Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είχα το 3g από το μάρτιο και το ανικατέστησα με το 3gs τον Οκτώβρη, απότε για αλλαγή του iphone για κύρια συσκευή δεν το συζητάμε.

Πάντα έχω όμως για δεύτερη συσκευή μία WM και με τρώει η τσέπη να πάρω καινούρια ίσως και την τελευταία ίσως έτσι όπως πάνε τα πράγματα με τα WM. Έψαξα για ΟΜΝΙΑ ΙΙ αλλά διαβάζω για προβλήματα και γαι την ελάχιστη free memeory ram οπότε λεω δεν ξαναπάω πίσω σε εποχές artemis, μετά σκέφτηκα το LEO, με αποθάρρυνε περισσότερο το μέγεθος παρά η έλλειψη πέννας και PAD, τέλος σκέφτηκα το Acer F1 αλλά η κριτική του Zaharaki που εμπιστεύομαι με απομάκρυνε και από αυτό. Δεν ξέρω τι να κάνω :(

Αργυρη σε θυμαμαι πριν δυο-τρια χρονια με το Artemis στο forum. Αν δεν κανω λαθος ειχες και το Eten τοτε. Εγω παντως εκανα το "λαθος". Πηρα το καινουργιο iPhone που δεν γινεται ακομη jailbroken, με τσαντισε υπερβολικα και το κινητο και η Apple, εχασα μερικα χρηματα πουλωντας το αχρησιμοποιητο και αυριο παω τρεχοντας για το Leo.

Αρης
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • ktsak

    1057

  • CarpeNoctum

    1174

  • zaharakis

    1501

  • soom

    1462

δυστυχως...με αυτους τους ανθρωπους η ελλαδα δν παει μπροστα...μια ΧΟΥΝΤΑ χρειαζομαστε παλι για να στρωσουμε..!! χαχα

 

ενδοξη 21/04 χαχαχαχα

 

μην το γελας καθολου Παρη... Εχουμε ξεπεσει τοσο που ειναι πολλοι που αναπολουν αυτο το καθεστως για να μπει μια σειρα στην ψωροκωσταινα μας..

Ειναι ντροπη κ μονο που το σκεφτομαστε αλλα εκει μας εχουν φερει οι αχρηστοι που μας κυβερνανε.....

 

Κωστη (ktsak) κανε αυτο που σου ειπα! Κακως αργησες τοσο!τσαμπα παιδευτηκες απο οτι καταλαβες τελικα κ μονος σου..

Κωστα (tesalat) εγω μετα απο αυτο που αναφερες εχω τρομοκρατηθει.. Το θεωρω πολυ δυσκολο πλεον να ξαναμπω να αγορασω μεσω itunes/appstore εφαρμογη..

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

μην το γελας καθολου Παρη... Εχουμε ξεπεσει τοσο που ειναι πολλοι που αναπολουν αυτο το καθεστως για να μπει μια σειρα στην ψωροκωσταινα μας..

Ειναι ντροπη κ μονο που το σκεφτομαστε αλλα εκει μας εχουν φερει οι αχρηστοι που μας κυβερνανε.....

"εντεχνως "αποφευγω να σχολιασω

 

Κωστη (ktsak) κανε αυτο που σου ειπα! Κακως αργησες τοσο!τσαμπα παιδευτηκες απο οτι καταλαβες τελικα κ μονος σου..

Εχεις τη λυση;:up: Τι του ειπες;:confused:

Ειμαι περιεργος γιατι συμβαινει αυτο. Νομιζω μου ειχε συμβει σε iPods παλιοτερα, αλλα τοσο παλια που δε θυμαμαι ουτε για πιο λογο, ουτε τι εκανα εγω..

ƒ
Link to comment
Share on other sites

δυστυχως...με αυτους τους ανθρωπους η ελλαδα δν παει μπροστα...μια ΧΟΥΝΤΑ χρειαζομαστε παλι για να στρωσουμε..!! χαχα

 

Δεν μπορώ να το αφήσω όμως ασχολίαστο.

 

Είσαι 20 και είμαι 29 και οι δύο δεν ζήσαμε τίποτα από αυτά, αλλά όπως έχω ξαναπεί, ξέρω να εκτιμώ αφάνταστα την απουσία κάποιων πραγμάτων...

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

"εντεχνως "αποφευγω να σχολιασω

 

 

Εχεις τη λυση;:up: Τι του ειπες;:confused:

Ειμαι περιεργος γιατι συμβαινει αυτο. Νομιζω μου ειχε συμβει σε iPods παλιοτερα, αλλα τοσο παλια που δε θυμαμαι ουτε για πιο λογο, ουτε τι εκανα εγω..

 

 

Τπτ το περιεργο και το εξωραιστικο,απλα να κανει οεμ restore και ξανα jb απο την αρχη ωστε να καθαρισει το τηλ τελειως και να συγχρονισει μετα τα πραγματα του.

 

Πιστευω οτι ετσι μεσα σε ενα μισαωρο θα ειχε (τουλαχιστον) ενα καθαροτατο τηλ με τις επαφες του κ το ημερολογιο του και τ αρχεια του και απλα θα επρεπε( ενταξει αυτο δεν ειναι κ οτι καλυτερο) να περασει τις εφαρμογες απο την αρχη(εκτος και αν ειχε παρει backup απο apt backup)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Θα σας μαλώσω.:mad:

Για ποιο νοικοκυρεμα μιλάτε επι χουντας, που δεν ειχαμε στολες για τους επιστρατους.

Αφηστε τα αυτα δεν ειναι για το φορουμ. Οι μεγαλύτεροι τα ζησαμε και ξερουμε τι ηταν.:O

 

Αυτοι που βρισκονται στην βουλή ειναι ενα ενα αντιπροσωπευτικό υποσυνολο της κοινωνίας μας.

Καθε χώρα εχει τους πολιτικους που της αξίζουν.

Τετοιοι ειμαστε σαν Ελληνες τετοιους πολιτικους έχουμε.

 

Λοιπον Τελος, ας τ᾽αφησουμε αυτό κι ας πουμε κανα Χριστουγεννιατικο.

 

Τον καιρό που δοκιμαζα την μπαταρια εκανα 5-6 restore like new.

Σε 20 - 30 λεπτα ειχα Jailbroken iPhone με cydia αλλα περασμενο μονο sbsettings και appsync για να περαστουν και οι σπ...νες εφαρμογές.

Η σειρα που ακολουθουσα ηταν η εξης:

restore/jailbreak με blackra1n/ Cydia/sbs settings/appsync/ συνδεση με iTunes και συχρονισμος επαφών, mail, bookmarks/ ολες τις εφαρμογες / μουσικη/φωτογραφιες/Μετα περασμα βασικων ρυθμισεων και τελος.

Ειχα ετοιμο προς λειτουργια το τηλέφωνο με ολα εκτός απο τις cydia εφαρμογές που τις περναγα σιγα σιγα οποτε ειχα χρονο.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως εκανα το "λαθος". Πηρα το καινουργιο iPhone που δεν γινεται ακομη jailbroken, με τσαντισε υπερβολικα και το κινητο και η Apple, εχασα μερικα χρηματα πουλωντας το αχρησιμοποιητο και αυριο παω τρεχοντας για το Leo.

 

κριμα φιλε μου ατυχια οντως...

Γιατι δεν δοκιμασες να βρεις καποιο μεταχειρισμενο απο τα τοσα που πουλιουνται στο by and sell ?

πιστευω πως θα αξιζε τον κοπο... Ειναι αξεπεραστο το 3GS ειλικρινα...

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Θα σας μαλώσω.

 

Λοιπον Τελος, ας τ᾽αφησουμε αυτό κι ας πουμε κανα Χριστουγεννιατικο.

 

Κωστη σκεψου τι χριστουγεννιατικα :worry: καντηλια :lol:

εχει κατεβασει ο πτεραρχος σημερα με αυτο που τον βρηκε:lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Κωστη σκεψου τι χριστουγεννιατικα :worry: καντηλια :lol:

εχει κατεβασει ο πτεραρχος σημερα με αυτο που τον βρηκε:lol:

Μπα αυτος δεν χαλαει την ζαχαρενια του. Εχει Αιγυπτιακη νοοτροπία: τα αφηνει ολα για αργοτερα:lol:

Εγω στην θεση του θα ειχα κανει 3 restore μεχρι να σιγουρευτω οτι δεν εχει προβλημα.:happy:

 

Θυμαμαι οταν ειχα τα HTC , ειχε τυχει πολλες φορες να πετάω και να πρεπει να φυγο απο το σπιτι στις 12 και στις 10 να ξεκινάω φλασαρισμα. Μαλιστα εχω φλασαρει μεσα στο αεροπλανο το diamond γιατι αργησε να κατεβει η ρομ λογο αργου ιντερνετ και δεν προλαβαινα.

Στο HD δεν ειχα hardspl οποτε δεν μπορουσα χωρις υπολογιστη.

Πλεον αν ξαναεπαιρνα wwm μονο hardspl.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Μπα αυτος δεν χαλαει την ζαχαρενια του. Εχει Αιγυπτιακη νοοτροπία: τα αφηνει ολα για αργοτερα:lol:

Εγω στην θεση του θα ειχα κανει 3 restore μεχρι να σιγουρευτω οτι δεν εχει προβλημα.:happy:

 

Θυμαμαι οταν ειχα τα HTC , ειχε τυχει πολλες φορες να πετάω και να πρεπει να φυγο απο το σπιτι στις 12 και στις 10 να ξεκινάω φλασαρισμα. Μαλιστα εχω φλασαρει μεσα στο αεροπλανο το diamond γιατι αργησε να κατεβει η ρομ λογο αργου ιντερνετ και δεν προλαβαινα.

Στο HD δεν ειχα hardspl οποτε δεν μπορουσα χωρις υπολογιστη.

Πλεον αν ξαναεπαιρνα wwm μονο hardspl.

 

τι μου θυμισες...

 

Εγω κατεβαζα ρομς ενω επινα καφε και φλασαρα ετσι απο περιεργεια :lol:

και παντα ξανα φλασαρισμα την ρομ που δουλευα restore και ολα οπως πρωτα:lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

 

Ευχαριστώ το Νικο (αδραξετηνυχτα) για τις ευχές του.

 

Για την έξοδο της επόμενης Δευτερας 28/12 και στο πλαίσιο προηγούμενων συζητήσεων προτείνω αυτό: http://www.ask4food.gr/kritikes-sxolia-estiatoriwn-Athinas/60-estiatoria-kypros/1281-

 

Τι λέτε;

 

Αν συμφωνείτε κάνω μια κράτηση για καμία 10ρια άτομα και βλέπουμε!

 

Γράψτε παρατηρήσεις οι συμμετέχοντες και το οριστικοποιουμε αύριο όπου επίσης λόγω φόρτου δουλειάς θα δώσω σημεία ζωής το βράδυ!

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Κώστα αν το μαγαζί το ξέρεις κλείσε. Τελικά θα έρθω και εγώ εκτός απροόπτου. :)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

 

Ευχαριστώ το Νικο (αδραξετηνυχτα) για τις ευχές του.

 

Για την έξοδο της επόμενης Δευτερας 28/12 και στο πλαίσιο προηγούμενων συζητήσεων προτείνω αυτό: http://www.ask4food.gr/kritikes-sxolia-estiatoriwn-Athinas/60-estiatoria-kypros/1281-

 

Τι λέτε;

 

Αν συμφωνείτε κάνω μια κράτηση για καμία 10ρια άτομα και βλέπουμε!

 

Γράψτε παρατηρήσεις οι συμμετέχοντες και το οριστικοποιουμε αύριο όπου επίσης λόγω φόρτου δουλειάς θα δώσω σημεία ζωής το βράδυ!

Μεσα Κωστή, η παρέα μας ενδιαφερει και να ειναι ησυχα να μπορουμε να μιλησουμε για να γνωριστουμε.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

και εγω μεσα Κωστη.

οπως λενε κ τα παιδια,καλο φαι καλο κρασι κ ησυχια θελουμε για να μπορουμε να κινιομαστε ανετα:lol:

μην γινουμε και ρομπα:lol: που θα μας μαθουνε και απο εκει...

 

παντως περαν της πλακας,η παρεα μας ενδιαφερει και αυτος ειναι ο κυριος σκοπος της συγκεντρωσης κ οχι το φαι κ το ποτο.:)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να το αφήσω όμως ασχολίαστο.

 

Είσαι 20 και είμαι 29 και οι δύο δεν ζήσαμε τίποτα από αυτά, αλλά όπως έχω ξαναπεί, ξέρω να εκτιμώ αφάνταστα την απουσία κάποιων πραγμάτων...

 

+1 για να πω την γνώμη μου και εγώ για αυτό.. Και όχι μόνο 1.... Δεν είμαι αναρχικός/αναρχοαυτόνομος/κλπ, αλλά από την χούντα, προτιμώ τα πράγματα ως έχουν... Δεν τα ζήσαμε. Αλλά όσοι τα ζήσανε, μόνο αρνητικά έχουν να θυμούνται και να λένε. Και δεν είναι και λίγοι..... Τα υπόλοιπα δεν είναι της παρούσης..

 

 

 

Για το Κιτρόμηλο, μέσα. Είμαι ιδιαίτερα πιστός της φράσης "όπου να'ναι αρκεί να είναι καλή η παρέα", και προφανώς μέσα για εκεί!

Λέω να κλείσουμε γιατί φαίνεται να μαζευόμαστε αρκετοί σιγά σιγά.. Μην τρέχουμε βραδιάτικα δεξιά αριστερά και δεν βρίσκουμε;)....

 

 

 

 

@Πτέραρχο.

Στην θέση σου και εγώ θα έκανα ένα restore as new, θα περνούσα επαφές/ημερολόγιο από iCal και Address Book που τα έχω συγχρονίσει, μετά JB για να περαστούν και τα σπασμένα (όπως είπε και ο Te_salat) και μετά τα υπόλοιπα! :) Μη σκας Κώστα! Ηλεκτρονικά είναι. Πάντα χαλάνε. Αλλά όχι την διάθεσή μας! :)

ΥΓ. Το ίδιο που είπε τόσο ο Ζαχαράκης όσο και ο Κώστας (etesalat)...;) Απλά άργησα να το καταλάβω... :O

 

Όσο για τις απάτες, αν και δεν κατάλαβα απόλυτα τι συνέβη, τουλάχιστον προσωπικά στο iTunes δεν έχω δηλωμένη πιστωτική κάρτα. Την βάζω μόνο όταν θέλω να αγοράσω κάτι. Και πάντα γράφω όλα τα στοιχεία κανονικότατα. Ποτέ δεν τα κρατάει. Αν τώρα μένουν κάπου αλλού, αυτό δεν μπορούμε να το ξέρουμε. Και αν πράγματι η διαρροή προήλθε από λάθος της Apple και όχι από κάτι άλλο ή κάπου αλλού....... Τι να πω....

Link to comment
Share on other sites

@argal

Τo 3gs δεν ξέρω αν έκανες καλά που το έδωσες, και το δικό μου δεν είναι jailbroken λόγω τηε νέας bootrom, αλλά δοκιμάζω προγράμματα από το απουλο στο 3g που μου έχει ξεμείνει και αν μου κάνουν τα αγοράζω στο 3gs.

Και δεν ξέρω αν θα κάνω jailbreak έστω κιαν βγει, η ταχύτητα και μπταρία του είναι πάρα πολυ καλή, το μόνο που μου λείπει είναι ένα πρόγραμμα για ''σουτάρισμα κλήσεων ''

Για το ΛΕΟ σεν ξέρω ρε ****το με τρώει η τσέπη μου, οταν το πιάσω στα χέρια και δεν τόσο τεράστιο όσο φαντάζομαι... :blink:

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να καταλαβω τι καθομαι και γραφω εκει μεσα....

ποσο μλκας ειμαι....

 

ρε παιδια ειναι σαν να βλεπω τους ομνιακηδες τοτε.....μες στην ασχετοσυνη και η βλακεια τους....και δεν φτανει που ζηταγανε συνεχως τα παντα απο την αρχη ο καθενας καθε μερα...στην λεγανε και απο πανω με την 1η ευκαιρια :mad:

 

ρε ποσες κλωτσιες θελουνε μερικοι.....

 

Κρίμα ,λυπάμαι δεν είναι εκφράσεις για κάποιον με αυτή την ιστορία σε αυτό το forum .

Πάντα φιλικά .

Κώστας :cool:
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ουτε χουντικος ειμαι..ουτε τα υπολοιπα...για πλακα το ειπα..!!αλλα αν δειτε τν ημερομηνια γεννησης μου στο προφιλ μ...θα δειτε οτι γραφει 21/04 ...μονο γιαυτο το λογο το ειπα..οχι οτι θελω να ζησω τν χουντα..!!

 

καλημερα..!! :D

Link to comment
Share on other sites

κριμα φιλε μου ατυχια οντως...

Γιατι δεν δοκιμασες να βρεις καποιο μεταχειρισμενο απο τα τοσα που πουλιουνται στο by and sell ?

πιστευω πως θα αξιζε τον κοπο... Ειναι αξεπεραστο το 3GS ειλικρινα...

 

Φιλοι μου, δεν ξερω αν εκανα καλα αλλα ισως ειναι και υποκειμενικο. Ειμαι χρονια με WM, ειδικα με HTC, Windows στο σπιτι και ποτε δεν το συμπαθησα πραγματικα το iPhone.

Εχω και το προβλημα λογω δουλειας που χρειαζομαι να σβηνω ορισμενες κλησεις, καπως μου την εσπαγε και η ολη διαδικασια με iTunes εν αντιθεση με την ευκολια ανταλλαγης δεδομενων με Activesync, καθως και η μαμα Apple, οποτε....

Σας ευχαριστω πολυ ολους για τις συμβουλες σας.

Αρης
Link to comment
Share on other sites

Κρίμα ,λυπάμαι δεν είναι εκφράσεις για κάποιον με αυτή την ιστορία σε αυτό το forum .

Πάντα φιλικά .

 

Μπορεί ο Δημήτρης να είναι λίγο σκληρός, αλλά έχει δίκιο. Θυμάμαι πως του την είχαν πέσει στο συγκεκριμένο φόρουμ (omniacs) εκείνη την εποχή γιατί το παρακολουθούσα

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω με τον Αργύρη. Το θέμα του πως τοποθετείται ο Ζαχαράκης, έχει γίνει αρκετές φορές αντικείμενο αντιπαραθέσεων σε αρκετά νήματα σε αυτό το forum και έχουν τοποθετηθεί και αρκετά άτομα πάνω σε αυτό.

 

Ο Δημήτρης είναι αυτός. Έτσι τοποθετείται. Μερικές φορές μπορεί να μη γίνεται με κομψό τρόπο. Δεν χαϊδεύει αυτιά όμως, λέει την άποψη του αντικειμενικά τελείως, με αποτέλεσμα να ξέρει αυτός που τον διαβάζει, τι συμβαίνει στην ουσία.

 

Άσε που χώνει ένα σωρό ευρά και έτσι γλιτώνει και πολλούς άλλους από ενδεχόμενες γκέλες.

 

Αυτά και την καλημέρα μου σε όλους.

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα ,λυπάμαι δεν είναι εκφράσεις για κάποιον με αυτή την ιστορία σε αυτό το forum .

Πάντα φιλικά .

 

Δεν έχεις δίκιο, ο Ζαχαράκης εδω εκφραζεται πιο ελευθερα γιατι ειμαστε σαν παρέα.

Εκτός αυτου θα σου πω κάτι για να κατλάβεις καλύτερα.

 

Οταν πρωτομπήκα στο φορουμ των HTC ο Ζαχαράκης ήταν ήδη πολύ παλιός. Μιλάμε για 1.5 χρονο πριν.

Δεν είχα ιδέα γιατι το Diamond ηταν το πρώτο μου WWM. Ομως τόσο αυτός όσο και ο athanaso με σεβάστηκαν γιατί τους σεβάστηκα και το κυριότερο σαν νεος, εκανα ελάχιστες ερωτήσεις αφου φρόντιζα πρώτα να διαβάζω οτι εχει γραφτει.

Πρωτου το πάρω στα χέρια μου είχα διαβάσει και τις 400 σελίδες του σχετικού φορουμ συν αλλες διακόσιες για το pro που μ ενδιέφερε επίσης συν ολα τα επισυμασμένα στο navimania.

Την πρώτη μέρα που το παρέλαβα, το έστησα, εκανα hard spl και φλασάρισα χωρίς να χρειαστει να κάνω ουτε μια ερωτηση.

Οταν λοιπόν τωρα βλέπει καποιος παλιός να μπαινουν νεαρά κυρίως άτομα και να τα περιμένουν ολα ετοιμα, αγανακτεί.

Διαβαζα χθες ενα μηνυμα κάποιου νεου και γελαγα μονος μου. Εκτός οτι ειχε σκοτώσει καθε ενοια ορθογραφίας, τα λεγόμενα του εδειχναν ανθρωπο που δεν εχει ιδέα ουτε για τα βασικά περι υπολογιστών αλλα και μηδενική γνώση Αγγλικών. Δυο πραγματάκια απαραίτητα για να αξιοποιήσει κάποιος ενα τηλέφωνο σαν το HD2.

 

Περυσι στο φορουμ του HD είχαμε ενα μέλος που είχε το τηλέφωνο πάνω από 6 μήνες και κάθε μέρα είχε μια νεα ερωτηση για πράγματα χιλιοειπωμενα τα οποία τα βρισκεις ευκολα αν διαβάσεις το manual.

 

Γι αυτό μην βιάζεσαι να βγάλεις συμπεράσματα και να ακουτε αυτα που λέει γιατι προέρχονται από κάποιον που πληρωνει για να αγοράσει κάθε συσκευη και να εχουμε όλοι εμείς πραγματικά reviews.

 

Ελπίζω να μην εβαλες το ίδιο μηνυμα και στο φορουμ του HD2 γιατί θα ήταν μεγάλο λάθος.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...