Jump to content

Τα κατοικίδιά μας


nelly
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ax...sa to diko moy einai..idio xroma,mono pou o dikos mou einai pio mikrosomos(fox terie me grifon kanis)

gluka einai!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εγω ειμαι και προληπτικη... να λοιπον για ολα τα ζωακια που εχουν φωτο στο thread!!!!http://www.healingdaily.com/detoxification-diet/garlic.jpg

http://briefcase.pathfinder.gr/download/princessofthedawn/11956/308444/0/101_0139.jpg

Lord, let me be the person my dog thinks I am

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος garfield (24 Οκτ. 2004 , 23:04)

 

Ολα καλά, ευτυχώς. Το καημένο τι ταλαιπωρία πέρασε. Τώρα θα ησυχάσει, βρήκε και σπιτάκι... :)

Μια γειτονιά είμαστε (Παγκράτι) αν χρειαστεί να λείψεις μπορούμε να σου κάνουμε και baby sitting στον τραυματία. Γατούλα έχουμε κι εμείς, μας τον φέρνεις και στον προσέχουμε οσο χρειαστεί. Μια καλή πράξη έκανες, να σε βοηθήσουμε όσο μπορούμε. ;)

 

εισαι καταπληκτικη!!!!!!το ιδιο ισχυει και εκ μερους μου!!!να εισαι καλα φιλεναδα :) :) :)μαυρη νυχτα περασα χθες!!ξαφνικα αρχισε να νιαουριζει στις 3,ποναει λεω,με το που το επιανα λιγο σταματαγε,οταν το αφηνα ξανα πιο δυνατα!!!τελικα ηθελε επαφη!!!τι να κανω το βαζω στο κρεββατι αγκαλια το βλεπει ο αλλος και τον πιανει η ζηλια!!ελα και εσυ πανω μου!!!!και στο φιναλε αρχιζει και η γυναικα μου τα παραπονα :p ελα και εσυ απο πανω!!!!μιλαμε για τσιρκο!!!!και ολα αυτα στις 4 την νυχτα!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lagoudakis (25 Οκτ. 2004 , 22:25)

 

εισαι καταπληκτικη!!!!!!το ιδιο ισχυει και εκ μερους μου!!!να εισαι καλα φιλεναδα :) :) :)μαυρη νυχτα περασα χθες!!ξαφνικα αρχισε να νιαουριζει στις 3,ποναει λεω,με το που το επιανα λιγο σταματαγε,οταν το αφηνα ξανα πιο δυνατα!!!τελικα ηθελε επαφη!!!τι να κανω το βαζω στο κρεββατι αγκαλια το βλεπει ο αλλος και τον πιανει η ζηλια!!ελα και εσυ πανω μου!!!!και στο φιναλε αρχιζει και η γυναικα μου τα παραπονα :p ελα και εσυ απο πανω!!!!μιλαμε για τσιρκο!!!!και ολα αυτα στις 4 την νυχτα!!!!!!!

 

:lol: Ταινια σε στυλ Μπετοβεν μου θυμιζει!!! :lol: Κατι τετοια γινονται και καταλαβαινεις πως κατι μικρα ζωακια μπορουν να σου φτιαξουν το κεφι!
Link to comment
Share on other sites

Ναι το καημενούλι, επαφή ήθελε μετά από τόσα που πέρασε..

Πολύ ωραία είναι να έχεις δύο γατούλες. Εμείς έχουμε κι αυτό το ενυδρείο με τη χελώνα που πιάνει μισό δωμάτιο και περιορίζει πολύ τον χώρο. Η Νέλλη ανεβαίνει σε μιά καρέκλα και παραφυλάει τη χελώνα με τις ώρες, αλλά σιχαίνεται πάρα πολύ το νερό. Ετσι εξασφαλίζεται η Πόπη (χελώνα) η οποία είναι 20 χρονών. :)

Lagoudakis, μη το σκεφτείς αν χρειαστείτε να σας το κρατήσουμε, η μεγάλη μου η κόρη είναι 14, λατρεύει τα ζώα, και θα το φυλάξει με χαρά. Το καημένο μέχρι να βγεί ο γύψος και να νιώσει ασφάλεια, θα περάσει λίγος καιρός. Αν και ασφάλεια νιώθει από τώρα στην αγκαλιά σας. :)

Μόλις μου έσκισε η Νέλλη την κουρτίνα του μπάνιου. Ακουγα χρατς χρατς, νοικοκύρευε το μπάνιο τόση ώρα! :(

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΘΗΚΕ

 

Την περασμενη Τριτη 19-10 στην περιοχη της Κινετας.Το λενε Κενζο αλλα επειδη ειναι μικρουλης πολυ πιθανον να μην ακουει το ονομα του.

 

Το σκυλακι ειναι ενος φιλου μου και εγω απλα μεσολαβησα να δημοσιευσω τη φωτογραφια του εδω.

Αν γνωριζει κανεις κατι ας μου στειλει ενα ΡΜ.

 

Ευχαριστω πολυ

 

http://www.sitesled.com/members/bertz/KENZO.JPG

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Corsakias (26 Οκτ. 2004 , 01:34)

 

:lol: Ταινια σε στυλ Μπετοβεν μου θυμιζει!!! :lol: Κατι τετοια γινονται και καταλαβαινεις πως κατι μικρα ζωακια μπορουν να σου φτιαξουν το κεφι!

 

και να σε ξενυχτισουν μην το ξεχνας!!!! :p :p :p :p
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος garfield (26 Οκτ. 2004 , 15:08)

 

Ναι το καημενούλι, επαφή ήθελε μετά από τόσα που πέρασε..

Πολύ ωραία είναι να έχεις δύο γατούλες. Εμείς έχουμε κι αυτό το ενυδρείο με τη χελώνα που πιάνει μισό δωμάτιο και περιορίζει πολύ τον χώρο. Η Νέλλη ανεβαίνει σε μιά καρέκλα και παραφυλάει τη χελώνα με τις ώρες, αλλά σιχαίνεται πάρα πολύ το νερό. Ετσι εξασφαλίζεται η Πόπη (χελώνα) η οποία είναι 20 χρονών. :)

Lagoudakis, μη το σκεφτείς αν χρειαστείτε να σας το κρατήσουμε, η μεγάλη μου η κόρη είναι 14, λατρεύει τα ζώα, και θα το φυλάξει με χαρά. Το καημένο μέχρι να βγεί ο γύψος και να νιώσει ασφάλεια, θα περάσει λίγος καιρός. Αν και ασφάλεια νιώθει από τώρα στην αγκαλιά σας. :)

Μόλις μου έσκισε η Νέλλη την κουρτίνα του μπάνιου. Ακουγα χρατς χρατς, νοικοκύρευε το μπάνιο τόση ώρα! :(

 

ευτυχως το σιαμ δεν εχει κανει το παραμικρο ποτε :rolleyes: του εχω ενα ξυλο και ευτυχως ξυνει τα νυχια του μονο εκει,για να δουμε ο νεαρος.... :whistle:
Link to comment
Share on other sites

ρε bel τι μωρό είναι αυτό τι κουκλάκι είναι?!?!

δεν μπορώ να ακούω ζωάκια να χάνονται σφίγγεται η καρδιά μου

μακάρι να το βρείτε γρήγορα και να είναι καλά στην υγεία του

φτου φτου σκόρδα

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Αφού η Νέλλη τακτοποίησε το μπάνιο, αποφάσισε να νοικοκυρέψει και τα παιχνίδια του μωρού. Σκόρπισε τις τρελόμπαλες παντού. Δεν είναι καθόλου αστείο, γιατί ενώ βαδίζεις αμέριμνος πχ στον διάδρομο που στο σπίτι μας είναι πολύυυ μακρύς, πατάς μια τρελόμπαλα και αν δεν είναι σε εξαιρετική κατάσταση τα αντανακλαστικά σου, βρίσκεσαι σωριασμένος σε χρόνο μηδέν.

Ανθρωποι - γάτα: 5 - 0.

Μόνο ο άντρας μου διασκεδάζει μ' αυτή την ιστορία. Μας τη φυλάει που πεθάναμε στα γέλια τότε, με τη ντουλάπα!!!

Link to comment
Share on other sites

βρε κλέφτου το 5-0 είναι δικό μου :p εμενα τι να πω ο μπέμπης ανεβαίνει στο pc και μου πετάει τις 4 γοργόνες μου που έχω πάνω (που τις είχα πάρει από τα club :p ) grrrr
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Arfi καιρό έχω να σ' ακούσω. Τι κάνουν τα νινιά? Τώρα πια θα είναι τελειως καλά ε? Να μου τα φιλήσεις.

Δε μου λέτε, κι εσάς η οθόνη σας είναι χάλια ή μόνο στη δική μου γίνεται αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος GreekCharmed (27 Οκτ. 2004 , 00:04)

 

ρε bel τι μωρό είναι αυτό τι κουκλάκι είναι?!?!

δεν μπορώ να ακούω ζωάκια να χάνονται σφίγγεται η καρδιά μου

μακάρι να το βρείτε γρήγορα και να είναι καλά στην υγεία του

φτου φτου σκόρδα

 

Μιλαμε ειναι απιστευτο κουταβι και απο τη πρωτη στιγμη που το ειδα ξετρελαθηκα μαζι του.Μαλιστα ειχα πει και του φιλου μου μεταξυ σοβαρου και αστειου να μου το δωσει.

Δυστυχως δεν ξερω αν τελικα βρεθει γιατι απ'οτι μου ειπε υποψιαζεται οτι το εχουν κλεψει.

Μακαρι να βρεθει συντομα...

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος garfield (28 Οκτ. 2004 , 01:19)

 

Arfi καιρό έχω να σ' ακούσω. Τι κάνουν τα νινιά? Τώρα πια θα είναι τελειως καλά ε? Να μου τα φιλήσεις.

Δε μου λέτε, κι εσάς η οθόνη σας είναι χάλια ή μόνο στη δική μου γίνεται αυτό?

 

 

Τα νίνια είναι καλά :) ο μπέμπης είναι πολύ ζωηρό γατί....παίζει πιο πολύ και από το μωρό,εσύ να μου φιλήσεις την γατούλα :) τι έχει η οθόνη σου καλε?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Ενώ μέχρι τώρα έβλεπα μία σελίδα σε πλήρη οθόνη, τώρα πρέπει να κινηθώ δεξιά - αριστερά. Η οθόνη μου είναι 15'' και η ανάλυση 800χ600.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος arfi-gorgona (28 Οκτ. 2004 , 13:16)

 

kai mena auto kanei einai giati ksexilwse h selida apo ths foto pou mpikan edw ;)

 

καλα ρε παιδια ειπα να βαλω μεγαλο σκορδο γιατι ειναι πολλα τα ζωακια. Ενταξει τωρα;

http://briefcase.pathfinder.gr/download/princessofthedawn/11956/308444/0/101_0139.jpg

Lord, let me be the person my dog thinks I am

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα η Νέλλη λύσσαξε!!! Ολη μέρα έτρεχε σαν τρελή πάνω - κάτω σ' όλο το σπίτι με μια ουρά φουντωτή σαν του σκίουρου. :)

Πολύ χαίρομαι. Πάει να πει πως η θεραπεία της έπιασε.

Αφού όλη τη μέρα έκανε ένα κάρο αταξίες, μέχρι που γρατζούναγε το μωρό όταν περνούσε δίπλα της -έβλεπες ένα μαύρο χέρι να βγαίνει κάτω από την καρέκλα και σαν αστραπή να χτυπάει και να τραβιέται - επίτέλους ξεράθηκε.

Επεσε ο Μαραθωνοδρόμος και από τον κάματο της μέρας ψιλοροχαλίζει κι όλας!!! :D

Link to comment
Share on other sites

:D εδώ η λιντα ροχαλίζει επί καθημερινής βάσεως :lol: μπορεί να σε κοψοχολάσει κιόλας άμα έχει ησυχία :lol: :p :rolleyes:

 

σήμερα την κουρέψαμε :) new look :cool:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...