Jump to content

Amoi A900W


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για γυναικα δεν είναι αυτό το κινητό..Δεν θα εκτιμήσει καθόλου τις 5,5 ίντσες(όσο τελια οθονη και να ειναι) και θα χαραμιστει.Καλυτερα να το πάρειςγια σενα .Είναι μεγαλο το κινητό θα χρειαστεί μεγάλες τσέπες, αφού είναι γυναικα δυσκολα..Για άντρα όμως το κινητό τα σπάει γιατί έχουμε κ μεγαλυτερα χερια.

Μη ξεχνας ομως πως οι γυναικες τα ριχνουν ολα μεσα στη τσαντα δε χρειαζονται τσεπες σαν εμας.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Απαντήσεις 93
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στέλιο για πες μου σε παρακαλώ επιπλέον πράγματα για αυτό το κινητό.

Μου άρεσε πάρα πολύ και το σκέφτομαι πολύ σοβαρά (ανάμεσα σε αυτό το Doogee Dagger DG550 και το Hot Pepper LA3S) να είναι το επόμενο κινητό μου. Με ενδιαφέρει να μου πεις επιπλέον πράγματα για την ποιότητα κατασκευής (το gps με εδνιαφέρει ελάχιστα), την μπαταρία και το πως κάθεται στο χέρι σου.

Πως το νιώθεις σε περίπτωση που πέσει; Δείχνει στιβαρό αρκετά;

Σε κουράζει το βάρος του;

Μπορείς να το χρησιμοποιήσεις με το ένα χέρι μόνο ή απαιτεί 2 χέρια;

Ανέφερες ότι κρατάει αρκετά η μπαταρία του, 2 μέρες βγάζει με κανονική χρήση (ανοιχτό wifi ή data, κλήσεις και λίγο σερφάρισμα);

Από που το αγόρασες; Έχει άλλα χρώματα το πίσω καπάκι;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Λοιπον σορρυ που αργησα να ανταποκριθω στι μήνυμα σου..Λοιπον μια φορά μου έπεσε αλλά είχα την σιλικονενια θήκη κ δεν έπαθε τίποτα μην σε ανησυχεί.. Το βαρος του δεν σε κουράζει σε καθημερινή χρηση εμένα προσωπικά με κουράζει μονο όταν ξαπλωνω και σερφαρω..συνήθως με 2 χέρια το χρησιμοποιώ δύσκολα με το ενα χερι ..ναι βγαζει 2 μέρες η μπαταρία αλλά με λογική χρηση..το αγορασα απο μινιντιλ κ είμαι πολύ ευχαριστημένος γιατί μου βαλαν θήκη ενω δεν ηταν στο πακέτο τους το ζήτησα με μήνυμα..ναι βγαίνει κ σε αλλά χρωματα αμα τι οαραγγειλεις πρεπει να ζητησεις

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μη ξεχνας ομως πως οι γυναικες τα ριχνουν ολα μεσα στη τσαντα δε χρειαζονται τσεπες σαν εμας.

Σε αυτο εχεις δίκιο φίλε μου

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Ευχαριστούμε πολύ για την απάντησή σου Στέλιο. Κάλιο αργά παρά ποτέ! :)

Στις κλησεις ειναι ολα ενταξει; Μικροφωνα-ακουστικα κλπ

Edited by athanaso77
Link to comment
Share on other sites

Για γυναικα δεν είναι αυτό το κινητό..Δεν θα εκτιμήσει καθόλου τις 5,5 ίντσες(όσο τελια οθονη και να ειναι) και θα χαραμιστει.Καλυτερα να το πάρειςγια σενα .Είναι μεγαλο το κινητό θα χρειαστεί μεγάλες τσέπες, αφού είναι γυναικα δυσκολα..Για άντρα όμως το κινητό τα σπάει γιατί έχουμε κ μεγαλυτερα χερια.

 

Στελιο εξακολουθεις να εισαι ευχαριστημενος απο το κινητο;

Κλεισεις μικροφωνο κλπ ακουγονται καλα;

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα. σημερα παρελαβα το amoi a900w. θα σας ενημερωνω για οτι θελετε.... σαν κινιτο φοβερο, καταπληκτικο πανεμορφο. απλα με το που παρελαβα το μεσημερι δηλαδη το ανοικσα κατευθειαν επαιξα κανενα μεσαωρο και μετα αρχισε να αναβοσβηνει η οθονη του μεχρι που μου εβγαλε κατι σαν διαφανεια ας πουμε οπως ιταν παλια η ερτ νμε διαφορα χρωματα γραμμες.. δεν γνωριζω τι ειναι απλα το παραβλεπω. πιστευω ηθελε φορτισμα... θα σας ενημερωσω... κατα τα αλλα καταπληκτικο με ολη την σημασια της λεξεως. καμερα φοβερη στο ιντερνετ παει σφαιρα φεισ το ανοιγει σε χρονο ντε τε και ενα παιχνιδακι το παει κομματια... μονο το οτι χανει ευκολα στο σπιτι το σημα του ιντερνετ με προβλιματιζει αλλα θα δοθμε μηπως ηταν απο την χαμηλη μπαταρια...:blink:
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα. σημερα παρελαβα το amoi a900w. θα σας ενημερωνω για οτι θελετε.... σαν κινιτο φοβερο, καταπληκτικο πανεμορφο. απλα με το που παρελαβα το μεσημερι δηλαδη το ανοικσα κατευθειαν επαιξα κανενα μεσαωρο και μετα αρχισε να αναβοσβηνει η οθονη του μεχρι που μου εβγαλε κατι σαν διαφανεια ας πουμε οπως ιταν παλια η ερτ νμε διαφορα χρωματα γραμμες.. δεν γνωριζω τι ειναι απλα το παραβλεπω. πιστευω ηθελε φορτισμα... θα σας ενημερωσω... κατα τα αλλα καταπληκτικο με ολη την σημασια της λεξεως. καμερα φοβερη στο ιντερνετ παει σφαιρα φεισ το ανοιγει σε χρονο ντε τε και ενα παιχνιδακι το παει κομματια... μονο το οτι χανει ευκολα στο σπιτι το σημα του ιντερνετ με προβλιματιζει αλλα θα δοθμε μηπως ηταν απο την χαμηλη μπαταρια...:blink:

 

Σ ευχαριστω φιλε θα περιμενω να μας γραψεις μετα απο κανενα διημερο που θα εχεις και καλυτερη εικονα για το κινητο

Link to comment
Share on other sites

παιδια μαποα το καρπουζι... το κινιτο ειναι χαλασμενο τρε,οπαιζει η οθονη κ μετα ασπριζει.... τι λετε

 

Κριμα αδερφε. Κανε dispute στην paypal (45 ημερες) να παρεις πισω τα λεφτα σου.

Απο ποιο μαγαζι το πηρες, δεν το ελεγξαν οι ...

Link to comment
Share on other sites

παιδια απο minideal το πηρα το κινιτο. μιλησα μαζι τους και μου ειπαν μολις θα το παραλαβουν( εννοειται πως το εστειλα πισω) θα στειλουν αμεσως ενα ελεγμενο και ρουταρισμενο κινιτο. παντως το κινιτο γα...σε ηταν φοβερο. οσο για peypal απο το να περιμενω να παρω πισω τα λεφτα κ να παραγγειλω αλλο και να ξαναπεριμενω προτημεισα να το στειλω πισω. μου ειπαν οι κινεζοι οτι θα μου κανουν επιστροφη τα εξοδα απ[οστολης... δεν το νοιμιζω φυσικα. με ελτα το εστειλα κοστισε 15.60 και το ασφαλεισα για 150 ευρω... απο ελτα λενε οτι σε ενα μηνα θα ειναι πισω... υπομονη λοιπον...
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
σημερα εστειλα ενα ητμ 1 στιν κινα και πληρωσα 5 ευρω,εσυ γιατι 15 ευρω

 

Γιατί εσύ το έστειλες ανασφάλιστο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

 

Αρη το vickmall το εμπιστεύεσαι. Το ΑΜΟΙ είναι λες τελικά καλό. Βλέπω οθόνες δε δουλεύουν και γενικά πολύ λίγα σχόλια. Η τιμή όντως είναι απίστευτη γι αυτό το 5,5 αρι.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

Το vickmall ειναι για μενα το κορυφαιο καταστημα.Η ΑΜΟΙ ειναι πολυ ποιοτικη.Βεβαια με 10$ παραπανω παιρνεις το 8πυρηνο Coolpad 7320 που ειναι πιο λεπτο και πουπουλο.

Το εβαλα για καποιον που θελει κατι εναλλακτικο.Οντως λιγοι οι κατοχοι του.

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Το vickmall ειναι για μενα το κορυφαιο καταστημα.Η ΑΜΟΙ ειναι πολυ ποιοτικη.Βεβαια με 10$ παραπανω παιρνεις το 8πυρηνο Coolpad 7320 που ειναι πιο λεπτο και πουπουλο.

Το εβαλα για καποιον που θελει κατι εναλλακτικο.Οντως λιγοι οι κατοχοι του.

 

Σ ευχαριστω αυτο ηθελα να ακουσω. Στο coolpad δεν μου αρεσει η ram του (κινεζιες, τυπου miui ram κλπ.. Παμε για amoi

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Σ ευχαριστω αυτο ηθελα να ακουσω. Στο coolpad δεν μου αρεσει η ram του (κινεζιες, τυπου miui ram κλπ.. Παμε για amoi

 

Οι rom εννοείς. H ram είναι άλλο πράγμα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστω αυτο ηθελα να ακουσω. Στο coolpad δεν μου αρεσει η ram του (κινεζιες, τυπου miui ram κλπ.. Παμε για amoi

 

Ειναι νεο μοντελο το 7320.Θα βγουν διαφορες ρομ σιγουρα.Εσυ αποφασιζεις.

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
παιδια καλημερα... αγανακτησα. σημερα μου ειπαν οι κινεζοι οτι θα μου στειλουν καινουριο κινιτο. εστειλα το παλιο 3/7 και ακομα λεει πως ειναι στο πεκινο εχω τρελαθει. τους ελεγα να στειλουν καινουριο και μου ελεγαν μολις παρουν το παλιο στα χερια τους . αναγκαστικα ανεφερα για δικηγορο κ καπου εκει τα βρηκαμε. εσεις τι λεει πηρε κανενας αλλος το κινιτο? οσο για ερωτηση πιο πανψω για το μικροφωνο κ το ακουστικο το κινιτο δουλευε απσογα... σε γενικες γραμμες το κινιτο τα εσπαγε. αλλα εγω ο γκαντεμης την πατησα....:blink:
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα... αγανακτησα. σημερα μου ειπαν οι κινεζοι οτι θα μου στειλουν καινουριο κινιτο. εστειλα το παλιο 3/7 και ακομα λεει πως ειναι στο πεκινο εχω τρελαθει. τους ελεγα να στειλουν καινουριο και μου ελεγαν μολις παρουν το παλιο στα χερια τους . αναγκαστικα ανεφερα για δικηγορο κ καπου εκει τα βρηκαμε. εσεις τι λεει πηρε κανενας αλλος το κινιτο? οσο για ερωτηση πιο πανψω για το μικροφωνο κ το ακουστικο το κινιτο δουλευε απσογα... σε γενικες γραμμες το κινιτο τα εσπαγε. αλλα εγω ο γκαντεμης την πατησα....:blink:[/QUO

 

Tο καινούριο που θα πάρεις θα είναι κορυφή. Με το καλό και υπομονη.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδια, ενδιαφερομαι να το αγορασω. Επειδη βλεπω οτι τα σχολια εχουν...κοιλια, αυτο οφειλεται στο οτι δεν πουληθηκε αρκετα η στο οτι δεν εβγαλε προβληματα?

Θα ηθελα απο καποιον που ηδη το εχει καποιο σχολιο σχετικα με το αν αξιζει η αγορα του.Ευχαριστω.

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...