Jump to content

Sony Ericsson K500i (F500i)


Nos 55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικά δεν ξέρει κανείς στα σίγουρα αν ο πορτοκαλί φωτισμός στα πλήκτρα μπορεί να απενεργοποιηθεί και να μην έχουν καθόλου φωτισμό τα πλήκτρα?

Μου φαίνεται παράξενο να μην υπάρχει αυτή η δυνατότητα μιας και σε όλα τα προηγούμενα κινητά μου υπήρχε.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 513
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος tipota (27 Δεκ. 2004 , 15:43)

 

Τελικά δεν ξέρει κανείς στα σίγουρα αν ο πορτοκαλί φωτισμός στα πλήκτρα μπορεί να απενεργοποιηθεί και να μην έχουν καθόλου φωτισμό τα πλήκτρα?

Μου φαίνεται παράξενο να μην υπάρχει αυτή η δυνατότητα μιας και σε όλα τα προηγούμενα κινητά μου υπήρχε.

 

 

Όχι το' χω ψάξει. Δεν υπάρχει τέτοια δυνατότηα.

Bart ..:::PAO13:::..
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος shodanjr_gr (22 Δεκ. 2004 , 20:04)

 

Δύο ακόμα μικρά προβληματάκια. Πρώτον, ο ήχος της κάμερας ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΛΕΙΝΕΙ!!! Έλεος...πως θα παίζω εγώ τώρα μέσα στο μάθημα;

 

 

O hxos ths cameras eksafanizete otan xamilwseis teleiws thn entash ths fwnhs apo to menou (oxi apo to c)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bart (27 Δεκ. 2004 , 11:34)

 

Paidia geiasas pira kai ego to K500i alla.......leei oti exei zoom x4...kai den exei mono zoom x2 sti videokamera

 

 

Κατέβασε την ανάλυση στην χαμηλότερη της φωτογραφικής (160x120).

Τώρα κάνε ζούμ x4!

http://smilies.sofrayt.com/%5E/_950/ole.gif
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και χρονια πολλα!

Ηθελα να κατεβασω κανενα παιχνιδι για το Κ500ι του κολλητου μου (να χαρει και αυτος μερες που ειναι!)

Μπορει καποιος να μου πει που να ψαξω? με αναζητηση δεν βρηκα τιποτα.

thanx!

Όταν κουραστείς να κάθεσαι, σήκω.

Όταν κουραστείς να στέκεσαι, τρέξε.

Όταν κουραστείς να τρέχεις, σταμάτα...... στο κάτω-κάτω, σκάσε και κολύμπα

Link to comment
Share on other sites

Pes mou to mail sou kai tha sou steilo arketa.

 

Se mena giati den to <<boulonei>>???? :o :( Sto kanoniko profil pao kai bazo ton ixo klisis sto 0 alla tipota.Giati? :o ?

Pou einai kai autos o ai basilis otan ton xreiazese?? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Snakeman (28 Δεκ. 2004 , 23:05)

 

Pes mou to mail sou kai tha sou steilo arketa.

 

 

 

An 8elis stile kai apo edo

Link to comment
Share on other sites

email stelar@mail.gr

 

Σ'ευχαριστω πολυ!

Όταν κουραστείς να κάθεσαι, σήκω.

Όταν κουραστείς να στέκεσαι, τρέξε.

Όταν κουραστείς να τρέχεις, σταμάτα...... στο κάτω-κάτω, σκάσε και κολύμπα

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορει καποιος και σε εμενα κανενα παιχνιδι για ενα ανηψακι μου η ηχο xagios@yahoo.gr
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Κάθε αρχείο midi παίζει για ήχος.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά και απο εμένα!

 

Νέος χρόνος νέο κινητό F500i έτσι για να έχει και το 5 :luck:

 

Αυτό που δεν έχω καταλάβει είναι αν είναι τελικά ξεκλείδωτες οι υπέρυθρες ή όχι.

Όποιος με vodafone live μπορεί να απαντήσει παρακαλώ να μην ντραπεί.

Επίσης μπορούμε να βάλουμε το ρολόι στο κέντρο της οθόνης στην κατάσταση αναμονής?

Έχοντας επιλέξει το "Εξοικονόμηση ενέργειας" για τον φωτισμό της οθόνης όταν μπει το screensaver δεν ξανανάβει με το κεντρικό πλήκτρο αλλά πρέπει να πατήσω κάποιο άλλο.Αυτό έτσι μένει ή μπορούμε να το αλλάξουμε?

Την έκδοση του λογισμικού που την βλέπουμε?

 

Θέλει κανείς και δώρο?:lol:

 

Η πρώτη μου επαφή είναι θετική πάντως :)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά καλή χρονιά! Πήγα στη Πολωνία διακοπές και πήρα καλώδιο USB για S.E με 8 ευρώ! μαζί με driver πολύ καλής ποιότητας μάλιστα. υπάρχει ρε παιδιά καποιο software για να κανω download tis fotografies mou pou einai sti mnimi.??
Bart ..:::PAO13:::..
Link to comment
Share on other sites

I irda einai xekleidotes.

Gia tin ora apla balto sto aytomato anti gia tin exoikonomisi energias.

 

bart dokimase to handset manager tis mobile action http://www.mobileaction.com

 

NaGR Tha ithela na deis an mporeis na bgaleis ton ixo tis kameras kai na mou peis.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα. Μόλις πριν λίγες ημέρες αγόρασα το κ500i. Είμαι συνδρομητής της TIM και θέλω να ενεργοποιήσω την υπηρεσία GPRS για να κατεβάζω κανα παιχνιδάκι απο WAP. Έστειλα τις ρυθμίσεις στο κινητό όπως λέει στο site της TIM αλλά και της SE αλλά δεν συνδέεται με τίποτα. Καμιά ιδέα?
Xiaomi Redmi Note 8 64GB ROM/4GB RAM
Link to comment
Share on other sites

Για σας!!!!

 

Εχω καποιες ερωτησεις για το σηγκεκριμενο κινητο:

1)Εχει USB θηρα για συνδεση με υπολογιστη?

2)Οι υπερυθρες ειναι ξεκληδωτες για μεταφορα δεδομενων?

3)Η τιμη του σε cosmote και TIM χωρις συνδεση ποσο ειναι?

 

Ευχαριστω εκ των προτερων!!!

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

παιδια ειμαι μεταξυ ερ.κ500 και siemens cx65?to k500 kai to k 500i einai ta idia?exoun kai thn idia timh sar?metaxy siemens cx65 kai ericsson k500i poio exei xamhloterh timh sar?Απο δυνατοτητες ποιο ειναι καλυτερο?απο ποιοτητα?καλυτερη φωτογραφια ποιο βγαζει?το ερικσον εχει αναλυση φωτογραφιας ως 1280χ960 ενω το σιεμενς 640χ480 αυτο τι επιδραση εχει στην ποιοτητα της φωτογραφιας?τα mp3 ειναι βολικα και μπαινουν ως ηχος κλησης η με τοσο λιγη μνημη δε λενε?Γενικα ειστε ευχαριστημενοι απο το κ500?ποιο συστενετε μεταξυ του κ500 και του ψχ65?σορρυ για τις πολλες ερωτησεις?αν μπορειτε απαντηστε γρηγορα γιατι θελω να αγορασω αυριο κινητο,γιατι καταστραφηκε το προηγουμενο...ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Sorry netrina, μπερδευτηκα, δεν ηθελα να πω αυτο, ενοουσα αν μπορει να συνδεθει με H/Y.Μπορει να συνδεθει?

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

mporei na akoustei anohto se kapoious alla tha ithela an mporei kapoios na me voithisei sto dillhma gia to an to k500i exei kalyterh h xeiroterh othonh apo to cx65.mou voutiksan to t610 k psaxnomai na agorasw kati oikonomiko! (v550, cx65, k500).
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K500i (F500i)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...