Jump to content

Εφαρμογή My Vodafone - Κριτικές και απορίες


stelios_85_07
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να φανταστώ επειδή ειναι VODAFONE. Όχι για κάποιο λόγο.

 

Το μονο που δεν κανει η εφαρμογη ειναι καφε το πρωι.Τι αλλο κανουν παραπανω οι αλλες οπως πχ της Cosmote που δεν κανει της Vodafone που κανουν οι αλλες?

 

Δειτε τις αντιστοιχες του WhatsUp και του myF2G και μετα πειτε μου πως σας φεναιτε το MyVodafone. Αισχος ειναι απλα

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 122
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δειτε τις αντιστοιχες του WhatsUp και του myF2G και μετα πειτε μου πως σας φεναιτε το MyVodafone. Αισχος ειναι απλα

 

Τις ειδαμε γιατι εχουμε και Whatsup.Oτι κανει η μια κανει και η αλλη.Ενεργοποιηση πακετων υπολοιπα χρονου μηνυματων ιντερνετ προσφορες πληροφοριες επικοινωνια.Κανει κατι λιγοτερο της βονταφον?

Link to comment
Share on other sites

Τις ειδαμε γιατι εχουμε και Whatsup.Oτι κανει η μια κανει και η αλλη.Ενεργοποιηση πακετων υπολοιπα χρονου μηνυματων ιντερνετ προσφορες πληροφοριες επικοινωνια.Κανει κατι λιγοτερο της βονταφον?

 

Γραφει καπου αναλυτικη ημερομηνια ληξης τον πακετων σου; Στο αντιστοιχο του WhatsUp πατας πανω στο υπολοιπα σου απο πακετα και σου γραφει αναλυτικα τα παντα. Ασε το widget του myvodafone ειναι για κλαματα ουδεμια σχεση με το αντιστοιχο του whatsup συν της αλλης το myvodafone ειναι αργοκινητο καραβι οταν πας να μπεις. Απο τους τρεις ειναι με διαφορα η χειροτερη, προβληματικη πληρως.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Γραφει καπου αναλυτικη ημερομηνια ληξης τον πακετων σου; Στο αντιστοιχο του WhatsUp πατας πανω στο υπολοιπα σου απο πακετα και σου γραφει αναλυτικα τα παντα. Ασε το widget του myvodafone ειναι για κλαματα ουδεμια σχεση με το αντιστοιχο του whatsup συν της αλλης το myvodafone ειναι αργοκινητο καραβι οταν πας να μπεις. Απο τους τρεις ειναι με διαφορα η χειροτερη, προβληματικη πληρως.

Όχι δεν φταίει οτι εισαι προκατηλημενος κατα της Vodafone. Η εφαρμογή φταίει.

 

Εγω προσπάθησα να κατεβάσω το λογαριασμό απο την Cosmote σε pdf και δεν γίνεται. Άρα χειρότερη ολων ειναι της Cosmote.

Link to comment
Share on other sites

Γραφει καπου αναλυτικη ημερομηνια ληξης τον πακετων σου; Στο αντιστοιχο του WhatsUp πατας πανω στο υπολοιπα σου απο πακετα και σου γραφει αναλυτικα τα παντα. Ασε το widget του myvodafone ειναι για κλαματα ουδεμια σχεση με το αντιστοιχο του whatsup συν της αλλης το myvodafone ειναι αργοκινητο καραβι οταν πας να μπεις. Απο τους τρεις ειναι με διαφορα η χειροτερη, προβληματικη πληρως.

 

http://s18.postimg.org/mno8o51ut/Full_Size_Render.jpg

Κατι αλλο ειναι προβληματικο και οχι η εφαρμογη.Να το κοιταξεις. (Το app εννοω...)

Edited by zerokill
Link to comment
Share on other sites

http://s18.postimg.org/mno8o51ut/Full_Size_Render.jpg

Κατι αλλο ειναι προβληματικο και οχι η εφαρμογη.Να το κοιταξεις. (Το app εννοω...)

 

Καλα ας την φτιαξουν πρωτα να δουλευει να μη θελει δεκα προσπαθειες να μπεις και μετα συζηταμε για τα αλλα.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Μονο σε σενα τα κανει η εφαρμογη.... αν ειχες ποτε την εφαρμογη γιατι απο οτι βλεπω δεν εχεις ιδεα το τι κανει εφαρμογη απλα η δουλεια σου ειναι να κατηγορεις οτι εχει σχεση με την vodafone.Αποδεδειγμενα. Edited by zerokill
Link to comment
Share on other sites

Την πέρασα σήμερα στο κινητό και δεν δουλεύει το widget παρ'όλο που δεν είμαι συνδεδεμένος σε WiFi. Αυτή τη στιγμή είμαι σε 3G και εμφανίζει το γνωστό μήνυμα περί ανανέωσης και WiFi.

Μήπως πρέπει να φτιάξω λογαριασμό? Μόνο για το widget το θέλω για να βλέπω τα υπόλοιπα, πακέτο βάζω τηλεφωνικώς.

Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογή σου δείχνει την κατανάλωσή σου σε data - ομιλία - sms. Οταν φτιάχνεις λογ/σμό σου ζητάει τον αρ. του τηλεφώνου σου για να ξέρει που απευθύνεται η μέτρηση. Αν δεν έχεις λογ/σμό, για ποιόν αρ. τηλεφώνου να σου πει στοιχεία; ...
Link to comment
Share on other sites

Μα απορω πως θελουν να δουλευει το Widget χωρις my account. Και τους φταιει και η εφαρμογη.Γελαει και το παρδαλο κατσικι.
Link to comment
Share on other sites

Μη σκατε το ποσο καλη ειναι το δειχνει η βαθμολογια της στο play store.
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Μα απορω πως θελουν να δουλευει το Widget χωρις my account. Και τους φταιει και η εφαρμογη.Γελαει και το παρδαλο κατσικι.

 

Συγγνώμη ρε παιδιά, αλλά ας ξεκαθαρίσουμε λίγο κάποια πράγματα χωρίς "κατσίκια" κτλ, σαν άνθρωποι.

1ον) Το καλοκαίρι που ήμουν για 2 μήνες περίπου στη Vodafone νομίζω ότι το widget χρησιμοποιείται και χωρίς My Account. Ας πούμε όμως ότι κάνω λάθος και χρειάζεται My Account το οποίο και έκανα. Για ποιο λόγο δεν λειτουργεί το widget? Έβγαλα και ξανάβαλα την εφαρμογή, συνδέθηκα και στο My Account και συνεχίζει το πρόβλημα "πατήστε ανανέωση ή αποσυνδεθείτε από το WiFi" ενώ είμαι με 3G/4G. Έκανα και wipe cache/data στην εφαρμογή και πάλι τα ίδια.

 

2ον) Ας πούμε ότι βλέπω το υπόλοιπο μου μέσα από την εφαρμογή, γιατί δεν συνδέεται συνέχεια? Φούλ σήμα έχω σχεδόν πάντα και χθες το απόγευμα προσπαθούσα να μπω και μου εμφάνιζε μήνυμα ότι η σύνδεση απέτυχε. Μετά τις 2 τα ξημερώματα μέχρι τις 5 όλα κανονικά, σήμερα το πρωί πάλι πρόβλημα, αυτή τη στιγμή δουλεύει.

 

Και δεν μπορώ να καταλάβω, τέλος, τι σχέση έχουν οι δυνατότητες της εφαρμογής με τη χρηστικότητά της. Δηλαδή εγώ που θέλω μόνο να μαθαίνω το υπόλοιπό μου, όταν δεν είναι δυνατή η σύνδεση πρέπει να βγω και να πω ότι της Vodafone εξακολουθεί να είναι καλύτερη γιατί κάνει το τάδε τη στιγμή που οι άλλες δύο λειτουργούν κανονικά σ'αυτό το ένα που θέλω να κάνω?

Link to comment
Share on other sites

Παντως στο iOS η εφαρμογη παιζει μια χαρα και με Wifi και χωρις.Φυσικα χωρις my account δεν σου βγαζει τιποτα.
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη ρε παιδιά, αλλά ας ξεκαθαρίσουμε λίγο κάποια πράγματα χωρίς "κατσίκια" κτλ, σαν άνθρωποι.

1ον) Το καλοκαίρι που ήμουν για 2 μήνες περίπου στη Vodafone νομίζω ότι το widget χρησιμοποιείται και χωρίς My Account. Ας πούμε όμως ότι κάνω λάθος και χρειάζεται My Account το οποίο και έκανα. Για ποιο λόγο δεν λειτουργεί το widget? Έβγαλα και ξανάβαλα την εφαρμογή, συνδέθηκα και στο My Account και συνεχίζει το πρόβλημα "πατήστε ανανέωση ή αποσυνδεθείτε από το WiFi" ενώ είμαι με 3G/4G. Έκανα και wipe cache/data στην εφαρμογή και πάλι τα ίδια.

 

2ον) Ας πούμε ότι βλέπω το υπόλοιπο μου μέσα από την εφαρμογή, γιατί δεν συνδέεται συνέχεια? Φούλ σήμα έχω σχεδόν πάντα και χθες το απόγευμα προσπαθούσα να μπω και μου εμφάνιζε μήνυμα ότι η σύνδεση απέτυχε. Μετά τις 2 τα ξημερώματα μέχρι τις 5 όλα κανονικά, σήμερα το πρωί πάλι πρόβλημα, αυτή τη στιγμή δουλεύει.

 

Και δεν μπορώ να καταλάβω, τέλος, τι σχέση έχουν οι δυνατότητες της εφαρμογής με τη χρηστικότητά της. Δηλαδή εγώ που θέλω μόνο να μαθαίνω το υπόλοιπό μου, όταν δεν είναι δυνατή η σύνδεση πρέπει να βγω και να πω ότι της Vodafone εξακολουθεί να είναι καλύτερη γιατί κάνει το τάδε τη στιγμή που οι άλλες δύο λειτουργούν κανονικά σ'αυτό το ένα που θέλω να κάνω?

 

Ασε μη τα γραφεις, θα σε πουνε και εσενα προκατελημενο εναντιον της βονταφον. Προβληματικη ειναι φιλε μου πληρως. Δεκα προσπαθειες θελεις για να μπεις ειτε με δεδομενα ειτε με wifi καλα για το widget δε το συζηταμε καθολου.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Μονο σε σενα τα κανει η εφαρμογη.... αν ειχες ποτε την εφαρμογη γιατι απο οτι βλεπω δεν εχεις ιδεα το τι κανει εφαρμογη απλα η δουλεια σου ειναι να κατηγορεις οτι εχει σχεση με την vodafone.Αποδεδειγμενα.

 

Ασε μη τα γραφεις, θα σε πουνε και εσενα προκατελημενο εναντιον της βονταφον. Προβληματικη ειναι φιλε μου πληρως. Δεκα προσπαθειες θελεις για να μπεις ειτε με δεδομενα ειτε με wifi καλα για το widget δε το συζηταμε καθολου.

 

Καλα ας την φτιαξουν πρωτα να δουλευει να μη θελει δεκα προσπαθειες να μπεις και μετα συζηταμε για τα αλλα.

 

Γραφει καπου αναλυτικη ημερομηνια ληξης τον πακετων σου; Στο αντιστοιχο του WhatsUp πατας πανω στο υπολοιπα σου απο πακετα και σου γραφει αναλυτικα τα παντα. Ασε το widget του myvodafone ειναι για κλαματα ουδεμια σχεση με το αντιστοιχο του whatsup συν της αλλης το myvodafone ειναι αργοκινητο καραβι οταν πας να μπεις. Απο τους τρεις ειναι με διαφορα η χειροτερη, προβληματικη πληρως.

 

http://s18.postimg.org/mno8o51ut/Full_Size_Render.jpg

Κατι αλλο ειναι προβληματικο και οχι η εφαρμογη.Να το κοιταξεις. (Το app εννοω...)

 

Καταρχην εδω ερχεσαι μονο για να κραξεις την Vodafone και μονο.Ενα ματι να ριξει καποιος εδω μεσα στα ποστ σου το βλεπει.Δευτερον καθεσαι και λες οτι η εφαρμογη της δεν κανει αυτο δεν κανει το αλλο σου ριχνω το σκριν στα μουτρα και συνεχιζεις.Αποδειξη οτι εισαι η ασχετος με την εφαρμογη που δεν ξερεις τι κανει η δεν εχεις καν βονταφον απλα ερχεσαι εδω μεσα να πεις την πατατα σου.Και γω θεωρω οτι η Κοσμοτε ειναι η καλυτερη εταιρια ..... αλλα δεν κανουμε και ετσι.

Link to comment
Share on other sites

Ενώ το απόγευμα έμπαινε κανονικά, τώρα πάλι όχι. Το θέμα είναι ότι όταν έχεις πολλά mb δεν υπάρχει πρόβλημα να κάνει και 10 φορές να μπει, αλλά όταν έχεις λίγα ψάχνεσαι.

Ελπίζω σε νέο update να φτιάξουν αυτό το θέμα και να κάνουν το My Account προαιρετικό για την ενημέρωση του υπολοίπου όπως στην αντίστοιχη του Whats Up.

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια δε ξερω τι εχει ο μανοσ με τις αλλες εταιρειες εκτος της κοσμοτε αλλα για να τα λεμε ολα εδω καπου εχει δικιο

για να συνδεθεις θελει τις περισσοτερες φορες πανω απο μια προσπαθεια, δεν εχει διαχειρηση πολλων λογαριασμων και πρεπει αν εχεις πανω απο δυο αριθμους καθε φορα να βαγεινεις και να μπαινεις εδω κανει ακομα πιο ενοχλητικο το οτι δε μπαινει με τη πρωτη

αλλο μειονεκτημα ειναι οτι σε καποια πακετα δε δειχνει το ποτε ληγουν

πχ εχω το πακετο των 200 λεπτα με 5 ευρω και οταν μπω και πατησω επανω μου δειχνει ποτε ληγει

ενω στο πακετο των 500 mb με 3 ευρω που εχω παρει μεσω μυνηματος προσφορα δε μου το δειχνει ποτε ληγει

η εκτος αν παταω καπου λαθος και γι αυτο δε το βλεπω

γενικα η εφαρμογη της δεν ειναι και η καλυτερη ίσως επειδη ειχα καλομαθει απο τη wind τοσο καιρο

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια δε ξερω τι εχει ο μανοσ με τις αλλες εταιρειες εκτος της κοσμοτε αλλα για να τα λεμε ολα εδω καπου εχει δικιο

για να συνδεθεις θελει τις περισσοτερες φορες πανω απο μια προσπαθεια, δεν εχει διαχειρηση πολλων λογαριασμων και πρεπει αν εχεις πανω απο δυο αριθμους καθε φορα να βαγεινεις και να μπαινεις εδω κανει ακομα πιο ενοχλητικο το οτι δε μπαινει με τη πρωτη

αλλο μειονεκτημα ειναι οτι σε καποια πακετα δε δειχνει το ποτε ληγουν

πχ εχω το πακετο των 200 λεπτα με 5 ευρω και οταν μπω και πατησω επανω μου δειχνει ποτε ληγει

ενω στο πακετο των 500 mb με 3 ευρω που εχω παρει μεσω μυνηματος προσφορα δε μου το δειχνει ποτε ληγει

η εκτος αν παταω καπου λαθος και γι αυτο δε το βλεπω

γενικα η εφαρμογη της δεν ειναι και η καλυτερη ίσως επειδη ειχα καλομαθει απο τη wind τοσο καιρο

 

Σωπα μη λες οτι η εφαρμογη δε δουλευει σωστα. Χιλια χρονια ειναι πισω απο του MyF2g και του WhatsUp.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Σωπα μη λες οτι η εφαρμογη δε δουλευει σωστα. Χιλια χρονια ειναι πισω απο του MyF2g και του WhatsUp.

 

Στα χιλια χρονια ειναι πισω και το σημα της wind.Καλυτερα σημα παρα καλυτερη εφαρμογη

Link to comment
Share on other sites

Μα απορω πως θελουν να δουλευει το Widget χωρις my account. Και τους φταιει και η εφαρμογη.Γελαει και το παρδαλο κατσικι.

 

Ρε φίλε πλάκα μας κανεις?

 

Είπαμε, το widget δεν δουλεύει με wifi ακόμα κι αν έχεις account.

Είναι σοβαρή εφαρμογή τώρα αυτό το πράμα να μην μπορείς να δεις την κατανάλωσή σου στο widget?

| Ericsson GF768 | Sony Ericsson Z600 | Sony Ericsson Z550i | ZTE Blade | MOTOROLA ATRIX | ELEPHONE P3000s | Lenovo K3 Note | Lenovo Vibe P1 Pro | Samsung Galaxy Note 9 | Samsung Galaxy S22 Ultra |

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω παιδια σε ios και στο Vodafone tablet 4G με kitkat 4.4.2 δουλευει αψογα παντως . Edited by zerokill
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω παιδια σε ios και στο Vodafone tablet 4G με kitkat 4.4.2 δουλευει αψογα παντως .

 

Θες να μας πεις πως έχοντας λογαριασμό και έχοντας κάνει login με wifi το widget δίνει ενδείξεις?

Αφού η ίδια η vodafone παραδέχεται πως το widget δουλεύει μόνο με data.

| Ericsson GF768 | Sony Ericsson Z600 | Sony Ericsson Z550i | ZTE Blade | MOTOROLA ATRIX | ELEPHONE P3000s | Lenovo K3 Note | Lenovo Vibe P1 Pro | Samsung Galaxy Note 9 | Samsung Galaxy S22 Ultra |

 

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω?εσας σας φαινεται οκ το widget μετα το τελευταιο update?εμενα σταματησε να το εμφανιζεται σωστα(τρωει το κατω μερος απο τα νουμερα οποτε και δε διακρονεις σωστα τι παιζει),με stock launcher.Αναγκαστηκα να δοκιμασω με αλλον,ωστε να κανω resize στο widget,και επανεμφανιστηκε σωστα.

Κατα τα λοιπα να πω πως δεν αντιμετωπιζω/σα θεματα συνδεσης,αλλα θα ηθελα να μπορω να δω τα υπολοιπα απο 2ο τηλεφωνικο αριθμο.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ και σε Android 5 και σε ipad δεν είχα ποτέ κανένα πρόβλημα

Όταν λες πως δεν είχες κανένα πρόβλημα εννοείς πως το widget λειτουργεί και με wifi?

| Ericsson GF768 | Sony Ericsson Z600 | Sony Ericsson Z550i | ZTE Blade | MOTOROLA ATRIX | ELEPHONE P3000s | Lenovo K3 Note | Lenovo Vibe P1 Pro | Samsung Galaxy Note 9 | Samsung Galaxy S22 Ultra |

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...