Jump to content

Samsung Galaxy Tab Pro 8.4/10.1


Nagata
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο xbmc πως κάνω τα φυσικά πλήκτρα να σβήνουν γιατί μένουν φωτεινά .

Βάλτε uc browser hd από το play store και θα βλέπεις κανονικά το mega και το ant1 από τη σελίδα τους

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Βρηκα ακρη με το flash player απο την ασφαλεια τικαρα το αγνωστες πηγες και το εγκατεστησα.Παω στο νεριτ live και δεν δειχνει εικονα παιζει μονο ηχο. Τι στο καλο κανω λαθος πως θα δουμε κανα ματσακι μουντιαλ????
Link to comment
Share on other sites

Στο xbmc πως κάνω τα φυσικά πλήκτρα να σβήνουν γιατί μένουν φωτεινά .

Βάλτε uc browser hd από το play store και θα βλέπεις κανονικά το mega και το ant1 από τη σελίδα τους

 

Πω, μιλάμε πιο εκνευριστικο πράγμα δεν υπάρχει!

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι πια έκδοση λειτουργικού θα πάρει?

 

Λογικά χωρίς αυτό να σημαίνει και κάτι ότι αναβάθμιση δώσει μέσα στο 2014 αλλά και στο 2015 θα την πάρει.

Γενικότερα η σαμμυ είναι καλή σε αυτόν τον τομέα!!!

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Λογικά χωρίς αυτό να σημαίνει και κάτι ότι αναβάθμιση δώσει μέσα στο 2014 αλλά και στο 2015 θα την πάρει.

Γενικότερα η σαμμυ είναι καλή σε αυτόν τον τομέα!!!

Είναι καλή για τις ναυαρχίδες όμως όχι και για τα υπόλοιπα

Link to comment
Share on other sites

Όταν θέλω να το συνδέσω με μεγάλη τηλεόραση, χρειάζεται ανταπτορας η απλά ένα καλώδιο hdmi?

... Και δεν βλέπω τον λόγο, τον σοβαρό λόγο γιατί να πάρω το S από το PRO. Κάνω λάθος?

Link to comment
Share on other sites

Όταν θέλω να το συνδέσω με μεγάλη τηλεόραση, χρειάζεται ανταπτορας η απλά ένα καλώδιο hdmi?

... Και δεν βλέπω τον λόγο, τον σοβαρό λόγο γιατί να πάρω το S από το PRO. Κάνω λάθος?

 

Αντάπτορα, δεν έχει hdmi έξοδο.

Link to comment
Share on other sites

... Και δεν βλέπω τον λόγο, τον σοβαρό λόγο γιατί να πάρω το S από το PRO. Κάνω λάθος?

 

Έχει ελαφρώς καλύτερη οθόνη (amoled αντί LCD tft), +1 gb ram (3 αντί 2), λίγο ελαφρύτερο, + σαρωτή δακτυλικού αποτυπώματος, +120 ευρώ

 

Μάλλον δεν αξίζει

Link to comment
Share on other sites

όταν σταματήσει η samsung, υπάρχουν και οι custom roms

http://forum.xda-developers.com/galaxy-tab-pro-12-10-8/development

 

Φίλε έχεις περάσει καμιά custom είδες διαφορά η τίποτα; εγώ πιο πολύ αν το πείραζα για την σαβούρα της Samsung θα άλλαζα ρομ, θα πετούσα πολύ πράμα.

NOKIA 5800,HTC HD2,SAMSUNG GALAXY Ace, Samsung GALAXY NOTE 2,

LG G2 μπράβο στην lg για το δώρο που μου έκανε...:D

Iphone 5c, Iphone 6,Iphone 7 plus,Xiaomi mi 8 lite,Xiaomi redmi note 9s

Link to comment
Share on other sites

Φίλε έχεις περάσει καμιά custom είδες διαφορά η τίποτα; εγώ πιο πολύ αν το πείραζα για την σαβούρα της Samsung θα άλλαζα ρομ, θα πετούσα πολύ πράμα.

 

Δεν έχω τη συγκεκριμένη συσκευή ακόμα (περιμένω να βγει το νέο νέξους να συγκρίνω)

Πόσος χώρος μένει από τα 16GB όταν δεν έχεις βάλει τίποτα πρόσθετο?

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα το tablet από το Service μου είπαν ότι έγινε αλλαγή μπαταρίας και μου δώσανε και καινούργιο φορτιστή και καλώδιο ελπίζω να πάνε όλα καλά
Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα το tablet από το Service μου είπαν ότι έγινε αλλαγή μπαταρίας και μου δώσανε και καινούργιο φορτιστή και καλώδιο ελπίζω να πάνε όλα καλά

Μπορεις μηπως να αναφερεις αν το προβλημα με την φορτιση εξακολουθει να υπαρχει? Χθες παρελαβα και το δικο μου απο το service, μου αλλαξαν τον φορτιστη ομως το προβλημα παραμενει και δεν ξερω τι να κανω.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις μηπως να αναφερεις αν το προβλημα με την φορτιση εξακολουθει να υπαρχει? Χθες παρελαβα και το δικο μου απο το service, μου αλλαξαν τον φορτιστη ομως το προβλημα παραμενει και δεν ξερω τι να κανω.

 

Εγώ το πήγα στη smartec στο Χαϊδάρι το χαρτί που μου δώσανε έλεγε ότι έγινε αλλαγή μπαταρίας και μου δώσανε καινούργιο φορτιστή και καλώδιο εχτές το παρέλαβα με 97% μπαταρία και το πήγα στο 15% μετά το έβαλα να φορτισει και πήγε στο 100% μέσα σε 2 ώρες και 40 λεπτά θα δούμε τις επόμενες μέρες Πώς θα πάει πάντος από το 97% μέχρι το15% με συνέχεια το Wi-Fi ανοιχτό και μεγάλη χρήση πλοήγησης και παιχνίδια μου έβγαλε 5+ ώρες οθόνης πριν δεν είχα δει τόσο μεγάλη αυτονομία Το πολύ 4 ώρες και 30 λεπτά

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το πήγα στη smartec στο Χαϊδάρι το χαρτί που μου δώσανε έλεγε ότι έγινε αλλαγή μπαταρίας και μου δώσανε καινούργιο φορτιστή και καλώδιο εχτές το παρέλαβα με 97% μπαταρία και το πήγα στο 15% μετά το έβαλα να φορτισει και πήγε στο 100% μέσα σε 2 ώρες και 40 λεπτά θα δούμε τις επόμενες μέρες Πώς θα πάει πάντος από το 97% μέχρι το15% με συνέχεια το Wi-Fi ανοιχτό και μεγάλη χρήση πλοήγησης και παιχνίδια μου έβγαλε 5+ ώρες οθόνης πριν δεν είχα δει τόσο μεγάλη αυτονομία Το πολύ 4 ώρες και 30 λεπτά

 

Σε όλα τα site που διαβάζω λένε οτι βγάζει 7 με 8 ώρες οθόνη και εσένα σου έβγαλε μονο 5?

Link to comment
Share on other sites

Σε όλα τα site που διαβάζω λένε οτι βγάζει 7 με 8 ώρες οθόνη και εσένα σου έβγαλε μονο 5?

 

Εξαρτάται τι κάνεις πχ είδα μια ταινία 110 λεπτά και έπεσε 12% οπότε σε αυτή την περίπτωση θα βγάλει 10 ώρες οθόνης αν παίζεις παιχνίδια και μάλιστα βαριά εκεί δεν βγάζεις με τίποτα 7 ώρες οθόνης

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη σου έβγαλε 5 ώρες με βαριά παιχνιδια. Κατάλαβα

 

Εμενα με ενδιαφέρει η αγορά του lte και αρχίζει να με φοβίζει η αυτονομία του.δηλαδή εαν έχω και 4g ενεργοποιημένο τι θα βγάζει 2 ώρες????

 

----- προσθήκη μηνύματος 71 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δηλαδη σου έβγαλε 5 ώρες με βαριά παιχνιδια. Κατάλαβα

 

Εμενα με ενδιαφέρει η αγορά του lte και αρχίζει να με φοβίζει η αυτονομία του.δηλαδή εαν έχω και 4g ενεργοποιημένο τι θα βγάζει 2 ώρες????

Link to comment
Share on other sites

Σημερα ξαναπηγα το tablet στην smartec.Ελπιζω να μου αλλαξουν μπαταρια.Το δικο σου εχει παρουσιασει καποιο προβλημα σε αυτες τις μερες αφου το παρελαβες και μετα?

 

Εγώ το πήγα στη smartec στο Χαϊδάρι το χαρτί που μου δώσανε έλεγε ότι έγινε αλλαγή μπαταρίας και μου δώσανε καινούργιο φορτιστή και καλώδιο εχτές το παρέλαβα με 97% μπαταρία και το πήγα στο 15% μετά το έβαλα να φορτισει και πήγε στο 100% μέσα σε 2 ώρες και 40 λεπτά θα δούμε τις επόμενες μέρες Πώς θα πάει πάντος από το 97% μέχρι το15% με συνέχεια το Wi-Fi ανοιχτό και μεγάλη χρήση πλοήγησης και παιχνίδια μου έβγαλε 5+ ώρες οθόνης πριν δεν είχα δει τόσο μεγάλη αυτονομία Το πολύ 4 ώρες και 30 λεπτά

 

----- προσθήκη μηνύματος 77 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μηπως ξερεις τι περιλαμβανει η αναβαθμιση ή αν τυχον υπαρχουν διορθωσεις πανω σε κατι?

 

Αναβάθμιση σήμερα σε αγγλικό tab pro 8.4
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Tab Pro 8.4/10.1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...