Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια συμφωνω με καθε επιλογη μαγαζιου!

αυτο που με ενδιαφερει προσωπθκα ειναι η παρεα !ολα τα αλλα ειναι απλα λεπτομερειες!

 

τυχον λεπτομερειες της τελςυταιας στιγμης τις λυνουμε κ τηλεφωνικα :)

 

Μαργαριτα περαστικα σου!ατιμη αυτη η ιωση...το εζησα και εγω...

 

Ping σε ολους !!:lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • ktsak

    1057

  • CarpeNoctum

    1174

  • zaharakis

    1501

  • soom

    1462

Έτσι ρε Μήτσο. Μαζί σου! :):)

 

20:00 εκεί..

 

Αλλά να ανταλλάξουμε και τηλέφωνα κάποια στιγμή να μπορούμε να συνεννοηθούμε κιόλας. Μην ψαχνόμαστε με τα Ping! για λεπτομέρειες... Και μας σπάσουν τα:X:X......

Link to comment
Share on other sites

Εντελώς αυθόρμητα, θυμήθηκα το τραγούδι "τι πίνεις και δεν μας δίνεις;" :)

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Λέω να 'ρθω κι εγώ, να σας γνωρίσω από κοντά, μιας και ...φαίνεστε «καλά παιδιά». :p :p

 

Φοβάμαι βέβαια, πως θα 'μαι ο μεγαλύτερος, αλλά δε βαριέσαι... στο κάτω-κάτω, μ' αρέσει η κυπριακή κουζίνα. :)

Βασίλης
Link to comment
Share on other sites

σπερααα:)

ειχα μια γριποιωση που 1 βδομαδα με ριξε με 39 στο κρεββατι & τωρα που συνηλθα λεω να αξιοποιήσω το χρόνο μου

Πως?με μια βόλτα στα μαγαζια :D η οποια θα συνοδεύεται κι απο αγορά θηκούλας :grin:

 

είμαι ανάμεσα σε 2

iskin solo fx & http://www.switcheasy.com/products/Colors/Colors.php

 

Για την πρωτη σκέφτομαι επειδη εχω μαύρο τηλ. και ειναι ψιλοδιαφανη μήπως φαινεται άσχημα :blink:

Εσεις τι λετε? :)

καμια γνωμη για τη 2η? :rolleyes:

Eγώ πάντως προτείνω αυτήν που έχω και εγώ όχι βέβαια στην εξωπραγματική τιμή που την έχει αυτό το μαγαζί

http://homemania.gr/eshop/view_product.php?productid[5]=1268&idcat[5]=13&idsubcat[5]=70&idsubsubcat[5]=85&keypro[5]=483443668&sIDpro[5]=230r15891504576t876247sr0tts0295&a=5

Έχει πάααρα πολύ καλή προστασία στο κινητό και έχει και τάπες στα ακουστικά και στο φορτιστή για να μην παίρνει σκόνη.Την έχω 3 μήνες και η φθορά της είναι μηδαμινή

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Λέω να 'ρθω κι εγώ, να σας γνωρίσω από κοντά, μιας και ...φαίνεστε «καλά παιδιά». :p :p

 

Φοβάμαι βέβαια, πως θα 'μαι ο μεγαλύτερος, αλλά δε βαριέσαι... στο κάτω-κάτω, μ' αρέσει η κυπριακή κουζίνα. :)

 

Όπως λέει και το τραγούδι "είμαστε δυό, είμαστε τρεις, είμαστε χίλιοι δέκα τρεις" (δις σε επαναστατικό ρυθμό) :)

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα μπορούσε να γίνει καλύτερη επιλογή.

Το μετρό βολεύει σχεδόν όλους και η ταβέρνα είναι δυο βήματα.

Όσοι ψάξετε στο navigon για την διεύθυνση μην βάλετε Αμπελοκηποι γιατί δεν θα σας δώσει τίποτα. Βάλτε Αθήνα και θα βρείτε κατευθείαν επιλογή Αλεξη Παυλη & Μικρομανης.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Και για όσους θέλουν να το δουν στο google maps click εδώ: :wink:

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

αχ,εγώ να έρθω με στολή παραλλαγής apple?

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως...με αυτους τους ανθρωπους η ελλαδα δν παει μπροστα...μια ΧΟΥΝΤΑ χρειαζομαστε παλι για να στρωσουμε..!! χαχα

 

Μερικά πράγματα καλό είναι να μην λέγονται ούτε για αστείο!

Ρωτήστε και μας που μια μικρη γεύση την πήραμε απο την περίοδο εκείνη.

Animula vagula blandula hospes comesque corporis quae nunc abibis in loca pallidula rigida nudula...

 

Tάκης

Ping!, Messi.im> tak1s

Link to comment
Share on other sites

ρε σεις, να σας στειλω τη milena να σας φιαξει το κεφι :lol: :p :lol: :p

Καλησπερα απο το χιονισμενο Μοναχο :D

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Μόναχο ε; Γύρισα πριν 10 μέρες,η 5 φορά που πήγα και ΑΝΕΤΑ φέυγω για 6 ;)

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Μόναχο ε; Γύρισα πριν 10 μέρες,η 5 φορά που πήγα και ΑΝΕΤΑ φέυγω για 6 ;)

 

Καλα ειναι Βιργινια. Παρολο που ειχε χιονισει μεχρι χθες και η θερμοκρασια εφτασε στο -12 (παντα χθες) σημερα ειχε λιακαδα και θερμοκρασια +8 :). Οποτε τελεια για βολτες και τα συναφη. Μια σταση εγινε και στο Saturn κοντα στη Karlsplatz, τεραστιο μαγαζι, αλλα τιμες ιδιες, για να μην πω λιγο ακριβοτερες. Τεσπα, για σταση μια χαρα ηταν. Απλως καποιος π....ς με ματιαξε και μαλλον κολλησα καποια ιωσουλα θα πεις, γαστρεντεριτιδα θα πεις, με πειραξε κατι θα πεις και σημερα δεν το ευχαριστηθηκα :mad:. Θα δειξει αυριο που θα παμε Deutches Museum & BMW Museum. Αλλα κυριως με ενδιαφερει που την Πεμπτη μεχρι Κυριακη θα παμε Oberramergau για Χριστουγεννα, χιονια, διασκεδαση, επισκεψεις στα καστρα, Innsbruck κλπ :D

Αυτα τα ολιγα Χρονια Πολλα σε ολους και καλα να περασετε :rolleyes:

Και για να μην ξεχνιωμαστε Ping! :p

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

καλά το μουσείο της BMW είναι το κάτι άλλο...είναι γνωστό το πάθος μου για τα αυτοκίνητα,και εκεί τα είδα ΟΛΑ...Το Innsbruck ειναι ΥΠΕΡΟΧΟ...ειδικά τώρα έχει μια τέλεια ατμόσφαιρα..πήγαινε και στο χώρο που γίνεται το oktoberfest.έχει μπαζάρ χριστουγεννιάτικο,και ένα υπέροχο "εποχιακό" ποτό,απο το οποίο είχαμε πιεί 6-7 ποτήρια με τη παρέα μου,και βρεθήκαμε να μας μιλάνε τα φώτα του τράμ :p

 

παρακολουθήσαμε και τη συναυλία του Μάνσον,με φίλους 4 εθνικοτήτων :p και πραγματικά μετράω μέρες για να ξαναπάω

 

σκέψου ήδη αγόρασα εισιτήρια για τη συναυλία των στο Μόναχο που θα γίνει το 2010

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Κώστα καλή διαμονή στο Μόναχο, απόλαυσε το πράσινο της Ευρώπης.

 

Το χιονι της Ευρωπης, γιατι τωρα πρασινο δεν φαινεται καθολου :p

 

καλά το μουσείο της BMW είναι το κάτι άλλο...είναι γνωστό το πάθος μου για τα αυτοκίνητα,και εκεί τα είδα ΟΛΑ...Το Innsbruck ειναι ΥΠΕΡΟΧΟ...ειδικά τώρα έχει μια τέλεια ατμόσφαιρα..πήγαινε και στο χώρο που γίνεται το oktoberfest.έχει μπαζάρ χριστουγεννιάτικο,και ένα υπέροχο "εποχιακό" ποτό,απο το οποίο είχαμε πιεί 6-7 ποτήρια με τη παρέα μου,και βρεθήκαμε να μας μιλάνε τα φώτα του τράμ :p

 

Ναι, BMW οπωσδηποτε, αν προλαβουμε μεταξυ των 2 μουσειων μπορει να παμε και στο μπαζααρ :)

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

στο μπαζάρ πηγαίντε βραδάκι για ποτάκι/φαγητό..ειναι ωραία :)

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

στο μπαζάρ πηγαίντε βραδάκι για ποτάκι/φαγητό..ειναι ωραία :)

 

Χμ, λιγο δυδκολο με το μικρο μαζι. τεσπα, θα δειξει, ευχαριστω Βιργινια. Να σαι καλα και Χρονια Πολλα. :D

Ας το σταματησουμε εδω γιατι θα παραπονεθουν οι αλλοι. Αν και δεν βλεπω και κανεναν να γραφει τιποτα.

Ping! ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :p

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

(μπορείς να πάς και απογευματάκι..είμαι ΣΙΓΟΥΡΗ,οτι ο μικρός θα κολλήσει σε κάτι θερμοφόρες σε σχήμα αρκοοδων κλπ όπως κόλλησα κ γω :p)

 

 

όποιο παιδί μου βρεί ένα καφέ,χάρισμα του το iphone μου :p

 

σκοτώνω κυριολεκτικά τώρα για λίγο καφείνη στο αίμα μου :p

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

(μπορείς να πάς και απογευματάκι..είμαι ΣΙΓΟΥΡΗ,οτι ο μικρός θα κολλήσει σε κάτι θερμοφόρες σε σχήμα αρκοοδων κλπ όπως κόλλησα κ γω :p)

 

 

όποιο παιδί μου βρεί ένα καφέ,χάρισμα του το iphone μου :p

 

σκοτώνω κυριολεκτικά τώρα για λίγο καφείνη στο αίμα μου :p

 

Καλά, καφέ στο σπίτι δεν έχεις; Υπάρχει σπίτι χωρίς καφέ;;;; :blink:

Link to comment
Share on other sites

αμέ...κανένα απο τους εδώ καφέδες δε πίνω..μου βρίσκεται μόνο γαλλικός και ελληνικός :p

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Γαλλικός.. Ωραίος καφές.. Τελευταία μπορεί να πίνω και 3 κούπες την μέρα... Πολύ μου αρέσει.....:happy::happy:
Link to comment
Share on other sites

δε μπορώ ούτε στο στόμα μου να τον βάλω..δε τον αντέχω σαν γεύση :s

 

ασε που μου φέρνει στο μυαλό στιγμές του παρελθόντος..τον έχω συνδέσει με ένα πρόσωπο,που κάποτε για μένα σήμαινε πολλά...ακόμα και τώρα,όταν πχ η αδερφή μου το πρωί του Σαββάτου που είναι σπίτι βάζει γαλλικό να φτιάχνεται,και με ξυπνάει η μυρωδιά του χαλάει όλη η μέρα μου,ακριβώς γιατί την έχω συνδέσει με αυτό το πρόσωπο

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

@ktsak

Κώστα καλά να περάσετε! Αφού θα πάτε στο Innsbruck νομίζω ότι αξίζει μια επίσκεψη στο KristallWelten στο εργοστάσιο Swarowski. Είναι πολύ εντυπωσιακό αν δεν έχετε πάει άλλη φορά.

 

@Βιργινία

Αν δούμε δηλαδή μια μηλιά στο Κιτρόμηλο (καθόλου τυχαίο το όνομα όπως καταλαβαίνεις) να ξέρουμε τι θα έχει μέσα;

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...