Jump to content

Note 3 Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://www.xe.gr/tilefonia/kinita-tilefona,samsung,android|ad-49131413.html

Ειναι γνωστο Site ελληνικο.Μπορειτε να μου πειτε την γνωμη σας;;;;Πηρε ενας φιλος λογικα κατι παρομοιο στα ιδια λεφτα και το εχει 2 μερες και οταν το επιασα και το εψαξα λιγο ειναι πιστο ενω δουλευει και το spen οπως λεει και αυτο στην περιγραφη

 

Αν κρίνω από το Test=54140 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! =Ψεύτικο, διότι δεν υπάρχει κινητό με τέτοιο σκορ.

Απλά είναι η σειρά N9006 , ψάξτο στο You Tube το βγάζουν πολλές εταιρίες.

Xiaomi -(Άμιλλα Ναι - Ανταγωνισμός Όχι)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 443
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εχω βγάλει τα μάτια μου να ψάχνω 2 μήνες στο ιντερνετ και τέτοιο ( reading mode) δεν είδα, που το βρήκες;

 

Νομιζω ειναι αυτο με την αληθινη 2 γιγα ραμ.Παντος οποιο και να παρεις θα εισαι ευχαριστημενος μονο εαν παρεις απο το γνησιο μπαταρια ,πανω 7 ωρες ανοιχτη οθονη,ειναι με την μεγαλητερη αυτονομια μπαταριας κινητο που ειχα ποτε

Link to comment
Share on other sites

Εχω βγάλει τα μάτια μου να ψάχνω 2 μήνες στο ιντερνετ και τέτοιο ( reading mode) δεν είδα, που το βρήκες;

Μάλλον τα έχω βγάλει κανονικά και δεν το είχα προσέξει

Link to comment
Share on other sites

Εχω καταλήξει σε αυτά τα δύο :

http://www.aliexpress.com/item/Real-photos-Air-Command-1-1-N9000-phone-Note-3-phone-Android-4-3-MTK6589-Quad/1577448374.html

http://www.aliexpress.com/item/Original-S-pen-8GB-Rom-Note-3-Perfect-1-1-MTK6589T-Quad-core-13MP-Note3-NoteIII/1576911024.html

Εδώ είναι ένας οδηγός με τις διαφορές κάθε μοντέλου της HDC , νομίζω αρκετά χρήσιμος αν και δεν ξέρω αν ισχύει απόλυτα

http://www.hdcgalaxy.com/2013/11/b9002-n9000t-n9002-n9006-hdc-galaxy.html#more

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Νομιζω ειναι αυτο με την αληθινη 2 γιγα ραμ.Παντος οποιο και να παρεις θα εισαι ευχαριστημενος μονο εαν παρεις απο το γνησιο μπαταρια ,πανω 7 ωρες ανοιχτη οθονη,ειναι με την μεγαλητερη αυτονομια μπαταριας κινητο που ειχα ποτε

Αυτό σκέφομαι να κάνω και εγώ

Link to comment
Share on other sites

Εχω καταλήξει σε αυτά τα δύο :

http://www.aliexpress.com/item/Real-photos-Air-Command-1-1-N9000-phone-Note-3-phone-Android-4-3-MTK6589-Quad/1577448374.html

http://www.aliexpress.com/item/Original-S-pen-8GB-Rom-Note-3-Perfect-1-1-MTK6589T-Quad-core-13MP-Note3-NoteIII/1576911024.html

Εδώ είναι ένας οδηγός με τις διαφορές κάθε μοντέλου της HDC , νομίζω αρκετά χρήσιμος αν και δεν ξέρω αν ισχύει απόλυτα

http://www.hdcgalaxy.com/2013/11/b9002-n9000t-n9002-n9006-hdc-galaxy.html#more

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτό σκέφομαι να κάνω και εγώ

 

 

http://www.fastcardtech.com/HDC-Galaxy-Note-3-N9006-6589.html Αυτο εδω νομιζω ειναι το αντιστοιχο σε κινεζικο σιτε με την φωτο που εβαλα!!! και αρκετα φθηνο νομιζω!!!

Edited by theo2296
Link to comment
Share on other sites

http://www.fastcardtech.com/HDC-Galaxy-Note-3-N9006-6589.html Αυτο εδω νομιζω ειναι το αντιστοιχο σε κινεζικο σιτε με την φωτο που εβαλα!!! και αρκετα φθηνο νομιζω!!!

 

Aυτο εχω και εγω 1 και κατι μηνες με 2 σιμ ειναι παρα πολυ καλο.Η τελικη τιμη να ξερεις ειναι + 10$ τουλαχιστον παραπανω εαν πληρωσεις με paypal

Link to comment
Share on other sites

Aυτο εχω και εγω 1 και κατι μηνες με 2 σιμ ειναι παρα πολυ καλο.Η τελικη τιμη να ξερεις ειναι + 10$ τουλαχιστον παραπανω εαν πληρωσεις με paypal

 

Ειναι οντως 2 giga ραμ? εχει ολες τις εφαρμογες του πραγματικου και το πενακι δουλευει εχει τις ιδιες λειτουργιες με το κανονικο? γιατι τοσο πολυ παραπανω? :worry:

Link to comment
Share on other sites

Αν κρίνω από το Test=54140 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! =Ψεύτικο, διότι δεν υπάρχει κινητό με τέτοιο σκορ.

Απλά είναι η σειρά N9006 , ψάξτο στο You Tube το βγάζουν πολλές εταιρίες.

 

Ωραια πως μπορω να βρω τι RAM εχει πχ?Και το Ν9006 ειναι ο τελευταιος κλωνος ο πιο καλος;Δε ξερω απο αυτα τι παιζει γι αυτο ρωταω σορρυ αν ειμαι ασχετος

Εχει καποιος κλωνος 2 gb ram?Kαι ποια η διαφορα αν γραφει ο κλωνος πανω την μαρακα Samsung απο να μην την γραφει;

Edited by zizu21
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Στο play store υπάρχουν εφαρμογές που αναγνωρίζουν τα πραγματικά hardware χαρακτηριστικά μιας συσκευής, πχ. Android hardware info.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Aυτο εχω και εγω 1 και κατι μηνες με 2 σιμ ειναι παρα πολυ καλο.Η τελικη τιμη να ξερεις ειναι + 10$ τουλαχιστον παραπανω εαν πληρωσεις με paypal

 

Φίλε morfo1967.

Πες μας ορισμένες εντυπώσεις για (Ήχο σε Video - Ήχο κουδουνίσματος - Μικρόφωνο - Ανοιχτή ακρόαση - Ταυτόχρονες λειτουργίες δύο-τριών εργασιών) αν δουλεύουν οικανοποιητικά.

 

---------------------------------------------------------------------

- Επίσης μου φαίνεται ωραίο και δυνατό το παρακάτω.

http://www.fastcardtech.com/HDC-Galaxy-Note-3-N900-android-phone.html

HDC Galaxys Note 3 N900- Snapdragon MSM8974AB Quad Core 2.3GHz 2GB 5.7inch HD IPS Android 4.3 Phone

NO.:HDC Galaxy Note 3 N900 - Price: € 163.48 (from 1pcs) - Sales time:2014-03-26

Xiaomi -(Άμιλλα Ναι - Ανταγωνισμός Όχι)
Link to comment
Share on other sites

Φίλε morfo1967.

Πες μας ορισμένες εντυπώσεις για (Ήχο σε Video - Ήχο κουδουνίσματος - Μικρόφωνο - Ανοιχτή ακρόαση - Ταυτόχρονες λειτουργίες δύο-τριών εργασιών) αν δουλεύουν οικανοποιητικά.

 

---------------------------------------------------------------------

- Επίσης μου φαίνεται ωραίο και δυνατό το παρακάτω.

http://www.fastcardtech.com/HDC-Galaxy-Note-3-N900-android-phone.html

HDC Galaxys Note 3 N900- Snapdragon MSM8974AB Quad Core 2.3GHz 2GB 5.7inch HD IPS Android 4.3 Phone

NO.:HDC Galaxy Note 3 N900 - Price: € 163.48 (from 1pcs) - Sales time:2014-03-26

 

Oλα δουλευουν πολυ καλα χωρις κανενα προβλημα το μονο που υστερει λιγο ειναι το gps στο σημα του,θα μπορουσε να ειναι καλυτερο

Link to comment
Share on other sites

Ρωτησα πωλητη που δεν ελεγε ραμ και μου λεει ειναι πραγματικη 512 και δεν υπαρχει κλωνος που να βγαινει στο 1 ή στα 2 GB.Να το πιστεψω;

Kι επίσης τι λέτε γι'αυτο;;;Πως σας φαινεται?

http://www.aliexpress.com/store/product/Free-Shipping-Ulefone-Star-U9000-Note3-Scale-1-1-Phone-MTK6589-Quad-Core-1-2GHz-Android/806486_982427320.html

Edited by zizu21
Link to comment
Share on other sites

αν και συνηθως οι κλώνοι βγαίνουν μάπα σε σχεση με ενα επώνυμο κινέζικο εχω ψηθει να παρω ενα με s pen κτλ κτλ!

το fastcardtech ομως δε το πολυγουστάρω γιατι ναι μεν στέλνει αλλα στέλνει οτι νάναι κάποιες φορές και δεν ειναι συνεννοήσιμοι καθόλου!Υπάρχει κάποιο άλλο μαγαζί?

Link to comment
Share on other sites

Oλα δουλευουν πολυ καλα χωρις κανενα προβλημα το μονο που υστερει λιγο ειναι το gps στο σημα του,θα μπορουσε να ειναι καλυτερο

 

Φίλε morfo1967.

Γίνε πιο αναλυτικός ως προς τα χαρακτηριστικά του , πια είναι αυτά και πόσο καλά δουλεύουν.

Από πιο μαγαζί το πήρες ;

Διότι κάποιοι πιο πάνω μας λένε ότι δεν βγαίνουν ακόμη ''clone'' με πραγματικά 2gb Ram !!!!!!!

 

Όσο για το GPS που είπες ότι αργεί να κλειδώσει, είναι στην αρχή ένα πρόβλημα, αλλά με δύο ρυθμίσεις που χρειάζονται όλα τα κινέζικα που φοράνε τον συγκεκριμένο επεξεργαστή (MTK6589 Quad Core), το πρόβλημα λύνεται άμεσα.

Για GPS: α) έβαλες το Faster GPS , β) έβαλες το (Mobileuncle tool) για να ρυθμίσεις το EPO.

Αν δεν εγκατέστησες τα παραπάνω Tools, πως θα σου κλειδώνει το GPS.

Ελπίζω να βοήθησα κάπως.

Xiaomi -(Άμιλλα Ναι - Ανταγωνισμός Όχι)
Link to comment
Share on other sites

Εχω εδώ και κάποιες ημέρες το No1 N3 που είναι 1:1 κλώνος του note 3 χωρίς τα λογότυπα και τα κανονικά του χαρακτηριστικά ειναι mtk6589,8gb rom και 1gb ram και με 2 microsim κάρτες.Οι εντυπώσεις μου ανάμεικτες.Σε γενικές γραμμές είμαι ικανοποιημένος και γιαυτό άλλωστε έδωσα το 6" blackview jk809 που είχα πριν απο αυτό.Moυ άρεσαν πολύ οι διαστάσεις του.Οπως άλλωστε και το κανονικό note 3,έχει άριστη εκμετάλευση χώρου για κινητό με 5,7" οθόνη.Σε θέμα απόδοσης ειναι ένα κλασσικό mtk6589 κινητό.

Σε ότι αφορά τις λειτουργίες που έχει και το γνήσιο.Το τηλεκοντρολ λειτουργεί κανονικά,το usb otg επίσης και αναγνωρίζει την 64gb sandisk μου φορμαρισμένη σε fat32.Απο τις έξυπνες λειτουργίες που έχει το γνήσιο λειτουργεί το air call accept και η πλοήγηση ανάμεσα στις οθόνες του launcher αλλά δε λειτουργούν τα smart pause και scroll και τα διάφορα "motions" αλλά το airview λειτουργεί με λίγο παράξενο τρόπο.Δηλαδή βαζεις το δάχτυλο πάνω σε οτιδήποτε υπάρχει στην οθόνη και χωρίς να ακουμπήσουμε την οθόνη,επιλέγει αυτό που υπάρχει στο σημείο εκείνο της οθόνης.Αρκετά χρήσιμο μου έχει φανεί αλλά κάποιες φορές σπαστικό και έτσι το απενεργοποιώ,βάζοντας την οθόνη στη χαμηλή ευαισθησία απο το σχετικό μενού που υπάρχει στις ρυθμίσεις.Επίσης σε συγκεκριμένες εφαρμογές όπως τον στοκ browser,το youtube app,twitter δουλεύει το multiwindow

Το ηχείο αρκετά καλό και όπως και στο γνήσιο ο ήχος δε βγαίνει απο την πλάτη αλλά απο το κάτω μέρος και έτσι ακόμη και αν έχεις το κινητό πάνω σε ένα τραπέζι,ο ήχος ακούγεται κανονικά.Στο jk809 είχα ξενερώσει με το άθλιο ηχείο του.H ισχύς του wifi θα μπορούσε να είναι καλύτερη ενώ το gps είναι ανύπαρκτο και τα γνωστά κόλπα με epo κτλ,ναι μεν οδηγούν σε γρήγορο κλείδωμα αλλά η ισχύς των δορυφόρων ειναι χαμηλή και δεν μπορείς να κάνεις πλοήγηση μέσα σε πόλη.Παρόλα αυτά με εξωτερικό δέκτη bt gps κάνω κανονικά πλοήγηση και εντελώς τυχαία,βρήκα τρόπο να τρέξω ακόμη και το navigon

H κάμερα ειναι η κλασσική κινέζικη κάμερα των "12mpx" με το φλας "κεράκι" που τελικά δεν ειναι τόσο "κεράκι" αλλά για κάποιο λόγο δεν δίνει την πλήρη του ισχύ στις φωτογραφίες.Το κόλπο που αναφέρεται εδώ δεν λειτούργησε.

Η οθόνη ειναι 5,7" και με ανάλυση 720p.Σε θέμα ευαισθησίας και φωτεινότητας είναι αρκετά καλή και με αποδεκτές γωνίες θέασης όμως στις γωνίες έχει light bleeding που όμως θα ενοχλήσει,μόνο σε μαύρο φόντο και με την φωτεινότητα αρκετά ψηλά.Ο αισθητήρας φωτεινότητας σε εξωτερικό χώρο δουλεύει πολύ καλά,ενώ σε εσωτερικό χώρο με συγκεκριμένη φωτεινότητα "παίζει" έντονα την οθόνη με αποτέλεσμα να ειναι αναγκαία η χειροκίνητη ρύθμιση του.Με 20-25% είναι οκ για άνετη ανάγνωση σε εσωτερικό χώρο που φωτίζεται με μια λάμπα φθορίου.Επισης κατά τις κλήσεις,δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα με τον αισθητήρα εγγύτητας.

Σε ότι αφορά το πενάκι.Σαφώς και δεν είναι όπως του κανονικού note 3 αλλά με πλαστική μύτη,την οποία θα ήθελα να ηταν λιγο πιο λεπτή.Για βασικά πράγματα όμως ειναι ικανοποιητική η χρήση του.Το air-command μενού εμφανίζεται με το που το βγάζουμε απο την θήκη του αλλά τα μενού που ανοίγουν δεν ειναι αυτά που ανοίγουν στο γνήσιο.Βρήκα μια ρομ στο needrom που είχε το ίδιο air-command μενού με το note 3 αλλά είχε άλλα bugs.Eπίσης όταν το πήρα είχε προστασία οθόνης η οποία με λίγη χρήση της πένας,είχε γεμίσει γρατσουνιές λόγω της πλαστικής μύτης .Την έβγαλα και με την οθόνη "γυμνή" η πένα δεν αφήνει γρατσουνιές.

Και σχετικά με την αυτονομία.Η μπαταρία με την οποία έρχεται το κινητό,γράφει πάνω 2800mah αλλά στην πράξη δεν ειναι πάνω απο 2000mah.Του έβαλα την μπαταρία των 3200mah απο το note 3 (την φορτίζω σε εξωτερικό φορτιστή,όπως κάνω πάντοτε σε όλα μου τα κινητά με αποσπώμενη μπαταρία) και η αυτονομία απογειώθηκε.Απο τις καλύτερες που έχω δει σε smartphone.Φυσικά ως κλασσικό mtk κινητό έχει "σκαλοπάτι" στο ποσοστό της,αλλά δε με ενοχλεί γιατί πρώτον το συνήθισα και ξέρω πότε πραγματικά δεν έχω μπαταρία και δεύτερον με το gsam battery monitor βλέπω τα mv της μπαταρίας τα οποία είναι 100% ακριβή.Επίσης κάτι θεματάκια battery drain που είχε,τα έλυσα μέσω xposed framework + greenify donation με τα οποία αδρανοποίησα την εφαρμογή playapp.

Τέλος με την ρομ που έχει πάνω,υποστηρίζει 3g μόνο στην πρώτη σιμ ενώ έχει έκδοση modem που δε δημιουργεί το γνωστό πρόβλημα με το bt headset + cosmote sim.

Εν κατακλείδι,δεν έχω μετανιώσει καθόλου για την αγορά μου.

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

bbbb Είσαι καταπληκτικός.

Άψογη αναφορά συμπερασμάτων , που μας έκανες, και με καταπληκτικές γνώσεις στα κινέζικα κινητά.

Μακάρι να κάνουν και οι υπόλοιποι κάτοχοι με ''clone-Note'' το ίδιο , με τις όποιες εντυπώσεις έχουν για τη δικιά τους έκδοση που έχουν αγοράσει.

Xiaomi -(Άμιλλα Ναι - Ανταγωνισμός Όχι)
Link to comment
Share on other sites

Οποιος δεν καταλαβαινει Ελληνικα στο τι γραφω για τον κλωνο που εχω μπορει να μου πει να τα γραψω και στα Αγγλικα που ειναι η μητρικη μου γλωσσα
Link to comment
Share on other sites

Οποιος δεν καταλαβαινει Ελληνικα στο τι γραφω για τον κλωνο που εχω μπορει να μου πει να τα γραψω και στα Αγγλικα που ειναι η μητρικη μου γλωσσα

 

Φίλε morfo1967 - Ουδέν σχόλιο.

 

Σίγουρα κανένα μέλος από αυτό εδώ το Site, δεν είναι αναγκασμένος να γράψει κάτι αν δεν το θέλει.

Εμείς όλοι εδώ προσδοκούμε μια ενημέρωση (επί του πρακτικού μέρους) για το κινητό που θα θέλουμε να αποκτήσουμε αλλά και αυτοί που το έχουν πάρει, να προσπαθήσουμε να λύσουμε τα προβλήματα που έχουν τα κινητά από τη μάνα τους .

Xiaomi -(Άμιλλα Ναι - Ανταγωνισμός Όχι)
Link to comment
Share on other sites

Οποιος δεν καταλαβαινει Ελληνικα στο τι γραφω για τον κλωνο που εχω μπορει να μου πει να τα γραψω και στα Αγγλικα που ειναι η μητρικη μου γλωσσα

 

Μαλλον πολυ νεκρα στις δουλειες σου εχει πεσει για να γραφεις εδω,οσο για τα Αγγλικα θα ερθω για εντατικα ιδιαιτερα οταν επιστρεψω γιατι εχω κενα https://www.youtube.com/watch?v=MLDm4-ALuk8 :p::lol: θα σου δωσω δε και το γνησιο 2καρτο [για λιγο] για να μην ξαναγραψεις σε αυτο εδω

Edited by stargreek

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας.Γραφω πρωτη φορα εδω και θελω να παρω εναν κλωνο του note 3 που βρηκα σε ενα site κινεζικο νομιζω.Μπορει καποιος να το δει και να μου πει αν θα ηταν καλο να προχωρησω στην εν λογω αγορα αφοβα μηπως μου βγει μαπα το καρπουζι.Η τιμη ειναι πολυ καλη

http://www.aliexpress.com/item/Free-New-2014-mobile-phones-1-1-5-7-inch-copy-for-Samsung-Galaxy-Note-3/1652937422.html

 

Επίσης αν ειναι ευκολο να μου εξηγησει καποιος στα γρηγορα την διαφορα του mtk 6572 μρ του 6582/6587?

Link to comment
Share on other sites

Βασικά ισχύει το ότι πληρώνεις,παίρνεις.Ο mtk6572 ειναι διπύρηνος με 512mb ram και υποστηρίζει ανάλυση οθόνης μέχρι 960*540.Για note κλώνο,δε θα συνιστούσα προσωπικά αυτόν τον συνδυασμό.Για κάτι φθηνά κινητά των 50-70€ για βασικές εργασίες και με απλή android ρομ,καλός ειναι κατά την γνώμη μου αλλά μέχρι εκεί. Ο 6582 ειναι 4πυρηνος με 1gb ram ή και 2gb ram (huawei honor 3c) και υποστηρίζει ανάλυση οθόνης μέχρι 1280*720 και η διαφορά στο μάτι μεταξύ της 960*540 και της 720p ειναι εμφανέστατη σε κάθε περίπτωση.Σε γενικές γραμμές ειναι καλός επεξεργαστής,καλύτερος απο τον mtk6572 αλλά προσωπικά τον δοκίμασα στο inew v3 και δεν έμεινα ευχαριστημένος απο την απόδοση του.Επισης δε μου συγχρόνιζε τον ήχο στα βίντεο στην τελευταία έκδοση του youtube και γενικά όταν έπαιζε βίντεο,η συσκευή γονάτιζε.Πίστευα ότι κάνανε κάποια βλακεία στην inew αλλά διαβάζω ότι το ίδιο πρόβλημα http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5287275#post5287275 έχει και το huawei 3c οπότε προσωπικά 2 στις 2 περιπτώσεις,μου αρκούν για να ρίξω άκυρο και στον 6582. Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Θεωρεις τον 6589 τον καλυτερο αυτη τη στιγμη?Αυτος τι χαρακτηριστικα εχει;Γιατι βρηκα ενα Note 3 που φορα τον εν λογω στα 250 $

 

http://www.aliexpress.com/store/product/Real-1-1-MTK6589T-MTK6589-Quad-Core-Galaxy-N9000-Note-3-Note3-phone-Android-4-3/833533_1627070597.html

εχεις αποψη (κι οχι μονο εσυ) πανω σε αυτον?τα αξιζει τα λεφτα του?

Edited by Navigon
Link to comment
Share on other sites

6587 δεν υπάρχει.Μάλλον εννοείς τον 6589.H γνώμη μου είναι ότι ο 6589Τ είναι καλύτερος και απο τον 6582 έστω και αν τα benchmark scores λένε το αντίθετο.Επίσης 250$ για κλώνο που πάντα ενέχει ο κίνδυνος άλλα να γράφει η περιγραφή και άλλα να είναι τα πραγματικά του χαρακτηριστικά,εγώ δε θα έδινα.Σε αυτά τα χρήματα παίρνεις επώνυμο mtk octa με 2gb ram και ας μην είναι "note".Aν υπάρχει κάποιος κλώνος με πραγματικό mtk6592,16gb rom και 2gb ram,1:1,2καρτος κτλ περιμένω και εγώ να μας ενημερώσει κάποιος

Για τον κλώνο που δείχνεις,δεν έχω άποψη γιατί δεν τον έχω δοκιμάσει.Εχω γράψει λιγα πόστ πιο πάνω,τις εντυπώσεις μου απο αυτό που χρησιμοποιώ εγώ.

Επίσης σκέψου για ποιο λόγο θέλεις κλώνο.Θες να έχεις κινητό που να γράφει πάνω samsung; Θες όντως 5,7" κινητό; Γιατι αν δε τα θες αυτά,θα σου έλεγα να κοιτάξεις και άλλες επιλογές αφού δίνεις τόσα χρήματα.πχ Στα ίδια χρήματα υπάρχει το επώνυμο ThL T11 http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5295372#post5295372

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...