Jump to content

Motorola Moto X


Shuffle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 655
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μπαααα, δε νομιζω.

Δικη μου προβλεψη, μακαρι να πεσω εξω, μετα το Πασχα.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα μας διέλυσες. Ευτυχώς που με kitkat πάει μπάλα. Αλλά η Lollipop είναι ομορφότερη. Και να φανταστείς το πήρα για τις γρηγοροτερες αναβαθμίσεις. Χε, χε, χε
Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να παρουμε κατευθείαν τη 5.1. Κατι ακούγεται ότι είναι ετοιμη η google.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μίλησα με το chat της μοτορολα.

Τους ρώτησα πότε θα έχουμε τη lollipop. Δεν ήξεραν ΤΙΠΟΤΑ.

Τους ρώτησα επίσης αν πάρουμε κατευθείαν τη 5.1, δεδομένου ότι έχει αργήσει αρκετά το update... και εκεί πλήρη άγνοια.

Το μπαλάκι το πετούσαν στους παροχους. Τους την 'είπα' αρκετές φορές. Κατάλαβαν ότι είμαι δυσαρεστημενος και μου ζήτησαν συγγνώμη.

Τους παρέθεσα και το λινκ του gsmarena που έχω πιο πάνω και απέφυγαν να μου το σχολιάσουν.

Θα πάρει τη lollipop το μοτο Ε και εμάς θα μας αφήσουν τελευταίους μου φαίνεται. :down::down::down:

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μίλησα με το chat της μοτορολα.

Τους ρώτησα πότε θα έχουμε τη lollipop. Δεν ήξεραν ΤΙΠΟΤΑ.

Τους ρώτησα επίσης αν πάρουμε κατευθείαν τη 5.1, δεδομένου ότι έχει αργήσει αρκετά το update... και εκεί πλήρη άγνοια.

Το μπαλάκι το πετούσαν στους παροχους. Τους την 'είπα' αρκετές φορές. Κατάλαβαν ότι είμαι δυσαρεστημενος και μου ζήτησαν συγγνώμη.

Τους παρέθεσα και το λινκ του gsmarena που έχω πιο πάνω και απέφυγαν να μου το σχολιάσουν.

Θα πάρει τη lollipop το μοτο Ε και εμάς θα μας αφήσουν τελευταίους μου φαίνεται. :down::down::down:

 

Θυμάσαι όνομα?

 

Guys, το lollipop, 5.1 κατά 90%, θα έρθει περί τον Απρίλιο στα developer edition πρώτα.

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Θυμάσαι όνομα?

 

Guys, το lollipop, 5.1 κατά 90%, θα έρθει περί τον Απρίλιο στα developer edition πρώτα.

Aira την έλεγαν.

Το θέμα είναι ότι δε ξέρουμε πότε θα δούμε γενικά τη lollipop στο κινητό μας. Αυτό με πειράζει περισσότερο.

Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον όταν τη πάρουμε να είναι άψογη. Παρόλο που νομίζω ότι ακόμα και αν ο επεξεργαστής που χρησιμοποιούν σαν δικαιολογία της καθυστέρησης είναι custom, έχει περάσει αρκετός χρόνος από ανακοίνωση της lollipop. Θεωρητικά την ναυαρχίδα του προηγούμενου έτους έπρεπε να την προσέξουν.
Link to comment
Share on other sites

Πως μπαινεις σε recovery ? Σε ολα τα samsung το κανω ανετα εδω με τιποτα , κατι δεν εχω καταλαβει σε οδηγιες που διαβασα ολιγον ασαφως διατυπωμενες
Link to comment
Share on other sites

Μόλις πήρα update για τα motorola update services! Λέτε να έρχεται?

 

Ναι όπου να ναι έρχεται το update και για το Moto X! Έχουν αρχίσει ήδη τα πρώτα soak tests.

Nokia 6101 - Sony Ericsson W100i - Nokia C2-05 - Nokia C2-02 - Motorola Moto G 4G
Link to comment
Share on other sites

Μόλις πήρα update για τα motorola update services! Λέτε να έρχεται?

 

 

 

Ναι όπου να ναι έρχεται το update και για το Moto X! Έχουν αρχίσει ήδη τα πρώτα soak tests.

 

 

Αν ακολουθηθει το ιδιο χρονοδιαγραμμα με το G, τοτε θα αργησει να ερθει. Αν θυμαμαι καλα, το πρωτο update services ηταν Δεκεμβριος. Καλο Μαρτιο επιασε η λολιποπ.

Προσφατα που μιλησα με τη μοτορολα δε μου ανεφεραν τιποτα για το επικειμενο update.

Μακαρι να μας ερθει, τι να πω.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
με το wi-fi του τηλεφώνου πως τα πάτε παιδιά? Εγώ έχω σοβαρά προβλήματα. Πολυ ασθενές σήμα πιάνω.Το έχω τσεκάρει σε διάφορους χώρους οπου οι άλλοι έχουν πχ δυο γραμμές η με το άλλο μου κινητό ενώ εγώ δεν έχω ουτε μια γραμμή (μόνο η κουκίδα είναι αναμένη) η με αποκορύφωμα χτες οπότε και μου βγαζε οτι το σήμα είναι ασθενές και δεν έπιανε καθόλου.
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά. Εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένος με αυτό. Δυνατό και σταθερό. Έχεις κάνει όλες τις αναβαθμίσεις; στην αρχή που το πήρα ήταν χειρότερο και μετά από μια μικρή αναβάθμιση που ήρθε έφτιαξε τέλεια.
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοειτε "ολες" τις αναβαθμισεις; Πως θα δω αν τις εχω κανει ολες;

 

 

Λογικα τη 4.4.4 εχεις;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Απ οτι βλεπω φιλτραρονται οι ερωτησεις που κανουμε στην εξυπηρετηση πελατων.

Το πιο λογικο απο τη στιγμη που εχει βγει η 5.1.

Λιγο υπομονη ακομα και νομιζω θα ανταμοιφθουμε.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola Moto X

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...