Jump to content

Samsung Galaxy Tab Pro 8.4/10.1


Nagata
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πάντως όσοι περιμένουμε το LTE θα έλεγα εδώ που φτάσαμε να κάνουμε λίγο υπομονή ακόμα για το Tab S...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να διορθώσω ένα λάθος που έκανα . Η τιμή για το 10.1 και LTE έκδοση στο πλαίσιο είναι 549 ευρώ και οχι 449 ευρώ. Sorry για το λάθος .
London for ever
Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να βαλει αυτο το προγραμμα απο το play store https://play.google.com/store/apps/details?id=com.abmantis.galaxychargingcurrent.free και να μου πει τι τιμες του βγαζει οταν το φορτιζει και κατι ακομα ποση ωρα θελει να φορτησει το tablet απο το 5% εως το 100%; γιατι εμενα κανει ενα 5ωρο ευχαριστώ Edited by liam69
Link to comment
Share on other sites

Δεν τα πάει άσχημα!

[ATTACH]46226[/ATTACH]

 

 

μπορει καποιος να βαλει αυτο το προγραμμα απο το play store https://play.google.com/store/apps/details?id=com.abmantis.galaxychargingcurrent.free και να μου πει τι τιμες του βγαζει οταν το φορτιζει και κατι ακομα ποση ωρα θελει να φορτησει το tablet απο το 5% εως το 100%; γιατι εμενα κανει ενα 5ωρο ευχαριστώ

Όταν κλείνει η οθόνη 1900. Όταν το δουλεύεις λιγότερο. Χρησιμοποιείς τον γνήσιο φορτιστή και καλώδιο? 5 ώρες είναι αρκετός χρόνος.

Edited by achillesgk
Link to comment
Share on other sites

Δεν τα πάει άσχημα!

[ATTACH]46226[/ATTACH]

 

 

 

Όταν κλείνει η οθόνη 1900. Όταν το δουλεύεις λιγότερο. Χρησιμοποιείς τον γνήσιο φορτιστή και καλώδιο? 5 ώρες είναι αρκετός χρόνος.

Στο πρόγραμμα που σου λέω έχει 3 τιμές ( reference, Maximum και Average ) μπορείς να μου πεις σε σένα τη σου βγάζει

Link to comment
Share on other sites

Στο πρόγραμμα που σου λέω έχει 3 τιμές ( reference, Maximum και Average ) μπορείς να μου πεις σε σένα τη σου βγάζει

 

1900 max. Οι άλλες δύο τιμές όπως σου είπα αλλάζουν αναλογα τη χρήση.

Link to comment
Share on other sites

1900 max. Οι άλλες δύο τιμές όπως σου είπα αλλάζουν αναλογα τη χρήση.

 

Στο maximum 1900 βγάζει και σε εμένα στις άλλες δύο μου βγάζει 400 σε εσένα πόσο βγάζει στις άλλες δύο πες μου περίπου για να κάνω σύγκριση ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Στο maximum 1900 βγάζει και σε εμένα στις άλλες δύο μου βγάζει 400 σε εσένα πόσο βγάζει στις άλλες δύο πες μου περίπου για να κάνω σύγκριση ευχαριστώ

1000+ όταν το χρησιμοποιώ, 1900 όταν δεν το χρησιμοποιώ. Δεν είναι σταθερό. Δεν μου είπες, χρησιμοποιείς τον γνήσιο φορτιστή και καλώδιο?

Edited by achillesgk
Link to comment
Share on other sites

1000+ όταν το χρησιμοποιώ, 1900 όταν δεν τον χρησιμοποιώ. Δεν είναι σταθερό. Δεν μου είπες, χρησιμοποιείς τον γνήσιο φορτιστή και καλώδιο?

Ναι αλλά έβαλα και από το note 8 λες να έχω θέμα με την πλακέτα του tab

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά έβαλα και από το note 8 λες να έχω θέμα με την πλακέτα του tab

 

Του note 8 είναι και αυτός 2 Α? Δεν νομίζω να είναι θέμα πλακέτας αλλά φορτιστή ή καλωδίου.

Link to comment
Share on other sites

Του note 8 είναι και αυτός 2 Α? Δεν νομίζω να είναι θέμα πλακέτας αλλά φορτιστή ή καλωδίου.

 

Ναι είναι 2 αμπερ του note 8 θα κάνω και μια επαναφορά στο ταμπλετ και βλέπω

Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να βαλει αυτο το προγραμμα απο το play store https://play.google.com/store/apps/details?id=com.abmantis.galaxychargingcurrent.free και να μου πει τι τιμες του βγαζει οταν το φορτιζει και κατι ακομα ποση ωρα θελει να φορτησει το tablet απο το 5% εως το 100%; γιατι εμενα κανει ενα 5ωρο ευχαριστώ

 

liam69 Να ξέρεις ότι και σε εμένα το ίδιο έκανε, αργούσε να φορτίσει και μάλιστα με τον φορτιστή που έχει μέσα δεν φόρτιζε μέχρι το 100%. Το έκανα μία επαναφορά και το φόρτισα 1-2 φορές με τον φορτιστή του κινητού μου (samsung), ενώ παράλληλα φόρτιζα το κινητό μου με τον φορτιστή του τάμπλετ (για να δω αν είχε πρόβλημα ο φορτιστής, όμως το φόρτιζε μια χαρά το κινητό). Έπειτα, αφού έπιασα να φορτίσω το τάμπλετ με τον δικό του φορτιστή πήγε 100% σε πολύ λιγότερο χρόνο (2-3 ώρες περίπου) και είναι jet ακόμα και τώρα!

Link to comment
Share on other sites

Με wifi συνεχεια ανοιχτο και παιχνίδια, υπολογισε 5-6 ωρες οθονης..με φωτεινότητα γυρω στο 30-40%

 

Χωρίς παιχνίδια ποσο βγάζει;Τον έχεις δοκιμάσει;

...Νίκος...

LG Optimus G, LG G Pad 8.3, LG G2, Sony Xperia Z

Link to comment
Share on other sites

http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&id=351081814087 παιδιά μόλις έβαλα το παραπάνω tempered glass στο 11.1" πολύ καλό το προτείνω

NOKIA 5800,HTC HD2,SAMSUNG GALAXY Ace, Samsung GALAXY NOTE 2,

LG G2 μπράβο στην lg για το δώρο που μου έκανε...:D

Iphone 5c, Iphone 6,Iphone 7 plus,Xiaomi mi 8 lite,Xiaomi redmi note 9s

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθησα να παρακολουθησω τηλεοραση απο το ταμπλετ αλλα δεν μπορω γιατι μου ζηταει flash player.Ξερει κανεις τι πρεπει να κανω;
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθησα να παρακολουθησω τηλεοραση απο το ταμπλετ αλλα δεν μπορω γιατι μου ζηταει flash player.Ξερει κανεις τι πρεπει να κανω;

 

Dolphin browser μετά κατέβασμα dolphin jetpack και flash player και στην επιλογή αν δεν παίζει βάλε να το δείχνει σαν iPhone μέσα στις ρυθμίσεις.εύκολο είναι κάνε τα

NOKIA 5800,HTC HD2,SAMSUNG GALAXY Ace, Samsung GALAXY NOTE 2,

LG G2 μπράβο στην lg για το δώρο που μου έκανε...:D

Iphone 5c, Iphone 6,Iphone 7 plus,Xiaomi mi 8 lite,Xiaomi redmi note 9s

Link to comment
Share on other sites

Ή πιο απλά μπες εδώ: http://helpx.adobe.com/flash-player/kb/archived-flash-player-versions.html

 

πήγαινε στο "Flash Player for Android 4.0 archives" section και κατέβασε την τελευταία version (11.1.115.81).

 

Εγκατέστησέ τη και θα βλέπεις κανονικά όλα τα site με flash περιεχόμενο χρησιμοποιώντας τον stock browser του tablet...

Link to comment
Share on other sites

Βάλε us browser hd και θα είσαι κομπλέ και φυσικά είναι πολύ μα πολύ γρήγορος χωρίς κανένα κόλλημα δοκιμάστε το Edited by liam69
Link to comment
Share on other sites

Ή πιο απλά μπες εδώ: http://helpx.adobe.com/flash-player/kb/archived-flash-player-versions.html

 

πήγαινε στο "Flash Player for Android 4.0 archives" section και κατέβασε την τελευταία version (11.1.115.81).

 

Εγκατέστησέ τη και θα βλέπεις κανονικά όλα τα site με flash περιεχόμενο χρησιμοποιώντας τον stock browser του tablet...

 

http://www.megatv.com/webtv/default.asp?catid=33880&subid=20763

 

Δηλαδή μπορείς να δεις το mega live από τον στοκ browser; γιατί εγώ παρόλο που βάζω τον flash μόνο από το dolphin browser βλέπω.

NOKIA 5800,HTC HD2,SAMSUNG GALAXY Ace, Samsung GALAXY NOTE 2,

LG G2 μπράβο στην lg για το δώρο που μου έκανε...:D

Iphone 5c, Iphone 6,Iphone 7 plus,Xiaomi mi 8 lite,Xiaomi redmi note 9s

Link to comment
Share on other sites

http://www.megatv.com/webtv/default.asp?catid=33880&subid=20763

 

Δηλαδή μπορείς να δεις το mega live από τον στοκ browser; γιατί εγώ παρόλο που βάζω τον flash μόνο από το dolphin browser βλέπω.

 

Αν θυμαμαι καλα ο stock browser δεν υποστηριζει πια flash

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Αν θυμαμαι καλα ο stock browser δεν υποστηριζει πια flash

 

Afilopou εγώ για το παλικάρι από πάνω το είπα γιατί είπε ότι με αυτόν τον τρόπο παίζει. Το ξέρω ότι δεν παίζει ο στοκ!

NOKIA 5800,HTC HD2,SAMSUNG GALAXY Ace, Samsung GALAXY NOTE 2,

LG G2 μπράβο στην lg για το δώρο που μου έκανε...:D

Iphone 5c, Iphone 6,Iphone 7 plus,Xiaomi mi 8 lite,Xiaomi redmi note 9s

Link to comment
Share on other sites

Dolphin browser μετά κατέβασμα dolphin jetpack και flash player και στην επιλογή αν δεν παίζει βάλε να το δείχνει σαν iPhone μέσα στις ρυθμίσεις.εύκολο είναι κάνε τα

 

Tα εκανα ολα αυτα αλλα δεν παιζει.Κλικαρα στο flash player και μου γραφει οτι η εγκατασταση αποκλειστηκε για λογους ασφαλειας το tablet εχει ρυθμιστει να αποκλειει την εγκατασταση εφαρμογων απο αγνωστες πηγες.Τι κανω τωρα?????

Link to comment
Share on other sites

Tα εκανα ολα αυτα αλλα δεν παιζει.Κλικαρα στο flash player και μου γραφει οτι η εγκατασταση αποκλειστηκε για λογους ασφαλειας το tablet εχει ρυθμιστει να αποκλειει την εγκατασταση εφαρμογων απο αγνωστες πηγες.Τι κανω τωρα?????

 

Πας ρυθμίσεις -Ασφαλεια- και του τικαρεις εκεί που λέει άγνωστες πηγες.

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθησα να παρακολουθησω τηλεοραση απο το ταμπλετ αλλα δεν μπορω γιατι μου ζηταει flash player.Ξερει κανεις τι πρεπει να κανω;

 

Για mega ant1 το καλύτερο που μπορείς να κάνεις είναι να κατεβάσεις την εφαρμογή τους. Για όλα τα κανάλια xbmc.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Tab Pro 8.4/10.1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...