλεπταποδόχος κάποιος.

Και βέβαια, όσο βρίσκονται μ@λάκες να αγοράζουν κλεμμένα κινητά, θα υπάρχουν άλλοι μ@λάκες να τα κλέβουν. Και αυτός ο φαύλος κύκλος μπορεί να σπάσει μόνο αν πάψουν οι μ@λάκες να αγοράζουν τα κλεμμένα κινητά ή αν επιτέλους οι πάροχοι επιστρέψουν στον παλιό καλό καιρό που τα τηλέφωνα μπλοκάρονταν όταν κλεβόντουσαν.:mad:

Ή αν επιτραπεί ο εντοπισμός τους.

 

Μετά θα σου έλεγα εγώ.:mad:

 

Σφραγισμένο ξεσφράγιστο, φίλε μου,πες του να το πάρει το τηλέφωνο και να το πάει στην Cosmote ή στην Vodafone.:mad: Για να μην έχει μπλεξίματα.:mad:

 

Το έχουν βρει ορισμένοι...:mad:

 

Μακάρι να μπορούσαν πολύ ευκολότερα να εντοπίσουν το τηλέφωνό του. Εφόσον το αγόρασε ξέροντας ότι είναι κλεμμένο... Τι να του πω... Τι να του πω;;;;;;:mad::mad:

 

Και ζητάς και συμβουλές για το πως θα αποφύγει τον εντοπισμό??? Ντροπή σου.:mad: Και βεβαίως ντροπή του.

Πως νιώθεις εσύ που έκλεψαν το τηλέφωνο της αδερφής σου? Ωραία? Χαίρεσαι για αυτό? Πως θα ένιωθες αν έμπαινε κάποιος εδώ και ρωτούσε για το πως θα αποφύγει εσένα και τις αρχές και την Apple και την Cosmote/Vodafone για να μην τον βρουν που έχει το τηλέφωνό σου??

 

Σκέψου τώρα να μην σου περισσεύουν και να έρθει ένα π@πάρι να σου πάρει το τηλέφωνο, 600ευρώ τηλέφωνο. Ωραία?

 

Σκέψου τώρα έναν μικρομεσσαίο επιχειρηματία που έχει ένα μαγαζάκι με τηλέφωνα. Και αποφάσισε ένα άλλο π@πάρι να πάει να τον κλέψει. Και να του πάρει 1,2,10,20 iPhone's και να τα "σκοτώσει" μετά στο Μοναστηράκι ή οπουδήποτε αλλού. Είναι αυτό ωραίο??????

 

 

Αν είναι έτσι δηλαδή, γιατί να αγοράζω από το Super Market κρέας και να μην το κλέβω?

Γιατί να αγοράζω υπολογιστή από το Πλαίσο και να μην το κλέβω????

 

 

 

 

 

Παρακαλώ τους διαχειριστές να μην σβήσουν αυτό το μήνυμα για να το διαβάσει ο φίλος mozilla69

Link to comment
Share on other sites

Την καλησπέρα μου σε ολους. Αφού φαγαμε και ηπιαμε, να ασχοληθούμε και με κάτι άλλο, τι πρέπει να κάνω για να δω sites που χρειάζονται flash;

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα σας αφήσω εδώ... Έχω να πάω σε ένα γάμο ενός φίλου μου! :)

 

Μου ανέβηκε και το αίμα στο κεφάλι με τον mozilla69......:angry::knife:

 

 

Καλό βράδυ και θα σας διαβάσω το βραδάκι που θα γυρίσω! :)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι αλήθεια. Με το δεύτερο τηλέφωνο που έχω δεν μπορώ με τίποτα να στείλω SMS.

Γι αυτό προσανατολιζομαι σε κάποιο με touch screen και τις ευκολίες που διαθέτουν.

 

Για το φίλο παραπάνω με τα κλεμενα τηλέφωνα δεν απάντησα εξεπιτηδες.....

σωωωωωστοοοοοοοος :-) :-) :-)

 

Για τα κλεμμένα, όντας θύμα κλοπής ο ίδιος..

 

Όσο εύκολα μπορεί να κατηγορηθεί κάποιος για κλοπή, μπορεί να κατηγορηθεί και ως κλεπταποδόχος κάποιος.

Και βέβαια, όσο βρίσκονται μ@λάκες να αγοράζουν κλεμμένα κινητά, θα υπάρχουν άλλοι μ@λάκες να τα κλέβουν. Και αυτός ο φαύλος κύκλος μπορεί να σπάσει μόνο αν πάψουν οι μ@λάκες να αγοράζουν τα κλεμμένα κινητά ή αν επιτέλους οι πάροχοι επιστρέψουν στον παλιό καλό καιρό που τα τηλέφωνα μπλοκάρονταν όταν κλεβόντουσαν.:mad:

Ή αν επιτραπεί ο εντοπισμός τους.

 

Μετά θα σου έλεγα εγώ.:mad:

 

Σφραγισμένο ξεσφράγιστο, φίλε μου,πες του να το πάρει το τηλέφωνο και να το πάει στην Cosmote ή στην Vodafone.:mad: Για να μην έχει μπλεξίματα.:mad:

 

Το έχουν βρει ορισμένοι...:mad:

 

Μακάρι να μπορούσαν πολύ ευκολότερα να εντοπίσουν το τηλέφωνό του. Εφόσον το αγόρασε ξέροντας ότι είναι κλεμμένο... Τι να του πω... Τι να του πω;;;;;;:mad::mad:

 

Και ζητάς και συμβουλές για το πως θα αποφύγει τον εντοπισμό??? Ντροπή σου.:mad: Και βεβαίως ντροπή του.

Πως νιώθεις εσύ που έκλεψαν το τηλέφωνο της αδερφής σου? Ωραία? Χαίρεσαι για αυτό? Πως θα ένιωθες αν έμπαινε κάποιος εδώ και ρωτούσε για το πως θα αποφύγει εσένα και τις αρχές και την Apple και την Cosmote/Vodafone για να μην τον βρουν που έχει το τηλέφωνό σου??

 

Σκέψου τώρα να μην σου περισσεύουν και να έρθει ένα π@πάρι να σου πάρει το τηλέφωνο, 600ευρώ τηλέφωνο. Ωραία?

 

Σκέψου τώρα έναν μικρομεσσαίο επιχειρηματία που έχει ένα μαγαζάκι με τηλέφωνα. Και αποφάσισε ένα άλλο π@πάρι να πάει να τον κλέψει. Και να του πάρει 1,2,10,20 iPhone's και να τα "σκοτώσει" μετά στο Μοναστηράκι ή οπουδήποτε αλλού. Είναι αυτό ωραίο??????

 

 

Αν είναι έτσι δηλαδή, γιατί να αγοράζω από το Super Market κρέας και να μην το κλέβω?

Γιατί να αγοράζω υπολογιστή από το Πλαίσο και να μην το κλέβω????

 

 

 

 

 

Παρακαλώ τους διαχειριστές να μην σβήσουν αυτό το μήνυμα για να το διαβάσει ο φίλος mozilla69

σωωωωωωωωωστοοοοοοοοοος :-) :-) :-)

Link to comment
Share on other sites

Με το μηλόφωνο, απλά δεν μπορεις! :):) ;)

 

Μάλιστα , ευχαριστώ Αλεξανδρε.

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...