Jump to content

Φοιτητικό/Πακέτο «ειδικής προσφοράς» F2G (1500' + 1500 MB)


alexandr0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μην πανικοβαλλεστε χωρίς λόγο. Αν χρησιμοποιειτε το φοιτητικό, θα ίσχυει για πάντα, αν και οι τιμές θα τσιμπήσουν λίγο.

Πάλι όμως θα συμφέρει.

Όσοι τα έχουν χωρίς να βάζουν χρήματα, θα πιεστουν από την εταιρεία να βάλουν, γιατί αυτός είναι ο στόχος της προώθησης. Η προμήθεια στο κάθε γέμισμα. Γι αυτό ακόμα και το PayPal δίνει δώρα.

Αν δεν είναι χρήσιμα σε κάποιον γιατί οι φίλοι του είναι στο wu, ας τα πουλήσουν η να τα δωρίσουν.

Η άποψη άστο να κάθεται, σημαίνει ότι είναι άχρηστο. Αρα και να διακοπεί, δεν θα αντιμετωπισουν πρόβλημα. Θα κάθεται ένα απλό f2g.:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Εγώ έχω πάρει έναν αριθμό από τα public για την μητέρα μου. η τελευταία ανανέωση ήτανε όταν το πήρα 23/12/13 έκτοτε δεν έχω κάνει άλλη ανανέωση ούτε έχω αγοράσει πακέτο για τα 1000 λεπτά παρά μόνο την πρώτη φορά. Διαβάζοντας την κουβέντα είπα να τσεκάρω τον αριθμό μου. Και ακούω στο 1269 ότι ανήκω στην φοιτητική προσφορά και έστειλα και sms 1000 για ενεργοποίηση του πακέτου απλός επειδή έχω 4 ευρώ υπόλοιπο μου απάντησε ότι δεν επαρκεί το υπόλοιπο για την ενεργοποίηση! Οπότε θεωρώ ότι κάτι άλλο έχει συμβεί στον φίλο! Εκτός και αν 23/4 και σε εμένα λήξει η προσφορά!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω πάρει έναν αριθμό από τα public για την μητέρα μου. η τελευταία ανανέωση ήτανε όταν το πήρα 23/12/13 έκτοτε δεν έχω κάνει άλλη ανανέωση ούτε έχω αγοράσει πακέτο για τα 1000 λεπτά παρά μόνο την πρώτη φορά. Διαβάζοντας την κουβέντα είπα να τσεκάρω τον αριθμό μου. Και ακούω στο 1269 ότι ανήκω στην φοιτητική προσφορά και έστειλα και sms 1000 για ενεργοποίηση του πακέτου απλός επειδή έχω 4 ευρώ υπόλοιπο μου απάντησε ότι δεν επαρκεί το υπόλοιπο για την ενεργοποίηση! Οπότε θεωρώ ότι κάτι άλλο έχει συμβεί στον φίλο! Εκτός και αν 23/4 και σε εμένα λήξει η προσφορά!

 

Το ιδιο και εγω ειχα να κανω ανανεωση η αγορα πακετου απο τον Ιανουαριο και απο το 1269 μου λεει οτι και σε σενα. Τωρα τι εγινε με τον φιλο παραπανω δεν ξερω.

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω 2 νουμερα στο ονομα μου τα ειχα παρει αλλα τελικα δε τα χρησιμοποιησα, αν θελει καποιος φιλος, που δε βρισκει με 10 ευρω (τοσα εβαλα μεσα 9 εχουν μειον το φορο) με τη προυποθεση οτι θα μου κανει ενα χαρτακι σε ενα κεπ οτι θα το χρησιμοποιει εκεινος απο τη συγκεκριμενη ημερομηνια , πολυ ευχαριστως να μου στειλει ενα ΡΜ να συναντηθουμε να τα δωσω!! και σχετικα ευκολα νουμερακια.
[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

Με sms τι παίζει με το συγκεκριμένο πακέτο?

 

Λήγει και εμένα η σύνδεση τέλος Μαΐου και το σκεφτόμουν αλλά δε θέλω να χάσω τον αριθμό που έχω.

 

Ο τρόπος που προτείνετε απ' ότι κατάλαβα, περιλαμβάνει χρήση δίκαρτου κινητού και φορητότητα του παλιού αριθμού σε wind, σωστά??

s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

Κάτι που δεν το χρειαζόμαστε να μην πετάμε λεφτά να το πάρουμε, ούτε να το πληρώνουμε για να υπάρχει.

.

 

Ε ναι! ετσι είναι!

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν είναι χρήσιμα σε κάποιον γιατί οι φίλοι του είναι στο wu, ας τα πουλήσουν η να τα δωρίσουν.

Η άποψη άστο να κάθεται, σημαίνει ότι είναι άχρηστο. Αρα και να διακοπεί, δεν θα αντιμετωπισουν πρόβλημα. Θα κάθεται ένα απλό f2g.:lol:

 

Δεν νομιμοποιειται απο πουθενα οποιαδηποτε εταιρεια να πραξει κατι τετοιο.

Ειναι υποχρεωμενη να τηρησει τους ορους που ισχυαν για το προιον κατα την στιγμη της αγορας.

Το πως και εαν οι προσωπικες αναγκες διαφοροποιουνται η αλλαζουν ασφαλως και δεν υποκεινται στην κριση της εταιρειας.

Με λιγα λογια αφου το πληρωσα θα το χρησιμοποιω οσο θελω μεσα στα πλαισια των χαρακτηριστικων του πακετου.

Αλοιμονο αν αρχισουμε να κρινουμε ποιος το χρησιμοποιει περισσοτερο και ποιος λιγοτερο, σε ποιον χρειαζεται και σε ποιον οχι.

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ.

Τα φοιτητικά πακέτα δεν έχουν ημερομηνία λήξης αλλά όσοι τα έχουν πάρει χωρίς να είναι φοιτητές, θα "πιεστουν" να τα χρησιμοποιησουν, γιατί η εταιρεία που έκανε την προώθηση πληρώνεται από τις ανανεώσεις. Τα περί νομικής υπόστασης είναι πάραφιλολογία και γκρίνια. Σημασία έχει να μπαίνουν κάποια χρήματα κατά μέσο όρο κάθε μήνα. Δεν θα τα σταματήσουν στην πράξη, αλλά πάρτε το απόφαση ότι αν δεν βάλετε χρήματα για 6 μήνες, μάλλον θα τα απενεργοποίησουν. Ενημερωτικά πάντα χωρίς διάθεση αντιπαραθεσης.

 

Με sms τι παίζει με το συγκεκριμένο πακέτο?

 

Λήγει και εμένα η σύνδεση τέλος Μαΐου και το σκεφτόμουν αλλά δε θέλω να χάσω τον αριθμό που έχω.

 

Ο τρόπος που προτείνετε απ' ότι κατάλαβα, περιλαμβάνει χρήση δίκαρτου κινητού και φορητότητα του παλιού αριθμού σε wind, σωστά??

Όχι. Μεταφορά στην wind αλλά στην Q. Με εκτροπή δεν χρειάζεται δικαρτο.

SMS με τόσο ίντερνετ δεν χρειάζονται πολλά. Μέσω voip στέλνεις μνματα σε όλον τον κόσμο με 3sms/1ct χωρίς χρονικό περιορισμό. Και με τα login καλυπτεσαι άνετα.

Link to comment
Share on other sites

Μέσω voip στέλνεις μνματα σε όλον τον κόσμο με 3sms/1ct χωρίς χρονικό περιορισμό. Και με τα login καλυπτεσαι άνετα.

Αν και offtopic κάνε μια ενημέρωση ποιο voip δίνει 3 sms στο λεπτό του ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα, είχα ένα promo φοιτητικό ενεργοποιημένο 3/1 με υπόλοιπο 5,44 από τότε. Έστειλα σήμερα (3+ μήνες μετά) το 1000 στο γνωστό νούμερο και δούλεψε κανονικά.
http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ.

Τα φοιτητικά πακέτα δεν έχουν ημερομηνία λήξης αλλά όσοι τα έχουν πάρει χωρίς να είναι φοιτητές, θα "πιεστουν" να τα χρησιμοποιησουν, γιατί η εταιρεία που έκανε την προώθηση πληρώνεται από τις ανανεώσεις. Τα περί νομικής υπόστασης είναι πάραφιλολογία και γκρίνια. Σημασία έχει να μπαίνουν κάποια χρήματα κατά μέσο όρο κάθε μήνα. Δεν θα τα σταματήσουν στην πράξη, αλλά πάρτε το απόφαση ότι αν δεν βάλετε χρήματα για 6 μήνες, μάλλον θα τα απενεργοποίησουν. Ενημερωτικά πάντα χωρίς διάθεση αντιπαραθεσης.

Όχι. Μεταφορά στην wind αλλά στην Q. Με εκτροπή δεν χρειάζεται δικαρτο.

SMS με τόσο ίντερνετ δεν χρειάζονται πολλά. Μέσω voip στέλνεις μνματα σε όλον τον κόσμο με 3sms/1ct χωρίς χρονικό περιορισμό. Και με τα login καλυπτεσαι άνετα.

Ετσι και αλλιώς εκεί οδηγούμαστε μιάς και από 5/5/2014 θα ισχύει αναγκαστικά το εξάμηνο

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Ετσι και αλλιώς εκεί οδηγούμαστε μιάς και από 5/5/2014 θα ισχύει αναγκαστικά το εξάμηνο

Εξήγησέ μας τι είναι αυτό το εξάμηνο που θα ισχύει και από που έχεις τις πληροφορίες;

Link to comment
Share on other sites

Εξήγησέ μας τι είναι αυτό το εξάμηνο που θα ισχύει και από που έχεις τις πληροφορίες;

 

 

http://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/anakoinoseis/

Link to comment
Share on other sites

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ.

Τα φοιτητικά πακέτα δεν έχουν ημερομηνία λήξης αλλά όσοι τα έχουν πάρει χωρίς να είναι φοιτητές, θα "πιεστουν" να τα χρησιμοποιησουν, γιατί η εταιρεία που έκανε την προώθηση πληρώνεται από τις ανανεώσεις. Τα περί νομικής υπόστασης είναι πάραφιλολογία και γκρίνια. Σημασία έχει να μπαίνουν κάποια χρήματα κατά μέσο όρο κάθε μήνα. Δεν θα τα σταματήσουν στην πράξη, αλλά πάρτε το απόφαση ότι αν δεν βάλετε χρήματα για 6 μήνες, μάλλον θα τα απενεργοποίησουν. Ενημερωτικά πάντα χωρίς διάθεση αντιπαραθεσης.

Αν πάρω φοιτητικό από το site θα ισχύει κι αυτό για πάντα η μέχρι να πάρω πτυχίο?

Link to comment
Share on other sites

Πλ βικτωριας τωρα στην αριστερη εισοδο για κηφισια
[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ.

. Τα περί νομικής υπόστασης είναι πάραφιλολογία και γκρίνια. Ενημερωτικά πάντα χωρίς διάθεση αντιπαραθεσης.

.

Θελει οντως προσπαθεια να μην αντιπαρατεθείς με καποιον που είναι τοσο προκλητικος.

Το θεμα όμως του θεματος είναι η ενημερωση και για αυτόν τον λογο δεν το συνεχιζω.

Τα δικαιώματα των χρηστων που σε αλλα ποστ δειχνεις να κόπτεσαι ιδιαιτερα, δεν μπορει να ισχυουν επιλεκτικα.

Φιλικα παντα.

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Κάθε 1η του μήνα πρέπει να στέλνεις το μήνυμα 1000 στο 1264? Αν δε το στείλεις γυρνάει σε απλό f2g?

 

Επίσης το όριο των 2 ενεργοποιήσεων σημαίνει ότι αν πχ 20 του μηνός έχω εξαντλήσει τα πάντα, μπορώ να στείλω πάλι 1000 στο 1264 και να μου δώσει άλλα 1000 λεπτά και 1000 mb για 5€?

s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

Κάθε 1η του μήνα πρέπει να στέλνεις το μήνυμα 1000 στο 1264? Αν δε το στείλεις γυρνάει σε απλό f2g?

 

Επίσης το όριο των 2 ενεργοποιήσεων σημαίνει ότι αν πχ 20 του μηνός έχω εξαντλήσει τα πάντα, μπορώ να στείλω πάλι 1000 στο 1264 και να μου δώσει άλλα 1000 λεπτά και 1000 mb για 5€?

 

το σμσ το στέλνεις οταν θέλεις και ο χρόνος ισχύει για 30 ημερες. ανεξαρτητα από μήνα.

Το φοιτητικό πακέτο ισχύει ακόμα κι αν δεν ανανεώσεις συνεχώς αλλά δεν συμφερει να μην ανανεώνεις.

ισχυει αυτό που λες αλλά οχι για ημερολογιακό μήνα.

Εχεις δικαίωμα ενεργοποίησης 2 φορές σε 30 ημέρες. πχ 1 φορά στις 12/4 και 2η φορά έως 12/5.

εστω λοιπόν η 2η στις 9/5.

στις 13/5 π.χ. μπορείς να ξαναενεργοποιήσεις αλλά δεν θα μπορέσεις να το ξανακάνεις εως τις 9/6, γιατί μετράει ως 2η, με 1η την 9/5.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα... Εγώ που εχω cosmokarta μπορώ να κάνω φορητότητα και να εκμεταλλευτώ την προσφορά, η μόνο με καινουριο αριθμό γίνεται; Και εφόσον δεν είμαι φοιτητής πως γίνεται και που απευθύνομαι, δεν ζητάνε κάποιο πάσο;
Link to comment
Share on other sites

Μονο με νεο αριθμο μπορεις. Το αν ισχυει χωρις να εισαι φοιτητης , οι αποψεις διαφερουν. Αλλοι λενε ναι κι αλλοι οχι. Εγω ας πουμε εκανα με την φοιτητικη ιδιοτητα του μικρου.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Μονο με νεο αριθμο μπορεις. Το αν ισχυει χωρις να εισαι φοιτητης , οι αποψεις διαφερουν. Αλλοι λενε ναι κι αλλοι οχι. Εγω ας πουμε εκανα με την φοιτητικη ιδιοτητα του μικρου.

 

ΔΕΝ χρειάζεται να είσαι φοιτητης

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ χρειάζεται να είσαι φοιτητης

 

Και που απευθύνεσαι; Μόνο αν συναντήσεις στο δρόμο η μπορείς να πας και σε κάποιο κατάστημα;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα... Εγώ που εχω cosmokarta μπορώ να κάνω φορητότητα και να εκμεταλλευτώ την προσφορά, η μόνο με καινουριο αριθμό γίνεται; Και εφόσον δεν είμαι φοιτητής πως γίνεται και που απευθύνομαι, δεν ζητάνε κάποιο πάσο;

 

Στα περισσότερα σημεία ζητάνε πάσο. Υπάρχουν όμως σημεία που δεν ζητάνε.

Για λόγους προώθησης.

Αν θέλεις να το πάρεις, διάβασε μερικές σελίδες προς τα πίσω, γιατί έχουν γραφτεί όλα.

Στείλε πμ να συνεννοηθουμε, για να βρεις όσα θέλεις, αλλιώς ξεκίνα για σταθμούς μετρό στην Αθήνα.

Δεν χρειάζεται πάσο, μόνο ταυτότητα για την ταυτοποίηση.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...