Jump to content

Καταφέρατε να σταματήσετε το κάπνισμα; Πείτε μας πως;


DINFUN
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ο ρε συ, καπνιζες πολυ.. εγω με τον καπνο 30gr περναω 6-7 μερες ανεξαρτητα αν θα βγω ή αν εχω αγχος/προβληματα!

 

Εγω βγαζω και 10 μερες με καπνο 30αρι.

Γυρω στα 30€ το μηνα δηλαδη.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

2*25gr έκανα τον τελευταίο χρόνο που κάπνιζα.

 

Την ημέρα έτσι...

 

Όλη μέρα με ένα τσιγάρο στο στόμα.

 

 

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2*25gr έκανα τον τελευταίο χρόνο που κάπνιζα.

 

Την ημέρα έτσι...

 

Όλη μέρα με ένα τσιγάρο στο στόμα.

 

 

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στην ουσια τοσο εκανα και εγω. Απο το 2ο πακετο εμεναν 5-6 τσιγαρα στο τελος της μερας. Αν ομως ηταν να βγω το βραδυ, ανοιγα και 3ο 25.

 

Γ@μω το κερ@το μου, τι εκανα ρε φιλε!!!!

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο σκέφτομαι και απορώ πως το έκανα!

Χώρια τα ΠΕΤΑΜΕΝΑ λεφτά. Πολλά λεφτά!

 

 

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο σκέφτομαι και απορώ πως το έκανα!

Χώρια τα ΠΕΤΑΜΕΝΑ λεφτά. Πολλά λεφτά!

 

 

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αλλο και αυτο με τα λεφτα. Αλλα πες, δεν βαριεσαι, σαμπως τωρα περισσευουν. Αλλα η βλαβη στην υγεια ειναι τρομερη. Και δεν ξερω ποσο επανορθωσιμη.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Για φαντάσου να έχεις την κάψα να αγοράζεις τσιγαρα! Δε περισσεύουν που δε περισσεύουν.......

 

Απορώ με κάτι ταλαίπωρους που δε τους φτάνουν τα χρήματα να ταισουν την οικογένεια τους και τα πακέτα τα παίρνουν 2-2

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για φαντάσου να έχεις την κάψα να αγοράζεις τσιγαρα! Δε περισσεύουν που δε περισσεύουν.......

 

Απορώ με κάτι ταλαίπωρους που δε τους φτάνουν τα χρήματα να ταισουν την οικογένεια τους και τα πακέτα τα παίρνουν 2-2

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πες τα,οι μεγαλοι κι ολας δεν μπορουν να γυρισουν σε καπνο απο πακετο.Πριν το ευρω δεν ηταν ακριβο το τσιγαρο,τωρα πηγε στο θεο το πακετο.

Λιγοι ανθρωποι 40-45+ γυρνανε σε καπνο.

Και φυσικα πανε σε οτι φτηνο,κατω απο 4€ οσοι ειμαι ταλαιπωροι ειτε φορτωνουν απο συνορα κλπ.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Κάπνιζα 23 χρόνια σχεδόν ένα πακέτο σίγουρα . Στις 12/1 κλείνω 3 χρόνια. Κάθε μέρα το σκέφτομαι και το θέλω και δεν έχω καμία εμπιστοσύνη στον εαυτό μου για να πω θα κάνω μόνο ένα . Το μόνο σίγουρο είναι ότι παρόλο που δεν μου έχω εμπιστοσύνη είμαι τόσο εγωίστρια που δεν πρόκειται ποτέ να ξανά καπνίσω. Επίσης όσο και αν δεν το πιστεύετε με βοήθησε απίστευτα πολύ μια εφαρμογή που ονομάζεται quit now. Χωρίς αυτήν μπορεί να μην είχα φτάσει ως εδώ. Ήταν ένα κίνητρο για εμένα.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κάπνιζα 23 χρόνια σχεδόν ένα πακέτο σίγουρα . Στις 12/1 κλείνω 3 χρόνια. Κάθε μέρα το σκέφτομαι και το θέλω και δεν έχω καμία εμπιστοσύνη στον εαυτό μου για να πω θα κάνω μόνο ένα . Το μόνο σίγουρο είναι ότι παρόλο που δεν μου έχω εμπιστοσύνη είμαι τόσο εγωίστρια που δεν πρόκειται ποτέ να ξανά καπνίσω. Επίσης όσο και αν δεν το πιστεύετε με βοήθησε απίστευτα πολύ μια εφαρμογή που ονομάζεται quit now. Χωρίς αυτήν μπορεί να μην είχα φτάσει ως εδώ. Ήταν ένα κίνητρο για εμένα.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Χαχα,εγω αν σου πω τα μετραω οταν καπνιζω.Βαζω ορια και προσπαθω να εχω αυτοελεγχο.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι μη το ξαναβάλεις στο στόμα σου...

Εσύ και όλοι όσοι το έκοψαν.

 

Να πω την αλήθεια, μαρεσε όταν κάπνιζα. Η ολη αίσθηση!!!

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι μη το ξαναβάλεις στο στόμα σου...

Εσύ και όλοι όσοι το έκοψαν.

 

Να πω την αλήθεια, μαρεσε όταν κάπνιζα. Η ολη αίσθηση!!!

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σήμερα παρατηρούσα κάποιον που κάπνιζε. Από την ώρα που το έπιασε στο χέρι μέχρι που το έβαλε στο στόμα του και τράβηξε τζούρα τον κοίταζα σαν λιγούρα. Σαν να έβλεπα έργο σε αργή κίνηση. Μετά σκέφτηκα των μυρωδιά και την βρώμα του τσιγάρου και γύρισα το κεφάλι μου υπερήφανη μου ανήκω πλέον στην άλλη πλευρά.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω άκαπνος από το 2013... για να είμαι σίγουρος οτι δεν θα το ξαναβάλω στο στόμα μου, να σας πως τι έκανα την περασμένη εβδομάδα... από φίλο που καπνίζει, του ζήτησα έτσι στο ξεκάρφωτο να κάνω μια τζούρα... το στόμα έγινε αμέσως τσαρούχι... μου θύμησε τότε που κάπνιζα, πολύ χάλια αίσθηση, καθάρισε το στόμα μετά από μια ώρα... τέλος, δεν το ανάβω ούτε με σφαίρες λέμε και συστήνεται, όποιος καπνίζει να το πετάξει...
Link to comment
Share on other sites

Ριψοκίνδυνη κίνηση.........

Είσαι τυχερός που δε σε άρεσε η αίσθηση/γεύση.....

 

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ριψοκίνδυνη κίνηση.........

Είσαι τυχερός που δε σε άρεσε η αίσθηση/γεύση.....

 

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν καταλαβες. Και να μη σου αρεσει , μετα σε τρωει να δοκιμασεις παλι. Ετσι δεν το αρχισαμε αλλωστε?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ενώ καπνίζεις, το κόβεις, δοκιμαζεις, κατά μεγάλη περίπτωση το ξαναρχίζεις εκτός αν εισαι "τυχερός" και δε σαρεσει ή είσαι δυνατός χαρακτήρας.

 

Προσωπικά ενώ με άρεσε πάρα πολύ η αίσθηση του καπνίσματος, δε νομίζω να το ξαναβάλω στο στόμα... Είμαι 99.99% σίγουρος.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

^ Συμφωνώ. Ένα χρόνο αφου το έκοψα, επίτηδες δοκίμασα να κάνω ένα.

Την επόμενη μισή ώρα (κυριολεκτικά) την έβγαλα αγκαλιά με την τουαλέτα. Μιλάμε αρρώστησα.

 

Δεν περίμενα τόσο άσχημη αντίδραση του οργανισμού μου στο τσιγάρο (ήταν και βαριά αυτά που έκανα) και παρά τον εμετό, χάρηκα που είχε αυτή την κατάληξη η απόπειρά μου.

Πλήρης απόρριψη στις ουσίες του τσιγάρου.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Οταν βγαινω εξω, σπανια, για καφε και ειμαι μονος καθομαι διπλα σε καπνιστες...σκοπιμα. Παρακολουθω κινησεις και παιρνω 2 3 εισπνοες...τζαμπα πραγμα. Αλλη η γευση του καφε πλεον.

Το ηλεκτρονικο χωρις νικοτινη και να το ξεχασω σπιτι δεν γυριζω να το παρω. Αισθανομαι ομως καλυτερα να το εχω μαζι μου και ας μη το χρησιμοποιησω. Πλεον στο ηλεκτρονικο κανω ενα γεμισμα υγρο χωρις νικοτινη / 15 ημερες. 2 ml δηλ. Γλυτωσα και γκρινια στο σπιτι. Θελω να μεινω εξαρτημενος με το να ξερω οτι το ηλεκτρονικο ειναι στην τσαντα μου. Ως εκει ομως. Οι ιατρικες εξετασεις ηταν αριστες αλλα δεν θα ηταν για πολυ αν συνεχιζα ετσι.

 

ΣΗΜΕΙΩΣΗ κοψιμο τσιγαρου μαχαιρι 100% πριν 16 μηνες, μαζι/ταυτοχρονα , same day ρε παιδι μου στα ελληνικος, με / ποτο / φαγητο, / = διαιτα υγιεινη διατροφη οχι πεινα, και 15-25 χλμ καθημεριναι δηλ 4\5 φορες την εβδομαδα τεμπο τρεξιμο 8-10 χαω...2-3 ωρες, (αυτη πλεον ειναι η κυριως εξαρτηση του μυαλου μου. ) &

& Σαβουριασμα 1 γευμα το μηνα και αν, χωρις ποτο. ( η δευτερευουσα εξαρτηση).

Edited by ELTASSOS
Link to comment
Share on other sites

Το Φλεβάρη κλείνω 2 έτη που δεν το ξανά έβαλα στο στόμα μου. Ποιες είναι οι εντυπώσεις μου?

 

1. Λίγες φορές μου έλειψε και ήπια 3,4 ποτήρια νερό και αμέσως το ξέχασα.

2. 2,3 φορές μέθυσα για να δω αν θα το ζητήσω και ενώ μου πρόσφεραν τσιγάρο το αρνήθηκα πεισματικά και είπα ότι θα φύγω από την παρέα αν θα συνεχίσουν να μου το λένε.

3. Άλλαξα τον καφέ μου. Ξεκίνησα να τον πίνω σκέτο και ομολογώ πως μου έμεινε συνήθεια.

4. Λάτρεψα τους χυμούς. Πίνω ούτε εγώ ξέρω ποσά λίτρα κάθε μέρα.

 

Βέβαια στον ύπνο μου βλέπω ότι καπνίζω κάποιες φορές και ξυπνάω με τύψεις, γιατί είναι κάτι που δεν θέλω να ξεκινήσω. Μου αρέσει που το στόμα μου είναι καθαρό, μου αρέσει που τα ρούχα μου δεν βρομάνε. Μου αρέσει που τα δάχτυλα μου δεν είναι κίτρινα. Ενώ σταμάτησα το κάπνισμα δηλώνω απόλυτα εξαρτημένος από τον καφέ.

Link to comment
Share on other sites

Το Φλεβάρη κλείνω 2 έτη που δεν το ξανά έβαλα στο στόμα μου. Ποιες είναι οι εντυπώσεις μου?

 

1. Λίγες φορές μου έλειψε και ήπια 3,4 ποτήρια νερό και αμέσως το ξέχασα.

2. 2,3 φορές μέθυσα για να δω αν θα το ζητήσω και ενώ μου πρόσφεραν τσιγάρο το αρνήθηκα πεισματικά και είπα ότι θα φύγω από την παρέα αν θα συνεχίσουν να μου το λένε.

3. Άλλαξα τον καφέ μου. Ξεκίνησα να τον πίνω σκέτο και ομολογώ πως μου έμεινε συνήθεια.

4. Λάτρεψα τους χυμούς. Πίνω ούτε εγώ ξέρω ποσά λίτρα κάθε μέρα.

 

Βέβαια στον ύπνο μου βλέπω ότι καπνίζω κάποιες φορές και ξυπνάω με τύψεις, γιατί είναι κάτι που δεν θέλω να ξεκινήσω. Μου αρέσει που το στόμα μου είναι καθαρό, μου αρέσει που τα ρούχα μου δεν βρομάνε. Μου αρέσει που τα δάχτυλα μου δεν είναι κίτρινα. Ενώ σταμάτησα το κάπνισμα δηλώνω απόλυτα εξαρτημένος από τον καφέ.

Αυτό το τελευταίο με τον ύπνο το έχω και εγώ.

Μην σε ανησυχεί. Είναι το υποσυνείδητο που θέλει να σε σκοτώσει. Μην το αφήσεις :lol::lol::lol:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το τελευταίο με τον ύπνο το έχω και εγώ.

Μην σε ανησυχεί. Είναι το υποσυνείδητο που θέλει να σε σκοτώσει. Μην το αφήσεις :lol::lol::lol:

 

Ξυπνάω γεμάτος ενοχές. Κλαίω στα όνειρα μου αφου καπνίζω και λέω μα γιατί το κάνω αφού ήθελα να το κόψω :lol:

 

 

Άσχημο παιχνίδι παίζει το υποσυνείδητο.

 

Με τον καφέ τι κανεις; Άλλη άσχημη συνήθεια.

Link to comment
Share on other sites

Ξυπνάω γεμάτος ενοχές. Κλαίω στα όνειρα μου αφου καπνίζω και λέω μα γιατί το κάνω αφού ήθελα να το κόψω :lol:

 

 

Άσχημο παιχνίδι παίζει το υποσυνείδητο.

 

Με τον καφέ τι κανεις; Άλλη άσχημη συνήθεια.

 

Μην ασχολεισαι με τον καφε, δεν βλαπτει, εκτος και αν πινεις 5 φρεντο την ημερα.

Αυτο με τον υπνο, εχει πλακα, γιατι στον υπνο μου μπερδευομαι καο λεω, " μα αφου το εχω κοψει, γιατι καπνιζω?" και τετοια. Μετα ξυπναω και για μερικα δευτερολεπτα ειμαι μπερδεμενος. Καπνιζω, δεν καπνιζω...; Τι παιζει; :blink::lol:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Μην ασχολεισαι με τον καφε, δεν βλαπτει, εκτος και αν πινεις 5 φρεντο την ημερα.

Αυτο με τον υπνο, εχει πλακα, γιατι στον υπνο μου μπερδευομαι καο λεω, " μα αφου το εχω κοψει, γιατι καπνιζω?" και τετοια. Μετα ξυπναω και για μερικα δευτερολεπτα ειμαι μπερδεμενος. Καπνιζω, δεν καπνιζω...; Τι παιζει; :blink::lol:

 

Άρα επειδή έχω και εγώ ακριβώς τους ίδιους συλλογισμούς να μην κλειστώ σε ψυχιατρική κλινική! Άσχημη συνήθεια βάλαμε στη ζωή μας. Θα θεωρώ πάντα τον εαυτό μου καπνιστή και μετά από χρόνια πάλι καπνιστή θα τον θεωρώ. 2 πίνω την ημέρα από εσπρέσο, ίσως την πικρα που μου άφηνε το τσιγάρο στο στόμα να την αντικατέστησα με την πίκρα που μου αφήνει ο σκέτος καφές. Δυστυχώς δεν είχα κάποιο να με συμβουλέψει. Να μου πει ρε φίλε τα 13 χρόνια που καπνίζεις θα περάσουν σαν νερό τα χρόνια αυτά. Πάντως με ενοχλεί αφόρητα το τσιγάρο και δη σε κλειστό χώρο. Έτσι αποφεύγω μπαρ ταβέρνες μπουζούκια κλαμπ και επιλέγω σινεμά θέατρα εστιατόρια καλά.

Edited by billy1986
Link to comment
Share on other sites

^ Ωραίο θέμα και αυτό με το κάπνισμα σε κλειστούς χώρους. Με ένα νόμο που από το 2009 έχει "επανισχύσει" τρεις φορές αλλά πέρα βρέχει σαν λαός...

Και ρε ***στη μου αναρωτιέμαι... έχω 1000 κακά σαν άνθρωπος αλλά ακόμα και όταν ήθελα να καπνίσω σε κλειστό χώρο, πάντα έβγαινα έξω. Δεν με πείραζε που το έκανα. Το θεωρούσα αυτονόητο.

 

Η συντριπτική πλειοψηφία όμως (θαμώνες/ιδιοκτήτες) γράφουν νόμο και κόσμο στα παλιά τους τα παπούτσια. Λογικό βέβαια, αφού είμαστε μια χώρα απαίδευτων.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

^ Ωραίο θέμα και αυτό με το κάπνισμα σε κλειστούς χώρους. Με ένα νόμο που από το 2009 έχει "επανισχύσει" τρεις φορές αλλά πέρα βρέχει σαν λαός...

Και ρε ***στη μου αναρωτιέμαι... έχω 1000 κακά σαν άνθρωπος αλλά ακόμα και όταν ήθελα να καπνίσω σε κλειστό χώρο, πάντα έβγαινα έξω. Δεν με πείραζε που το έκανα. Το θεωρούσα αυτονόητο.

 

Η συντριπτική πλειοψηφία όμως (θαμώνες/ιδιοκτήτες) γράφουν νόμο και κόσμο στα παλιά τους τα παπούτσια. Λογικό βέβαια, αφού είμαστε μια χώρα απαίδευτων.

 

 

Δεν με ενοχλεί αυτό. Με ενοχλεί να κάνεις σε κάποιον παρατήρηση ενώ υπάρχει νόμος να ζητάει τα ρέστα και να ψάχνεται να αρπαχτεί. Αυτό με ενοχλεί περισσότερο. Την κάνει που την κάνει κάποιος τη λαμογιά του. Τουλάχιστον στην παρατήρηση ας πει συγγνώμη και να κάνει πέρα το ντουμάνι του και όλα καλά. Όχι να ψάχνεται και από πάνω για καυγάδες.

 

 

Εσυ φίλε μου είσαι μοναδικός. Αλλά 50-100 άτομα να είχε η χώρα αυτή θα μας μάθαιναν τι πάει να πει πολιτισμός :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν με ενοχλεί αυτό. Με ενοχλεί να κάνεις σε κάποιον παρατήρηση ενώ υπάρχει νόμος να ζητάει τα ρέστα και να ψάχνεται να αρπαχτεί. Αυτό με ενοχλεί περισσότερο. Την κάνει που την κάνει κάποιος τη λαμογιά του. Τουλάχιστον στην παρατήρηση ας πει συγγνώμη και να κάνει πέρα το ντουμάνι του και όλα καλά. Όχι να ψάχνεται και από πάνω για καυγάδες.

 

Α καλά.. εγώ παραλίγο κυριολεκτικά να πλακωθώ επειδή ζήτησα τα ρέστα που μπήκε από πίσω μου στην μπάρα του ηλεκτρικού.

 

- Ρε φίλε τι κάνεις; Που πας;

- Έτσι γουστάρω. Υπάρχει πρόβλημα;

 

^ Και σχεδόν κόλλησε την μούρη του πάνω μου.

 

 

Είμαστε είμαστε...τρελός λαός. Μας αγαπώ.

 

Εσυ φίλε μου είσαι μοναδικός. Αλλά 50-100 άτομα να είχε η χώρα αυτή θα μας μάθαιναν τι πάει να πει πολιτισμός :)

 

Αν πηγαίνει σε εμένα αυτό, έχω να πω πως απλά λέμε και κάνουμε τα ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ. Yπαρχουν πολλοί άνθρωποι που απλώς κάνουν τα αυτονόητα αλλά οι "άλλοι" είναι αυτοί που φαίνονται. Λογικό.

Έχω χίλια κακά σαν άνθρωπος αλλά προσπαθώ να μην μεταφέρω την μιζέρια μου έξω στην πόλη. Δεν μου φταις εσύ σε κάτι, πως να το κάνουμε.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επειδή η ζωή μου είναι μέτρια/σκατά/δεν-ξέρω-και-γω-τι, δεν σημαίνει πως πρέπει να κορνάρω να βρίζω να βρομίζω, να φτύνω, να κάνω ηχορύπανση, να τσαμπουκαλεύομαι, να καπνίζω όπου θέλω και να είμαι τζαμπατζής.

Edited by thePRODIGY

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...