Jump to content

Honor 3C


gialatzi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δε ξέρω γιαυτό ρωτάω αν υπάρχει λύση

 

Αν πάρω κάτι τέτοιο λέτε να γίνεται δουλειά; http://www.ebay.com/itm/Ecran-Touch-Screen-Tactile-Digitizer-Glass-Repair-Pour-Huawei-Honor-3C-G740-/262562681608?var=&hash=item3d21f49308:m:m-IxCkxdOoksPru_5bfAzSw

Edited by mylw_4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

τωρα το κινητο εχει την 268 ρομ και επειδη οι ειδοποιησεις σε viber/whatsapp ερχονται οποτε να ειναι ελεγα μηπως να περναγα την 149 τελευταια πριν τις 2ΧΧ ρομ.

εχω φυλαξει το update.app της 149 αλλα νομιζω πρεπει πρωτα φλασαρω ενα rollback αρχειακι.μπορει καποιος να μου πει που να το βρω και ποιο ειναι?(εχω 2 αρχειακια roll back αλλα δεν ξερω ποιο ειναι ,μην κανω καμια πατατα)

Edited by ilka71
Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποιος προσπαθήσει/καταφέρει να περάσει android 5.0 στη συσκευή;

 

Έχω μια custom rom με android 4.4 kitkat, και είμαι πολύ ευχαριστημένος με το κινητό σχεδόν 3 χρόνια τώρα.

 

Δεν βλέπω το λόγο να το αλλάξω, αλλά σιγά-σιγά το 4.4 δε θα υποστηρίζεται σωστά από εφαρμογές, και άρα αναγκαστικά θα πρέπει είτε να αναβαθμίσω, είτε να αγοράσω νέα συσκευή.

 

Έχει κάποιος μια σταθερή custom rom με android 5.0?

 

Αν ναι, νομίζω το θέμα θα ενδιαφέρει αρκετούς.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Τοο τηλεφωνο συνεχιζει να δουλευει τρενο μετα απο τόσα χρόνια, Τοτ πίνω το αιμα καθημερινά και αυτο εκει, αγέροχο. Σε σημειο που δε με αφηνει να αποφασισω να το αποσύρω καινα πάρω καινούργιο. Ομως τι??? Η φιρμα HONOR ειναι ξεχωριστή απο την HUAWEI?? Μετά γιατι τα Honor ειναι τοσο ακριβά πλέον??? Και έχουμε και τα xiaomi απο την αλλη που δίνουν γη και υδωρ. Δυσκολη αποφαση να το αποσυρω ρε ****τη.
""Nos Power""
Link to comment
Share on other sites

Τοο τηλεφωνο συνεχιζει να δουλευει τρενο μετα απο τόσα χρόνια, Τοτ πίνω το αιμα καθημερινά και αυτο εκει, αγέροχο. Σε σημειο που δε με αφηνει να αποφασισω να το αποσύρω καινα πάρω καινούργιο. Ομως τι??? Η φιρμα HONOR ειναι ξεχωριστή απο την HUAWEI?? Μετά γιατι τα Honor ειναι τοσο ακριβά πλέον??? Και έχουμε και τα xiaomi απο την αλλη που δίνουν γη και υδωρ. Δυσκολη αποφαση να το αποσυρω ρε ****τη.

 

Δεν το αποσυρουμε ...

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

ΝΑ βρισκαμε και καμια μπαταρια γνησια θα ηταν σουπερ

 

Βρηκα. Την εχω παρει. Μενω ευχαριστημενος. https://www.electroholic.gr/gr/tilefonia/axesouar/mpataries-kiniton/acshua00060/mpataria-huawei-hb4742a0rbc-2300-mah-gia-honor-3c-ascend-bulk

Edited by alfeios
Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Τι ημερομηνια κατασκευης εχει ??

 

04 - 07 - 2015

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

3 χρονια μετα την αγορα και δουλεύει τελεια. Η μπαταρία δείχνει σημαδια πτωσης. Οταν φτάνει στο 23% πρεπει να συνδεσεις φορτιστη για να κανεις οτιδηποτε. Οταν, δε, αδειασει εντελως και συνδεσεις το φορτιστη πάει αμέσως στο 60% και συνεχιζει μεχρι το 100% κανονικά. Να την αλλάξω; Αυτή από το electroholic ηταν καλή;
Link to comment
Share on other sites

3 χρονια μετα την αγορα και δουλεύει τελεια. Η μπαταρία δείχνει σημαδια πτωσης. Οταν φτάνει στο 23% πρεπει να συνδεσεις φορτιστη για να κανεις οτιδηποτε. Οταν, δε, αδειασει εντελως και συνδεσεις το φορτιστη πάει αμέσως στο 60% και συνεχιζει μεχρι το 100% κανονικά. Να την αλλάξω; Αυτή από το electroholic ηταν καλή;

Κατα τη γνώμη μου, καλη ειναι. Την εχω δυο μηνες και δεν εχω παρατηρήσει κατι ασχημο

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Ειναι γνήσια Huawei??

πώς να το ξερω αυτο ;

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό τόσα χρόνια σε θήκη και πάντα με tempered glass πόσο θα το κοστολογούσατε για πώληση? Εξωτερικά είναι σε πολύ καλή κατάσταση.
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό τόσα χρόνια σε θήκη και πάντα με tempered glass πόσο θα το κοστολογούσατε για πώληση? Εξωτερικά είναι σε πολύ καλή κατάσταση.

 

Ενδιαφερουσα ερωτηση. Εγω παντως δε θα το πουλησω

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Σημερα μετα απο 4 χρονια και δυο μηνες χρησης το κινητό παρεδοσε το πνευμα (μάλλον)

Οταν το ανοιγεις, εμφανιζει το λογοτυπο Honor και μενει εκει. Δεν προχωραει. Εκανα αρκετες επανεκινησεις τιποτα. Δοκιμασα και hard reset οπως λεει εδω http://www.hardreset.info/devices/huawei/huawei-honor-3c/hardreset/first-method/ , δειχνει οτι γινεται αλλα μετα το reboot παλι στο λογοτυπο honor.

Να το παρω αποφαση οτι ηρθε το τελος ;

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Σημερα μετα απο 4 χρονια και δυο μηνες χρησης το κινητό παρεδοσε το πνευμα (μάλλον)

Οταν το ανοιγεις, εμφανιζει το λογοτυπο Honor και μενει εκει. Δεν προχωραει. Εκανα αρκετες επανεκινησεις τιποτα. Δοκιμασα και hard reset οπως λεει εδω http://www.hardreset.info/devices/huawei/huawei-honor-3c/hardreset/first-method/ , δειχνει οτι γινεται αλλα μετα το reboot παλι στο λογοτυπο honor.

Να το παρω αποφαση οτι ηρθε το τελος ;

Δοκίμασε hard reset 2-3 φορές συνεχόμενα. Αν δεν επανέλθει πέρνα του ξανά τη ρόμ με τη μέθοδο με τα τρία κουμπιά. Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε hard reset 2-3 φορές συνεχόμενα. Αν δεν συνέλθει πέρνα του ξανά τη ρόμ με τη μέθοδο με τα τρία κουμπιά.

 

Το πρωτο που λες το εκανα, το δευτερο δεν ξερω να το κανω, θα το δωσω σε εναν συναδελφο αυριο που ασχολειται με αυτα και ειχαμε παρει δυο ομοια μαζι τοτε.

Ευχαριστω για την απαντηση σου

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Υπάρχει οδηγός για να ξεμπρικάρεις το κινητό σου, με ολική διαγραφή λειτουργικου και φλασαρισματος νέας ρομ. Το θέμα είναι όμως πως ο οδηγός έχει Android 4.2 και πολλές εφαρμογές πλέον δεν υποστηρίζουν το λειτουργικό.
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

ξεθάβω λίγο το θέμα για μια ερώτηση. επειδή θέλω να το δώσω στον γιο μου για πρώτο τηλέφωνο έκανα factory reset μετά πήγα στο κινέζικο App Market που γράφαμε "Google" και μετά πατουσαμε πάνω σε μια εικόνα και κατεβάζαμε το κανονικό play store, συγχρονισμό επαφών και ημερολογίου αλλά τώρα ΔΕΝ τα βρίσκω! μπορώ να κάνω κάτι για να εγκαταστήσω play store, και συγχρονισμό επαφών; βοήθεια πλιζ!

 

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

 

 

αυτά στην φωτο δεν βρίσκω! a3e67cfbfa5fb2fb1b6f4509e6d51af0.jpg

Edited by ilka71
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...